שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מקום מעניין בדאבלין?

עבודת מאסטר{lori}
לפני 17 שנים • 14 באוג׳ 2006

מקום מעניין בדאבלין?

עבודת מאסטר{lori} • 14 באוג׳ 2006
שלום!
אני נוסע לטייל באירלנד (שוב! לצלם תמונות חדשות של צוקי מוהר לפרופיל! icon_biggrin.gif ).
מישהו מכיר מקומות מעניינים במיוחד באי הזה?
אגב - אני לא מתכנן לעלות לצפון - נשאר רק בתחומי הרפובליקה האירית, אבל אם יש כמה מקומות מאוד, מאוד, מאוד מעניינים לבלות בהם בבלפאסט - יכול להיות שאקפוץ לשם.

יש למישהו הצעות?
DanaDomme​(שולטת)
לפני 17 שנים • 16 באוג׳ 2006

גם אני אשמח לדעת

DanaDomme​(שולטת) • 16 באוג׳ 2006
אני מתכנננת לנסוע לאירלנד בספטמבר/אוקטובר ואשמח לשמוע המלצות.
כמו כן, אשמח לצרף מישהו/י אלי מאחר ואין לי כרגע שותף/ה לנסיעה.
עבודת מאסטר{lori}

:-)

עבודת מאסטר{lori} • 16 באוג׳ 2006
דנה - זה היה רמז? icon_biggrin.gif

בכל אופן רק ליידע אותך, שעונת התיירות באירלנד נגמרת באמצע חודש אוקטובר. כלומר - אחרי סיום עונת התיירות אין טיסות יוצאות מאירלנד לישראל, ואז צריך לקנות באירלנד כרטיס טיסה ללונדון ומשם לצאת חזרה לישראל.
DanaDomme​(שולטת)

תודה על המידע

DanaDomme​(שולטת) • 16 באוג׳ 2006
תודה שציינת זאת, במיוחד לאור העובדה שלחזור היום מלונדון זה לא פשוט לאור החוקים החדשים.
וזה לא רמז - אני אשמח אם תיצור איתו קשר במסרים, אין לי מנוי זהב icon_smile.gif
קייל​(לא בעסק)
קייל​(לא בעסק) • 16 באוג׳ 2006
עדיין בלי קשר למקומות מעניינים מבחינת בדסמ, רק הערה: עונת התיירות מסתיימת באוקטובר כי לאחר מכן האי קר וגשום (לא שלפני כן הוא חם ויבש יותר מדי...). קחו בחשבון שספטמבר אוקטובר שם זה כמו חורף פה בערך.
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 16 באוג׳ 2006
קייל כתב/ה:
עדיין בלי קשר למקומות מעניינים מבחינת בדסמ, רק הערה: עונת התיירות מסתיימת באוקטובר כי לאחר מכן האי קר וגשום (לא שלפני כן הוא חם ויבש יותר מדי...). קחו בחשבון שספטמבר אוקטובר שם זה כמו חורף פה בערך.

עונת התיירות אכן נסגרת בגלל תחילת החורף, אבל - לפני שנתיים הייתי שם בטיול ארוך, ומזג האוויר בספטמבר-אוקטובר בסדר גמור. לא ירד גשם אפילו פעם אחת, ומזג האוויר היה קריר אבל ממש לא קר מדי - באופן אישי אפילו לא הלכתי עם מעיל...
מי שסובל מאוד מקור - לא צריך להצטייד ביותר מחולצות ארוכות ומעיל. מקסימום כדאי לשים גם כמה גופיות, אם יש יום קר באופן קיצוני יחסית.

לגבי נובמבר דצמבר... קררררר... גשום..... מושלג לפרקים....
לא סימפטי
אנדרפוט
אנדרפוט • 16 באוג׳ 2006
אירלנד מקום די משעמם מבחינת מסיבות וסצינת פטיש, לא היתי שם אבל אני פוגש הרבה אירים בלונדון שמספרים לי. גם מדינה קטנה וגם מאוד דתית - שילוב קטלני לסטיות מין

לגבי המזג-אוויר, כבר עכשיו די קר וגשום בבריטניה למרות שיש מדי פעם איזה יום שעושה טובה ונותן קצת שמש. באוקטובר מתחיל הדבר האמיתי, החורף הקשה והארוך. האמת, הוא לא כל כך קשה, לעומת מדינות אחרות באירופה, אבל הוא נורא נורא ארוך ואפור.

ולגבי נמל התעופה ייתרו - לא כל כך נורא, טסתי משם אתמול ולקח לי בסך הכל ארבע שעות לעבור צ'ק-אין, נורא ואיום אבל לא מתים מזה.
DanaDomme​(שולטת)
לפני 17 שנים • 17 באוג׳ 2006

ממש הורדתם לי את החשק

DanaDomme​(שולטת) • 17 באוג׳ 2006
אולי אני סתם אסע לפאריז.
או לניו יורק.
פאריז מול ניו יורק........הבחירה קשה icon_cool.gif
אנדרפוט
לפני 17 שנים • 17 באוג׳ 2006
אנדרפוט • 17 באוג׳ 2006
הי דנה

פאריז יותר קרוב וזול אבל נראה שאם את באמת רוצה להנות מסצינת בדסמ ומועדונים ברמה אז יותר עדיף ניו-יורק או לונדון.