סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה מנטלית

אלפינה
לפני 17 שנים • 26 בספט׳ 2006
אלפינה • 26 בספט׳ 2006
huan כתב/ה:
אלפינה קודם כל לא יכולתי שלא לשים לב לעובדה המאוד פשוטה שנרשמת היום לכלוב,אין לך פרופיל וזה השירשור היחיד בו בחרת להגיב כך שניכר בעיני שמדובר בישוב חשבונות מהסוג הגרוע ביותר-האנונימי.

את עושה זילות לכל מושג ההתעללות.
יש הבדל ענקי בין מישהו שמרגיש שעשה משהו מטופש,לא מרגיש עם זה טוב במיוחד ביום למחרת ושוכח מזה אחרי שבוע או הופך את זה לאנקדוטה ובין בן אדם שאשכרה נפגע מהתעללות והצלקות של אותו מקרה ישארו איתו לשנים רבות.גם אני עשיתי דברים שאחרי זה חשבתי "שיט איזה אידיוט הייתי ולמה לכל הרוחות עשיתי את זה" אבל לא עברתי התעללות..עשיתי משהו לא חכם במיוחד ושלא התאים לי במיוחד אבל בדיוק כמו אותה אישה לא עברתי התעללות!

"אם המצלמה היתה חד כיוונית והיא לא ראתה את האדם הזר והסכימה האדם השני ניצל את הנואשות שלה בקשר ואת הרצון שלה לרצות אותו"
האם את מבינה עד כמה ההבדל בין זה ובין הפעלת לחץ פסיכולוגי,מניפולציות,לחץ נפשי והתעללות פיזית גדול??!!

מה שאת עושה פוגע בכל אותם אנשים שכן עברו התעללות מהסיבה הפשוטה שאת משתמשת באותה מילה בכדי לתאר את מה שציטה עשה לבין מה שנעשה להם.
לכל היותר את יכולה להגיד במקרה הזה שלא מוצא חן בעיניך מה שציטה עשה אבל על תשתמשי במושג "התעללות"

אבל רוב הסיכויים שמה שאייקו ניסתה להסביר לך ומה שאני כתבתי יפול על אוזניים ערלות מהסיבה הפשוטה שמדובר בניק פיקיטיבי חסר פרופיל ופחדני שננפתח ככל הנראה רק כדי להגיב בשירשור הזה.

אין קשר בין מה שאני אומרת בצורה עניינית ובין ישוב חשבונות והרמיזה הזאת היא מכוערת ואומרת שרק לאנשים קבועים מותר לכתוב כאן.
לפי הדברים שלך לאישה שרואה דברים שהיא רוצה להגיב עליהם אסור להגיב כאן כי היא לא קבועה. פרט לך כל הדוברים ענו לעניין וללא רמיזות מכוערות.
דיברתי על הסיטואציה בצורה כללית ואני לא מכירה את האדם שכתב ומה קרה.
כתבתי בצורה כללית ולא על האדם עצמו כי אני לא יודעת מה קרה בסיטואציה ההיא.
הסכמתי שאם זאת הסאבית הקבועה שלו והמצלמה החד צדדית דומה לכיסוי עיניים זו אינה התעללות אלא משחקי שליטה בין הדום והסאבית שלו.
בצורה משתלחת כתבת לי שמכיוון שאני חדשה אסור לי להביע את דעתי. אני מדגישה שוב שאני כותבת על סיטואציות כללית של בקשה מנשים לאונן ולשלוח צילומים ברשת לגברים, בלי שהן רואות אותן ולפעמים לא מכירות אותם מספיק.
כל אחת מרגישה אחרת מה זאת התעללות ואתה לא יכול לקבוע עבורה מה זאת התעללות.
איקו כתבה שקראה על ילדות בנות 18 ששלחו צילומים אבל כתבתי שאני בטוחה שמתוארת סיטואציה עם אישה בוגרת יותר. הניסיון שלך לקבוע לנשים מה מרגיש התעללות ומה לא הוא במקרה הטוב חסר התחשבות ובמקרה הרע משפיל.
באופן כללי ובלי להתיחס למקרה הזה היו כתבות בטלוויזיה על נשים שנתנו הסכמה מלאה לצילומי ערום שלהן ואחרי זמן הרגישו שעברו התעללות.
אם הבת שלי היתה שולחת צילומי ערום שלה מאוננת לגבר זר דרך הרשת הייתי חושבת שעברה התעללות ויש עוד נשים שחשבות כמוני. האישה קובעת מה היא התעללות ולא אתה.

אני לא יודעת מה קרה במקרה הזה והסכמתי שבמקרה שהצילומים היו בין הדום והסאבית שלו ההקשר שונה.
במקרה שנשים שלחו צילומי ערום של אוננות לזרים ברשת אתה בטוח שזו אינה התעללות?
מדוע נשים התלוננו והיו כתבות בעיתוני הערב ובתוכנית עובדה של אילנה דיין?
מהיכן היומרה שלך לקבוע מה היא התעללות? אני לפחות כתבתי שלי חלק מהסיטואציות האלה מרגישות כמו התעללות
במקרה שתואר הסכמתי שמשחק שליטה בין הדום והסאבית שלו לא מורגש לי כהתעללות.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 26 בספט׳ 2006
כמו תמיד, בסיפורים פה בכלוב, יש מתחת להרבה אירועים פה, רקע קודם, שנדרש להבנת הסיפור.

מציע לכולם לא להתרגש מהעובדה שהיא מתלהמת, מהשלמת העובדות המוגזמת בסיפורה של אלפינה זו, שזה לא הניק הראשון הכפול שהיא פותחת.

להבנה יותר בהירה של תאריך פתיחת הכרטיס, ופעולות נוספות, שהתחילו בזמנים מאד מסויימים, תעיינו בלינק הבא:
http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=55194&blog_id=1355

ואולי גם בזה:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=160515#160515

כדי שתבינו את אופן הפעולה, של העומד מאחרי הסיפור, וחוסר עמוד השידרה של המריונטה בדמוי הניק הזה.

מוקיר תודה לכל אלו שנחלצו להציג את האמת נכוחה.
huan
huan • 26 בספט׳ 2006
ההבדל בין אדם חדש שכותב את דעתו לבין ניק חסר פרופיל שנפתח באותו יום במטרה להגיב בשירשור מאוד ספציפי לאדם מאוד ספציפי ועם מילים מאוד ספציפיות הוא בערך כמו ההבדל בין מה שקרה פה ובין התעללות.
צ'יטה​(שולט)
תודה חואן, וכמובן גם אייקו וורטיגו.

התעללות.......
המממממ...............
השאלה היא מי מתעלל במי כאן ? או שם בעצם.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 26 בספט׳ 2006
אלפינה,

מדברייך אני מקבל רושם שכל קשר אינטימי או בדסמי
בין שני אנשים שעוד לא ממש מכירים הוא קרקע טובה לניצול.

באותה מידה שזה היה מצלמה, זה יכול להיות גם בפגישה ביניהם
תוך כדי שהוא מצליף בה או כל סיטואציה אחרת.

וגם אז היה אפשר להציב את השאלה שלך:
האם כעבור כמה ימים היא תרגיש התעללות,
כי עדיין לא הכירה את הבן אדם לעומק?
האם ההצלפות יגרמו לה להרגיש שעברה התעללות?

התשובה שלי אלייך היא שאני לא רואה קשר בין התעללות/ניצול
לסטוצים או חוויה אירוטית/בדסמית בין שני אנשים בתחילת היכרותם.

המצבים הנ"ל לא מהווים קרקע פורייה
יותר לניצול מאשר כל סיטואציה אחרת
(למשל בני זוג)

מה שקרה באותו תיאור הוא יחסי שליטה וירטואליים בהסכמה
ולפני כל כניסה לאינטימיות, בכל קשר שהוא אפשר לבוא ולשאול:
מה יקרה אם הוא/היא יתחרטו על המעשה?

אני לא מוצא סיבה למה בחרת דווקא בסיטואציה כזאת
כקרקע לניצול, מאשר כל סיטואציה אחרת אינטימית בין שני אנשים.

וכמו בכל קשר, אפשר לקחת זאת לכיוונים שליליים
אך לא ראיתי פה משהו שלילי. אלא אם כן יחסי שליטה
מיסודם זה דבר שלילי עבורך.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 26 בספט׳ 2006
מצטערת להיות הורסת המסיבה -
אבל אני לא רואה בסיפור שתואר לעיל שום דבר שמייצג שליטה מנטלית.
שליטה מנטלית מחייבת הכרות של השולט/ת את הנשלט/ת,
היא לא משהו שמתקיים בסייבר מסנג'רי מזדמן - שם היתה ארוטיקה, היה ציות, היתה הובלה של השולט - והיה בסופו של דבר סיפוק.
לא רואה בכך מייצג של שליטה מנטלית.

למעשה אני לא מאשימה אותך צ'יטה שהתקשית למצוא דוגמאות סיפוריות.
קשה להעביר מסר של שליטה מנטלית בתאור מילולי של סיטואציה מינית/ארוטית כזו או אחרת.
את השליטה המנטלית חשים - הן השולט/ת והן הנשלט/ת, במהלך האינטראקציה בינהם.
בעיקר היא מורגשת בנקודות קצה - במתיחת גבולות ובהעלאת מדרגה, או לחלופין כאשר השליטה אינה כוללת אמצעים פיזיים כלל אבל תחושת העוצמה שעוברת בין השולט/ת לנשלט/ת וההתמסרות/ציות, חזקה לא פחות ומן הסתם הרבה יותר מאשר בשליטה פיזית.
אלפינה
אלפינה • 26 בספט׳ 2006
Tom. כתב/ה:
אלפינה,

מדברייך אני מקבל רושם שכל קשר אינטימי או בדסמי
בין שני אנשים שעוד לא ממש מכירים הוא קרקע טובה לניצול.

באותה מידה שזה היה מצלמה, זה יכול להיות גם בפגישה ביניהם
תוך כדי שהוא מצליף בה או כל סיטואציה אחרת.

וגם אז היה אפשר להציב את השאלה שלך:
האם כעבור כמה ימים היא תרגיש התעללות,
כי עדיין לא הכירה את הבן אדם לעומק?
האם ההצלפות יגרמו לה להרגיש שעברה התעללות?

התשובה שלי אלייך היא שאני לא רואה קשר בין התעללות/ניצול
לסטוצים או חוויה אירוטית/בדסמית בין שני אנשים בתחילת היכרותם.

המצבים הנ"ל לא מהווים קרקע פורייה
יותר לניצול מאשר כל סיטואציה אחרת
(למשל בני זוג)

מה שקרה באותו תיאור הוא יחסי שליטה וירטואליים בהסכמה
ולפני כל כניסה לאינטימיות, בכל קשר שהוא אפשר לבוא ולשאול:
מה יקרה אם הוא/היא יתחרטו על המעשה?

אני לא מוצא סיבה למה בחרת דווקא בסיטואציה כזאת
כקרקע לניצול, מאשר כל סיטואציה אחרת אינטימית בין שני אנשים.

וכמו בכל קשר, אפשר לקחת זאת לכיוונים שליליים
אך לא ראיתי פה משהו שלילי. אלא אם כן יחסי שליטה
מיסודם זה דבר שלילי עבורך.

צילומי ערום ואוננות שנשלחים ברשת לגברים שמבקשים מאישה לצלם את עצמה מאוננת לא דומים לדברים אחרים כי ברשת אין מגע או קשר אינטימי.
בתאור אין פרטים אם הסשן היה בין הדום והסאבית הקבועה שלו או בין כמעט זרים. כשגבר כותב לאישה כמה שורות של הוראות לאונן, לצלם את עצמה ולשלוח את הצילומים ועוזב אייקו תארה תחושה של דיסטאנס והשפלה אצל האישה.
התחושה עוצמתית בגלל שהמצלמה היא חד כיוונית והאישה לא רואה את הגבר. במצבים אינטימיים אחרים האישה מרגישה שהגבר נמצא כדי להצליף או לגעת בה בעוד שברשת אין קשר אינטימי.

היו כתבות על נשים ששלחו צילומי ערום ואוננות שלהן לגברים שביקשו מהן. הן סיפרו על חרדות והרגשת התעללות. כאשר צילומי ערום ואוננות של אישה מסתובבים ברשת הרבה פעמים היא מפתחת חרדות היכן הצילומים האלה. נשים סיפרו שהחרדות המשיכו הרבה זמן.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי ספט' 26, 2006 7:10 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
צ'יטה​(שולט)
קווינסי, לא מסכים לרוב הפיסקה הראשונה שלך. מסכים לכל השנייה.

הסשן המושמץ, במקרה הזה, היה תוך כדי יחסים קרובים ואינטימיים, וכחלק מיחסים אלו. זה לא היה סשן מסנג'רי מזדמן. (אגב, היא לגמרי במקרה, גם לא היתה אז בת 18 ) icon_wink.gif
אני מוצא בסשן המתואר, התגברות על מפח נפש, על הרצון לגמור. אי אמון שאני עושה לה את זה, מחשבות על מרד בסמכות, ולבסוף ציות. בהחלט קפיצת מדרגה בהתמסרות וציות. היתה שם תחושת עוצמה, שליטה, והתמסרות. בהחלט הייתי מגדיר אותו כסשן מנטאלי פרקסלנס.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 26 בספט׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:
קווינסי, לא מסכים לרוב הפיסקה הראשונה שלך. מסכים לכל השנייה.

הסשן המושמץ, במקרה הזה, היה תוך כדי יחסים קרובים ואינטימיים, וכחלק מיחסים אלו. זה לא היה סשן מסנג'רי מזדמן. (אגב, היא לגמרי במקרה, גם לא היתה אז בת 18 ) icon_wink.gif
אני מוצא בסשן המתואר, התגברות על מפח נפש, על הרצון לגמור. אי אמון שאני עושה לה את זה, מחשבות על מרד בסמכות, ולבסוף ציות. בהחלט קפיצת מדרגה בהתמסרות וציות. היתה שם תחושת עוצמה, שליטה, והתמסרות. בהחלט הייתי מגדיר אותו כסשן מנטאלי פרקסלנס.

דווקא זה מחזק את דבריי לפיהם השולט/ת והנשלט/ת הם החשים בעוצמת השליטה - היא המנטליות, ללא השוט, ללא הקשירות, אלא - ההוראה והרצון למלאה, (ומה שחסר לי בסיפור הזה - המבט), מה שמאוד קשה להעביר במסר מילולי לקורא בלתי מעורב.
מביט לרגע
מביט לרגע • 26 בספט׳ 2006
Queencie כתב/ה:

למעשה אני לא מאשימה אותך צ'יטה שהתקשית למצוא דוגמאות סיפוריות.
קשה להעביר מסר של שליטה מנטלית בתאור מילולי של סיטואציה מינית/ארוטית כזו או אחרת.
את השליטה המנטלית חשים - הן השולט/ת והן הנשלט/ת, במהלך האינטראקציה בינהם.
בעיקר היא מורגשת בנקודות קצה - במתיחת גבולות ובהעלאת מדרגה, או לחלופין כאשר השליטה אינה כוללת אמצעים פיזיים כלל אבל תחושת העוצמה שעוברת בין השולט/ת לנשלט/ת וההתמסרות/ציות, חזקה לא פחות ומן הסתם הרבה יותר מאשר בשליטה פיזית.

קווינסי , למרות הזמן המועט שאני כאן זאת לא הפעם הראשונה שאני מסכים אתך בכל מילה.
למעשה , לפני כמה ימים תארתי, או יותר נכון ניסיתי לתאר , בבלוג שלי סשן מנטלי שהיה לי לאחרונה . זה היה סשן חזק מאד , ראשוני, שאחריו שני הצדדים היו מותשים (גם פיזית) אך מאד מרוצים icon_wink.gif. איך אפשר להעביר את הזרמים והעוצמות למילים ? כנראה שמי שיודע על מה מדובר אין צורך להסביר לו - ומי שלא , גם נהרות של מילים לא יועילו ....