בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבדים מכוערים ושמנים

double_you_w​(נשלט)
לפני 16 שנים • 24 בפבר׳ 2008

Re: עבדים מכוערים ושמנים

double_you_w​(נשלט) • 24 בפבר׳ 2008
המלכה ננה NNA כתב/ה:
טוב אחרי שקראתי כמה מאות של דפים בנושא מלכות נצלניות גיליתי שאין אף דף בנושא עבדים מכוערים ושמנים או להבדיל רזים מידי. איך זה?
אתמול הייתי בנו לימיט(פרטים יסופקו בהמשך היום בבלוג שלי ) וראיתי שאין שם אף עבד שנראה טוב , או לפחות עושה מאמץ שנראה לעין להראות טוב.
גברים עם כרס מפה לשם -בחולצות ויניל צמודות?
בחורים רזים ,רזים מאוד ,בחולצות רשת שקופות?
מה יקרה אם אותם אנשים יתחילו ללכת למכון כושר , ללכת לספר טוב , לעשות משהו כדי להראות טוב?
איך זה שכולם כאן מתלוננים על כמה המלכות כלבות ואף אחד לא מזכיר אני גבר מוזנח , שמנמן ונראה רע שלא אכפת לי מאיך שאני נראה העיקר שלא יצפו ממני לקנות פיצה\ קפה למלכה נצלנית.
אני יוצאת כאן בקריאה נרגשת למלכות לדרוש מהעבדים להראות טוב או לפחות להתאמץ להראות יותר טוב.
אני יוצאת כאן בקריאה לכל הקוטרים המנוצלים לעשות משהו כדי להראות אטרקטיביים .

זה מה שיש לך כדי "להשוות"? icon_lol.gif
אבל המלכות הקיימות לא רק שנצלניות ובעסק רק מסיבות כספיות... רובן גם שמנות... icon_rolleyes.gif
נא נא ונא נא icon_twisted.gif
דובדבן

פשוט

דובדבן • 24 בפבר׳ 2008
המלכה ננה NNA כתב/ה:
טוב אחרי שקראתי כמה מאות של דפים בנושא מלכות נצלניות גיליתי שאין אף דף בנושא עבדים מכוערים ושמנים או להבדיל רזים מידי. איך זה?
אתמול הייתי בנו לימיט(פרטים יסופקו בהמשך היום בבלוג שלי ) וראיתי שאין שם אף עבד שנראה טוב , או לפחות עושה מאמץ שנראה לעין להראות טוב.
מה יקרה אם אותם אנשים יתחילו ללכת למכון כושר , ללכת לספר טוב , לעשות משהו כדי להראות טוב?
איך זה שכולם כאן מתלוננים על כמה המלכות כלבות ואף אחד לא מזכיר אני גבר מוזנח , שמנמן ונראה רע שלא אכפת לי מאיך שאני נראה העיקר שלא יצפו ממני לקנות פיצה\ קפה למלכה נצלנית.
אני יוצאת כאן בקריאה נרגשת למלכות לדרוש מהעבדים להראות טוב או לפחות להתאמץ להראות יותר טוב.

אני מציעה להניח לאנשים להיות הם: בחולצות רשת או תחרה שחורה.

ואת בחרי את החתיך ללא הגופיה.
double_you_w​(נשלט)

Re: פשוט

double_you_w​(נשלט) • 24 בפבר׳ 2008
דובדבן כתב/ה:
המלכה ננה NNA כתב/ה:

אני מציעה להניח לאנשים להיות הם: בחולצות רשת או תחרה שחורה.

ואת בחרי את החתיך ללא הגופיה.

icon_biggrin.gif
שינשין

שינשין • 24 בפבר׳ 2008
המלכה ננה NNA כתב/ה:

חח חמוד icon_eek.gif
ר1וני
לפני 16 שנים • 26 בפבר׳ 2008

עבדים מכוערים ושמנים

ר1וני • 26 בפבר׳ 2008
מה שאני חושב לפי מה שראיתי ואני יודע שיש הרבה עבדים חתיכים ובאמת כמו שאמרו כל אחד והטעם שלו אני חושב שזה שראית רק מכוערים ושמנים ואלו הרבה יותר נפוצים זה בשל העובדה שרוב העבדים שמתפרסמים בפומבי הם אנשים שאין להם מה להפסיד הם בדרך כלל בלי משפחה נורמלית ,עבודה , או יופי מסוים וזה מה שהופך אותם לפתוחים לציבור שאר העבדים ויש הרבה כאלו שמשקיעים בעצמם ומסודרים בחיים נורמלים בדרך כלל לא יפרסמו את עצמם בקיצור היפים מחכים לכם בחושך ...
יש עוד המשך ואין לי כוח לכתוב ......
shybar​(נשלט)
לפני 16 שנים • 3 במרץ 2008

shybar​(נשלט) • 3 במרץ 2008
ר1וני כתב/ה:
מה שאני חושב לפי מה שראיתי ואני יודע שיש הרבה עבדים חתיכים ובאמת כמו שאמרו כל אחד והטעם שלו אני חושב שזה שראית רק מכוערים ושמנים ואלו הרבה יותר נפוצים זה בשל העובדה שרוב העבדים שמתפרסמים בפומבי הם אנשים שאין להם מה להפסיד הם בדרך כלל בלי משפחה נורמלית ,עבודה , או יופי מסוים וזה מה שהופך אותם לפתוחים לציבור שאר העבדים ויש הרבה כאלו שמשקיעים בעצמם ומסודרים בחיים נורמלים בדרך כלל לא יפרסמו את עצמם בקיצור היפים מחכים לכם בחושך ...
יש עוד המשך ואין לי כוח לכתוב ......

אני נאלץ להסכים עם ר1ני, בגלל שאני די מזדהה עם התיאור.
יש לי משפחה, חברים, קולגות, ואף אחד מהם לא יקבל בהבנה את ה"נטייה" הזו שלי.
אני די עמוק בארון בכל מה שקושר אותי (תרתי משמע) לבדסמ.
אני לא יודע כמה כמוני ישנם, אבל אני מניח שאנחנו לא מעטים, ש- 24/7 פשוט לא אפשרי מבחינתם.
אחת ל... פעם ב... מתאפשרת ההזדמנות של הגשמת השאיפה לשרת מלכה, אבל כשהפעם הזו מגיעה...
אחחח, זו חוויה בלתיח נשכחת. גם לנשלט ובמיוחד למלכה.
רונה 30
לפני 14 שנים • 1 ביולי 2009

Re: מי שניראה טוב לא צריך להיות עבד

רונה 30 • 1 ביולי 2009
אוהב שולטות כתב/ה:
הוא תופס זיונים גם ככה

אתה רציני ? אולי זו הסיבה שאתה נמצא כאן..
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 13 שנים • 15 בינו׳ 2011
האם מישהו יכול להסביר לי, מדוע רוב הנשלטים באתר הם נמוכים ושעירים מעל ומעבר לסטטיסטיקה הארצית ? ואם הם לא נמוכים אז זה בא עם עוד יותר שיעור מה שנקרא שיעור יתר ?

לי קצת מלאים ואף שמנמנים לא מפריע אבל למה להיות נמוך מדי או שעיר מדי ?

מה אי אפשר להיות גבוה ושעיר במידה או חלק לפחות ?

נ.ב
שירשור זה נוצר מזמן אבל הוקפץ ממטרות סובלנות ונאורות ובעיקר צורך להסביר ולענות על השאלה הלגיטימית והחכמה הזו:
icon_wink.gif
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=29098