לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מועדון הדאנג'ן נוסע בזמן DiSCO iNFERNO - THE 70's ARE BACK!

teacher​(שולט)
לפני 16 שנים • 14 ביוני 2007

היא באה עם ג'קי

teacher​(שולט) • 14 ביוני 2007
ולסע''ע... תשקיע קצת בתמונות, תראה למשל את התמונות האלה:

וזו ג'קי כשהיא לא משחקת בסדרה...

...
שלומציון
לפני 16 שנים • 15 ביוני 2007

הרגע התפוררה לי החולצה ששמרתי לאירוע

שלומציון • 15 ביוני 2007
חולצת הספורט הכתומה של בי"ס , אוף .
ולא מתה על חיקויים .
TIA
TIA

Re: על "רגלי פיל" וחיות סבנטיז אחרות

TIA • 15 ביוני 2007
shushu כתב/ה:
מאת: שליחת הכלוב לענייני אופנה

בשעה ארבע וחצי יצאתי עם ויני, במטרה לקנות שמלה למסיבת הסבנטיז. ידעתי בדיוק, אבל בדיוק מה שאני רוצה: שמלה בגזרת A, הדפס פסיכדלי סגול או תכלת-חום או גיאומטרי שחור-לבן. פשוט.

ליתר בטחון ביטלתי את הפגישה שנקבעה לי לשעה שש. כוסומו, עסקאות של מיליונים אני יכולה לעשות גם מחר, מסיבה כזו יש רק פעם בעשור.

התחלנו לעלות ברחוב בוגרשוב עולצות ומאושרות, השמש קפחה מעט על פדחתי, אז קניתי כובע. בחנות הכובעים ו"מוצרי הסדקית" יש שלל כובעים, בנדנות ואביזרי שיער נלווים לכל מי שרוצה לשחק את הקאובוי, האינדיאני או השוטר מ "אנשי הכפר".

בחנות "שני צדדים", בוגרשוב פינת דרויאנוב מדדתי 10 שמלות, 20 טוניקות, 5 חולצות ו- 3 טייטס; קניתי גופייה נשפכת בצבעי ירוק-חום. בעלת החנות טוענת שיש לה בסטודיו אינספור בגדי סבנטיז, והיא גם תפתח אותו בימים ד'-ה. בחנות "R&D", כ- 20 מטרים למעלה, יש אינספור שמלות בצבעי העונה ובגזרות אמפייר, כל שמלה ב- 100ש"ח. מדדנו את כולן. עוד קצת למעלה, בחנות המשובחת "אדרת" לבגדי יד שניה, יש את כל הצבעים, ההדפסים והגזרות הרלבנטיים, גם לגברים (!); קניתי ג'ינס ארוכים, ז'קט ג'ינס ארוך-שרוול ומכנסי סאטן ארוכים שחורים. היה חבל לפספס, וכל כך בזול!

התחלנו לעלות ופנינו לכיוון שיינקין כשפתאום ויני באה בהברקה – בואי ננסה את "זארה". ניסינו... מה אני אגיד לכם, מאז ימי טוני ודאג לא נרשמה כזו קפיצה בזמן. החנות עמוסה בפריטי סבנטיז לוהטים – טוניקות, מכנסי פנדלפון, הדפסים, שלל צבעי קשת, חולצות הוואי, חגורות עבות ומבריקות. מדדתי 3 שמלות, 5 חולצות ו- 3 זוגות מכנסיים, גיליתי שבמידות של זארה אני עדיין 36 למרות העלייה הדרסטית במשקל ורק מתוך הכרת התודה כמעט קניתי את כל הפריטים; אבל אז הייתי חייבת לחזור לנשום והבטן יצאה. אז לא קניתי כלום; ויני לעומת זאת יצאה עם טוניקה כתומה.

מסתבר, שבזמן שישנתי ו/או ייחצנתי מסיבת רטרו בתחושה חתרנית של מגלה-אופנות-חדשות – הסבנטיז השתלטו על העיר. אם זה בזארה- זה בכל מקום כידוע.

בשמונה וחצי חזרתי הביתה חלושה וחולה עם התחלה של כאבי גרון וקצת באסה מזה שלא מצאתי כלום לקנות. אני נוטה למות. זו צוואתי האחרונה: לכו לקנות בהמוניכם, ותגידו ששושו שלחה אתכם. אולי לא יתנו לכם הנחה, אבל לפחות ככה נפצה קצת על הבלגאן שהשארתי בחדרי ההלבשה.

*פוסט זה מוקדש ל- א' היקר, ולמילותיו האלמותיות כשהתקשרתי לבטל את ארוחת הערב ולהתלונן על מסע הרכש שהסתיים במפח נפש: "אם לא הייתי מכיר אותך יותר טוב הייתי עלול לחשוב שאת אישה".

וואי וואי... וינונה כבוד למגזר על שצלחת את הסשן האכזרי!
את אלופה (ויני ז"א... שוסי תירגעי)
ושוסי - את אכזרית.
ונסיים בפיתגם הונגרי עתיק:
""יניו מע קר מישוע שיתמ תיונק בוביס" "
שבת מלכה לכולם
icon_smile.gif
נולי
נולי • 15 ביוני 2007
אני מעולם לא הבנתי למה הוא מתלבש בכלל.
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 15 ביוני 2007
האא!

חולצה מ א מ מ ת עם הדפסים (זארה, מאה ועשרים שקלים ותודה לשושו שהביאני עד הלום) - צ'ק!
ג'ינס מתרחבים מהארכיון של התיכון (כן, היה לי מגוון, בתיכון icon_rolleyes.gif )שעולים עלי סופ סופ- צ'ק!
משקפיים שכשאני מרכיבה אותן אני נראית כמו אשתו האובדת של סטיבן (סבנטיז שואו) - צ'ק!
ימבה מצברוח - צ'ק צ'ק צ'ק.

הווו, הלוואי שאמצא את הפאן.
עשה אלוהים שאמצא את העגילים.
בוא סטיבן. התגעגעתי...

בברכת אה אה אה אה סטיינ' אלייב סטיינ' אלייב,
פלאשבוגי.
מביט לרגע
מביט לרגע • 15 ביוני 2007
אמילי כתב/ה:
מי יודע איך מאסטר F מתלבש היום?

*רמז: זה קשור לסוכריה על מקל...

קוז'אק כמובן !! icon_razz.gif icon_razz.gif
אמילי קייג'​(אחרת)
אמילי קייג'​(אחרת) • 15 ביוני 2007
ערן 1 כתב/ה:
אמילי כתב/ה:
מי יודע איך מאסטר F מתלבש היום?

*רמז: זה קשור לסוכריה על מקל...

קוז'אק כמובן !! icon_razz.gif icon_razz.gif

יפה!!!!

לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 15 ביוני 2007
טיצ'ר, למרות התמונה האמצעית של ג'קי, בכל יום נתון אני מעדיף את דונה, או יותר נכון את Laura Prepon שמגלמת אותה:

נו טוב, לפחות לא נריב על בחורות הערב icon_smile.gif