סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרוייקט החונקוּת

RIS
RIS
לפני 17 שנים • 18 בספט׳ 2006

פרוייקט החונקוּת

RIS • 18 בספט׳ 2006
.
שני דברים במסגרת הפינה לשיפוטכם.

האחד : את התגובה הזו שהגבתי בשרשור האינסופי אני מעביר לכאן (בשינויים קלים) כדי שלא תיבלע שם.
והיא מוגשת כשירות לאותו ציבור שחושב עדיין שמותר לשאול שאלות, גם אם הן מביכות משהו את אנשי המנגנונים.

Dan_Kap כתב/ה:

אז מה כל כך מפחיד בהצעה שכזו אותך?

יואיל נא איזה פרשן מושכל ויסביר לי איך זה שכל פעם שמישהו חושב אחרת מדן קאפ, מיד דן קאפ קם עליו ומהלך עליו אימים במנטרה הקבועה: מה כל כך מפחיד אותך במה שאנחנו מציעים?

כל מי שחלק אי פעם על דן חטף ישר את הצרור הזה: "מה אתה כל כך פוחד" "ממה אתה חושש שאתה מתנגד להצעתי..?"

כלומר עוד לא נולדה האפשרות שמישהו יחלוק על דן קאפ מטעמים ענייניים....
כל מי שחולק על דן קאפ עושה זאת מפחד, מחוסר אומץ להתמודד עם דרכו של הנ"ל.
רק פחד וחששות של אנשים דפוקים וחסרי בטחון עצמי יכולים להוליך אותם לחשוב שדן קאפ - האורים והתומים מטעם עצמו - יכול גם לטעות.....

אז קדימה. אחרי שתסתמו את הפה למי שחושבים אחרת או שתגידו להם שיחפשו מי שינענע אותם - שחקו אותה. עוד ישיבות ועוד סיעורי מוחות ועוד ועדים, ועדות מסדרות ושביעיות.
ובעיקר הרבה הרבה פוליטיקה, סיסמאות שדופות, רדודות ונוסחאות של גן ילדים.

העיקר שמישהו ייהנה מזה.

Dan_Kap כתב/ה:

נגישות שכזו יכולה לחסוך לחלק מהסאביות והסאבים החדשים לשלם עבור הניסיון שלהם בבדסמ בליטרת בשר רו ליטרת דם.

נכון.
נגישות היא כאן מילת מפתח.

אבל...נכון לעכשיו, לפי בדיקה שערכתי, לנביאי פרוייקט החונכות - השם חונקוּת יאה לו יותר - השמש עדיין לא זורחת מהתחת.
והדרך שלהם לקיים את הנגישות הזו מזכירה לי עסקני הסתדרות שמחככים כפיים בהנאה כי הנה, הנה יש עוד ועדות ומוסדות והרבה כוסות תה והרבה נחת...
קחו מספרים ותעמדו בתור.

אלא שאפשר לגמרי אחרת.
אפשר ורצוי לקיים את הנגישות הזו בלי מנגנונים, בלי הכשרות, הכוונות וכל הפוליטיקות.
קצת שיתוף פעולה ממנהלי הפורומים, קצת עזרה בליטוש וניסוח ואפשר לכוון אוטומטית כל חבר חדש לאוסף תובנות והבהרות שיספיקו לו בשביל הסיפתח.

משם והלאה יבחר לו כל משתתף חדש איך נוח לו לקבל תשובות על השאלות שלו.
(בפרקטיקה זה ממילא קורה גם היום, בשקט ובצנעה. כל מה שצריך זה לשפר קצת וללטש דרכי גישה לקבלת תשובות כדי לא לפספס אף אחד. זה הכל).

ואם דן קאפ ישאל ממה אני פוחד (שהרי אני מוכרח לפחוד ממשהו אם אני חולק על היוזמה המופלאה הזאת...) אני אגיד לו שאני בעיקר דואג:

הדאגה שלי היא שהמשתתף החדש יקבל מנגנון שידחף לו לגרון את הפחדים של דן קאפ ועדתו (שהרי הם חיים על הפחד ועל ההפחדה ועל האיומים).

והדאגה שלי היא גם שהמשתתף החדש יקבל מנגנון שידחף לו לגרון את הערכים של דן קאפ ועדתו, את הפילוסופיה שלהם ואת השקפת העולם שלהם על "משחק" הבדסם.

הדאגה שלי היא שאנשים חדשים לא יידעו בכלל שחושפים אותם לפינה אחת בלבד של הזירה ומונעים מהם את כל חופש הבחירה את כל חופש המידע, ומונעים מהם לדעת שיש גם סקס אחר כדברי יונתנו...

וככל הנראה מי שפוחד באמת, הוא דווקא דן קאפ. הוא פוחד שאנשים עשויים לרצות לעשות בדסם במקום את "משחק הבדסם" .
הוא פוחד, אולי, שלסחורה שלו - מבית בדסם. קום או איך שקוראים לאוסף השבלנות הרדודות מאמריקה - לא יהיה עוד ביקוש.......

ולא שאני לא יודע שיש סיכוי מאוד גדול שאני משחית מילים על אוזניים ערלות......
ועוד למעלה מזה - אני יודע שסביר מאוד שהפוליטיקאים והסדרנים כלל לא מבינים מה אני ושכמותי רוצים מחייהם.
ולא מבינים מה נטפלים אליהם. והרי הכוונות שלהם כל כך טובות.
הרי הם כאן רק כדי לעזור.

אז לפחות שיהיה לפרוטוקול:
מה שאני אומר הוא - זה נכון שצריך לעזור לאנשים החדשים. (גם לותיקים, אבל זה כבר סיפור אחר).

אתם - אנשי פרוייקט החונכוּת - רוצים לתת לאנשים האלה דגים בידיים.

ישנם אחרים, מתונים יותר, שחושבים שעדיף לתת להם חכות וללמד אותם איך לדוג.

ואני אומר שגם זה יותר מדי התערבות.
אני אומר - תראו להם את הים, תראו להם איפה יש במבוק ואיך לעשות ממנו חכות. שהם יכינו את החכות ושהם יִלמדו כיצד דגים.
ושהם ידוגו לעצמם דגים.

הם לא רוצים את הדגים המוכנים והקפואים שלכם.
הם רוצים להיות חופשיים.
אז תנו להם לפלס לבד את הדרך שלהם.
ובשום אופן אל תלעסו להם את עצמכם לתוך הגרון.

(וזה נכון לגבי כל נושא וכל אידיאולגיה ולגבי כל קבוצה המבקשת להשתית את השקפות העולם שלה בבלעדיות ופועלת להשתיק כל קול עצמאי שונה ואחר).

והדבר השני.

בראש הקמפיין של פרוייקט החונקוּת עומדות שתיים שקצת צורם לשמוע את קולן המנסה לקחת הובלה על טיפול בתופעה של דומים מסוכנים המנצלים סאביות טירוניות.

אם הבנתי נכון את הפילוסופיה של השתיים הללו הן רוצות לעזור לסאביות חדשות ולהציל אותן מליפול למלכודות של דומים מסוכנים (דומיות מסוכנות לא קיימות כנראה לפי שיטתן). העזרה הזו תתבטא בהקמת קורס שבו - כך קובעות השתיים הללו - ילמדו את החונכות דברים כמו: איך להקשיב....איך להבחין בין אמפתיה והזדהות...לנהוג בחוסר שיפוטיות וכו'.....

רק לא מזמן ניצפו השתיים הללו בפעולה כשהן "עוזרות" לסאבית אחת במצוקה. הסאבית שמדובר בה היא דיר פרודנס שהיתה סאבית של בליסאנה ואור ובליסאנה עשו לה וואחד קורס מהתופת.
מי שעקב אחר הפרשה ההיא יכול למדוד במדוייק את הפער בין המילים היפות והאידיאלים הנשגבים ובין ההתנהגות המכוערת והקטלנית בפועל.

שתי האימהות המייסדות הללו ניצפו - כאמור – כשהן נוהגות בסאבית במצוקה הזו כמו ששדים בגהינום נוהגים בקורבן שלהם. למרבה האירוניה הן לא הכחישו כי נהגו בה הפוך לגמרי מאיך שהן מטיפות - סובבו אותה במעגל של כחש ומזימות ורמייה וחדרו לתוך החיים שלה כשהן מתחזות בניקים כפולים, עבדו עליה במשך חודשים וכמעט הטריפו עליה את דעתה.

אור כתבה במהלך היומיים האחרונים כי כאן אין קהילה אמיתית. לפי דעתה, כך היא כותבת – קהילה אמיתית יש רק בחו"ל.
ולדעתי זה המזל הגדול שלה שהקהילה כאן איננה אמיתית.

בקהילה אמיתית מישהי כמו אור לא היתה מעזה להראות את הפרצוף שלה EVER.
בקהילה אמיתית לא היו מתירים לה - אחרי ההתעללות בפרודנס - לעטות נוצות של אמא תרזה ולבוא להציל את הסאביות המסכנות מצפורני הדומים המסוכנים.

בקהילה אמיתית היו מרחיקים אותה ואת בליסאנה FOR GOOD.

רק כאן - בארץ שבה שורדים לא בני התרבות ולא הרגישים אלא בעלי עור הפיל (המרושתים היטב) - רק כאן יכולות השתיים האלה להחציף פנים - בזכות תרבות הקליקות שקיימת כאן - ולהעז ולנסות להוביל קבוצות דיון ופרוייקטים לטובת הציבור שבהם הן ינחו את כללי ההכשרה של החונכות האלו...

אמא שלי לימדה אותי כשעוד הייתי קטן שאנשים נבחנים לא כשקל ונוח ולא כשברור לגמרי מה צריך לעשות אלא דווקא כשקשה ודווקא כשלא נוח ודווקא כשמדובר באנשים קרובים שסרחו - שָם המבחן.

וילינו על עצמם כל אלה שהעלימו עין וקיבלו את ההסברים ואטמו את אזניהם וליבם משמוע את פרודנס ומשפטה עם הרוח.
(כן, את. ואתה. וגם את. כולכם).

לשמוע את בליסאנה ואור מדברות על הקניית ערכים כמו חוסר שיפוטיות ואמפתיה...לשמוע את אור מדברת על הדרכת החונכות בזיהוי תופעות כמו מניפולטיביות וחוסר שפיות...
זה כמו לשמוע את הקאדי מטיף נגד אלכוהול כשהוא שיכור לגמרי.
איזה אבסורד ואיזו אירוניה של החיים.

כמו שכתבתי בחלק הראשון של הדברים - אני מסתייג עקרונית מפרוייקט כזה.
אכן, ראוי וצריך לעזור לאנשים החדשים ולמנוע מהם ליפול במלכודות אם כי, לטעמי, הפעולות הרצויות הן בכיוון אחר הרבה יותר שקט ואפקטיבי.
אבל גם לו היה צידוק לפרוייקט כזה, הייתי רוצה לראות אנשים אחרים מובילים אותו.

ועכשיו - לשיפוטכם.

.
קליבר​(שולט)

שנה טובה ריס

קליבר​(שולט) • 18 בספט׳ 2006
להזכירך , אין חולקים על דן-קאפ, זה חוק בל יעבור . אחרת , תזכה לפוסט אינסופי . ואני חושב שהוא מגיע .
ואגב , המשפט הזה הוא מנטרה בכל קורס של אנשי מכירות
מה אתה כ"כ חושש מלקנות ...................
וכד'

מניפולציה פשוטה הפונה ישירות לאשכי האגו וחובטת בהם באכזריות אין קץ .

יישר כוח שעלית עליה ...
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

אתה מעבר לצודק.

בתגובה קצת פחות מפורטת משלך,העלתי תהיות דומות
בשרשור של רפאל אתמול.
העלתי שאלות נוקבות לאור, שכמובן בחרה כהרגלה, להתחמק תחת מעטה
פאטתיות של צחוק מזוייף.

גמני לא הבנתי איך היא, לאחר אותו שרשור מפורסם, יכולה לפרסם את עצמה כ-האחת
שתוכל לשמור את נפשן הזכה והברה של הסאביות מהזאבים הרעים, בפרוייקט
החונכות והשמירה, כשהיא נהגה מתחת לכל ביקורת תחת איצטלת "סו קולד" פיצול אישיות
מזוייף והתעללה בדיר פרודנס,לעיני כל ואף הגדילה לעשות בשולחה איומים,
שזה אינו המקום לפרטם, אליה במסרים וכל מי שצידד בה.

ואיך היא בהיותה שליטה לסבית, מתיימרת להכין סאביות למערכת יחסים בין גבר לאישה,

איך היא עם שיטת הכוחניות שלה, חוסר הסבלנות והסובלנות לקבל דיעות של אחרים,
חוסר הכיבוד שלה את הדיעות הנוגדות את שלה, איך היא בדיוק
מתיימרת להנהיג פרוייקט כזה, שאכן יוזמתו ברוכה, אך לא זו שמנהיגה אותו.

אני המלצתי באותו שרשור, לקחת את נריסה שבעיני היא האחת אשר יכולה
להדריך סאביות על הדרך הכי נכונה ואמיתית ולא רק אותן.
אני המלצתי על מלכת שבא, אשר יכולה להדריך לא רק דומיות אלא אף סאביות,
בדרכם התחילה, שוב על הצד הטוב ביותר.

אך כמובן כל שאלותי/תהיותי/הצעותי נענו בצחוק פאטתי מזוייף.

אגב, השליטה אמרה שיש קבלות על מעשיה למען הקהילה, ואני אומרת
שיש קבלות על כל מעשיה, לאוו דווקא למען הקהילה.

אל יזרוק אדם אבנים אם גר הוא בבית זכוכית.
Venus in Furs
Venus in Furs • 18 בספט׳ 2006
אני באמת לא מבין ממה אתם מפחדים.... שישבו וידבררו את עצמם למוות. עד מהרה גם שם תיווצר קואליציה ואופיזיציה, והיות ומדובר ביהודים (או יהודיות) סביר להניח שמספר הדעות יהיה כמספר האנשים ואף יותר. בזמן שהם ידונו אנשים ימשיכו לעשות בדסם, איך שטוב להם ואיך שבא להם. RIS, שיעשעת אותי בחלק הראשון....החלק השני נראה בעיני ירידה לאותה רמה ולכן מיותר. אני באמת לא חושב שיש יותר מקרים של ניצול והתעללות כאן מאשר בעולם הונילי. הפתרון הטוטאלי היחיד יכול להיות לסרס את כל הגברים הדומיננטים, וכל השאר זה מן הסתם אספירציות של אנשים שכבר לא עושים בדסם ולכן מדברים על זה. מי שיכול עושה, מי שלא יכול לעשות מלמד, ומי שלא יכול ללמד מנהל. icon_biggrin.gif
venus in our blood​(שולטת)

האירוניה ( בטעם מר ועבש במיוחד ) במייטבה.

venus in our blood​(שולטת) • 18 בספט׳ 2006
''....רק לא מזמן ניצפו השתיים הללו בפעולה כשהן "עוזרות" לסאבית אחת במצוקה. הסאבית שמדובר בה היא דיר פרודנס שהיתה סאבית של בליסאנה ואור ובליסאנה עשו לה וואחד קורס מהתופת.
מי שעקב אחר הפרשה ההיא יכול למדוד במדוייק את הפער בין המילים היפות והאידיאלים הנשגבים ובין ההתנהגות המכוערת והקטלנית בפועל.

שתי האימהות המייסדות הללו ניצפו - כאמור – כשהן נוהגות בסאבית במצוקה הזו כמו ששדים בגהינום נוהגים בקורבן שלהם. למרבה האירוניה הן לא הכחישו כי נהגו בה הפוך לגמרי מאיך שהן מטיפות - סובבו אותה במעגל של כחש ומזימות ורמייה וחדרו לתוך החיים שלה כשהן מתחזות בניקים כפולים, עבדו עליה במשך חודשים וכמעט הטריפו עליה את דעתה.

אור כתבה במהלך היומיים האחרונים כי כאן אין קהילה אמיתית. לפי דעתה, כך היא כותבת – קהילה אמיתית יש רק בחו"ל.
ולדעתי זה המזל הגדול שלה שהקהילה כאן איננה אמיתית.

בקהילה אמיתית מישהי כמו אור לא היתה מעזה להראות את הפרצוף שלה EVER.
בקהילה אמיתית לא היו מתירים לה - אחרי ההתעללות בפרודנס - לעטות נוצות של אמא תרזה ולבוא להציל את הסאביות המסכנות מצפורני הדומים המסוכנים.

בקהילה אמיתית היו מרחיקים אותה ואת בליסאנה FOR GOOD.

רק כאן - בארץ שבה שורדים לא בני התרבות ולא הרגישים אלא בעלי עור הפיל (המרושתים היטב) - רק כאן יכולות השתיים האלה להחציף פנים - בזכות תרבות הקליקות שקיימת כאן - ולהעז ולנסות להוביל קבוצות דיון ופרוייקטים לטובת הציבור שבהם הן ינחו את כללי ההכשרה של החונכות האלו...

אמא שלי לימדה אותי כשעוד הייתי קטן שאנשים נבחנים לא כשקל ונוח ולא כשברור לגמרי מה צריך לעשות אלא דווקא כשקשה ודווקא כשלא נוח ודווקא כשמדובר באנשים קרובים שסרחו - שָם המבחן.

וילינו על עצמם כל אלה שהעלימו עין וקיבלו את ההסברים ואטמו את אזניהם וליבם משמוע את פרודנס ומשפטה עם הרוח.
(כן, את. ואתה. וגם את. כולכם).

לשמוע את בליסאנה ואור מדברות על הקניית ערכים כמו חוסר שיפוטיות ואמפתיה...לשמוע את אור מדברת על הדרכת החונכות בזיהוי תופעות כמו מניפולטיביות וחוסר שפיות...
זה כמו לשמוע את הקאדי מטיף נגד אלכוהול כשהוא שיכור לגמרי.
איזה אבסורד ואיזו אירוניה של החיים.

כמו שכתבתי בחלק הראשון של הדברים - אני מסתייג עקרונית מפרוייקט כזה.
אכן, ראוי וצריך לעזור לאנשים החדשים ולמנוע מהם ליפול במלכודות אם כי, לטעמי, הפעולות הרצויות הן בכיוון אחר הרבה יותר שקט ואפקטיבי.
אבל גם לו היה צידוק לפרוייקט כזה, הייתי רוצה לראות אנשים אחרים מובילים אותו.

ועכשיו - לשיפוטכם. ''

אני איתך, RIS
לגמרי.
newoldone
newoldone • 18 בספט׳ 2006
מכיון שהנושא צף עכשיו במלואו ובגלוי, אני רוצה להוסיף מילה אישית-פומבית לדיר פרודנס.

הייתי כאן אז וקראתי.
הייתי מאלה שלא רצו להתפלש ברפש שנפרש פה ושתקתי.
אני מבקשת סליחה על השתיקה אז, ושמחה על ההזדמנות שנתת להגיב עכשיו.

(וכמה מילות הבהרה כלליות: אני לא מכירה אף אחת מהנפשות הפועלות ומעולם לא החלפתי אתן גם מילים וירטואליות.
בניגוד לרחפנית ולאחרים - אני מאמינה לאפשרות שאור וקלייר הן שתי ישויות שונות. זה לא משנה כהוא זה את דעתי על מה שהשלוש - אור קלייר ובליסאנה - עשו לפרודנס)
Belisana​(שולטת)

תביעת דיבה

Belisana​(שולטת) • 18 בספט׳ 2006
הסיפור ביני ובין דיר פרודנס, הידועה בכינויה שלבקת חוגרת, הידועה בכינויה נשמה אבודה, נטחן שוב ושוב בפורומים האלה. שמרתי לעצמי חלק מהפרטים כדי לא לחשוף אותה בבושתה עוד יותר ממה שהיא עשתה, אבל קצתי בלאכול את החרא של החולניות שלה. היא לא מעניינת אותי כיום, האנשים שמכפישים אותי בשמה, יאלצו להפסיק לעשות זאת או להפגש איתי בבית המשפט.

עד כה זאת היתה המילה שלי מול המילה שלה. מי כמוני יודעת כמה דיר פרודנס יכולה להיות משכנעת באומללותה, גם את האנשים הרציונאליים ביותר. כך היא התחילה את הקשר איתי.
הצעתי לכל מי שחפץ בכך בקהילה - כולל אנשי שלומה לבוא ולעיין בחומרים הנמצאים ברשותי והמוכיחים את חפותי בעניין זה. משום מה, אף אחד לא הרים את הכפפה. לא עוד.

הקשר עם פרודנס נגמר לפני שנתיים, אך היא ממשיכה לרדוף אותי. ברשותי מסמכים המוכיחים שהיא אובססיבית ושהיא זאת שרדפה אותי ולא להפך.

ביתר פרוט, המסמכים הנמצאים ברשותי:

מכתבים בהם אני אומרת לה שאני לא מעוניינת בקשר איתה ומבקשת ממנה להפסיק להטריד אותי או שאפנה למשטרה ותשובות שלה בהן היא אומרת שלא תפסיק למרות המשטרה.

מכתב שבו היא מודה שארבה לי ליד הבית של אור, למרות שאמרתי לה שאין לי שום רצון להיות איתה בקשר.

מכתב שבו היא מספרת על הקלוז'ר שלנו וכמה הוא גרם לה שמחה בצד עצב על זה שאנחנו כבר לא יחד.

מכתב שבו היא מודה שהיא מצטערת על האובססיביות שלה כלפי ושהיא יודעת שאין לה זכות להמשיך להכנס ולצאת מחיי כרצונה, אבל קשה לה לוותר, בגלל שאני היחידה שאהבה אותה.

sms שנכתב יום לפני שהיא עשתה לנו אאוטינג בו היא מבקשת להתייעץ איתי ותגובתה לאחר שסרבתי לדבר איתה ומיד לאחר מכן, יום לאחר מכן, אאוטינג לי ולאור (קדמו לו איומים באאוטינג קודם לכן).

עדויות של סאבים וסאביות שלי לשעבר על איזה דומית אני

עדויות של חברים וחברות שלי שחטפו השמצות, קללות ונאצות מפרודנס בגלל שהם חברים שלי.

בלוגים של פרודנס שמלאי הכשפות כלפיי ורדיפתי.

מכתבים בהם אני מוכנה להפגש איתה לפגישה אחרונה בה היא תשטח את כל תלונותיה כלפי ואני אקשיב, אסביר ונעשה קלוז'ר יפה. מכתב שלה לאחר הקלוז'ר על איך הוא היה ואיך היא מבינה שלא יהיה עוד ואחר כך עוד שורה של מכתבים מטרידים.

עדויות של שני פסיכולוגים שהתייעצנו איתם במהלך ההטרדות של פרודנס, איך לעצור אותה מבלי שהיא תממש את איומיה להתאבד.

אני יודעת שקל יותר להאמין לסאבית שמציגה את עצמה כקורבן מאשר לדומית שמצטיירת כדעתנית. אני לא בטוחה שלא הייתי מאמינה לה בעצמי, אבל עד כאן. שמי לא יוכפש על פני הפורומים שוב ושוב כי בחרתי לא להכנס למלחמות עם אשה אומללה.

אני לא אעסוק יותר בלטהר את שמי מול הקהילה. מי שמכיר אותי יודע מי אני ומי שבוחר להאמין לה, ימשיך לעשות את זה. מצד שני, לא אסכים להכפשות חסרות הבסיס והמנוולות האלה.

משפחתי, מקום עבודתי והאנשים שאני עובדת מולם - כולם יודעים מי אני ומה תחביביי בתחום השליטה. שתקתי יותר מדי ונתתי להכפשות האלה להמשך יותר מדי.

אם כל ההשמצות נגדי לא ימחקו לאלתר, אגיש תביעת דיבה נגד ריס ונגד כל מי שימשיך להכפיש אותי וכן נגד מי שמגבה את ההכשפות האלה. טחנות הצדק אולי טוחנות לאט, אבל הצדק בסופו של דבר יצא לאור בדרך זאת או אחרת.

תתפלאו, אבל יש גם סאביות מסוכנות ואני לא אמשיך להיות קורבן של אחת כזאת בשם הרחמים.

ריס, אליך באופן אישי - שמעת צד אחד והחלטת שאתה יודע מה האמת, מי אני ומה אני. אם אינך מתכוון להסיר את האשמות נגדי ואתה עומד על צדקתך ושאתה יודע מה האמת, אתה מתבקש לשלוח לי את שמך המלא, כתובתך ומספר תעודת הזהות שלך, לצורך הגשת תביעה כזאת.

אין לי שום כוונה להתחיל עכשיו עוד 18 עמודי שרשור של בעד ונגד. קצתי בכך שאנשים מאחורי כינויים מחליטים מי אני ומה אני ומרשים לעצמם לרדת לחיי ולהפיץ שקרים עליי. אם זה לא יפסק מיד, את מה שיש לי לומר אומר בבית המשפט, אני וכל ההוכחות שלי.
השולט אור​(שולט)

תביעת דיבה - כנ"ל

השולט אור​(שולט) • 18 בספט׳ 2006
אני מצטרפת לאזהרות זוגתי ומודיעה שגם אני לא אהסס עוד להגיש תביעת דיבה כנגד המלעיזים בנושא.

בשנתיים האחרונות סבלנו מהטרדות, מעקב, איומים בהתאבדות אם לא נחדש איתה את הקשר, איומים בסחטנות ולבסוף סחיטה פעילה שהופעלה ואאוטינג. הדבר הגיע עד לפניה אל פסיכולוגים, התייעצות עם הקו החם בשאלה איך מפסיקים את זה, התייעצות עם שוטרים ועוד.

קצנו בדבר. לא עוד.

יש לנו הוכחות לכל דברינו. שוב, מי שרוצים לראות את ההוכחות - מוזמנים לעשות כן. מי שימשיכו לטעון כנגדנו שאנחנו שתי דומיות מסוכנות שפגעו בסאבית האומללה הזו ייתבעו בתביעת דיבה.

כשאיימו עליי בתביעת דיבה וידעתי שאמת דיברתי - שלחתי מיוזמתי את כל פרטיי למאיים. אין לי בעיה להתבע. אם אתם עומדים מאחורי הדברים שלכם - שילחו אלינו את הפרטים שלכם וניפגש בבית המשפט.
RIS
RIS
RIS • 18 בספט׳ 2006
.

אגיב על הנאמר למעלה ע"י בליסאנה ואור בקיצור נמרץ:

כל מה שנאמר על ידי הופק אך ורק מתוך דברים שבליסאנה עצמה ואור עצמה כתבו והודו בהם.
הא ותו לא.

מתוך הדברים שהן עצמן כתבו והודו בהם (מי שמתעניין שיילך לקישור שנוגה הביאה) נחשפת - לדעתי - דינמיקה של התעללות.
ואדגיש - אין כאן מצידי מסקנה שנובעת מעימות של דברי פרודנס מול דברי בליסאנה ואור. כאמור למעלה - אני הסתמכתי אך ורק על דברי בליסאנה ואור ואם כך - על מה הטרוניה?

אם הגברות בליסאנה ואור תכפורנה בדברים שהן עצמן כתבו והודו בהם (כמו קיום קשר ממושך עם פרודנס בניקים אחרים והתחזות לאנשים אחרים) - דברים שפורסמו על ידן, כאן בפורום, אני אשקול מחדש את דברי.

עד אז אני סבור שהויכוח הפתוח כאן על המיזם השנוי במחלוקת שבליסאנה ואור הן הנפשות הפועלות בהובלתו - מצדיק "להעלות מהאוב" את הפרשה "הטחונה" הזו כמו שבליסאנה היתה רוצה לקרא לה, על מנת שהאנשים כאן יוכלו לשקול את עמדותיהם כשבפניהם כל מידע רלוונטי.

מצחיק שאני מואשם בשקרים כשכל מה שאמרתי מבוסס על מה שהן עצמם פרסמו....

מכל מקום - מה שלא אצטרך לשקול כאן מחדש זה את הטענה שהסגנון הדורסני והתוקפני של שתי הגברות האלו מדבר בעד עצמו ומספר בעצמו את כל סיפור ההסתייגות שלי מהפעילות הציבורית שלהן.
השולט אור​(שולט)

ריס

השולט אור​(שולט) • 18 בספט׳ 2006
אם אתה כל כך בטוח בתום לבך ובאמיתות דבריך, שלח אלינו בבקשה את פרטיך ונניח לבית המשפט לשפוט האם הייתה כאן הוצאת דיבה מצדך או שלא.
ולגבי הניקים הדברים הוסברו כבר בשרשור המדובר ולא נחזור על ההסברים.

שנתיים אנחנו סופגות השמצות ורוב הזמן שותקות. אם ההגנה העצמית שלנו המתבטאת באזהרה מפני תביעת דיבה כנגד ההשמצות החוזרות והנשנות (כולל בפוסטים האחרונים שלהם לא הגבנו עד שהפכת אותנו לנושא המרכזי), נראית לך כמעשה בריונות - זכותכך לראות אותה ככזו.

בכל מקרה אנחנו לא דנות בזה יותר.
או שההשמצות כנגדנו יימחקו או שניפגש בבית המשפט.