ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלות לטרנסוויסטטים

מיתוסית​(שולטת)
לפני 16 שנים • 16 בינו׳ 2008

שאלות לטרנסוויסטטים

מיתוסית​(שולטת) • 16 בינו׳ 2008
(התלבטתי אם לכתוב טרנסוויסטט או קוקסינל והחלטתי ללכת על זה, אם יש מילה אחרת שנוחה לכם יותר, אשמח להתעדכן)

מה מגרה אתכם בללבוש בגדי נשים ולמה אתם חושבים שאין כמעט נשים שמתגרות מללבוש בגדי גברים?

האם יש לזה קשר להשפלה ואם כן, אז זה צריך לבוא בהקשר של סשן ושמישהו או מישהי צופים בכם לבושים כנשים או אפילו עדיף לבד?

זה רק נדמה לי או שאם כבר יש טרנסוויסטט שהוא בדסמי, אז הוא גם כמעט תמיד נשלט, כי לא נתקלתי מעודי בשולט שאוהב ללבוש בגדי נשים...? icon_rolleyes.gif
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 16 בינו׳ 2008
טרנסווסטייט וקוקסינל הם שני דברים שונים לחלוטין. טרנסווסטייט נקרא גם קרוס-דרסר כלומר מי שנהנה/נמשך מתגרה מלבישת בגדי המין השני. אפשר גם להתייחס לזה כאל פטיש. ואגב, יש משני המינים! קרוסיות וקרוסים.
מקור המילה "קוקסינל" הוא למעשה שם במה של אמנית צרפתיה שעברה ניתוח לשינוי מין מזכר לנקבה (טרנסקסואלית). קוקסינל התארחה והופיעה בארץ בשנות השישים ומאז השתרש המושג בעברית.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%95%D7%A7%D7%A1%D7%99%D7%A0%D7%9C

שלא כקוקסינל המקורית, כשאומרים קוקסינל לרוב מתכוונים למי שמתלבש נשי, יש לו חזה נשי, אבל לא עבר ניתוח לשינוי מין כלומר יש לו זין. אין כאן גירוי מעצם הלבוש הנשי או פטיש אלא ראיה מיגדרית שונה.

לגבי מה מקור ההנאה של הקרוס דרסרים – אשאיר את הבמה להם...

אבל חייבת לציין שאין קשר (למעט שכיחות סטטיסטית) בין הנטייה לשליטה ודומיננטיות ובין הנטייה לקרוסיות. לפחות קרוסית אחת שפעילה פה בפורום היא דומיננטית בנטייתה...
מכירה גם כמה שולטים שנמשכים ללבוש הנשי (אם כי לא הייתי מגדירה אותם כקרוס דרסרים)...
תחרה שחורה​(נשלט)
תחרה שחורה​(נשלט) • 16 בינו׳ 2008
היי כחולית,

יש הבדל גדול בין טרנסווסטיט (Transvestite) או קרוסדרסר, לבין קוקסינל שהוא בעצם
טרנסקסואל ( Transexual). בעוד הראשון לובש מדי פעם בגדי נשים, השני לובש אותם
בקביעות וחי כאשה, עם חזה נשי, לרוב ללא ניתוח לשינוי מין. הקוקסינלים ברוב המקרים
הומוסקסואלים בעוד הטרנסווסטיטים הינם הטרוסקסואלים ואוהבי נשים, חלקם דו מיניים,
נשואים ובעלי משפחה.

אלה וגם אלה נהנים מהתדמית הנשית שלהם לבושים כנשים, רובם היה בוחר להוולד נקבה.
הנטיה מופיעה בדרך כלל כבר בילדות או בגיל ההתבגרות כאשר לובשים בגדים של האמא או האחות.
יש כמובן גם נשים שנהנות מבגדי גברים אבל הרבה פחות.

אין בזה בכלל קטע של השפלה, לבישת בגדי נשים נעשית מרצון ובהנאה. יש בבדסמ מצב
של השפלת גבר באילוצו ללבוש פרטי לבוש נשיים, אבל זהו גבר נשלט "רגיל" ולא טרנסווסטיט
שאותו לא צריך לאלץ...

מעטים הטרנסווסטיטים הקשורים לעולם הבדסמ, אלה נוטים בעיקר לכניעה וצייתנות
ורוצים באשה שולטת שתקבל אותם בתדמית הנשית ותתייחס אליהם כאשה/זונה.

מקווה שעניתי לך..
Estraven

Re: שאלות לטרנסוויסטטים

Estraven • 16 בינו׳ 2008
כחולית כתב/ה:
(התלבטתי אם לכתוב טרנסוויסטט או קוקסינל והחלטתי ללכת על זה, אם יש מילה אחרת שנוחה לכם יותר, אשמח להתעדכן)

מה מגרה אתכם בללבוש בגדי נשים ולמה אתם חושבים שאין כמעט נשים שמתגרות מללבוש בגדי גברים?
icon_rolleyes.gif

אין מלה טובה בעברית, (יש את "לובש" או "לובשת" שאני לא יודע כמה באמת היא בשמוש) אבל קיימת גם המלה קרוסדרסר, שהיא לפחות יותר נוחה לכתיבה והגיה לדוברי עברית מאשר טרנסווסטיט.

מה גורם לנו לאהוב בגדי נשים? שאלה קשה. מאוד. אני כבר כמעט 20 שנה קרוסדרסר ועדיין אין לי מושג. נראה לי שזה משהו בלי סיבה "עמוקה". פשוט נטיה - כמו לשאול גבר סטרייט למה הוא אוהב נשים, סאב למה הוא אוהב להיות נשלט, או סתם מישהו למה הוא אוהב עוגות. "כי זה טעים לי" זו תשובה? למה זה טעים לו ולא משהו אחר? אין לזה תשובות טובות.

לגבי נשים שלובשות בגדי גברים, דבר ראשון צריך לזכור שאין פריט לבוש שלא מקובל שנשים ילבשו בחברה. חליפה או ג'ינס וטישרט, להכל יש גרסה נשית. כנראה שהאלמנט של "הפרי האסור" פשוט לא קיים כאן. אני מכיר מלא בחורות שלא תתפסי אותן לובשות שמלה, עקבים, חזיה או איפור, אבל לא אומרים עליהן שהן לובשות בגדי גברים. חוצמזה נראה לי שיש יותר דראג קינגס(מהסוג שממש קושרים את החזה ומדביקים זקן) מאשר את חושבת.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 16 בינו׳ 2008
התכוונתי כמובן לקרוסדרסרים.

מעניין, קווינסי, יש גם נשים שאוהבות ללבוש בגדי גברים ומתגרות מינית מזה? ואני מתכוונת לממש בגדי גברים ולא בגדי נשים שנראים קצת גבריים.. לא שמעתי על זה בחיים...

ואם אין כל כך קשר בין שליטה לקרוסדרסרים, למה יש פה פורום שלם שלהם? icon_rolleyes.gif

Estraven, אתה צודק, אבל למרות שאנחנו במן עידן יוניסקס, גם אישה שלא תלבש שמלה או חצאית שנחשבים נשיים, עדיין תלבש מכנסיים או חולצות בעלי גזרה נשית, צבעים או הדפסים נשיים, הנעליים הנשיות שונות מאוד מנעליים גבריות ולא בהכרח נעלי העקב וכו'...

אז כשגבר מגדיר את עצמו כקרוסר, הוא ילבש בגדי נשים מובהקים כמו הלבשה תחתונה נשית (כלומר חוטיני נשי ולא חוטיני גברי) או חצאיות וחולצות ונעלי עקב ואיפור ופיאות שזה גם שכיח מאוד...
shuki boy​(נשלט)
לפני 16 שנים • 17 בינו׳ 2008
shuki boy​(נשלט) • 17 בינו׳ 2008
סליחה על המגילה...

כחולית כתב/ה:

יש גם נשים שאוהבות ללבוש בגדי גברים ומתגרות מינית מזה? ואני מתכוונת לממש בגדי גברים ולא בגדי נשים שנראים קצת גבריים.. לא שמעתי על זה בחיים...

אני.
לפחות פעם, כשהגדרתי את עצמי כאשה...
כיום אני לא מגדיר את עצמי כאשה, ואני גם פחות מתגרה מהעניין. אלא אם כן זו חליפה ממש שווה, ואני נראה לוהט במיוחד. LOL. אבל אני מאמין שכמו שנשים וגברים "רגילים" עלולים להתלהב מעצמם בלבוש שמחמיא להם, ככה גם כולנו.

כחולית כתב/ה:

ואם אין כל כך קשר בין שליטה לקרוסדרסרים, למה יש פה פורום שלם שלהם? icon_rolleyes.gif

עולם השליטה מכיל הרבה תחומים לא בהכרח קשורים. למשל פטיש, מה הקשר בין שליטה לבין תאווה ללייטקס?
בכל מקרה בגלל יחסי הכוחות בין גברים ונשים בעולם הפטריארכלי שלנו משחקי מגדר הרבה פעמים מתקשרים ליחסי כוח בתרבות שלנו. גברים עוברים "ניוש" כעניין של השפלה (כי בחברה השוביניסטית שלנו, להיות אישה במקום גבר זו השפלה). שמעתי גם שישנן שולטות שבוחרות דווקא בסממני כוח גבריים, עבור השליטה שלהן , לצערי אני לא מכיר מישהי כזו אישית, מלבד אולי כמה בקהילה הלסבית, אך להן יש נטיות טרנסג'נדריות בלאו הכי... אז אני לא יודע עד כמה זה נכון, אם יש מישהו שמכיר אני אשמח לשמוע על זה עוד, גם כי זה מעניין, וגם כי זה לוהט! אני לא ממש מתחבר לפמדום הקלאסי של שליטה על עקבים icon_smile.gif
אני חושב שמשחקי מגדר כחלק משליטה מאד דומים ברעיון שלהם למשחקי שליטה שמערבים משחקי תפקידים שקשורים לגזענות (למשל נאצים/יהודים, שחורים/לבנים) או משחקי תפקידים של גיל (נער/דאדי, אבא'לה/בת). כולם קשורים ליחסי הכוחות שספגנו מהתרבות שלנו. זו הסיבה שלהרבה נשים מאד קשה עם הרעיון של ניוש כאקט משפיל, כי הרעיון שעומד מאחורי זה - היא שבעיני הגברים שעוברים "ניוש", נשיות היא השפלה.
קווינסי, מאד מאד אהבתי את ההסבר שלך, שאומר שזה רק השפלה עבור גברים שאינם קרוס/טרנס, בגלל שהם לא נשים (וזה דיי דומה לתחושת ההשפלה שחשים טרנסים מתי שפונים אליהם במגדר הלא נכון). עד עכשיו היה לי קצת קשה עם רעיון הניוש, בגלל שאני פמיניסט. ועכשיו זה יותר מסתדר לי. תודה!

כחולית כתב/ה:

1. טרנסווסטיט הוא מונח מיושן ומבלבל, כי בעבר הוא התייחס לכל הטרנסג'נדרים באשר הם (טרנסקסואלים, קרוסדרסרים, וכו') העניין הוא שהפירוש המילולי קשור רק להתלבשות. זה נובע מכך שבעבר חשבו שרק מי שמתלבש בצורה מסויימת הוא טרנסג'נדר. כיום יודעים שאין קשר בין הפעולות שאתה עושה (לבוש, ניתוח) לאיך שאתה מרגיש בפנים.
לכן כיום יש 2 מילים חילופיות:
משתמשים במילה טרנסג'נדר כדי לתאר כל אדם שהמגדר שלו לא תואם את המין שלו.
ובמילה קרוסדרסר עבור אדם שמתלבש מידי פעם בבגדי המין ההפוך, אבל בחיי היום יום מזדהה במגדר שתואם את המין שלו.

2. כתוספת, למה שאמרה ידידתי המלומדת קווינסי icon_smile.gif קוקסינל הוא מונח מאד בעייתי. במקור הוא באמת היה שם הבמה של טרנסית צרפתיה, בפועל הוא הפך לכינוי גנאי לכל הטרנסיות בארץ (כמו לקרוא לכל ערבי "אחמד") - הוא הפך בעצם לקללה גם נגד טרנסיות גם נגד הומואים, גם נגד קרוסדרסרים, וגם נגד גברים נשיים.
יש קבוצה לא כלכך קטנה של נשים שלקחו את הקללה הזו ועשו לה "ניכוס מחדש", והן קוראות לעצמן קוקסינליות, כלומר לא קוקסינל, אלא גירסה נשית של המילה - קוקסינלית. מה שהיה פעם השפלה הוא כעת גאווה!
חשוב לזכור שקוקסינל וקוקסינלית עדיין מהווים קללה בעיני רוב הנשים הטרנסיות, ולמרות שיש קוקסינליות שמזדהות כך (בדיוק כפי שיש ראפרים שמזדהים כ"ניגר"), השימוש במילה הזו על אישה שלא מדברת ככה על עצמה הוא עדיין קללה (בדיוק כפי שזו גזענות מתי שאדם לבן קורא לשחור "ניגר"). בקיצור, לא להשתמש בלי רשות!
לגבי ההבדל בין טרנסג'נדריות וקוקסינליות וטרנסקסואליות - אין הפדל פיזי, ההבדל הוא בתחושה שלהן ובהגדרה שלהן. כלומר כל ה3 יכולות להיות לפני או אחרי ניתוח/הורמונים, כל ה3 יכולות בעצם להחליט שהן בכלל לא רוצות ניתוח/הורמונים. בקיצור ההבדל בין השמות הוא בעצם התחושה של בן האדם. מי שקוראת לעצמה קוקסינלית, היא קוקסינלית. מי שקוראת לעצמה אישה טרנסית, היא אישה טרנסית.

Estraven כתב/ה:

צריך לזכור שאין פריט לבוש שלא מקובל שנשים ילבשו בחברה. חליפה או ג'ינס וטישרט, להכל יש גרסה נשית

זה לא לגמרי נכון, באמת מצד אחד לקרוסדרסריות שהן נשים שנהנות מבגדי גברים יותר קל להסתדר ביום יום, כי בעצם הן יכולות ללבוש בגדים דיי גבריים זה יחסית מקובל ואף אחד לא ממש ישים לב, אבל מי שבאמת רוצה יכולה לגמרי לעבור כגבר, וזה משהו שנשים לרוב לא עושות. תחתוני גברים, פאקינג (כלומר זין מלאכותי), קשירת חזה, שיער פנים - הם דברים שלא מקובלים אצל נשים ככה שעדיין יש עניין של "הפרי האסור". (בתחילת דרכי הייתי מסתובב בתחתוני גברים מתחת לבגדים וזה היה מאד משמח...) כלומר ישנן נשים שמתלבשות או מתאפרות כגברים בשביל הכיף, ולא בשביל הופעת דראג. ובאמת כמו שכחולית כתבה, אפשר לקנות בגדים שהם גבריים במובהק, בשביל זה קונים במחלקת הגברים. אפשר גם לקנות בשמים וסבונים שהם גבריים במובהק. למעשה, כמו הרבה נשים טרנסיות שהן אולטרה נשיות בתחילת דרכן, ועם הזמן הן קצת נרגעות (קוראים לזה תסמונת העקב המתנמך icon_smile.gif) ככה גם אני פעם התלבשתי כמו ערס, כשאני בעצם דיי חנון - כי בגדים של ערסים נוטים לכיוון הגבריות הקיצונית.

בקיצור, אפשרי להיות קרוסדרסרית בבגדי גברים, הסיבה שיש פחות, לדעתי, זה גם בגלל שנשים יכולות ללבוש בגדי גברים בקלות בלי להענש. אבל סיבה יותר קריטית לדעתי שבאופן כללי בחברה שלנו מדכאים מיניות של נשים, אז גם הביטוי המיני הזה מדוכא. לדעתי קיימות הרבה נשים שמאד מאד מדחיקות את זה.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 17 בינו׳ 2008
טרייני, תודה רבה על ההשקעה בתשובה icon_razz.gif

טוב, נראה לי שיש אפילו פה קצת בלבול בין טרנסים לקרוסרים...

אתה מעיד שכשהחשבת את עצמך כאישה, כן לבשת בגדי נשים- אבל מן הסתם בגלל שזה תאם את הזהות המגדרית שלך... אתה טרנסקסואל ואתה לובש את הבגדים שלך בהתאם לזהות המגדרית שלך (שואף) או לזהות החיצונית שלך (בגלל החברה, למרבה הצער).

האם התגרת מינית מעצם לבישת בגדי נשים? זה שונה מאשר ללבוש בגדי אישה בגלל שזה מחמיא לך. אני למשל לובשת חצאית או חזיה סקסיים ולא מתגרה מזה מינית, אבל לובשת כדי לגרות מינית אחרים (למשל), ולא מעצם הלבישה.

אני גם לא מדברת על גבר שהוא מרגיש גבר ומתלבש כגבר בחיי היומיום וכחלק מהשפלה בסשן- הוא ילבש בגדי נשים ויתגרה מזה. גם אז הוא יתגרה מעצם ההשפלה בדיוק כמו שהיה מתגרה למשל מסטירה או יריקה, כי זו רק עוד דרך לחוש מושפל . עובדה שלבד בבית, בפרטיותו, או כשהוא מאונן- הוא לא ילבש בגדי נשים.
בדיוק כמו שאם בסשן המלכה תבקש ממנו למצוץ לגבר אחר, והוא סטרייט לגמרי- זה לא אומר שהוא פתאום הומו.

בין בדסמ לפטיש יש קשר הדוק- יש לא מעט אנשים בקהילה שהם פטישיסטים, עד כדי כך- שיש אלמנטים רבים שהם פטישים מובהקים שהפכו לחלק מעולם השליטה גם של אלו שהם רק סאדומאזוכיסטים כמו למשל בגדי פטיש שהפכו לדרס קוד (ומה הקשר לשליטה בכלל??), כמו למשל עבד שילקק את כפות רגליה של מלכתו- גם אם אין לו פטיש לכפות רגליים ואפילו את המגפיים שלה. השכיחות של פטישיסטים אמיתיים גבוהה בהרבה באוכלוסיית הבדסמ מאשר אוכלוסיית הקרוסרים האמיתיים (לא כחלק מהשפלה, בדיוק כמו שפוט פטישיסט אמיתי יהנה ללקק כפות רגליים בלי קשר לסשן בכלל).

אני לא חושבת שטרנסקסואל זה מונח ישן ומבלבל, אפילו באקדמיה ששם לא חסרות דיעות קדומות ומיושנות (בעע) מסבירים באופן ברור ביותר שיש הבדל בין גבר שמתלבש כאישה כחלק מהגירוי המיני והוא בכלל סטרייט וגברי לגמרי בחזותו ובג'נדר שלו לבין גבר שמרגיש "כלוא" בגוף של אישה והוא מתלבש כאישה בשאיפה שביום מן הימים הוא (כנראה) יעשה ניתוח לשינוי מין והוא לא מפיק מזה גירוי מיני, אלא זו התנהגות נורמלית התואמת את הג'נדר שלו, כפי שהוא רואה אותו.

אז אם ניקח את הדוגמה שנתת של זין מלאכותי, בגדי גברים וכו'- כמה נשים יש, אם בכלל, שמתלבשות כמו גברים, שמות זין מלאכותי, מציירות לעצמן זקן, שמות בושם גברי וכו'- והן לא טרנסקסואליות ולא לסביות בוצ'ות, שהן מתנהגות ככה רק בפרטיות ביתן כדי להתגרות מכך מינית, מעצם הלבישה והמראה שלהן כגבר?

ואני רוצה להתמקד באוכלוסיה הזאת, גם בגברים האלה וגם בנשים (אם הן קיימות).
אני רוצה לשמוע את דעתם של הקרוסדרסרים שעושים את זה מגירוי מיני נטו בלי קשר למגדר שלהם, לנטייה המינית שלהם (לס/גיי) או לנטייה הבדסמית שלהם.
shuki boy​(נשלט)
shuki boy​(נשלט) • 17 בינו׳ 2008
כחולית, את ממש מבולבלת ומתבלבלת.

אני התגרתי (ועדיין) מללבוש בגדי גברים, לא נשים.
לבשתי בגדי נשים כי זה מה שהחברה אמרה לי לעשות מאז שנולדתי.
לא התגרתי מינית מבגדי נשים, זה היה משהו ללבוש, כדי למשוך גברים סטרייטים, בדיוק כמו שתארת, לא יותר. כיום הפסקתי עם זה. ובאמת כיום גברים סטרייטים (לרוב) לא נמשכים אלי, העניין הוא שכעת אני מושך גברים הומואים.

אם את לא מסתכלת במראה ומתלהבת מהחזיה והתחתונים שלך, ורק עושה את זה כדי למשוך גברים, אולי שווה לך לנסות ללבוש משהו אחר שתרגישי טוב בו? ומי שימשך אלייך ימשך אל משהו שגם את אוהבת?

כשאני אומר מחמיא, אני מתכוון למחמיא בעיני עצמי, במקרה שלך - מחמיא בענייך, לא בעיני החברה מסביב. נכון שרוב הגברים כנראה אוהבים בלונדיניות, רזות, נשיות, עם שדיים גדולים וכוס מגולח, ושיהיו פאסיביות למען השם! אבל אני מחפש למצוא בן זוג יחיד, ולכן לא אכפת לי מה מחמיא או רצוי בעיני כל החברה, אז אני לא אחמצן את השיער, אגדיל חזה, אתגלח, אעשה דיאטה, ואתאפר - כי אני חושב שזה מכוער. וחשוב לי שבן זוגי ימשך אלי, כפי שאני רוצה לראות את עצמי, על פי מה שאני חושב שמחמיא לי, ולא על פי איזה דמות שאני ממציא כדי לפתות אותו.

אני מודה שבמקרה שלי זה מוריד מהסיכויים שלי למצוא בן זוג, אולי אנשים כמוני הם טעם נרכש icon_smile.gif אבל אני מאמין שכמו שאני קיים, ככה גם מי שיאהב אותי קיים. איפשהו.
חשוב לי להיות מסוגל להסתכל במראה ולחייך לדמות שלי, ולדעת שאם וכאשר יהיה לי בן זוג הוא יחייך לאותה הדמות, ולא לאיזו תחפושת של תחתונים וחזיה סקסיים שנועדו רק למשוך אותו ולי הם לא עושים כלום.

נ.ב.
אני לא טרנסקסואל, טרנסקסואל הוא גבר שנולד כנקבה (כמו שטרנסקסואלית היא אישה שנולדה כזכר). אני נולדתי כנקבה אני מזדהה כזכר, אבל אני לא כזה גבר-גבר ובטח לא אישה. אני נופל איפשהו בקטגוריה של טרנסג'נדר.

כחולית כתב/ה:

כמו למשל בגדי פטיש שהפכו לדרס קוד (ומה הקשר לשליטה בכלל??)

זה באמת לא קשור לשליטה, זה קשור לאווירה שרוצים לתת למסיבה, ובעיקר? זה יכול לסנן אנשים על פי הרצון שלהם להשקיע (מישהו שמגיע סתם מהרחוב לא יהיה בדרס קוד), ולעיתים זה משמש כמשהו שמסנן ע"פ יכולת כלכלית).

כחולית כתב/ה:

כמו למשל עבד שילקק את כפות רגליה של מלכתו- גם אם אין לו פטיש לכפות רגליים ואפילו את המגפיים שלה.

ליקוק רגליים קשור ליחס החברה לאברי גוף מסויימים כנעלים יותר או פחות. לשון ופה נחשבות טהורות ונקיות יחסית לרגל או לנעל - לכן ההשפלה, זה לא קשור לפטיש. גם מציצה זה בדיוק אותו הדבר, פה מול זין. אז האם מציצה קשורה לפטיש לזין, לא בהכרח. משחקי מגדר הם גם סוג של פטיש שיכולים להתקשר לשליטה.

כחולית כתב/ה:

השכיחות של פטישיסטים אמיתיים גבוהה בהרבה באוכלוסיית הבדסמ מאשר אוכלוסיית הקרוסרים האמיתיים (לא כחלק מהשפלה, בדיוק כמו שפוט פטישיסט אמיתי יהנה ללקק כפות רגליים בלי קשר לסשן בכלל).

מה הקשר? דבר ראשון, לא ברור לי מאיפה הנתונים המוזרים הללו, האם זה מהתרשמותיך מבקורייך במועדונים סטרייטיים? בארץ מעודדים חיבור בין קהילת הפטיש לקהילת השליטה, מבחינה כלכלית. זה שלא רואים יותר קרוסים, לא אומר שהם לא קיימים. מה גם שכמות הפטישיסטים מול כמות הטרנסים בבדס"מ לא אומרת כלום, כי כמות הפטישיסטים ה"אמיתיים" מול כמות הטרנסים הוניליים כנראה גם גבוהה יותר. אז? זה שיש יותר אומר שזה יותר קשור לבדס"מ? לא, זה רק אומר שזה יותר שכיח. זה שאין המון אנשים שעוסקים ב... נניח אכילת חרא, לא הופכת את זה לפחות בדס"מי מספאנקינג.

כחולית כתב/ה:

אני לא חושבת שטרנסקסואל זה מונח ישן ומבלבל

אמרתי ש*טרנסווסטיט* זה מונח ישן ומבלבל, לא טרנסקסואל. תקראי את זה שוב.
טנרסג'נדר - מונח מטריה שכולל טרנסקסואלים, ג'נדרקווירים, קרוסיות, דראג... הכל
טרנסקסואל - אדם שהמגדר שלו הפוך למין שבו נולד
גנ'דרקוויר - אדם שמרגיש שהמגדר שלו והמין שלו לא תואמים ב%100 וגם לא הפוכים ב%100. נניח אדם שחלק מהזמן מרגיש אישה וחלק גבר, אדם שמרגשים גם וגם, אדם שמרגיש כמין שלישי ושונה, אדם שמרגיש חסר מגדר, אדם שמרגיש באמצע.
קרוסדרסר הוא סוג של ג'נדרקוויר.

טרנסווסטיט זה המונח הישן ששימש לדבר על טרנסג'נדרים, הבעיה שהוא מדבר רק על לבוש, כשהבינו שטרנסיות לא קשורה רק ללבוש - הפסיקו להשתמש בו ועברו לדבר על טרנסים ועל קרוסיות.
והנה הסבר יותר מפורט על ההסטוריה של המילה טרנסווסטיט:
http://en.wikipedia.org/wiki/Transvestism

כחולית כתב/ה:

אפילו באקדמיה ששם לא חסרות דיעות קדומות ומיושנות (בעע) מסבירים באופן ברור ביותר שיש הבדל בין גבר שמתלבש כאישה כחלק מהגירוי המיני והוא בכלל סטרייט וגברי לגמרי בחזותו ובג'נדר שלו לבין גבר שמרגיש "כלוא" בגוף של אישה והוא מתלבש כאישה בשאיפה שביום מן הימים הוא (כנראה) יעשה ניתוח לשינוי מין והוא לא מפיק מזה גירוי מיני, אלא זו התנהגות נורמלית התואמת את הג'נדר שלו, כפי שהוא רואה אותו.

כחולית, את ממש מבלבלת כאן. גבר שכלוא בגוף של אישה (כמו ברנדון טינה מהסרט בנים אינם בוכים) לא ירצה להתלבש כאישה, הוא ירצה להתלבש כגבר. נראה לי שאת פשוט מדברת על נשים טרנסיות (ד. אינטרנשיונל) בלשון זכר, וזה מעצבן דבר ראשון, ודבר שני זה מבלבל.
את מנסה לדבר על ההבדל בין קרסדרסרים וטרנסקסואליות. סבבה - יש הבדל, אבל הוא לא מה שאת אומרת כי ישנן נשים טרנסקסואליות שמתחילות את דרכן כקרוסדרסרים ויש התגרות מהלבוש, העניין הוא כשזה הופך להיות משהו שעושים יום יום זה כבר לא כזה מגרה... חלק מהקהילה הרפואית (האקדמיה התקדמה מאז) מנסה לסווג טרנסים לטרנסים "אמיתיים" שזה לא מיני עבורם, וטרנסים "פטישיסטים" שזה כן. שלטרנסים ה"אמיתיים" מגיע ניתוח על חשבון המדינה, ולטרנסים ה"פטישיסטיים" לא מגיע כי זה רק מיני. זה בולשיט. וזה סופר מיושן. כי מיניות היא חלק כלכך גדול ממגדר שאי אפשר להפריד בין הדברים כאילו זה שחור ולבן, ואם מישהי מתגרה, לא אומר שהיא פחות אישה ממי שלא - למרות שמלמדים אותנו שנשים "אמיתיות" נועדו רק לגרות ולהיות אובייקטים ולא חו"ח להתגרות בעצמן.

בקיצור, טנרסווסטיט זו מילה שאמורה לתאר טרנסים באופן כללי. בפועל היא מדברת על התלבשות. לכן יש בה בעיה.

כחולית כתב/ה:

אז אם ניקח את הדוגמה שנתת של זין מלאכותי, בגדי גברים וכו'- כמה נשים יש, אם בכלל, שמתלבשות כמו גברים, שמות זין מלאכותי, מציירות לעצמן זקן, שמות בושם גברי וכו'- והן לא טרנסקסואליות ולא לסביות בוצ'ות, שהן מתנהגות ככה רק בפרטיות ביתן כדי להתגרות מכך מינית, מעצם הלבישה והמראה שלהן כגבר?

אני לא יודע, אף אחד לא יודע.
לדעתי האישית? זה מאד מודחק (אפילו הן לא יודעות את זה) אבל בעתיד יתגלה שיש הרבה. באותה כמות כמו קרוסים.
ואני אגיד לך למה אני חושב ככה, הסיבה שאין מודעות לעניין, לדעתי נשים צריכות יותר לגיטימציה כדי להפגין מיניות כלכך לא מקובלת. יש פעמים בהיסטוריה שנשים בלבוש גברי היו משהו יותר נראה (נניח בברלין לפני המלחמה).
וסליחה, למה לסביות בוצ'ות לא נחשב? הרי יש גברים הומואים אוחצ'ות שהם קרוסיות, אז למה לא לסביות? אני מכיר כמה נשים שלובשות בגדי גברים בשביל ההנאה, וחלקן נמשכות לגברים, ורובן לנשים.

אה, ומלבד זאת, אני מכיר לפחות 2 טרנסים שלמדו בכיתה עם עוד טרנס, טרנסיות היא לא נדירה כפי שנדמה. לדעתי אנחנו המון בני אדם. היא פשוט מוחבאת היטב. בדיוק כמו שההומואים והלסביות היו לפני 30 שנה.

בקרוב נכבוש את העולם!
ללא גבולות'
לפני 16 שנים • 21 בינו׳ 2008
ללא גבולות' • 21 בינו׳ 2008
שירשור מאוד מעניין
בעיקר אהבתי את דבריו של tranny boi

" אני מודה שבמקרה שלי זה מוריד מהסיכויים שלי למצוא בן זוג, אולי אנשים כמוני הם טעם נרכש אבל אני מאמין שכמו שאני קיים, ככה גם מי שיאהב אותי קיים. איפשהו. "

גורם לי לחייך ולקוות שאתה צודק בשבילך ובשביל כל אחד מאיתנו.
נורא קשה ליישם את הדברים שכתבת אבל צריך להתאמץ להיות "אנחנו " אחרת אנחנו מפסידים פעמיים...פעם אחת אתה אדם שהוא לא אתה ופעם שנייה אתה מושך אנשים שלא באמת נמשכים אליך .

עכשיו רק ליישם, זה החלק הקשה.
רצסיבי​(נשלט)
לפני 16 שנים • 22 בינו׳ 2008
רצסיבי​(נשלט) • 22 בינו׳ 2008
תחרה שחורה כתב/ה:

יש הבדל גדול בין טרנסווסטיט (Transvestite) או קרוסדרסר, לבין קוקסינל שהוא בעצם
טרנסקסואל ( Transexual). בעוד הראשון לובש מדי פעם בגדי נשים, השני לובש אותם
בקביעות וחי כאשה, עם חזה נשי, לרוב ללא ניתוח לשינוי מין. הקוקסינלים ברוב המקרים
הומוסקסואלים בעוד הטרנסווסטיטים הינם הטרוסקסואלים ואוהבי נשים, חלקם דו מיניים,
נשואים ובעלי משפחה.

זה לא מדוייק.
טרנסקסואל (כלומר גבר המתנהג כאישה, עם או בלי ניתוח או נטילת תרופות) אינו יכול להיות הומוסקסואל, מעצם הגדרתו.
זאת, כיוון שהטרנסקסואל רואה את עצמו כאישה מבחינה מגדרית (ובכך הוא נבדל מקרוסדרסר, שרואה את עצמו כגבר), ואישה - כידוע - לא יכולה להיות הומוסקסואל אלא סטרייטית או לסבית.
לכן:
- טרנסקסואל (מי שנולד כגבר אך רואה את עצמו כאישה) שנמשך לגברים אינו הומו אלא הוא סטרייטית (אישה שנמשכת לגבר).
- טרנסקסואל שנמשך לנשים הוא לסבית (אישה שנמשכת לאישה).
- טרנסקסואלית (מי שנולדה כאישה אך רואה את עצמה כגבר) שנמשכת לנשים היא סטרייט.
- טרנסקסואלית שנמשכת לגברים היא הומוסקסואל (גבר שנמשך לגבר).

אגב, ישנם סיבוכים ופיתולים נוספים, אם מנסים למפות את כל הנטיות הקיימות.