ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בורות? חלם? או רוע לשמו?

דוקטרינה​(שולט)
לפני 16 שנים • 19 בדצמ׳ 2007

מדוע מפלים אותן לרעה במקומות עבודה??????

דוקטרינה​(שולט) • 19 בדצמ׳ 2007
סליחה על הבורות אבל מדוע מפלים אותן לרעה במקומות עבודה? לא ידעתי שיש כאלו דברים עדיין בישראל 2007. דוק.
Tish Adams
Tish Adams • 19 בדצמ׳ 2007
דוק, מאותה סיבה שרובנו בארון.
זה כיף לחשוב שכולם מתקדמים ועם ראש פתוח אך המציאות שונה.
יותר מזה, נתקלתי במקרה בו הציעו לי על עבודה זהה בסכום לא פעוט פחות ממה שהציעו לקוליג שלי. שוביניזם.
כן, בישראל 2007.
עצוב.
דוקטרינה​(שולט)

הצעה

דוקטרינה​(שולט) • 19 בדצמ׳ 2007
יש לי קשרים טובים מאוד בעולם העסקי.

אני מוכן לסייע לכל מי שצריכה סיוע בעבודה - בצורה הכי אמיתית.

אפשר לפנות אלי לפרטי או בכל צורה שהיא.

מבטיח לסייע כי אני כועס ברמות מטורפות על סוג זה של אפלייה.

דוק.
נילי ונילי

Re: הצעה

נילי ונילי • 19 בדצמ׳ 2007
דוקטרינה כתב/ה:
מבטיח לסייע כי אני כועס ברמות מטורפות על סוג זה של אפלייה.

דוק.

מזלה של האומה הוא שעם כל סוג אחר של אפלייה אתה דווקא בסדר
היודע איך

אולי ננסה בהונגרית

היודע איך • 19 בדצמ׳ 2007
איך אומרים בהונגרית אוטובוס? אגד... (להגיד במבטא הונגרי)
איך אומרים בהונגרית שמן? מגד...
וחתול בהונגרית? כלב...
וילדה? ילד...

זה נשמע נורא נחמד ניו אייג'י ורחב אופקים להגיד שההרגשה היא הקובעת.
אבל, כשאני רואה גבר לבוש כמו אישה, מאופר בהגזמה כמו ששום אישה לא מתאפרת ומדבר במימיקה נשית מוגזמת כפי ששום אישה רגילה לא עושה, זה לא מעורר אצלי שום מחשבה שמדובר באישה בגוף של גבר.
זה מעורר אצלי מחשבות אחרות לגמרי...
אבל שוב, אשמח לתשובות קצת יותר מעמיקות ורציניות.
בברכה
אליס
פנטין
פנטין • 19 בדצמ׳ 2007
אני לא מכירה אישית טראנסג'רנדרים אבל אני מאמינה שכמו שיש המון הומואים נשיים והמון לסביות גבריות גם כאן זה מיעוט מוחצן ופרובוקטיבי שמוציא שם רע (נגיד, זה בעיני במתבונן הרי) לכלל הטראנסג'נדרים (יש איזה קיצור למילה הזאת?!).

וגם אלה שמחצינים את עצמם בעצם מבטאים את הרגשתם ואת הצורך שלהם להיות נשים.

אז... חיה ותן לחיות?
היודע איך
אולי כבר מספיק עם ה"חיה ותן לחיות" הזה?
אני לא מפריע ולא נוגע באף אחד. רק שואל שאלות.
אם אין לכם תשובות ענייניות לתת אז עדיף שתסתמו.
אולי במקום לנסות ולגונן תוך שימוש בקלישאות שחוקות ומטופשות תתנו לאיזו טראנסית אינטיליגנטית לענות?
נראה לכם שגברים שלובשים שמלות והולכים להתווכח עם איזו רוקחת מנוולת על תרופות לא יכולים לענות לאיזה פלוץ אינטרנטי כמוני אם הם ירצו?
קליבר​(שולט)

קווינסי היקרה

קליבר​(שולט) • 19 בדצמ׳ 2007
אני חייב להרגיע אותך
בכל קופות החולים מטרטרים גם לא "טראנס ג'נדרים " - שלא יחשבו שהם מופלים על רקע מיני ..
גם אותי מטרטרים בקופת חולים בקבלת תרופות/ טופס 17 / תור לרופא / בדיקות זה על רקע של "מה אתה בכלל רוצה מאיתנו , אנחנו לא חייבים לך כלום ולא רואים אותך מממטר אם אתה לא פרסונל "

icon_mad.gif
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 19 בדצמ׳ 2007
http://www.youtube.com/watch?v=2V4y_gb6qy4&feature=related

טוב, לא טרנסית בעצמי, אבל מספיק אינטיליגנטית לענות - למרות שלא נוהגת לענות לפלוצים icon_rolleyes.gif .......

התשובה לשאלה של אליס (ע"ע) היא די פשוטה למי שמוכן לקבל ולהבין שמיניות האדם לא נקבעת רק על בסיס האורגנלות הפיזיולוגיות (כלומר - המיניות הביולוגית) שחברו יחדיו בזמן התפתחות העובר והפיכתו לאדם.
המיניות הביולוגית לא תמיד חופפת לזו הנפשית/מנטלית מה שעשוי להביא למצבים שבהם אדם נראה כגבר אך חש נשי בנפשו, או להפך - נראה אישה אך חש גברי בנפשו.
וזה לא קשור למשיכה מינית - שעשויה להיות "סטרייטית" או "הומוסקסואלית", אלא לראיה העצמית וההגדרה העצמית.

ואם קשה להבין את משמעות הראיה העצמית, דמיין מה היה קורה לו היית נפצע באופן כזה שזכרונך היה נפגע, וכך גם אברי המין שלך. אתה מתעורר ואין זכר למיניות הביולוגית שלך או לזכרונות חווייתיים מיניים כל שהם- ושואלים אותך -
מה את/ה? גבר או אישה?
איך את/ה יודע/ת??

הגדרת המיניות העצמית תואמת לרוב את זו הביולוגית, והחינוך והצטברות החוויות המיניות שלנו במהלך החיים, מבססות אותה. לרוב, אך לא תמיד.
אצל אחרים אין התאמה או אין חפיפה באופן חלקי או מלא.

אצל קבוצה אחת של טרנסג'נדרים מסויימים, הנקראים טרנסווסטיטים או קרוסדרסרים אין התכחשות או דחיה מהמיניות הביולוגית שלהם (גבר או אישה),אבל המיניות המנטלית שלהם מעוררת (במידה ועוצמה אינדיבידואליות) כשהיא באה לידי ביטוי במראה המגדר האחר להם - גבר לאישה או אישה לגבר.
יש שיתיחסו להגדרה כזו של המיניות כאל פטיש כיוון שביומיום הטרנסיות שלהם אינה באה לידי ביטוי והיא מוחצנת כמעט רק בהקשרים מיניים.

קבוצה אחרת של טרנסג'נדרים מעוניינים בהחצנת המיניות העצמית, המנטלית/רגשית שלהם גם אם זו הביולוגית אינה תואמת. אלה הטרנסג'נדרים. בחלק מהמקרים זה מלווה בטיפולים הורמונליים שמטרתם "לטשטש" את המיניות הביולוגית שלהם (שיער פנים, חזה, מבנה אגן וירכיים וכד'), אבל לא תמיד. אבל בהבדל מהטרנסווסטיטים, (ולמעט אלה ש"בארון") הם חיים בהתאמה למיניות העצמית שלהם/ן ולא רק בהקשרים המיניים של היומיום.

קבוצה נוספת של טרנסג'נדרים הם הטרנסקסואלים, שמעוניינים בתיקון המיניות הביולוגית כך שתתאים למיניות העצמית שלהם באצמעות שינוי מין. חלקם אף מצליחים לעשות זאת (מסיבות שונות ברובן כלכליות, רפואיות וחברתיות - לא כולם/ן).

בנוסף על אלה יש את הדראג קויינז/קינגז שלרוב מתמקד בתחום הבמה והמופע, ולא בהכרח קשור להגדרות מיניות של המופיע/ה. מאחר שכך האיפור והלבוש שלהם/ן מודגשים ומוגזמים במיוחד.
היודע איך

או

סופסוף משהו לעניין.
נתעלם לרגע מטרנסוויסטים ומדראגים.
האם הקבוצה שאת מכנה טראנסג'נדרים, או הקבוצה אותה כינה בוקי נאה "גברים בשמלות" היתה כולה מחליפה את מינה הביולוגי לו היה הדבר אפשרי?