סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

15/3/07 חתונת השנה - עמוס מתחתן בדאנג'ן ואתם מוזמנים למסיבה!

009​(אחר)
לפני 17 שנים • 15 במרץ 2007
009​(אחר) • 15 במרץ 2007
ההכנות לקראת החופה בעיצומן..............כל השושבינים מוכנים ..............

009
Ladytron
לפני 17 שנים • 15 במרץ 2007
Ladytron • 15 במרץ 2007
מזל טוב מזל טוב מזל טוב
תרשמו אותי אני באה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לא סתם עוד עבד
לפני 17 שנים • 16 במרץ 2007
לא סתם עוד עבד • 16 במרץ 2007
אחרי 9 שעות רצופות של חגיגה, ורגע לפני שאני צונח למיטה והולך לישון עד שבת, רציתי לומר תודה על חתונה נפלאה.

תודה לחתן-הכומר שהסכים לערוך חתונה יהודית כדת משה וישראל, ושהצליח להישאר צלול גם ב-3 לפנות בוקר.

תודה לכלה, שהייתה יפה וזוהרת אפילו יותר מתמיד, ונראתה כמו כוכבת הוליוודית שנשלפה מטקס האוסקר.

תודה לרב שהצליח להתגבר על ההלם ולחתן את השניים.

תודה לאנשים הנפלאים (ולשושו) שהקיפו אותי לכל אורך הערב ועזרו לי לעבור את רגעי העייפות ולהמשיך הלאה.

תודה ל-mouse על עוד הופעה רטובה ובלתי נשכחת. מי שרואה ומדבר עם האשה הקטנה והחביבה הזאת בשלב שבו היא עדיין נראית כ"אחת האדם", לא יכול אפילו להתחיל לדמיין איך היא נראית כשהיא על הבמה.

תודה לטיצ'ר, פט, אמילי ו-F על ארגון האירוע המורכב והמושקע הזה בצורה כ"כ מוצלחת. התבוננתי בכם, ואני מעריץ את היכולת שלכם להמשיך ולעמוד על הרגליים. הייתי אומר לכם: "יאללה, לכו לישון", אבל אני יודע שזה יקרה לכל המוקדם רק ביום ראשון. תחזיקו מעמד!

המון מזל טוב לזוג הצעיר. אני מאחל לכם מכל לבי שנים רבות של אושר והנאה אחד מהשני.
קטסטרופה{Adonai}

מה איתי?

קטסטרופה{Adonai} • 16 במרץ 2007
לא מגיעה לי תודה?
לא הצלתי אותך מהטרדות מיניות למרות ששתיתי חצי בר?
לא הייתי איתך באש ובמים 7 שעות?

מניאק.

אני לא אומר תודות, אני פשוט מצהיר:
היתה הפקה אכותית, יוקרתית, אדירה ונדירה.

זה אגב לא הופך אותי לתומך חתונות נלהב אבל מה, היה ענק.
ע נ ק.

להתראות בחתונה של שושו.
המלכה קרן​(שולטת)
המלכה קרן​(שולטת) • 16 במרץ 2007
עמוס,אומנם לא הספקתי הרבה מעומס בזמן האחרון.

אאחל לך ולבחירת ליבך!

הרבה אושר בהמשך הדרך.

ותמיד אזכור אותך ואת המקום שבו עשיתי צעדים ראשונים בתחום.

קרן
pagosh​(שולט)
pagosh​(שולט) • 16 במרץ 2007
בהחלט! מסכים עם הקטסטרוף
היה ענק ונהדר.
עמוס הכומר הכי יפה ונשוי שיש
ובחירת ליבו אכן נראתה כמו כוכבת נוצצת מהוליווד כפי שהייטיב לתאר לסעע בבעעעע... בבבעעעע....

לפמיליה ולטיצ'רייה - המון תודות על עוד ערב נהדר
(טיצ'ר, תקנה טסטר ותסדר שם כבר את החשמל - זו לא פעם ראשונה)

אני אמנם לא שותה אלכוהול, אבל השתכרתי רק מהאדים שהיו שם באוויר
הבאר התרוקן וג'וסטין כפרעליה נשארה מרוקנת מלקוחות לקראת הסוף.

מאוס... אלליה - מאוס. הייתי מציע לה נישואין אם לא הייתי יודע שהיא שייכת למלאכי הגהנום.
אישה כל כך קטנה, עם נימוסים וגינונים בריטיים, עם פנים יפות נורא - ככה פולטת מצרכים מזון מחורי הגוף. הופעה משגעת ומשוגעת. יש סברה שטוענת שהיא מסוגלת להעיף 2 מטר אחורה גבר שמזיין אותה בתחת, בכח אגן הירכיים בלבד.

רקדנית הבטן גם הייתה מגניבה לדעתי. אני מאוד אוהב מוזיקה מזרחית והיו לה שם כמה תנועות לשחרור האישה שהייתי מוכן לנענע אותן עד אור הבוקר.

היה מגניב!
דאנקה-שן
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 16 במרץ 2007
קטסטרופה, זה לא היה ברור שכשדיברתי על האנשים הנפלאים שהקיפו אותי התכוונתי בראש ובראשונה אלייך? למי חשבת שהתכוונתי? לשושו?

ותודה לפגוש שהזכיר לי ששכחתי להודות גם למיטל, רקדנית הבטן המיתולוגית של מועדון הדאנג'ן, שהיא גם אשה יפהפיה, גם בת אדם מקסימה וגם רקדנית מעולה. 009 ואני כבר מזמן הפסקנו לספור את מספר הפעמים שהצענו לה נישואין, כולל אתמול כשכבר היה רב בסביבה icon_smile.gif

בוקר טוב וסופ"ש רגוע ומהנה לכולם.
shushu
shushu • 16 במרץ 2007
לטובת כל אלה שלא הגיעו לחתונה עצמה, הנה מספר דברים חד-פעמיים שפספסתם:

1. בהנחה שלא תהיו בחתונה של ליאונרדו דיקפריו עם בר רפאלי, זו בטח החתונה הכי מתוקשרת שהפסדתם.

כשהגענו בשעה 6 ושתי דקות, אחרי שלסע"ע החריד אותי מרבצי, פנה אל הלב שלי ("זו חתונה של עמוס, זה חשוב לי..."), הכריח אותי לעמוד בזמנים וגרם לי לדדות אל האוטו עם הגרביים ביד, חצי עין מאופרת וכרטיס ברכה ריק – הלאונג' כבר המה צלמים, עיתונאים, מיקרופונים וחדשות "הוט", כולם באו כדי לסקר את החתונה הבדסמית הראשונה בהיסטוריה. אנחנו מצדנו, שהגענו למרתון של 9 שעות, עסקנו בעיקר בהתבוננות שמוטת-לסת בבלונדינית הכי יפה שראה ויראה המקום עוד שנים רבות.

צלמים זה עם מצחיק. הקרב על הסקופ מעביר אותם על דעתם. מי שלא ראה עשרות מצלמות המושטות לפנים ולמטה ולמעלה ואת הדחיפות והמאבקים על מקום, והכל תוך כדי הח-ו-פ-ה, שכבר אלפי שנים מתנהלת בדיוק באותו אופן, במלמולי ארמית עתיקה – לא ראה מחזה משעשע מימיו.

2. הכלה לבשה אדום. אמנם לא הרבה בד, אבל הרבה אדום. הרב המכובד שהשיא את הזוג, כנראה לא ממש ראה טוב, או להיפך – ממש ראה טוב – בכל אופן, רק אחרי איזה 10 דקות של קרבה אינטימית לכלה החסודה, דאגו לכסות את כתפיה – בטלית. לרגע היתה זו תמונה סוריאליסטית לא פחות מאלה של מארק שגאל.

3. האוכל.. היה פשוט נפלא. כל כך הרבה אוכל מעולה, כל כך מעט זמן (בפרט כשכל הזמן הזכירו לי שעוד מוקדם להשתכר, הלילה עוד צעיר). אמנם נשמעו טענות שחיסלתי לבדי 30% מהכמות הכוללת שהוגשה, אבל מי מקשיב לעבדים חסרי חוליות.

4. הונגרים הם עם גבוה, יפה, קולני וחרמן. בשם העם היושב בציון, אני רוצה להרים קריאה נרגשת לחברתה הנאמנה של הכלה: קריסטינה, אל תלכי. השארי עמנו, הסתדרנו כל כך טוב.

5. בריטיות הן (בד"כ) לא מה שהן נראות. מתחת לבגדים החסודים ולדיבורים המנומסים, יש חיית טרף קינקית שרק מחכה להתפרץ. הגברת mouse, למשל, רק שעתיים לפני ההופעה עוד נתנה לי המלצות למסעדות בלונדון. עכשיו, כשאני יודעת איך היא עושה ביצים קשות, הדברים מקבלים משמעות אחרת.

6. אין, אין, אין, אין, אין, על האמפטפי"ה. הרמתם הפקה מושקעת, סקסית, מקצוענית, מקורית והכל "בטוב טעם", כמו שאומרים. אותי שכנעתם: יעלה כמה שיעלה, אני מבטיחה לכם שאת הברית של הבן הבכור של לסע"ע, עבדי המסור – הוא יעשה אצלכם.

בשמחות.
009​(אחר)
009​(אחר) • 16 במרץ 2007
חברי האהובים כבר כתבו והודו למפיקים על ערב באמת מיוחד ויוצא דופן וגם אני רוצה להוסיף כמה מילות ברכה.

לעמוס האהוב

החתונה המדהימה שיקפה באופן מיוחד את האישיות והאופי שלך כפי שהכרנו אותך במשך ארבעת השנים האחרונות..............אין ספק שאתה אדם מיוחד במינו וגם הצלחת למצוא כלה שהיא עוד יותר מיוחדת ומדהימה..............כולנו מתפעלים מיופיה יוצא הדופן ואילו אתה לא מפסיק לדבר על אישיותה עד כמה היא נחמדה ,טובת לב, קשובה ובעלת מזג נפלא חביבה ונחמדה.

כל החברים מאחלים לכם אושר וחיים טובים והרבה אהבה והצלחה גדולה בכל מעשי ידיכם בהמשך הדרך!

החתונה המדהימה שיקפה את רוחב הלב שלך, עמוס , כפי שהכרנו תמיד!

לא חסכת דבר והשקעת מכל הלב ועל כך התודה מכולנו!

תודה מיוחדת מגיעה לרבנים שבכלל הסכימו לערוך את החופה .............זה היה טקס הכלולות המשעשע ביותר שראיתי מעולם.............שני הרבנים התנהגו כאילו הם בסרט הזוי..... ומהר הבינו היכן הם נמצאים............הם עשו טקס מרגש אבל משעשע עד לכדי צחוק גדול שהיה שם מתחת לחופה........וזיקוקי הדינור המרהיבים מעל נמל יפו העתיקה מיד לאחר מסורת שבירת הכוס היו סוף הדרך............

תודה ענקית מגיעה להנהלה החדשה של המועדון..............אין ספק שאתם תותחים ויודעים לבצע הפקות ענק שרק יחידי סגולה יודעים להרים..............זוהי הזדמנות להודות לכל הארבע טיצ'ר, פאט, אמילי ומאסטר F על כל ההשקעות שאתם עושים על המסירות האינסופית שלכם..............גם אתם כמו עמוס נותנים את הנשמה למקום הזה..........אתם עובדים סביב השעון לעיתים ישנים 3 שעות בלילה וצריך לברך אתכם ולהוקיר לכם תודה ענקית על היוזמה התעוזה והאומץ שלקחתם עליכם בביזנס הקשה הזה.

אני מעריך ומעריץ את אומץ הלב ואת התעוזה שלכם ללכת על הפרוייקט העסקי המדהים שנקרא דאנג'ן!

אין לי ספק שתקצרו את הפירות של העבודה הקשה שאתם משקיעים ואני מפרגן לכם מכל הלב . זה לא סוד שהמועדון קרוב לליבי ואני רוצה ועושה את כל מה שאני מסוגל לעשות על מנת שתצליחו וגם תמצאו במקום הזה פרנסה טובה .

היתה לי תמיד אמונה גדולה בהצלחה של המקום ותמיד חשבתי שמועדון קהילתי של בדסמ זה משהו שיהיה קיים לתמיד ויפתח מסורת ארוכת שנים ואני משוכנע יותר מתמיד שזה הבית היחיד של קהילת הבדסמ בישראל!

תודה מיוחדת לכל המופיעים שהיו הפעם מוצלחים מתמיד!

חוויה בלתי נשכחת !

באהבה גדולה ממני לעמוס ולסילביה

009