לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אם למה שנשאר לי עכשיו, בכלל אפשר לקרוא חיים

queen s​(שולטת)
לפני 20 שנים • 29 באוג׳ 2003
queen s​(שולטת) • 29 באוג׳ 2003
זה אכן דבר נורא ואונס פשוטו כמשמעו על פי כל חוק ודין וצדק. איך אנשים מסוגלים להיות כל כך אכזריים. להרוס נפש של אדם אחר. חיות. חיות אדם. תתלונני. תלחמי. את חייבת את זה לעצמך ולשאר הנשים. פחות אנס אחד שיסתובב בחוץ. ולכל מי שקורא את המילים האלו. אני כבר שמעתי לא פעם על יצורים מפוקפקים שמשוטטים כאן באתר. תהיי חזקה צבעונית. אל תתני לדפקט אחד להרוס אותך. הוא ממש לא שווה את זה. icon_cry.gif
השולט אור​(שולט)

אני מוכנה לעמוד לצדך. פני אליי

השולט אור​(שולט) • 29 באוג׳ 2003
טוליפ,

עברת חוויה מזעזעת של אונס אלים. אני מבטיחה שלא אחשוף אותך, וקוראת לך לבטוח בי. תני לי לעזור לך.

אני מוכנה ללכת איתך להתלונן במשטרה, אני מבטיחה שאדאג לך לתמיכה אם שלי ואם של מתנדבות המרכז לסיוע לנפגעות מיני. אסור לך להישאר שם לבד.

אם יש לך את הכוח לחשוף את הנבלה הזה בשמו המלא ובניק שלו, עשי זאת. אם את לא מסוגלת בואי לפחות ונדאג שהוא לא יוכל לחזור על זה בעתיד.

אנא, פני אליי אם דרך האיי סי קיו, אם דרך האימייל.

אני יודעת כמה קשה לבטוח אחרי חוויה כזו, אבל גם אני קודם כל אישה, אני יודעת איפה את נמצאת ומה את מרגישה.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 29 באוג׳ 2003
עצוב ומרגיז.

אין לי מה לומר לך מלבד זה שאני (ובטוחה שגם אחרים פה) תומכת בך ורוצה לשלוח לך את כל הכח שבעולם.

כדאי אולי לפנות למרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית (הטלפון המקוצר אמור להיות 1202 או 1212 ובמקומונים מתפרסמים הטלפונים השונים בכל עיר) יש שם תמיד אוזן קשבת ואם תחליטי ללכת להתלונן במשטרה הן יכולות ללוות אותך וקצת להקל עליך בתהליך.

ואם מישהו חושב שמדובר באדם אחד, שאם רק יעצר נהיה כולנו בטוחים הוא חי באשליות. התחום הזה מושך אליו לא מעט אנשים מסוכנים.
אורלי​(שולטת)
אורלי​(שולטת) • 29 באוג׳ 2003
למה? לעזאזל?! למה?!
חיית אדם שכמותו.
בהמתיות במסווה של בדסמ.

טוליפ,לשפוך כאן את הלב זה צעד ראשון ואמיץ.
אל תתני לחלאה הזה להתחמק מעונש.
תחשבי על שאר הנשים,למענן.
המחשבה שהוא מסתובב כאן ביננו ומשחר לטרף על עוד סאביות,קשה מנשוא.

עצוב לי בשבילך,אין לי מילים לתאר כמה...
גם קשה לי לשבת בשקט ורק לקרוא ולא לעשות מאום.
תני לנו את הקלפים לטפל בו,צעד ראשון זה פירסום הניק שלו.

לכל עזרה שתרצי,הפרטי שלי פתוח.
shiri​(לא בעסק)
shiri​(לא בעסק) • 29 באוג׳ 2003
אני לא יודעת מה להגיד לך...
פשוט בוכה מול מה שכתבת... ושולחת לך חיבוק icon_cry.gif
קליבר​(שולט)

מה עוד להגיד לך?

קליבר​(שולט) • 29 באוג׳ 2003

אני רק יכול להוסיף על קודמי ..
מצטער שזה קרה לך ודאגי להוציא את הבחור מקרבנו.
tulip32​(לא בעסק)

תודה רבה רבה לכולם

tulip32​(לא בעסק) • 29 באוג׳ 2003
אני משתדלת לענות לכולם אישית ולא מספיקה, אני פשוט בהלם מכמות התגובות, זה בהחלט מחמם את הלב ועושה טוב על הנשמה.
קצת קשה לי כרגע להתבטא מעבר לזה, רק רציתי לומר לכל המודאגים שהבנות של המרכז לסיוע צמודות אליי, יחד עם המשפחה והחברים ואתכם כמובן icon_smile.gif
שוב, תודה.
Master_Eran​(שולט)

חזקי ואמצי...

Master_Eran​(שולט) • 29 באוג׳ 2003
פשוט נורא... אין מילים... אונס חמור כרצח אם לא יותר גרוע.

אני מציע... ואני מבין את המצב הקשה שאת נמצאת בו כרגע,
שתחשפי את הנבל וגם תתלונני עליו במשטרה.

חזקי ואמצי...
underheel
underheel • 29 באוג׳ 2003
מה שמסופר באמת מזעזע, ולכן , זה מאוד מנחם לשמוע שאת כבר פנית למרכז לסיוע והן כבר צמודות אלייך. אני מאוד מקווה שהאדם שביצע את המעשים האלו, וכל אחד כמוהו, יקבלו את עונשם הצודק, ויישארו הרחק מאיתנו מאחורי סורגים לשארית חייהם.

אך לדעתי זו תהיה טעות לפרסם את שמו כרגע. הסיפור הזה ראוי שישמש אזהרה לכולן בקשר לסכנות הטמונות בבדסם. עם זאת, לא הייתי רוצה שתהיה אפשרות למישהו או מישהי ששאולי גם אנשים לא מכירים לבוא ולפרסם משהו, ואז להשמיץ מישהו אחר, ולעשות לו אאוטינג, כשלי אין דרך לוודא או לאמת אם מה שמסופר אכן קרה או לא. לא הייתי שם, וכל מה שיש לי זו עדות, ואולי אם אני מכיר את האנשים (ככל הנראה במקרה הזה, לא), אז איזושהיא הערכה לאופי של אותם אנשים. זה מפחיד לחשוב שמישהו יוכל לבוא ולהשמיץ ולקבל אהדה כזו ולבסוף לעשות אאוטינג למישהו והשמצה ללא אמת מאחורי הכל.

אני מדבר בכלליות, ולא בהקשר למקרה הספציפי הזה. אני לא מכיר את טוליפ, ובלי לדעת במי מדובר, לא מכיר אותו. ואם לשפוט לפי הסיפור עצמו, אז הרושם שלי, הוא שהסיפור ברובו אמת. ובעקבות הפחד שלי מהאפשרות של השמצה ואאוטינג, לדעתי, הדרך שטוליפ דיווחה על מה שקרה לה היתה הדרך הכי טובה לעשות זאת. וזה גם מוסיף אמינות.

למשטרה, יש כלים לאמת את הסיפור, ולכן, לדעתי, אם יגובש נגדו כתב אישום, זה כבר סיפור אחר לגמרי, ואין לדעתי בעיה לפרסם לגביו פרטים. אבל עד אז, ראוי שהסיפור ישמש כאזהרה, ולא כפתח לפרסום פרטים אישיים של מישהו. מה שכן, זו השאלה לדעתי, כיצד ניתן למזער את הסיכונים, במפגשים כאלה, במיוחד במפגש הראשון, אבל גם, כמו במקרה הזה שקרה אחרי שטוליפ הכירה את האדם למשך זמן רב, וזה לא היה המפגש הראשון שלה איתו.
DomDomina​(שולט)
לפני 20 שנים • 30 באוג׳ 2003
DomDomina​(שולט) • 30 באוג׳ 2003
עצוב ,מחריד,אכזרי
הקלות הבלתי נסבלת של עונשים מגוחכים.

מתגבשת עסקת טיעון בפרשת יעקב העליון

אותו אחד שהרס ופצע את נפשה של נערה,יקבל על תנאי.

רק עונשים מרתיעים,אולי יורידו ממספר מעשי האונס במדינה שלנו.
מאוד מקווה,שאותו חלאת אדם יקבל עונש, קשה הרבה יותר.

ולך tulip32, בשבילי את גיבורה icon_cry.gif