ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משחק ההעלבות

גוני​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 23 באוג׳ 2007

מיוחדת

גוני​(לא בעסק) • 23 באוג׳ 2007
מיוחדת. כתב/ה:
קייסי כתב/ה:

פייה שמנה, עצמות כבדות זה שמנה.

זה כבר ממש נמוך, קייסי.

את משמיטה מילים ועורכת הודעות של אנשים. היש נמוך מזה ?

מ ז ו ע ז ע ת
קייסי

מיוחדת

קייסי • 23 באוג׳ 2007
ענייני המשקל ודימוי הגוף היו ביני לבין פייה - שיודעת טוב מאוד מתי היא הסתירה לי - והמבין יבין.
ממך לא ציפיתי לדחוף אף בשאינו אפך - וכל המוסיף גורע.
לא די שאני מרגישה שעירבבת מין בשאינו מינו, אלא גם פסלת במומך - ודי לחכימא.
ולמקרה שיש כאן אנשים שלא מצויים בפרטי הסאגה - אסכם בקצרה: ונמר חברבורותיו!
קייסי

וגוני,

קייסי • 23 באוג׳ 2007
תודה על הסיוע המוראלי, שלא לומר דברי הטעם, אבל תסכימי איתי שיכולת להמתין עד שאני אשיב בכוחות עצמי. אני לא יודעת אם הבחנת - אבל אני לגמרי מסוגלת להגן על עצמי גם בגילי המופלג, וגם אם הזיכרון כבר לא מה שהיה פעם. חוץ מזה, אפליה על רקע גיל, שלא לומר פיטורים, הם דבר שאינו עולה בקנה אחד עם הערכים שהכלוב הזה מייצג.
גוני​(לא בעסק)

Re: וגוני,

גוני​(לא בעסק) • 23 באוג׳ 2007
קייסי כתב/ה:
תודה על הסיוע המוראלי, שלא לומר דברי הטעם, אבל תסכימי איתי שיכולת להמתין עד שאני אשיב בכוחות עצמי. אני לא יודעת אם הבחנת - אבל אני לגמרי מסוגלת להגן על עצמי גם בגילי המופלג, וגם אם הזיכרון כבר לא מה שהיה פעם. חוץ מזה, אפליה על רקע גיל, שלא לומר פיטורים, הם דבר שאינו עולה בקנה אחד עם הערכים שהכלוב הזה מייצג.

קייסי

ערכים אה ? זו כפיות טובה לשמה.

(אצבע על הפון ולא לבועז - ודי לחכמיא).
קייסי

גוני?!

קייסי • 23 באוג׳ 2007
עד לבועז מעודה הגענו?! אין לך גבולות? אין לך קוים אדומים? אין לך קו פרשת המים? אין לך לינק לפרשת השבוע? אם את מצביעה למרינה - אני אפרוץ בבכי!

חוץ מזה, אני מרגישה שהגיעו מים עד נפש! כולם פה חברו נגדי ונגד בועז מעודה. זו קוראת לי זקנה, זו מכנה אותי מכחישת שואה, זו עורכת הודעות שלי בזדון וזו טוענת שאני נשלטת (טוב, שלושת האחרונים זו אותה אחת - השם יקום דמה).
ובכן - יש לי רק דבר להגיד על זה: אם את חושבת שאת מיוחדת כל כך, "מיוחדת", שאת יכולה ל"התחכך" באחד ה"נשלטים" שלי "במקרה" "בקולנוע", במקום להתחכך בי - בבחינת - המתחכך בחוכך פטור, דעי לך שאני לא אשתוק על הפגיעה.
את כנראה לא ממש מבינה, לפחות לא "עד הסוף", "ממש ממש לעומק", "הכי שאפשר אבל לגמרי בהחלט מוחלט עד הכוכבים והירח ובחזרה", מה המשמעות של נשלט שדוחף לשון לתחת שלי. אין לך שום כבוד לרגשות שלי כמי שנוהגת לזיין את הפרצוף של הנשלט שלי או לחדור לישבנו במגוון אביזרים וציוד מכאני כבד.
את כנראה לא מבינה עד הסוף, אבל לגמרי, הכי שאפשר, מכל הלב והנשמה, הכי ממש שרק יתכן, מה פירושו של דבר להיות בעליו של ארון ארבע דלתות במחיר מציאה, יד שניה ממרכזנית בבזק (נא לא להתקשר בין שתיים לארבע!).
את כנראה לא ממש מבינה מה פירוש רכוש של אנשים...ולא די בכך שאין לך כבוד לרכוש, אין לך טיפת כבוד לחוק יסוד: כבוד האדם וחירותו!
ובזאת אני מציעה לנעול את השרשור בדקה דומיה ובשירת ההמנון!
מUחדת

קייסי

מUחדת • 23 באוג׳ 2007
תקשיבי, חמודה.
להיות סוויצ'ית זה אחלה, תשאלי את צ'יטה, וחברי הטובים ביותר הינם מתחלפים וחלפני כספים.

מה שאני לא מקבלת, לא קיבלתי ולא אקבל {מלבד תואר בתולדות האימפריה הרומית וזיין של כושי} זה ההתפלות שלך לבועז, בן העדה שלי {אחת מהן, כן!}, כאקט נוסף מסשן ה-DDT ששמעתי כי את עורכת לנשלטייך.
עזבי את היותם קטינים, על זה הקהילה למדה להבליג, אבל בכך שאת כופה עצמך עלינו, הטראנסג'נדרים-שאינם בעסקהמתחלפים-עם-דום-כדי-להיות-קצת-סאב, להצביע עבור מעודה- כאילו שהתכוונו להצביע בכלל לשי גבסו- את לא רק מחדדת את הפער העדתי, את גם יוצרת שד חדש!

הורידי את טלפייך המטונפים ממעודה ויפה הצבעה אחת קודם.

תודה לך!!!
קייסי

יופי "מיוחדת".

קייסי • 23 באוג׳ 2007
עכשיו אני בוכה. טוב לך?
Belisana​(שולטת)

את בוכה?

Belisana​(שולטת) • 23 באוג׳ 2007
את לא מתביישת לבכות? לך קשה? לך רע? לך אכלו? (נעלבת בשמן של הפולניות בארץ ובתפוצות).
קייסי

לא, בליסנה

קייסי • 23 באוג׳ 2007
אני כבר לא בוכה. יבש מעיין הדמעות שלי. הביצה הזו בלעה את כולן. אנשים פה חסרי רגשות. שמים לך רגל בדרך לקפיטריה ואתה נופל על הפרצוף עם המגש אוכל - רק כי בא להם שקפטן נבחרת הפוטבול יזמין אותם לפרום נייט. אתה נופל, וכולם צוחקים.
על מה יש לצחוק בכלל? אנשים משתינים, מחרבנים ויורקים פה אחד על השני, ופתאום מה שהכי מצחיק אותם זה לראות פרצוף של מישהו מרוח בשעועית?!
לא, אני לא בוכה יותר. סתם נכנס לי משהו לעין!
המלט

Re: לא, בליסנה

המלט • 23 באוג׳ 2007
קייסי כתב/ה:
אני כבר לא בוכה. יבש מעיין הדמעות שלי. הביצה הזו בלעה את כולן. אנשים פה חסרי רגשות. שמים לך רגל בדרך לקפיטריה ואתה נופל על הפרצוף עם המגש אוכל - רק כי בא להם שקפטן נבחרת הפוטבול יזמין אותם לפרום נייט. אתה נופל, וכולם צוחקים.
על מה יש לצחוק בכלל? אנשים משתינים, מחרבנים ויורקים פה אחד על השני, ופתאום מה שהכי מצחיק אותם זה לראות פרצוף של מישהו מרוח בשעועית?!
לא, אני לא בוכה יותר. סתם נכנס לי משהו לעין!

מזתומרת את לא בוכה יותר?