שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה נראה לי לפעמים שכל כונפה

חיית מחמד
לפני 17 שנים • 15 בינו׳ 2007

Re: תכלס... צודק

חיית מחמד • 15 בינו׳ 2007
oriente כתב/ה:

יש מספר מצומצם מאוד של שולטות "אמיתיות", ללא כל קשר למראה החיצוני. אלה שזה בדם שלהן עוד מילדותן, אלה שהיו מלכות בית ספר והכי מקובלות בשכבה, אלה שהדומיננטיות זורמת בעורקיהן, ולא שנאת הגבר.

יש גם מספר מצומצם מאוד של נשלטים אמיתיים. כאלה שההתמסרות זורמת בעורקיהם ולא החרמנות.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני ינו' 15, 2007 6:02 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 15 בינו׳ 2007
Madame T כתב/ה:
ציטוט:
אני רק תוהה באיזו רשימה לשים אותו עקב היותו מתחלף....

אכן שאלה שאלתית. אם תגיעי למסקנה, אנא הודיעי לי.

FrozenLips הציעה לשים את מקבי ברשימת הסאביות המסוכנות, שעלולים להתאהב בהן....
עכשיו נקרא לנער ונשאל את פיו - מה דעתך? מתאים? icon_rolleyes.gif

כנראה שתשובותינו הצטלבו... אז אני מבינה שבעית הסנטימטרים העודפים היא זו שמונעת ממך להכנס לרשימת הסאביות המסוכנות. אם כך נצטרך כנראה להכין לך רשימה מיוחדת משלך icon_smile.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 15 בינו׳ 2007
ציטוט: אז אני מבינה שבעית הסנטימטרים העודפים היא זו שמונעת ממך להכנס לרשימת הסאביות המסוכנות. אם כך נצטרך כנראה להכין לך רשימה מיוחדת משלך

הרגעת אותי. כבר חשבתי שתאמרי ".. וזו בעיה שניתן לפתור בקלות, יחסית". מה שהיה גורם לי לצמרמורת בלתי-נעימה.

הרעיון נשמע לי טוב:
שולטים מסוכנים
נשלטים חלשים
סאביות מניפוליטיביות
שולטות בהמיות
מתחלפים הפכפכים
מקבי

icon_lol.gif
Madame T​(שולטת)
מקבי כתב/ה:
ציטוט: אז אני מבינה שבעית הסנטימטרים העודפים היא זו שמונעת ממך להכנס לרשימת הסאביות המסוכנות. אם כך נצטרך כנראה להכין לך רשימה מיוחדת משלך

הרגעת אותי. כבר חשבתי שתאמרי ".. וזו בעיה שניתן לפתור בקלות, יחסית". מה שהיה גורם לי לצמרמורת בלתי-נעימה.

הרעיון נשמע לי טוב:
שולטים מסוכנים
נשלטים חלשים
סאביות מניפוליטיביות
שולטות בהמיות
מתחלפים הפכפכים
מקבי

icon_lol.gif

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif אכן, אתה 'קלאסה' בפני עצמה (מה שעדין לא פותר בעצם את בעית הסנטימטרים העודפים, כנראה שנצטרך למצוא פתרון יצירתי לזה חוץ מאשר להקדיש לך רשימה משלך....) icon_cool.gif
מקבי​(מתחלף)
ציטוט: מה שעדין לא פותר בעצם את בעית הסנטימטרים העודפים, כנראה שנצטרך למצוא פתרון יצירתי לזה

.... לא. כל-כך, כל-כך לא. icon_confused.gif
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 15 בינו׳ 2007
Madame T כתב/ה:
מקבי כתב/ה:

הרעיון נשמע לי טוב:
שולטים מסוכנים
נשלטים חלשים
סאביות מניפוליטיביות
שולטות בהמיות
מתחלפים הפכפכים
מקבי

icon_lol.gif

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif אכן, אתה 'קלאסה' בפני עצמה (מה שעדין לא פותר בעצם את בעית הסנטימטרים העודפים, כנראה שנצטרך למצוא פתרון יצירתי לזה חוץ מאשר להקדיש לך רשימה משלך....) icon_cool.gif

מתנדבת לעזור icon_twisted.gif icon_twisted.gif

על החתום: הכונפה עם המספריים
Q בוביט
מקבי​(מתחלף)
כדאי מאוד שזו תהיה תספורת שאת מדברת עליה... icon_eek.gif
Madame T​(שולטת)
Queencie כתב/ה:
Madame T כתב/ה:
מקבי כתב/ה:

הרעיון נשמע לי טוב:
שולטים מסוכנים
נשלטים חלשים
סאביות מניפוליטיביות
שולטות בהמיות
מתחלפים הפכפכים
מקבי

icon_lol.gif

Q בוביט

Q בוביט, נראה לי שהנער נבהל כלשהו מהפתרונות 'היצירתיים' שרמזתי עליהם לעיל וכנראה עם סיבה טובה, בהתחשב ב'חתימתך' לעיל icon_smile.gif מסתבר שיש לקחת בחשבון כללי זהירות מסויימים כשנכנסים לפורום הבנות על הבנים icon_twisted.gif
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 15 בינו׳ 2007
Madame T כתב/ה:
Queencie כתב/ה:
Madame T כתב/ה:
מקבי כתב/ה:

הרעיון נשמע לי טוב:
שולטים מסוכנים
נשלטים חלשים
סאביות מניפוליטיביות
שולטות בהמיות
מתחלפים הפכפכים
מקבי

icon_lol.gif

Q בוביט

Q בוביט, נראה לי שהנער נבהל כלשהו מהפתרונות 'היצירתיים' שרמזתי עליהם לעיל וכנראה עם סיבה טובה, בהתחשב ב'חתימתך' לעיל icon_smile.gif מסתבר שיש לקחת בחשבון כללי זהירות מסויימים כשנכנסים לפורום הבנות על הבנים icon_twisted.gif

הנער יתמודד מאדאם T.... ובקרוב מאוד יישמע אחרת לגמרי - ברשימתו המקב(ר)ית icon_wink.gif