שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבדים מכוערים ושמנים

underfoot
לפני 13 שנים • 17 בינו׳ 2011
underfoot • 17 בינו׳ 2011
המלט ידידי, תרשה לי לצטט אדם חכם שכתב דברים על הדומית האולטימטיבית שלו, דברים שכל כך הזדהתי איתם עד שביקשתי מאותו אדם שניפגש לכוס תה.

"יפה, חכמה ולא סופרת אותי. ברגע שנפשה נקשרת בנפשי, הקסם פג; הכרכרה חוזרת להיות דלעת."

ובאמת נפגשתי איתך לכוס תה וגם קצת וויסקי ובכלל. ואני מתבונן במשפט הזה, שדגתי לי מהעבר המתועד כהלכה וחושב שהאמת הצרופה שבו מתעדת את נימי נפשי הרבה יותר טוב מספרים שלמים של מחשבות מתוחכמות ודרכי הסתכלות אלטרנטיביות שמייטיבות לשפוך אור חדש על הנושא...וכו"

חוסר ההערכה שלי לעצמי הוא אולי סוגיה פסיכולוגית שאינה קשורה לעניינים "כיפיים" - פנטזיות מין ומשחקי עינוג, אבל אני רואה קשר חזק מאוד ואפילו ישיר בין המהות של הפנטזיות לבין מצבי הנפשי. אפשר לטעון אלפי טענות שמפוררות את הקשר הזה, שאין מהות לפנטזיות, שהן בסך הכל מייצג רנדומלי, תשוקה בלתי משמעותית לכפות רגליים, שבמקום ציצי אוהבים תחת וכן הלאה. אבל אני יודע מבפנים שזה לא כך, אצלי לפחות. ה WIN-WIN הזה אינו באמת מבטיח נצחון, הרי ראית אותי באותו יום שבו מלכת הכיתה התעלמה ממני ונפשי היתה אגם שחור.

אם הייתי זקוף יפה ומוצלח (בהרגשתי פנימה) אני לא חושב שהייתי מכלה את ימיי בנסיונות להדחק אל מתחת לנשים שרוצות להרע לי. אבל הנה יש אנשים עם הישגים כבירים ואדירים שדווקא מאוד מעוניינים באותה הידחקות, ואני חושב שסיבותיהם עימם וסיבותי עימי. אין אמיתה אחת אוניברסלית ואני בטח שלא מבקש לתקן את העולם או לעזור לסוטי מין שמבסוטים עד אין קץ מהריגושים המסעירים שטמונים בתוך הסטיות שלהם. רק את עצמי ביקשתי להציל, וזה לא כזה פשוט מסתבר.

ולגבי התהיה של בכוח-המוח, יכול להיות שאני ממציא לעצמי סיבות לנטיה הלא כל כך מובנת שלי, אבל יכול להיות שלא. אולי אני פשוט רואה משהו שבאמת קיים. שנים רבות חייתי מתחת לצד אנשים ברוטליים מאוד - משפחתי הקרובה - כך שיש לי די הרבה "חומר" לעבוד איתו. האם הפסיכותרפיה ממציאה סיבות או חושפת אותן זאת קשה לדעת, אבל מבחינתי אני לפחות נמנע מטיוח וסתימת חורים שזה כבר סוג של הישג אישי.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
רוב הנשלטים, נמוכים מדי, מכוערים מדי, שעירים מדי וצעירים מדי וזו סטטיסטיקה בדוקה ומאומתת נקודה icon_lol.gif
וחוץ מזה אכלו לי שתו לי וכל המלכות שמנות, זקנות ומוכערות ושעירות...
אני עוברת לנשלטות!
nomorenomore
nomorenomore • 17 בינו׳ 2011
המכשפה כתב/ה:
רוב הנשלטים, נמוכים מדי, מכוערים מדי, שעירים מדי וצעירים מדי וזו סטטיסטיקה בדוקה ומאומתת נקודה icon_lol.gif
אני עוברת לנשלטות!

אני מסכים עם המכשפה, הנשלטות זו באמת האוכלוסיה הכי יפה בכלוב!
בוסית בחליפה​(שולטת)
לפני 13 שנים • 18 בינו׳ 2011
המכשפה כתב/ה:
אני עוברת לנשלטות!

הייתי מספר פעמים במועדונים ולא חסר גברים יפים.
ואין רע בצעירים!
Morticia
לפני 13 שנים • 18 בינו׳ 2011
Morticia • 18 בינו׳ 2011
אני חושבת שיש הבדל מהותי בין צורך להתמסר ולשרת
לבין צורך לערער לכל מי שרוצה בטובתך את בטחונו העצמי
וזה מה שרוב חסרי הביטחון מסתבר עושים
תעיז לספור אותם
והם יגרמו לך לשאול האם מגיע לך בכלל לחיות בעולם הזה
אתה תהיה הרפש

כי לרגע חיבבת רפש

זה כזה חד צדדי
משעמם לי

גם מה עם כל השטחיות הזו?

גם לשולטים יש מקומות שהם חסרי ביטחון בהם
אל תאמינו לאף אחד שאומר אחרת
אבל אולי לא ימהרו לפגוע באחרים במקומות בהם לא היו רוצים להפגע בעצמם
אולי זה ההבדל

ואולי זה מה שעושה אותם באמת כאלה יפים
וקורא להשחתה מצד המכוערים הכונפים

אולי יש מקום בעולם בו שני אנשים מתוודעים זה לזו בעומקים בהם חוסר ביטחון זה לא כזה אישו
וגם שם מותר לתת ספאנקים.