סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יש אנשים שיש לסלקם מפה? ומאיזה סיבות?

לא סתם עוד עבד
לפני 16 שנים • 12 ביוני 2007
לא סתם עוד עבד • 12 ביוני 2007
במאה ה-15 נהגו לצוד נשים שנחשדו בכישוף, להעלות אותן על המוקד ולשרוף אותן.

בכיתה ד', בבית הספר היסודי הקרוב למקום מגוריכם, נהגו להתעסק כעניין שבשיגרה בהחרמות ונידויים.

ב"כלוב", ישראל 2007, יש חבורה של אנשים, אליטות בעיני עצמן, שמתעסקים כל הזמן בלחנך אותנו ולהחליט בשבילנו מי ראוי להיות חלק מהקהילה ומי לא, מי ראוי להישאר בכלוב ומי לא.

בפוסט אחר מישהי ביקשה להזכיר לנו שאלימות מילולית היא אלימות לכל דבר. ירדן, בפוסט שלך ובקו המחשבה שאת מייצגת אני רואה אלימות ובריונות, שאינן פחותות ואף מסוכנות בהרבה מה"תופעות" שאת יוצאת נגדן.

אמרי לי בבקשה, כמה חתימות צריך כדי להעיף מישהו מכאן? אולי גם אני אתחיל לארגן עצומה.

בפעם המאה אני מביע את פליאתי ואת אכזבתי: בושה וחרפה שקהילה שאמורה להיות מודל לחיקוי בכל הנוגע לפתיחות וסובלנות, מתגלה פעם אחר פעם כקהילה שמרנית, חסרת סבלנות וסובלנות כלפי השונה והאחר, עם נכונות בלתי נתפסת ובלתי נסבלת בקלותה לסתום פיות, לערוך משפטי שדה ולרדוף בקלשונים ובלפידים בוערים אחרי חבריה שלה.

די לשרשורי "X אינו ראוי להיות חלק מהקהילה" !
די לשרשורי "את מי נעיף השבוע מהכלוב?" !
dragon fly
לפני 16 שנים • 12 ביוני 2007
dragon fly • 12 ביוני 2007
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
במאה ה-15 נהגו לצוד נשים שנחשדו בכישוף, להעלות אותן על המוקד ולשרוף אותן.

בכיתה ד', בבית הספר היסודי הקרוב למקום מגוריכם, נהגו להתעסק כעניין שבשיגרה בהחרמות ונידויים.

ב"כלוב", ישראל 2007, יש חבורה של אנשים, אליטות בעיני עצמן, שמתעסקים כל הזמן בלחנך אותנו ולהחליט בשבילנו מי ראוי להיות חלק מהקהילה ומי לא, מי ראוי להישאר בכלוב ומי לא.

בפוסט אחר מישהי ביקשה להזכיר לנו שאלימות מילולית היא אלימות לכל דבר. ירדן, בפוסט שלך ובקו המחשבה שאת מייצגת אני רואה אלימות ובריונות, שאינן פחותות ואף מסוכנות בהרבה מה"תופעות" שאת יוצאת נגדן.

אמרי לי בבקשה, כמה חתימות צריך כדי להעיף מישהו מכאן? אולי גם אני אתחיל לארגן עצומה.

בפעם המאה אני מביע את פליאתי ואת אכזבתי: בושה וחרפה שקהילה שאמורה להיות מודל לחיקוי בכל הנוגע לפתיחות וסובלנות, מתגלה פעם אחר פעם כקהילה שמרנית, חסרת סבלנות וסובלנות כלפי השונה והאחר, עם נכונות בלתי נתפסת ובלתי נסבלת בקלותה לסתום פיות, לערוך משפטי שדה ולרדוף בקלשונים ובלפידים בוערים אחרי חבריה שלה.

די לשרשורי "X אינו ראוי להיות חלק מהקהילה" !
די לשרשורי "את מי נעיף השבוע מהכלוב?" !

ולדי לשירשורי בליינים icon_wink.gif
גון קונור מקלאוד​(נשלט)
לפני 16 שנים • 14 ביוני 2007

Re: יש להקיא אותך.

קטסטרופה כתב/ה:
ואת כל הסתומים שכן הולכים שולל אחרי אותם מתחזים בזויים.

נהיה פה טראנד לבקש להעיף אנשים.

מעולם לא בזתי לכם כמו עכשיו.

אתה לא חושב שהגזמת קצת יותר מידי בתגובה המתלהמת שלך

האים באמת סבור אתה שאל לנו להיפטר

מכול אותם גורמים עוינים.
גון קונור מקלאוד​(נשלט)

מגיע לך

תמשיך להשמיץ

קטסטרופה כתב/ה:
אם יתחילו להעיף פה על טיפשות ועל ריקנות אני אשאר פה לבד עם לסע"ע.
אתם השתגעתם או מה?

ותקבל את " הפרס"
Blondie the good​(מתחלף)

פורום סגור

Blondie the good​(מתחלף) • 14 ביוני 2007
האינטרנט הוא אכן חממה לכל מיני יצורים שממרתף ביתם יכולים להציף את האתרים השונים בשטויות שלהם...
יש המצאה גאונית - פורום סגור שהכניסה אליו עם הזמנה בלבד
יש כמה אתרים המאפשרים פתיחת פורום שכזה - אבל קהילה כזו עלולה להסגר מחוסר חברים icon_smile.gif
Afroditi
לפני 16 שנים • 17 ביוני 2007

אגב, יש להודות לכלובי

Afroditi • 17 ביוני 2007
שכן יש אנשים שהוא חסם פה.

יש אנשים שמשאירים סתם ככה, הודעות פוגעות או הערות מעליבות באלבומים. וידוע לי כי כלובי

מזהיר את אותם אנשים ואחר גם מוחק אותם מהכלוב.