סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיסי - טוב או רע?

רק מזל
לפני 16 שנים • 8 בפבר׳ 2008

סיסי - טוב או רע?

רק מזל • 8 בפבר׳ 2008
שלום לכולם...
ובכן בעקבות חוסר ההצלחה המזהיר שלי בקרב עולם הדייטים הונילי עלו בי כמה שאלות בנוגע לטעם הישראלי בבנים.
אני בחור די נשי גם במראה וגם באופי, עדי כדי כך שלפעמים אני אוהב להגדיר את עצמי כלסבית. icon_twisted.gif
בכל אופן, ממה שאני יכול לראות התכונה הזאת מאוד לא מוערכת בקרב נשות מדינתינו הקטנה, ואני מעוניין לדעת למה - אני תולה את עיקר האשמה כמובן בערבים... סתם, לא - בצבא.
לפי דעתי הצבא חינך דורות של נשים וגברים להאמין שמודל הגבר המושלם הוא גנרל עם מחסור בשיער על הראש ועודף תשעורת על התחת. ככל שאתה יותר אטום ריגשית, מאצ'ואיסט ומתלהם כך הסיכוי שלך לתקוע יתד גדל...
( אני לא נוקט פה איזו עמדה פוליטית או מטיל ספק בנחיצותו של צה"ל, אני רק מביע את מורת רוחי מהפצעים החברתיים שהדבר גרם.)

וככה אני רואה תמיד את ידידות שלי מתלוננות על זה שהבחור שהן יצאו איתן הוא רגיש מידי ולבסופו של דבר כשהן מוצאות את בכיר ליבן הוא מתברר כאידיוט בוגדני עם תחת קשיח מיהלום גולמי.

ועכשיו לשאלתי:
האם ימיו של הסיסי חלפו יחד עם שנות התשעים? האם יש עוד בנות שמעוניינות בבנים נשיים כלל וכלל?! (ברור שיש - אבל איפה?!). למה בכלל הדבר דוחה (אתכן באופן אישי)? אתם חושבים שאני צודק לגבי הצבא? ולסיום כמובן השאלה החשובה מכל - מה זה החרטא הזה? (מואיאיאי....)
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 8 בפבר׳ 2008
לא חושבת שזה נכון רק לגבי נשות ישראל. באופן כללי בכל חברה יש סטריאוטיפ מגדרי של איך צריך גבר לראות ולהתנהג ואיך אישה צריכה להיראות ולהתנהג וכמו שרוב הגברים יעדיפו אישה בעל מראה נשי וגינונים נשיים ולא מישהי שנראית כמו מקרר אמקור (גדולה ומרובעת בלי קימורים) ובעלת מנהגים של נהג משאית עם חצי תחת שעיר בחוץ שיורק לכל עבר, כך נשים יעדיפו גבר גברי, ולא אחד שמתנהג כמו סיסי או הומו (מבלי לפגוע כמובן באף הומו, סוג של סלנג).

תסמונת האישה שמתלוננת על מניאקים ונמשכת אליהם בכל זאת זהה לתסמונת של גברים שלא רוצים אישה שמשחקת משחקים והארד טו גט, אבל נמשכים לביצ'יות. מה לעשות.

לא מכירה אותך ולא יודעת אם אתה באמת נראה נשי ומתהג נשי בצורה מעבר לבחור עדין או שסתם יש לך את תסמונת "הידיד הטוב", זה שנראה חמוד ומתנהג חמוד וזהו ובגלל זה נשים מעדיפות שיהיה הידיד הטוב שלהן ולא הבויפרנד.

אני, למשל, לא נמשכת לקיצוניות: סולדת ממצ'ואים בהמתיים וערסיים ומעדיפה אותם קצת יותר ילדים טובים וחנונים ומצד שני לא רוצה גבר שמסדר גבות, לובש צמוד ובוכה לי מסרטים.
הוא כן צריך להיות רגיש, רומנטי וטוב לב- אבל במידה סבירה כמובן, בדיוק כמו שהוא צריך להיות חסון נפשית ופיזית (גבר רזה מידי וקטן במימדיו יגרום לי להרגיש בהמה ולא מוגנת וזה הרי סוג של תכונה שנשים רבות מחפשות- גבר גדול שיתן להן תחושות של פטרוניות והגנה)
רק מזל

לא הידיד המאוהב

רק מזל • 8 בפבר׳ 2008
ברור לי שהסגנון שלי זה לא משהו שרוב הבנות מחפשות... בייחוד לא היום כשמודל הגבר הרגיש כבר חלף לו. לא התכוונתי לידידות שלי בכל אופן, אני כבר לא מחפש בת זוג וינילית וכל הידידות שלי הן כאלה, אז הכוונה לא הייתה שאני מאוכזב מזה שידידות שלי דווקא לא רוצות אותי, התכוונתי להזכיר אותן בתור תמיכה למה שכתבתי לפני כן...

בכל אופן תודה כחולית...
FairyInChains​(מתחלפת){SimbaInCha}

Re: סיסי - טוב או רע?

לכל אחת יש טעם שונה...
אני למשל דווקא אוהבת ארוכי שיער עם בייבי פייס שגבוהים ממני רק במעט. אני לא מצליחה להתחבר רגשית לכל ה"גבר-גבר" האלה שם בחוץ. אני בהחלט מודעת לכך שיש לא מעט בנות שמעדיפות את כל המניאקים הגבריים שמתנשאים למטר תשעים עם שרירים וראש המגולח... בררר! אני אומרת, keep them! leaves more for me icon_twisted.gif
מקבי​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 9 בפבר׳ 2008
מקבי​(מתחלף) • 9 בפבר׳ 2008
לא יודע אם טוב או רע... אותי זה בעיקר מעצבן. לא משהו אישי, כבר הכרתי לא מעט 'נשנשים' שהיו באמת אחלה והרגשתי רע על הדעות הקדומות שלי, אבל אני מניח שזו התוצאה של החברה בה אני חי. גבר זה גבר, אשה זה אשה וכל החרטא הזה.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 9 בפבר׳ 2008
טוב, כמובן שאין כזה דבר "טוב או רע" אלא - "זה מה יש", אבל אני מסכימה בהחלט שהחברה בכלל וזו הישראלית בפרט מחנכת אותנו, נשים וגברים, להעריך מצ'ואיסטיות ו"גבר גבר". יתכן שהשינוי בפתח, אפילו אם רק חיצונית, מאחר שלפחות באירופה הגבר המטרוסקסואל הולך והופך למקובל ונחשב יותר ויותר. פה עדיין מתיחסים אליהם בדר"כ בזלזול וליגלוג אבל אולי גם זה ישתנה.

גם מהצד השני, כמי שחיפשה זמן ממושך את הסיסי-פאטאל כבן זוג לא היה קל לאתר אחד כזה. ואם משתלבת לזה גם נטיה בדס"מית אז בכלל המבחר הארצישראלי מצומצם מאוד עד בלתי קיים...
היילני
היילני • 9 בפבר׳ 2008
אני רוצה גבר-גבר ואותו להפוך לסיסי (וחוזר חלילה) icon_biggrin.gif
ריפרף
ריפרף • 9 בפבר׳ 2008
גברסי גברסי

גברסקי פרברסקי

icon_lol.gif
רק מזל
רק מזל • 9 בפבר׳ 2008
ריפרף כתב/ה:
גברסי גברסי

גברסקי פרברסקי

icon_lol.gif

נ נח נחמ נחמן מאונן.
רק מזל
לפני 16 שנים • 10 בפבר׳ 2008
רק מזל • 10 בפבר׳ 2008
Queencie כתב/ה:
גם מהצד השני, כמי שחיפשה זמן ממושך את הסיסי-פאטאל כבן זוג לא היה קל לאתר אחד כזה. ואם משתלבת לזה גם נטיה בדס"מית אז בכלל המבחר הארצישראלי מצומצם מאוד עד בלתי קיים...

חשבתי דווקא שבגלל שהאשה נתפשת כמשרתת ממילא (פקידה, מזכירה, מכונת קפה או מה שלא יהיה) אז רוב הגברים הנשיים ישמחו למלא את תפקיד הזונה הכנועה.