אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרוייקט החונקוּת

צ'יטה​(שולט)
לפני 17 שנים • 18 בספט׳ 2006

הודעת פרישה מפורום חונכות

צ'יטה​(שולט) • 18 בספט׳ 2006
הסיבות לפרישתי הן:
1. יש שם סאבית שעוברת סשנים אצל אדון החושך עד עצם היום הזה. היא חברה של השליטה, שמליצה עליה יושר. בבסיס טענתי, שהיא מעבירה מידע לאדון החושך, ולא יעלה על הדעת, שהיא תהיה שם, ובפורום סאביות. ראו לדוגמא, הסיפור המצוץ מן האצבע, שמפיצה עלי לפרקים. ששמתי יד על ברכיה, ללא הסכמתה, ושרפה אותי עם סיגריה.
2. אני בתחושה שהפורום הזה, דוחה אנשים עם יריבות אישית להשליטה, ומחזק כאלה, שמחוג חבריה.
3. ישנה שם התנהלות כוחנית מדי עבורי.

שיהיה להם בהצלחה
נשמה אבודה

כלובי

נשמה אבודה • 18 בספט׳ 2006
חבל שלא העתקת את הודעתך רווית השינאה ששלחת אלי בפרטי. (אתה מוזמן לעשות כן)

מעולם לא טענתי שאתה חלק מקונספירציה נגדי ואם לא שמת לב בקושי התייחסתי אליך בהודעתי הקודמת. הזכרתי אותך בתור "מנהל האתר" שחסם את חשבוני. במה שיקרתי? הרי אתה בעצמך אישרת ש"העפת" אותי שוב ושוב.

אם צר לי במשהו בהקשר להודעתך זה שני דברים. קודם כל שהעלבת אותי ברבים וחזרת על כינויים שחוקים (מבלי להכיר אף צד בעניין, אתה אומר). והדבר השני הוא ששתי בחורות שפגעו בי כל כך אולי סופקות כפיים.

אתה מזלזל בי וכותב כאילו כתבתי את הודעתי כדי להזהיר סאביות אחרות, כאשר במפורש אני כותבת שאיני מתממת ואיני כותבת על מנת להציל אחרות.

אני כותבת בגלל אותו פרוייקט מיזמי שהן חושקות להעלות, כאשר אני מוקצה מחמת המיאוס על ידך והן "חוגגות".

ואני חושבת שאם מישהו פגע בך והצליח לשטות, לפחות במי שמנהל את האתר, אז לפחות שישתוק אחר כך.

שלא יתגאה ברוב פועליו.

אתה מזכיר את הניקים "הפיקטיביים" שלי. מעניין כלובי. (וכן, עכשיו אתה זוכה להרבה התייחסות).
כי הניקים "הפיקטיביים" שלי מעולם לא היו קיימים במקביל.

שלושה ניקים.

"דיר פרודנס" ששירת אותי חודשים רבים. (וכן, רציתי לחזור בו והיה חשוב לי לחזור בו)

"שלבקת חוגרת" (ששימש להודעה אחת אחרי שחסמת את "דיר פרודנס" ) - לא ניק מוצלח, אני יודעת - שחתמתי בניקי המקורי בתום אותה הודעה יחידה כשלא יכולתי לכתוב בו.

ואז הואלת בטובך להחזיר אותי בניק אחר, כדי שאוכל להגיב באותו שירשור שהיה פה לפני כמה חודשים. אז כן, נוצר לי עוד ניק. (למה? כי לא הסכמת להחזיר את המקורי, שם נמצאו כל ההודעות שקלייר ובליסאנה ואניגמטית ואור שלחו אלי במשך חודשים) שגם אותו חסמת.

אז נשאר לי הניק הזה. בו כתבתי לעיתים רחוקות.

הרבה ניקים אה?

ואף לא באחד מהם התחזתי להיות מישהי אחרת. לא פעלתי בשני ניקים במקביל, אלא אם כן חסמת אותי.

הפעילות שלי באתר, למעט הכתיבה בבלוג (שגם היא לא עניפה), שואפת לאפס (ואפשר לראות את מספר ההודעות).

בסך הכל רציתי להכנס הנה, לקרוא, מידי פעם לכתוב בבלוג.

קרא לי באיזה כינוי גנאי שאתה רוצה.

חבל שאתה מספק דלק לאלה שכבר פגעו בי.

לעג לי ככל שתרצה (ואני לא מרחמת על עצמי).

זה לא פופלארי ולא אהוד כשמנהל אתר הכלוב לא מחבב אותך.

אתה טוען שהפרתי סיכומים איתך. ספר איזה סיכומים. אתה טוען שאין לך מושג מה היה ביני ובין יתר הדמויות בפרשה. אז למה אתה כל כך נחרץ?

אבל אתה כולך התקפי כלפיי. ולא, אני לא חושבת שכל העולם נגדי. הכלוב זה לא כל העולם.

אני לא חושבת שאני מרכז העולם. רחוק מכך. אבל אל תיתן למה שאני כותבת לבלבל אותך. נראה שאתה מגובש. ומעניין, כל זאת מבלי להכיר אותי.

רק כי לא צייתי להוראתך שלא לספר.

כן, הפרתי סיכומים, כשבעינייך סיפרתי פרטים יותר מידי חושפניים כשבעצם לא יכולתי לספר באף מקום אחר ולאף אחד אחר. כי מה שעברתי נראה מגוחך ועלוב בעיני אחרים - בחיים האמיתיים. והנה, אתה גם מאשש וקורא לי פאתטית (ושוב, אתה מוזמן להעתיק את ההודעה ששלחת לי בפרטי).

ביקשת שאתנצל, שאתבייש בעצמי.

וכמעט שבקשתי עכשיו, רק בגלל שביקשת, כי בכל זאת אתה פה מכתיב את החוקים. אבל אני לא יודעת על מה ולכן לא אבקש.
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 18 בספט׳ 2006
עצוב, עצוב....

איני מכירה אף אחת מהשלוש, אבל גם אם אניח שדיר פרודנס היא בחורה כפייתית, גם אם אניח יותר מזה, שהיא מעורערת בנפשה, למה הקשר לא פשוט נותק חד צדדית (בצורה אנושית כמובן) ע"י הצד שאינו חפץ בקשר ? למה ההתחזות וניהול אותן שיחות עם דיר פרודנס על פני זמן ארוך כל כך? למה תיעתעו בה בצורה כזו ? בשביל מה ?

מפחיד.
רפאל
רפאל • 18 בספט׳ 2006
כלובי כתב/ה:
דיר פרונדנס שהורחקה מכאן לאחר שניסתה לעשות באתר הזה כבשלה, לא עמדה בסיכומים שקבעה איתי בקשר לכללי ההתנהגות כאן פעם אחר פעם, הורחקה, הוחזרה, הוזהרה, שוחחה איתי ארוכות, הורחקה, הוחזרה הוזהרה, שוחחה איתי שוב ארוכות. הוזהרה הורחקה הוחזרה הוזהרה הורחקה הוזהרה שוב ושוב ושוב, ובכל פעם קיבלה את דברי, הסכימה איתי שהם מאוזנים אך התעלמה מהם לחלוטין תוך כמה ימים שוב ושוב.

כלובי, "סיכומים שקבעה איתי" הוא מושג כללי מאוד וגמיש מאוד. אתה מוכן להסביר על איזה כלל מכללי האתר עברה דיר פרודנס, שמצדיק צעד קיצוני כל כך כמו סילוק?
מנטרה​(שולט)

Re: תביעת דיבה

מנטרה​(שולט) • 18 בספט׳ 2006
Belisana כתב/ה:

אני יודעת שקל יותר להאמין לסאבית שמציגה את עצמה כקורבן מאשר לדומית שמצטיירת כדעתנית. אני לא בטוחה שלא הייתי מאמינה לה בעצמי, אבל עד כאן. שמי לא יוכפש על פני הפורומים שוב ושוב כי בחרתי לא להכנס למלחמות עם אשה אומללה.

אני לא אעסוק יותר בלטהר את שמי מול הקהילה. מי שמכיר אותי יודע מי אני ומי שבוחר להאמין לה, ימשיך לעשות את זה. מצד שני, לא אסכים להכפשות חסרות הבסיס והמנוולות האלה.

משפחתי, מקום עבודתי והאנשים שאני עובדת מולם - כולם יודעים מי אני ומה תחביביי בתחום השליטה. שתקתי יותר מדי ונתתי להכפשות האלה להמשך יותר מדי.

אם כל ההשמצות נגדי לא ימחקו לאלתר, אגיש תביעת דיבה נגד ריס ונגד כל מי שימשיך להכפיש אותי וכן נגד מי שמגבה את ההכשפות האלה. טחנות הצדק אולי טוחנות לאט, אבל הצדק בסופו של דבר יצא לאור בדרך זאת או אחרת.

תתפלאו, אבל יש גם סאביות מסוכנות ואני לא אמשיך להיות קורבן של אחת כזאת בשם הרחמים.

ריס, אליך באופן אישי - שמעת צד אחד והחלטת שאתה יודע מה האמת, מי אני ומה אני. אם אינך מתכוון להסיר את האשמות נגדי ואתה עומד על צדקתך ושאתה יודע מה האמת, אתה מתבקש לשלוח לי את שמך המלא, כתובתך ומספר תעודת הזהות שלך, לצורך הגשת תביעה כזאת.

אין לי שום כוונה להתחיל עכשיו עוד 18 עמודי שרשור של בעד ונגד. קצתי בכך שאנשים מאחורי כינויים מחליטים מי אני ומה אני ומרשים לעצמם לרדת לחיי ולהפיץ שקרים עליי. אם זה לא יפסק מיד, את מה שיש לי לומר אומר בבית המשפט, אני וכל ההוכחות שלי.

תודה בליסינה ! הוצאת לי את המילים מהפה ! icon_biggrin.gif

עכשיו הביאו אותך למקום שבו נמצאים חלק מה"דומים המסוכנים".
לנבור בהוכחות, מכתבים ושיחות מוקלטות, SMS, לוגים של צ'טים/מסנג'ר וכל מני שטויות.

כתבת : אני יודעת שקל יותר להאמין לסאבית שמציגה את עצמה כקורבן מאשר לדומית שמצטיירת כדעתנית. אני לא בטוחה שלא הייתי מאמינה לה בעצמי... - אז מה את אומרת על הדומים שנפלו על סאביות כאלו ?!?! הם מסוכנים ? ואולי ההיפך הוא הנכון ?

כתבת : תתפלאו, אבל יש גם סאביות מסוכנות ואני לא אמשיך להיות קורבן של אחת כזאת בשם הרחמים. - אז זה בדיוק העניין - שיש סאביות שכל מה שהן רוצות זה צומי צומי ועוד צומי. ואת הצומי הכי טוב הן משיגות בעזרת רכילויות כמה שיותר הזויות, בכניסה לדיכאון (הוא זרק אותי, הוא לא אוהב אותי, הוא פגע בי, הוא עשה לי כך וכך. ומפה לשם הסיפורים הופכים מפה לאוזן לסיפורי אימה !) ובנסיון להיות חברות של כולם ושל אף אחד בו זמנית.

כתבת : ...אתה מתבקש לשלוח לי את שמך המלא, כתובתך ומספר תעודת הזהות שלך, לצורך הגשת תביעה כזאת. - מאיימים בתביעה להוצאת דיבה וכל מני כלים דרקוניים שלא ממש ניתן לממשם בבית משפט. זה הכל עורבא פרח והנזק כבר נעשה, ממש כמו פרסום התנצלות בעיתון בעמוד האחרון למטה איפה שאף אחד לא טורח לקרוא.

וכן, כמו שלך אין כוונה להתחיל 18 עמודי שרשור מיותרים, כך גם לאלו שהוגדרו כמסוכנים אין כח ורצון כי זו מלחמה בתחנות רוח ובאנשים שכל מה שהם רוצים זה ללבות את האש שאין להם בכלל מושג מהיכן היא התחילה ולאן היא מתפשטת.

זו האמת בפרצוף, וככה העסק מתנהל כאן. משפטי שדה וקרקרנות של אנשים משועממים.

ועכשיו לדעתי בנושא :

1. כמו בחיי הנישואים לא בריא להתערב בענייני הזוג לא להורים לא לחברים ולא לכל אחד אחר אלא אם הם התבקשו לכך מפורשות ע"י אחד מבני הזוג ! וגם אם נתנו עיצה לא צריך להתחיל לרכל עם כל מה שזז. כך גם כאן, תנו לאנשים להתנהל לבד, הם ילדים גדולים ואף פעם לא ניתן לדעת מה באמת קורה בתוך הקשר. אל תהיו חכמים גדולים וחברים טובים לעת צרה. זה לא נחוץ בכל מחיר. לפעמים כדאי לא להתערב בלי קשר ל-BDSM.
2. תפסיקו לשפוט כל אחד וכל דבר. כל אחד עושה מה שטוב לו ואלו החיים. אף אחד לא שם אתכם ואותי לשופטים וביחוד לא בנושאים כל כך רגישים כמו BDSM. הכי קל זה לשפוט ולקטול את האחר, משפטי שדה זה דבר עלוב בעיני, שכן הדין ניתן עוד לפני שמיעת כל הצדדים והגבתם בצורה מסודרת. רוב הראיות אגב הן של אנשים שאין להם יד ורגל בדבר אבל סתם אוהבים את האקשן.
3. יפה אמרת, וזה גם האני מאמין שלי ולכן אצטט אותך : מי שמכיר אותי יודע מי אני ומי שבוחר להאמין לה, ימשיך לעשות את זה - זה בדיוק העניין. לחלק מהדומים, אם לא לכולם, שמוגדרים מסוכנים בכלל לא פנו ולא שאלו לדעתם או לצד שלהם בהאשמות מולם. פשוט קבעו עובדה על סמך כמה בנות שבחרו לספר סיפורי עמים. חבל מאוד שזה כך אבל נחייה עם זה.
4. אנשים רעים ונצלנים יש בכל מקום - גם גברים וגם נשים. אני מאמין שרוב האנשים הם אנשים טובים בבסיס. אולם התחום הזה שבו אנו עוסקים, רגיש מדי ולוקח את האנשים רחוק, כך שמה שמתאים לאחד ממש לא מתאים לאחר ואף מרתיע אותו. יש כאן המון דעות ולכן אולי הקונצנזוס שמנסים לבנות כאן הוא לא לעניין...
5. קליקות הן חלק מכל חברה אבל כאן העסק ממש משגשג. זה לדעתי, אגב אחד הגורמים העיקריים לשמועות הרבות שרצות כאן ושאר ירקות. לכן אני תמיד משתדל להתעלם ממידע ש"מנדבים" לי אנשים טובים. אם אני רוצה לדעת משהו אני אשכיל לשאול. מי שמנדב לך מידע ממש לא רוצה בטובתך ברוב המקרים, אלא פועל מאינטרסים אחרים לגמרי. תחשבו על זה קצת. ביחוד אם מדובר על "חברים" טובים שיודעים להגיע רק כשיש להם משהו לא טוב לספר/להזהיר...

לסיכום :
אף אחד לא יכול לנצח את מחול השדים של השמועות והדכאון הרובץ באתר הזה אצל חלק מהאנשים כאן. לכי תוכיחי שאין לך אחות...
אולי עכשיו חלק מהאנשים כאן יבינו למה הנושא של דומים מסוכנים הפך לבדיחה ומדוע כל הרשימות האלו הן בחלקן סתמיות ומושתתות על סיפורים עם 200 גירסאות שונות שלא שוות הרבה.

מקווה שהמסר עבר.
לילה טוב ושנה טובה לכולנו.
aka BODYGUARD
לפני 17 שנים • 19 בספט׳ 2006

סעמממקקקקקקקקקק...(סליחה על השפה..)

aka BODYGUARD • 19 בספט׳ 2006
מי החליף לי ערוץ?????

הפרום הפך לאלמנט הפחד...?

מודה שהסקרנות לא הניחה לי ויצאתי לברר
(טלפונית) עם 3 עורכי דין פליליסטים ..
התוצאות לשיפוטכם:

עו"ד 1 - תגיד לי מפגר, 2 בלילה, אתה נורמלי???

עו"ד 2- משעשע, אולם למעט טירדה ותשלומי אגרות
אין מקום לדיבה זו או אחרת..

עו"ד 3- (מהכלוב אגב.. icon_lol.gif ) : במקביל למערך החונכות
תקימו מערך הגנה משפטית מאחר וייעוץ באשר הוא
יכול להוות תביעה בגין טיפול רפואי לא הולם(מאל פרקטיס),
ואז אני ארוויח עליכם קצת כסף..

צחוק מתגלגל סיים את השיחה.

מרוב ארשת חשיבות הזנחנו לרגע את צ'יטה שהודיע
שהוא פורש מפורום החונכות ולמרות שהסביר מדוע,
עדיין נראה לי קצת מפתיע מאחר ואני מכיר את הברדלס
שחייב לבדוק כל דבר עד הסוף..לשמוע הוא לא שומע..
אז בוקר טוב צ'יטה, ומקווה שאכן הבוקר טוב..

מנטרה אמר יפה כל כך את מה שאמר, מבלי להתייחס לתכנים.
ישר כוח איש ובוקר טוב.

אחרונות חביבות בליסאנה והשליטה..
בוקר טוב לכן, גיליתן בכוח כמה לא קל לעשות
משהו כשרמות ההתנגדות הן כמו צונאמי
בבריכת ילדי הגן...
לגבי תביעות דיבה וכו'- נו באמת...
אני לא חושב שמישהו באמת התחיל להזיע בין האצבעות,
אני גם ממש לא חושב שמישהו ירוץ עם ת.ז. ביד
עד אליכן..

עצתי האחרונה בנושא, לפני שנעבור לאישיו הבא:

טיפוס על עצים הוא ספורט מהמם...
אבל תמיד תמיד לבדוק שמכינים סולם מספיק
טוב שיאפשר לרדת מהעץ המטופס..
כן...כל עץ.

ברכת בוקר נפלא לכולם !
RIS
RIS

הועבר כנושא חדש

RIS • 19 בספט׳ 2006
ראה למעלה.
Belisana​(שולטת)

לריס

Belisana​(שולטת) • 19 בספט׳ 2006
אני מפרידה בין שני הנושאים.
ההתנגדות ליוזמה שלנו הכי לגיטימית בעולם.
לא רק שהקשבנו לה וענינו לשאלות לגביה, הצענו שוב ושוב לשמוע את כל מה שיש לכולם להגיד ואפילו פתחנו פורום מיוחד לכל מי שרוצה להביע את דעתו, ללא הבדל מין ותפקיד.
גם אני אמרתי שוב ושוב שהיוזמה שלנו היא רעיון לא מושלם ושאנחנו זקוקים לעזרתכם לשפר אותו. הפורום פתוח לכל מי שרוצה לעבוד על הנושא ולא להתלהם עליו.

הנושא השני הוא אני ואור כדומיות וההתיחסות אלינו כאל דומיות מסוכנות. ההשמצות האלה חייבות להפסק מאחר ואין מאחוריהן דבר מוכח (שלא לדבר על כך שהם אסופה של שקרים). גם אם אתה מאמין לפרודנס, הרי שבתקופה המדוברת לא הייתי דומית שלה. נפרדתי ממנה שלושה חודשים לפני שהקשר שלי עם אור התחיל וכל הארועים המדוברים התרחשו קרוב לשנה מאז שהפסקתי להיות הדומית שלה.

לא מדובר כאן באגו שלי ושלך, מדובר כאן באמת ובצדק פשוטים. טענותיה של פרודנס נשמעו לא פעם, הגבנו עליהן לא פעם ואף התנצלנו על הדברים שחשבנו שיש צדק בהם ואשר נעשו בתום לב. מי שרוצה להמשיך להאמין לה, מוזמן לעשות זאת, אבל הטלת האשמות חוזרות וחסרות בסיס, כדרך להשתיק אותי ואותנו ואת עשייתנו, לא יתקבלו יותר בשתיקה מצידנו.

קראתי את ההתנצלות שכתבת על הסגנון בו בחרת בפוסט הזה ואני חושבת שראוי שתתנצל גם על האשמות כלפינו, שנבעו לא מתוך עובדות והוכחות אלא מתוך פרשנות שלך והסקת מסקנות שלך מתוך הדברים שקראת בשרשור ההוא, קריאה מאד סלקטיבית, שבחרה להתעלם מכל מה שאמרנו וטענו בשרשור ההוא. היית עם יד קלה על ההדק בפגיעה הפומבית בנו ולכן ראוי שלא תהסס להתנצל באותה במה בה פגעת בנו.

ריס, יש לך מעמד בקהילה הזאת, אנשים נושאים אליך ואל דבריך את עיניהם. כשאתה חוטא בחוסר צדק, אתה מחטיא אחרים.

בכל מקרה, מאחר שגם אתה מסכים עם כך שהשרשור הזה סטה מהנושא, אבקשך לפעול למחיקתו.
קייסי

בליסנה והשליטה, לתשומת לבכן

קייסי • 19 בספט׳ 2006
נדמה לי שאל מול חיצי הלעג אל מול רעיון התביעה שלכן, כל הטוענים כי היא חסרת סיכוי/חסרת טעם/בלתי רלוונטית, וכי הסיכוי לתבוע ניק פיקטיבי בפלנטה וירטואלית קלוש - הייתי מציעה שתעיינו בלינק הבא: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2892004,00.html

אפשר ללגלג, להשמיץ, לנאץ ולהכפיש בחסות ניקים חמקמקים, אבל נדמה לי שכל מי שניתן יהיה לאתר באמצעים חוקיים שונים (ובמידה שלא - תחול האחריות על בעל הפלטפורמה שלא ימחק את השתלחויותיהם - כלובי), חשופים לתביעת דיבה, אם הוציאו דיבתכן רעה ללא הוכחות מספקות.

נדמה לי שכל מי שפתח את פיו חסר העכבות ואמר דברים מכוערים ובלתי מבוססים דיים (לתחושתו שלו) - דוקא מוטב היה שיתחיל להלחץ.
איימי_​(נשלטת)

Re: בליסנה והשליטה, לתשומת לבכן

איימי_​(נשלטת) • 19 בספט׳ 2006
קייסי כתב/ה:
נדמה לי שאל מול חיצי הלעג אל מול רעיון התביעה שלכן, כל הטוענים כי היא חסרת סיכוי/חסרת טעם/בלתי רלוונטית, וכי הסיכוי לתבוע ניק פיקטיבי בפלנטה וירטואלית קלוש - הייתי מציעה שתעיינו בלינק הבא: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2892004,00.html

אפשר ללגלג, להשמיץ, לנאץ ולהכפיש בחסות ניקים חמקמקים, אבל נדמה לי שכל מי שניתן יהיה לאתר באמצעים חוקיים שונים (ובמידה שלא - תחול האחריות על בעל הפלטפורמה שלא ימחק את השתלחויותיהם - כלובי), חשופים לתביעת דיבה, אם הוציאו דיבתכן רעה ללא הוכחות מספקות.

נדמה לי שכל מי שפתח את פיו חסר העכבות ואמר דברים מכוערים ובלתי מבוססים דיים (לתחושתו שלו) - דוקא מוטב היה שיתחיל להלחץ.

גמרת אותי, קייסי. דווקא את הלינק הזה הבאת? icon_biggrin.gif

אגב, למיטב ידיעתי זה לא המקרה היחיד של תביעות על דברים שנכתבו באינטרנט (בארץ). איכשהו זכור לי לפחות עוד מקרה אחד.