אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתארגנת קבוצה

קטסטרופה{Adonai}
לפני 16 שנים • 11 ביולי 2007

אם

קטסטרופה{Adonai} • 11 ביולי 2007
אם לא תהיה צנזורה חמורה כמו כאן ואם אפשר יהיה לדבר על מה שרוצים, איך שרוצים מבלי לחשוש מהצנזור כמו כאן הרי זה משובח ואני אתכם.

לשושו יש את המספר שלי.
סטרלינג
סטרלינג • 11 ביולי 2007

מבחינה עקרונית אפשר לפתוח שרשור בכל אחד מהנושאים שהצעתם בכלוב.
אפשר לבקש פורום מיוחד על תרבות ובדס"מ.

אני חושב שכלובי חשב על ההיבט הזה כשפתח את בדסמניה ושרשורים בנושאי תרבות ובדס"מ מתאימים לשם.
אני מבין שהבעיה היתה גלישה לנושאים פוליטיים.

אני חושב שכלובי והמלכה לירז עשו עבודה טובה בהכנת האתר ובניהול אבל כמה פעמים היו קולות שביקשו סגנון אחר. אני חושב שאם הרצון בוער בכם אתם יכולים לנסות.

יש הרבה ממשקים ברשת שמציעים פורומים ותחזוקה שוטפת. אני לא חושב שכלובי צריך להתנגד ליוזמה לפתיחת פורום כי באופן כללי הקונספט שהכלוב מציע שונה.

אני חושב שיש יתרונות באתר שמתוחזק ע"י אחרים.
לדוגמא: אתר שמציע תחזוקה שוטפת ואפשרות לכל אחד לפתוח פורום עם תכנים הוא הייד פארק. אם אתם רוצים לנסות את כנפיכם ואת האפשרויות פתחתי ב5 דקות פורום ותוכלו לנסות ליצור שם תכנים.

אם האתר ימצא חן בעיניכם תוכלו לפתוח פורום בניהולכם. מסיבות מובנות הדבר האחרון שארצה היא ניהול פורום.
שושו: פס"ד האחרון בעניין אהרונוביץ הטיל על מנהלת פורום אחריות לתכני הפורום.
בחרו אחד משלכם כמנהל וכמה מנהלי משנה ותוכלו לכתוב מה שאתם רוצים, להוסיף קבצים כרצונכם ולקבל או לחסום כל מי שתרצו.

שם הפורום הוא "זרקור" וניתן לכתוב בו.
כתבתי הודעה אחת לדוגמא על ההיבט הפטישיסטי של היד והרגל הנשית בטקסים דתיים.
תוכלו לפתח או לפתוח הודעות חדשות.
מחר הוא יצטרף לרשימה של כל הפורומים בהייד פארק.
הוא באשכול "תרבות ואמנות" אבל אתם יכולים לבחור אשכול אחר.
http://hydepark.hevre.co.il/forum.asp?forum_id=19087
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 11 ביולי 2007
מעניין יהיה להשוות את התפתחות הנושא, באם תפתח את אותו שרשור כאן באתר הכלוב ....
זו תהיה אולי התשובה להאם יש מקום לפורום כזה באתר אחר או שהוא יכול להתקיים במסגרת הנוכחית!
סטרלינג
סטרלינג • 11 ביולי 2007
אני בטוח שאפשר לפתח כל נשא תרבותי בדסמי גם בכלוב.

במבט ראשון לקבוצה שמתארגנת יש כמה בעיות:

בעיה אחת היא הרצון שלהם לגלוש לפעמים לנושאים פוליטיים.
מבחינה עקרונית האפשרות הזאת דווקא קיימת בכלוב ע"י פתיחת דיונים פוליטיים בבלוגים.
כלובי לא אוסר דיון פוליטי בבלוגים וזאת נראית פשרה טובה אם היו משתמשים בה.
כל אחד יכול לפתוח דיון פוליטי בבלוג שלו ומי שירצה יצטרף.

הבעיה השניה היא רצון ליצור מסגרת חברתית עם חלק מהחברים.
לפי הדוגמא שרפאל נתן על עיתון "הארץ" "העיתון לאנשים החושבים" אני חושב שהכוונה ברורה.
במקרה הזה התשובה היא פורום בניהול הקבוצה ומי שירצה יצטרף.

אם הרצון הזה בוער בהם והם כותבים עליו בתדירות רבה כדאי שינסו ויראו מי הקבוצה שלהם ואם הם מצליחים.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 11 ביולי 2007
לא יודע למי אני אמור להפנות את השאלה, אז אכתוב אותה כאן וכפי שאושה הגיבה לי ב"טפו" קצר ולעניין אולי מישהו נוסף יעשה עמי חסד דומה.

אם יש מנהל פורום כפי שיש כאן מנהלים לפורומים מסויימים, האם אין זה בידיו לקבוע חוקים המתאימים לפורום שהוא מנהל? כמו למשל: "אין לדבר פוליטיקה פרט מבפורום זה וזה." או "אמנות זה בפורום של רפאל."

עדיין אני מרגיש משל לא ירדתי לעומקו של הרעיון אבל הוא מריח לי טוב. כי (וזה בהתייחס למה שכתב כאן דום קרוז) לא רק לכותבים ול"רוב" יש את היכולת לקבוע את הקו המנחה אלא גם למנהל ואולי למנהל בעיקר. וכאשר הפורום שייך לך, הרי שגם אתנע נראה אחרת.
תייר מין
לפני 16 שנים • 12 ביולי 2007
תייר מין • 12 ביולי 2007
אני לא יודע בקשר אליכם

אבל אני הולך אחרי שושו

בהצלחה
תשלחו לי ליניק! icon_smile.gif
emc2​(לא בעסק)

ומי הגדיר מהם אנשים איכותיים ?

emc2​(לא בעסק) • 12 ביולי 2007
מי קובע מיהו בדסמי ? מהו בדסמ ?

הרי כל הרעיון פה היא לתת במה לאנשים עם דיעות שונות בתוך מגבלות של תרבות שיחה הוגנת.

ולדעתי יש את זה כבר פה.
dragon fly
dragon fly • 12 ביולי 2007
ואני חשבתי לתומי שמתארגנת כבר קבוצת רכישה לקרקע

סילי מי icon_lol.gif icon_lol.gif
{dOmCruise{A

אז עוד קצת דיעה

{dOmCruise{A • 12 ביולי 2007
סטרלינג, יופי לך שדעתך היא שכלובי לא צריך להתנגד לפתיחת פורום נוסף.
אני שמח שיש לך דיעה, וזה לא נאמר בציניות, אבל מה לעשות שמה שקובע היא לא דעתך או דעתם של אחרים.
בנוסף, גם אם לכלובי לא אכפת, יש דבר משונה כזה, טיפשי, שהרבה אנשים שכחו שהוא קיים ואולי בצדק, והדבר הזה נקרא נימוס בסיסי ויחסי אנוש
ואפילו פעם קראו לנימוס שכזה ברשת נטיקט, שילוב של נט ואתיקה.

הנימוס הבסיסי הזה אומר שלא באים לפורום ופותחים שם דיון על הקמת אתר שיש לו אפילו פוטנציאל של תחרות עם הפורום ולא משנה אם לבעל או מנהל הפורום לא אכפת או לא צריך להיות אכפת.
אבל שוב, אני והדיעות המיושנות שלי על נימוס.
אני באמת סוטה, מה לעשות אני גם אומר תודה בבקשה וסליחה.

קטסטרופה:
צנזורה חמורה??????

צנזורה על חמורים אולי, וגם זה לא תמידג, והפעם אני כן ציני במתכוון.
אחד האתרים עם הכי פחות צנזורה שראיתי מאז שאני ברשת - ואני גולש ברשת עוד מהימים שהגלישה התבצעה טקסטואלית בלבד, עם תוכנות משונות כמו גופר ופינגר, והמהירות הכי גבוהה הייתה 14K.
נכון, לא רוצים כאן פוליטיקה, וזו בעצם ההגבלה היחידה מעבר להיגיון בריא ודרישה לנימוס מינימלי, באמת מינימלי.
אז התלונות האלו על צנזורה, מספיק לראות שהתלונה קיימת ושהשרשור הזה קיים כדי להבין שמדובר או בקטנוניות, או שמי שנפגע מהחלטה ניהולית כי בא לו פוליטיקה או חבר קרוב של פגוש.
(שחבל שלא נחסם שנה קודם).
רפאל
רפאל • 12 ביולי 2007
תגיד לי דום קרוז, העלבויות בשם כלובי הם חלק מהתקן של מנהל פורום ציוד, או יוזמה קהילתית בהתנדבות?

אתה מחרחר ריב ומצטדק על לא כלום. השרשור הזה עוסק בנסיון לארגן משהו לקהילה. משהו שלדעתי ולדעת שושו ולדעת עוד כמה - חסר. אפשר להתווכח על הרעיון ואפשר להגיד עוד הרבה דברים. אבל להציג את היוזמה הזו כמשהו אנטי-כלובי, ולמשוך את השרשור למקום הזה, זה עיוות מוחלט, מטופש ומכוער. גם הניסיון להציג כל יוזמה קהילתית שאינה תחת חסותו של כלובי כעניין שהוא בראש ובראשונה איזושהי מתקפה על כלובי - זו פראנויה חולה.

אנחנו קהילה. העובדה שאיננו מרוכזים בדעה אחת ובמקום אחד לא עושה אותנו מחנות אוייבים. באמת שאינני מבין מדוע מישהו צריך להעלב מכך שקימות יוזמות שונות, או מדוע צריכים להצניע יוזמות כאלו.

ולבסוף - אין כאן שום עניין של נימוס או חוסר נימוס. אנחנו נמצאים באינטרנט. אנחנו נמצאים בפורום שמאכלס קהילה שלמה, מאות אנשים, ונועד לכך שחברי הקהילה יוכלו לדסקס את ענייניהם. חלק מהנוכחים אפילו משלמים עבור השרות הזה. איננו נמצאים בחצר של בית פרטי.