סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הגבול?

T O M​(שולט)
לפני 20 שנים • 30 באוג׳ 2003
T O M​(שולט) • 30 באוג׳ 2003
טוב שהבהרת זאת דניאל
פשוט יש הרבה כמוך שאמרו אין גבולות שם.
והרי אני לא יודע מי מהם חושב כמוך למשל שכן יש גבולות,אבל במסגרת ההגיון כמובן
וכמה יש שבאמת חושבים שאין לגמרי גבולות והכל פרוץ.ויש אנשים שחושבים ככה
kamor​(נשלט)
לפני 20 שנים • 30 באוג׳ 2003
kamor​(נשלט) • 30 באוג׳ 2003
אם זה מוסכם על שניהם אז אין שום בעיה . הגבול מסתיים במילת הביטחון של הסאב .

.
קרוליין​(שולטת)
לפני 20 שנים • 31 באוג׳ 2003

כמה מאכזב!

קרוליין​(שולטת) • 31 באוג׳ 2003
ניסיתי להכנס לאתר שלהם עוד ממזמן, לאחר כל הדברים המפתים ששמעתי עליהם.. לצערי, לא ניתנה ההזדמנות, האתר לא היה פעיל. לבסוף הצלחתי, אך הוא בתשלום!!! כמה חבל... מההצצות החטופות שהם מאפשרים למבקרים, לא ניתן להבין יותר מדי...
חבל, ממש חבל.
תודה על העצה בכל מקרה.
loren40​(נשלטת)
loren40​(נשלטת) • 31 באוג׳ 2003
אני חושבת שאם מדובר בשני אנשים בוגרים ויציבים נפשית אז בהחלט מותר להם שלא יהיו להם גבולות, זה גם בסדר.
T O M​(שולט)

Re: כמה מאכזב!

T O M​(שולט) • 31 באוג׳ 2003
קרוליין כתב/ה:
ניסיתי להכנס לאתר שלהם עוד ממזמן, לאחר כל הדברים המפתים ששמעתי עליהם.. לצערי, לא ניתנה ההזדמנות, האתר לא היה פעיל. לבסוף הצלחתי, אך הוא בתשלום!!! כמה חבל... מההצצות החטופות שהם מאפשרים למבקרים, לא ניתן להבין יותר מדי...
חבל, ממש חבל.
תודה על העצה בכל מקרה.

עסק מסחרי = בתשלום
ובקשר לסיסמא , אם אני השגתי אני מאמין שגם את יכולה להשיג icon_smile.gif
האתר מיצה את עצמו מבחינתי מהר מאוד , גם ככה לא משך אותי יותר מדי

וסליחה מראש על החריגה מנושא הההודעה
אורי 33
לפני 20 שנים • 1 בספט׳ 2003

התשובה היא פשוט לא!

אורי 33 • 1 בספט׳ 2003
נכון שלפעמים במהלך משחק יכולים מתוך התלהבות להגיע למצב שנמצא על סף של גרימת פציעה או חבלה, אבל מבחינתי, ברגע שעוברים את הגבול , הכל מאבד טעם.
: icon_cry.gif
יש מספיק דברים כואבים שמלכה יכולה לעשות לעבד מבלי להגיע למצבים קשים של נכות וגרימת חבלה אמיתית.
ויותר מכך:
אני חושב שאם מלכה צריכה לגרום חבלות פיזיות לעבד שלה על מנת לשלוט בו, סימן שהשליטה המנטלית שלה לוקה בחסר. מבחינתי מכות קשות יכולות להוות עונש מרתיע גם אם לא הגיעו לכדי חבלה פיזית אמיתית.

לכן, חד וחלק: לא לגרימת חבלה פיזית, לא להקזת דם.

אורי
דני בוי
לפני 20 שנים • 2 בספט׳ 2003

Re: כמה מאכזב!

דני בוי • 2 בספט׳ 2003
קרוליין כתב/ה:
חבל, ממש חבל.
תודה על העצה בכל מקרה.

גלישה באתר אינה בתשלום, התשלום הוא רק עבור רכישת מנוי שמקנה צפייה בסרטונים שלהם,בירחונים ועוד כאלה וכאלה הטבות.
כבר לא אחת שמעתי שמביני עניין במחשבים הצילחו להסתנן אליו ולהוריד משם סרטים שלמים ובנוסף לכך צפיתי בלא מעט מסרטי הוידאו שלהם שנמכרים בארץ.
ההצצות אינן חטופות ואפשר ללמוד לא מעט מכמות התמונות העצומה ומכל האינפורמציה והכללים שמצויינים שם.

לגבי השאלה המקורית שנשאלה, הגבולות בין שני בני זוג ביחסי שליטה נקבעים ביניהם או יש יסכימו על ידי הצד השולט בלבד כשהצד הנשלט סומך עליו בעיניים עצומות.
אסור לשבור את האמון שהצד הנשלט מפקיד בידי הצד השולט אחרת זה עלול לגרום לנזק פיסי או וגם נפשי.
משחקי שליטה בדסמ"ים אינם משחקי ילדים על אף שהילדות הינה מהווה גורם פסיכולוגי משמעותי בעניין.
גם חיי שליטה 24/7 שלא קשורים ישירות לבדס"מ הינם רגישים וכן יש להעמיד גבולות או יותר נכון קוים אדומים מסוימים.
לחיות חיי שליטה בלי גבולות או לפחות קוים אדומים זה מצביע על שליטה שבאה מתוך פחד מסויים, חוסר בטחון וכנ"ל גם הצד הנשלט שמסכים לקבל עליו הכל בלי שום גבולות למען השולט.
מערכת יחסי שליטה מכל סוג כן צריכה להתחיל מהצבת גבולות לצורכי הכרות וגישוש הדדי והתחברות עמוקה אחד לשני כולל יחסי אמון הדדי וברגע שזה קורה הגבולות יתחילו להשבר עד מצב אופטימלי של כאילו חוסר גבולות או יותר נכון קוים אדומים.
אסור לקבוע שאין גבולות עם אדם שאינו מוכר לחלוטין זו טעות גדולה לדעתי.
גם מצב של "אין גבולות" והכרזות שהגבולות הם השמיים הכל בגדר אובססיה לשליטה, מרוץ נואש אחר מימוש פנטזיה ועקב כך טשטוש המציאות.
גבולות תמיד יהיו קיימים בצורה זו או אחרת אם לא היו קיימים כלל אז אבוי הן לשולט והן לנשלט.
גם בowk אומנם אין גבולות אך הכל תחת החוקים המשפטיים של אותה מדינה ואז כן יש גבולות בעצם.
לא חסרים מטורפים בעולם או יותר גרוע מזה שמעוצמת השליטה מוכנים לעשות דברים מטורפים כמו שינוי פרטי הזהות, שינוי הזהות המינית,קעקוע כל גופם עם שם השולט,העברת כל רכושם,שליחויות לא חוקיות כגון גניבה,חטיפה ורצח גם לטובת ריגוש מיני(סנאפ) וכמובן התאבדות הנשלט ומלא דברים נוספים וכל זאת למען או לטובת השולט/"הבעלים" שלהם.
להגיע למצבים כאלו זו כבר מחלת נפש, אלו אינם אנשים בוגרים בריאים (גם השולטים וגם הנשלטים כי שניהם "במשחק" הזה) ואינם ראויים להקרא חובבי בדס"מ אלא אנשים בעיות תסבוכיות קשות ואותם אנשים שמוכנים לעשות דברים מאין אלו וזה נקרא אצלם חוסר גבולות אז זה עצוב שזה כך ועצוב שהצד השולט נהנה לראות אותם במצב כזה מקריב את עצמו למענם עד לכדי ביצוע מעשי פשיעה או בכלל גרימת נזק עצמי פיסי ונפשי חמור ביותר.
אלו הם דוגמאות קיצוניות אומנם לנושא של הגבולות אך הן עונות היטב על השאלה המקורית שיש כזה דבר גבולות, גבולות זה עניין יחסי, גבולות חובה לקבוע (קודם צריך למצוא אותם בהדרגה ובעדינות) וכמובן לכבדם אחרת אלוהים יודע באמת לאן זה יגיע לא עלינו.
במדינות רבות בעולם כל נושא הבד"ס והשליטה מפותח מאד ושי הרבה מה לללמוד מהם, אך צריך ללמוד מהדברים החיוביים ולא מהשליליים.
יחסית ארצנו הקטנה עוד לא הגיעה לרמות טירוף שבאמריקה באירופה ובאסיה הגיעו אליהם ונקווה שגם לא תגיע.
Viking Johny
לפני 20 שנים • 5 בספט׳ 2003

איך נגיד את זה

Viking Johny • 5 בספט׳ 2003
אם את היית מצליפה בי הייתי מוכן ללא גבולות : icon_razz.gif