סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אפשר לחבר זוגיות ואת ה-BDSM ?

נמשכת{משויכת}
לפני 16 שנים • 27 בנוב׳ 2007

Re: בעיה לוגית ?

נמשכת{משויכת} • 27 בנוב׳ 2007
לא, בהחלט לא בכל נושא ועניין אפשר.
בוא נבצע תרגיל קטן, אוקיי?
שאלה מספר אחד: האם גברים יכולים ללדת? במקרה הזה התשובה הגורפת "לא" היא לגטימית לחלוטין. אפשר להיות קטנוניים אם מתחשק לנו ולטעון שזה אפשרי תיאורתית, שייתכן שזה קרה מתישהו במהלך ההיסטוריה, שעיוות גנטי או פיתוח טכנולוגי יכולים לאפשר את התהליך - אבל לא נוכל לסתור את ההצהרה "לא, גברים אינם יכולים ללדת", רק לערער את יסודותיה במקצת, וגם זה בצורה מאולצת למדי.

שאלה מספר שתיים: האם אדם יכול לזכות בלוטו? אם תגיד שהתשובה היא לא אתה תטעה, חד וחלק. אולי תתכוון לומר שזה לא סביר, שיש להניח שזה לא יקרה לך - כל זה טוב ויפה ונכון (נכון עד מאוד, לצערי) אבל די באדם אחד מתוך מיליון שכן זכה בלוטו על מנת לסתור באופן מושלם את ההצהרה "לא, אדם לא יכול לזכות". לוגיקה קרה וחסרת רחמים. העובדה שסיכוייך להיות אותו אחד-מתוך-מיליון שואפים לאפס לא משנה כהוא זה.

אותו דבר באשר לעניין שלפנינו - ההצהרה "אי אפשר לשלב זוגיות ובדס"מ" פשוט אינה נכונה. קיומי, קיומו של ג'ייק וקיומם של עוד מספר מצומצם של אנשים סותר אותה לכשעצמו. ייתכן שמדובר בבודדים מתוך מאה, מתוך אלף, מתוך מיליון, אם תרצה. אבל הבודדים האלה עדיין הופכים "בלתי אפשרי" אחד ל-"נדיר". וזה, יקירי, חתיכת הבדל. תחשוב על זה ככה: בשבילנו ההבדל בין "לא קיים" לבין "קלוש" כשמדובר בסיכויי הזכייה בלוטו הוא חסר משמעות. אבל בשביל האדם שזכה?[/quote]

המון תודה על התשובה ובהחלט מסכימה איתה
אדון שי​(שולט)
אדון שי​(שולט) • 27 בנוב׳ 2007
טוב פה נכנסנו כבר לאיזור הפלצנות הניסוחית
כי אם השאלה הייתה במובן של להיות פולטיקלי קורקט ...
אז ברור שאפשר ...
ואני גם ממליץ בחום למלא לוטו וטוטו וגם לעבור ברמזור באדום ... תמיד קיימת האפשרות ששום דבר לא יקרה ויש לכך הוכחות חיות ! ( רבות יותר ממספר זוגות הבי די אסמים )
מה שאני מעדיף לומר הוא שגם אם זה קיים זה כלכך נדיר שזה די מיותר לצאת ולחפש ספציפית את זה משום שאז זה פוסל המון הנאות קטנות על הדרך .
וכמובן הרבה יותר נוח להסיט את השאלה להגדרות הרדודות ,ולהרגיש כל כך צודקים כבדרך אגב . במקום להתעסק בשאלה ששאלתי בתגובה שלי
והיא :
על איזה שליטה מדובר כאשר מדובר על שליטה בזוגיות ?
ואוסיף
איפה הגבולות ?
מה מידת האינטנסיביות ?
תוך כדי התגובה צץ במוחי רעיון לנושא חדש לפורום מייד אני ניגש לפתוח נושא ... תעניין אותי דעתכם ...
שמפניה
שמפניה • 27 בנוב׳ 2007
הכלוב הוא אתר הכרויות. כל אחד ואחת מחפש את מה שמתאים לו.

אם נשים חולמות על זוגיות בדסמית הן מתפשרות כאשר הן מוכנות לקשר אחר כי אומרים להן שאין אפשרות לזוגיות בדסמית. אפשר להתפשר בחיים, אבל בדברים החשובים כדאי לנסות לפני שמתיאשים.

יש נשים שחולמות על שליטה שאינה זוגיות. יש נשים נשואות, שלא רוצות שליטה עם הבעל, ומוכנות לשליטה עם המאהב. יש נשים פנויות שלא רוצות זוגיות עם שליטה. גברים שלא רוצים קשר זוגי יכולים למצוא נשים שמתאימות להם.

אנחנו לא בטוחים שזוגיות בדסמית היא נדירה או הרצון לזוגיות הוא נדיר. בזמן שחיפשתי, לפני שמצאתי את בעלי, היו הרבה פניות מגברים, שכתבו שהם מחפשים קשר של זוגיות.
אם יש הרבה נשים שמחפשות זוגיות ויש הרבה גברים שמחפשים זוגיות וכולם בדסמים באתר של בדסמים מה הסיבה שלא יצאו מכאן זוגות? יש כאלה שמחפשים רק קשר שליטה. כל אחד מנסה למצוא מי בן/בת זוג מתאימים.

לכל גבר ואישה יש בדסמ אחר. אפשרי שלגברים מסוימים לא תתאים זוגיות עם בדסמ והם יראו בזוגיות של הזוגות הבדסמים משחק ולא בדסמ אמיתי. לכל אחד הבדסמ שלו והזוגיות שלו.

הכלל היחידי הוא שאין כללים בבדסמ וסיכויי הלוטו לא דומים לסיכוי למצוא בן זוג בדסמי כי כל גבר ואישה מחפשים את הבדסם שלהם.
נמשכת{משויכת}
נמשכת{משויכת} • 27 בנוב׳ 2007
אדון שי כתב/ה:
טוב פה נכנסנו כבר לאיזור הפלצנות הניסוחית
כי אם השאלה הייתה במובן של להיות פולטיקלי קורקט ...
אז ברור שאפשר ...
ואני גם ממליץ בחום למלא לוטו וטוטו וגם לעבור ברמזור באדום ... תמיד קיימת האפשרות ששום דבר לא יקרה ויש לכך הוכחות חיות ! ( רבות יותר ממספר זוגות הבי די אסמים )
מה שאני מעדיף לומר הוא שגם אם זה קיים זה כלכך נדיר שזה די מיותר לצאת ולחפש ספציפית את זה משום שאז זה פוסל המון הנאות קטנות על הדרך .
וכמובן הרבה יותר נוח להסיט את השאלה להגדרות הרדודות ,ולהרגיש כל כך צודקים כבדרך אגב . במקום להתעסק בשאלה ששאלתי בתגובה שלי
והיא :
על איזה שליטה מדובר כאשר מדובר על שליטה בזוגיות ?
ואוסיף
איפה הגבולות ?
מה מידת האינטנסיביות ?
תוך כדי התגובה צץ במוחי רעיון לנושא חדש לפורום מייד אני ניגש לפתוח נושא ... תעניין אותי דעתכם ...

הכוונה בשליטה הזוגית זה כל זוג יכול לקבוע לעצמו.
יש כאלה שיהיה להם רצון שזה יהיה רק במיטה,חלקת גם בדברים שוטפים כל אחד יקבע בעצמו ואת הגבולות והמינונים
Gentlewhip​(שולט)
לפני 16 שנים • 30 בנוב׳ 2007
Gentlewhip​(שולט) • 30 בנוב׳ 2007
ביפן לפני כמה עשרות שנים ואולי אצל חלק מהנשים גם היום השליטה הגברית מובנית בתוך התרבות המונח 24\7 הוא מונח מערבי ,אצל היפנים המסורתיים האישה ראתה כבוד גדול לשרת את האיש שלה ,זה לא שהיא היתה סמרטוט היא ידעה פשוט את מקומה והשפעתה נעשתה מתוך המון כבוד רגישות וזהירות מתבקשת,

הבעיה שלנו כישראלים ובעלי תרבות מערבית היא שהנשים יותר מידי פמניסטיות ,רואות עצמן שוות לגבר,ורוצות את החופש שלהן,זה מתנגש כמובן בערכים של לשרת להיות של... במלוא מובן המילה
אם ניפטר מקודים תרבותיים הדבר אפשרי
נמשכת{משויכת}
נמשכת{משויכת} • 30 בנוב׳ 2007
gentlewhip כתב/ה:
ביפן לפני כמה עשרות שנים ואולי אצל חלק מהנשים גם היום השליטה הגברית מובנית בתוך התרבות המונח 24\7 הוא מונח מערבי ,אצל היפנים המסורתיים האישה ראתה כבוד גדול לשרת את האיש שלה ,זה לא שהיא היתה סמרטוט היא ידעה פשוט את מקומה והשפעתה נעשתה מתוך המון כבוד רגישות וזהירות מתבקשת,

הבעיה שלנו כישראלים ובעלי תרבות מערבית היא שהנשים יותר מידי פמניסטיות ,רואות עצמן שוות לגבר,ורוצות את החופש שלהן,זה מתנגש כמובן בערכים של לשרת להיות של... במלוא מובן המילה

כל אחד והתרבות בו הוא חי וזה שזה קיים לא אומר שזה נכון ומתאים לכולם.
לא חושבת כי זה מקומה של האישה,נכון שיש שוני בין המינים אך בוודאי לא מקומה הקבוע,לא חושבת שמישהו נועד לשרת את השני אלא שני הצדדים אמורים לשרת אחד את השני.
אני לא פמיניסטית וחושבת שאף פעם לא יהיה שיוויון בין המינים אך גם לא חושבת שהייתי רוצה לחיות כמו ביפן של לשרת כל הזמן ולבטל את עצמי כי אני רוצה שיהיו לי את הרצונות שלי,את החיים שלי,וכו' ויתחשבו בהם ולחיות את החיים במלואם ולא כפי שמכתיבים לי בכל רגע מחיי
שמפניה
שמפניה • 30 בנוב׳ 2007
gentlewhip כתב/ה:

התרבות היפנית קשה גם לגברים. מדכאים את הנשים ואת הגברים. המסגרות שלהם לוחצות ואחוז ההתאבדויות הוא בין הגבוהים בעולם. הגבר היפני עובד עד כלות כוחותיו וכבול לתרבות של התמסרות טוטלית לעבודה ושייכות לקבוצת העבודה. כשהוא מגיע הביתה אין לו אומץ לומר לאישתו שרע לו בעבודה ולפי הדיווחים הם הולכים לפאבים ושותים אחרי העבודה עד שכרון חושים. התרבות היפנית היא התרבות האחרונה שהייתי בוחרת גם לגבר.

אני שמחה שנתנו לנשים שיוויון זכויות ואנחנו לא צריכות לציית לכל גבר או להיות מתחתיו בעבודה.

כשבחרתי לתת לגבר שלי בבית את זכות המילה האחרונה הוא מקשיב קודם ויודע שהכל מאהבה.
אני חושבת שההרגשה שלו אחרת כשהוא יודע שיש לי אפשרות בחירה ואני בוחרת כל יום מחדש לאהוב אותו.

אני חייבת את אפשרות הבחירה, למרות שאני בדסמית.
קשה לי להאמין שתמצא אישה שתרצה לחיות בתרבות כמו היפנית ולותר על הזכויות שהנשים השיגו.

הגברים הבדסמים יכולים להשיג בנות זוג בדסמיות, שהזוגיות הבדסמית שלהן באה מאהבה.
כנעניה​(לא בעסק)
כנעניה​(לא בעסק) • 30 בנוב׳ 2007
gentlewhip כתב/ה:

ממש לא ככה!
מה בעצם אתה יודע על פמיניזם?
להיות פמיניסטית פירושו, למשל לדרוש שכר שווה על עבודה שווה.
להיות פמיניסטית פירושו, למשל, לעמוד על זכותי לא להיות מוטרדת מינית - במקום העבודה ובכלל.

אשה יכולה להיות פמיניסטית, ועדיין לרצות לשרת את הגבר שלה כשפחתו הנרצעת - מבחירתה.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 30 בנוב׳ 2007
gentlewhip כתב/ה:

יש גם דבר כזה שנקרא שליטה נשית, וגם שם יש זוגיות בדסמ"ית בה האשה היא שולטת. אז ה"בעיה שלנו כישראלים" היא לא בעיה של פמיניזם, להפך, היא בעיה של שובניזם קשה, טיפל'ה יותר טוב משכנינו הסעודים החביבים, אבל לא בהרבה.

אני לא מבין למה התרבות המערבית היא הבעיה ולא התרבות היפנית (או הסעודית) היא בעצם הבעיה. מדוע האשה צריכה לשרת את הגבר? למה זה צריך להיות אקסיומה? אולי זה הפוך? אולי יש גם וגם?
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 30 בנוב׳ 2007
חוץ מזה כל השרשור הזה קצת הזוי, אני הייתי מסכם את זה ב:

"אין אי אפשר, יש לא רוצה"