שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההגירה ההמונית של מלכות

רק מזל
לפני 16 שנים • 9 במרץ 2008

Re: לי

רק מזל • 9 במרץ 2008
bastrikov כתב/ה:
לי גם פעם הייתה מלכה שהיגרה לחול

מאמינים... icon_twisted.gif
סטיית תקן
סטיית תקן • 9 במרץ 2008
למה נפרדת מהמלכה שלך זה אותו דבר לשאול למה עזבת את החברה...

כמו שישאלו אותך למה לך אין עבד...???
או למה נפרדת מהעבד האחרון שלך.
שיקי​(נשלט)

Re: תופעה מצערת

שיקי​(נשלט) • 9 במרץ 2008
הבוסית כתב/ה:
כן, התופעה באמת נפוצה. בדרך כלל אני לא מאמינה לטענות האלה. אני שואלת לניסיון לא רק כדי לדעת באמת מה הניסיון של העבד, אלא גם כדי לבדוק אם ישקר או לא. אני נוטה שלא לקבל שקרנים.

אגב, זה מצטרף לטענות ל"העדר גבולות". לרב, אחרי שיחה קצרה מתברר שהטענה איננה נכונה בלשון המעטה

מה מצער מה??? אני בכלל לא מבין על מה המהומה ובכלל איזה מן פוסט זה.

וכרגיל התגובות בכלל לא נוגעות בעניין האמיתי... אלא מנסות לבדוק את ה"סבירות" לנסיעת הדומית לחול.... מה זה בכלל משנה???

לי מוזר שאת לא הסקת את המסקנות מזה שכל אותם סאבים ענו לך את אותה תשובה... מה את צריכה? שישימו לך שלט חוצות מול הפרצוף כדי להבין שהם כולם לא רוצים לענות לך על השאלות האלה?

מה ציפיתן? שבשלוש השאלות הראשונות שתשאלו את הבנאדם הוא יספר לכן את קורות חייו? ישלח לכן תעודת זהות סרוקה ואת פרטי חשבון הבנק שלו?! ואם הוא לא עושה את זה... "אז הוא שקרן"... איזה שטות זו...?

נסיבות סיום קשר קודם, הן נסיבות שבינו ובינה, לא כל אחד רוצה ומוכן לשתף כל אחת וכל אחד בדבר האינטימי הזה, בוודאי לא בדקה הראשונה של השיחה, ולפעמים אפילו גם לא הרבה יותר מאוחר.

וניסיון? מה זה בכלל? זה לא משהו יחסי? האם מישהו שהייתה לו דומית אחת הוא "לא מנוסה"? והשני שהיו לו 4 נחשב "כן מנוסה"? למרות שהראשון היה בקשר של שנתיים והשני של 4 חודשים סה"כ עם כולן? ובכלל... אולי ה"ניסיון" שלו בכלל לא רלוונטי עבורך? הרי יש מליון תחומים בשליטה.

אם כבר לשאול שאלה, זה אולי את אותן הדומיות השטחיות ששואלות את אותן שאלות מטופשות שמופיעות להן ב"רשימת השאלות המאסט לעבד המתחיל"... אותה הן הורידו מהאינטרנט, וחושבות שיקבלו תשובות מעמיקות מאדם שזה הרגע החל לדבר איתן... נו באמת...

למה לעשות לבנאדם מבחנים עוד בטרם בכלל הכרתן אותו? למה לעשות משהו שבטוח יכשיל אותו ועוד בשלב מקדמי שכזה? הרי אתן עצמכן לא מספרות לו את המידע הזה והוא אפילו לא מצפה לקבל מכן אותו בדקה הראשונה שפגש אתכן.

אולי תנסו להיות קצת מקוריות? מה יכול להיות?... יש מליון דרכים לנהל שיחה ולדעת אם הבנאדם שמולכם רציני או לא, שקרן או לא, אמיתי או מזוייף.
רק מזל

שיקי שיקי

רק מזל • 9 במרץ 2008
גבר גבר...
amy​(נשלטת)

Re: שיקי שיקי

amy​(נשלטת) • 9 במרץ 2008
View From Nihil כתב/ה:
גבר גבר...

אכן, ללא קשר לתשובתו, שיקי הנ"ל הינו גבר- גבר (רמז עבה למלכות icon_cool.gif )
דומינה
לפני 16 שנים • 10 במרץ 2008
דומינה • 10 במרץ 2008
מוזר מאוד שכמה מחברי הפורום התחילו להעביר את הנושא ל"למה חשוב הניסיון" , "והמלכות יותר טובות?" וכו'.

חשבתי לעשות סקר בין הסאבים "האם מלכתך לשעבר נסעה לחו"ל?" . icon_smile.gif
Aציבעוני​(אחר)
לפני 16 שנים • 10 במרץ 2008

קוונסי

Aציבעוני​(אחר) • 10 במרץ 2008
את גדולה
ולדומינה

סבלנות תיהיי אמיתית זה יגיע
DanaDomme​(שולטת)
לפני 16 שנים • 12 במרץ 2008

מצלצל מוכר

DanaDomme​(שולטת) • 12 במרץ 2008
תופעת ההגירה של מלכות לחו"ל אכן גדולה משחשבנו ואני משועשעת לגלות שהיא עדיין קיימת.
הם תמיד עבדים שלהן במשך כשנה ואז קורית הפרידה הבלתי נמנעת כי הגבירה פשוט פורשת כנפיה ועפה לאנשהו icon_wink.gif
amy​(נשלטת)
לפני 16 שנים • 12 במרץ 2008
amy​(נשלטת) • 12 במרץ 2008
דרוש- עבד גרין קארד! icon_razz.gif
אלון ב​(נשלט)
לפני 16 שנים • 13 במרץ 2008

Re: ההגירה ההמונית של מלכות

אלון ב​(נשלט) • 13 במרץ 2008
דומינה כתב/ה:
לאחרונה אני מחפשת נשלט יחסים של שליטה ואהבה. אני בודקת מועמדים , גם באינטרנט וגם בחוץ ותמיד , כמעט אצל כולם נתקלת באותה תופעה.
אני "יש לך ניסיון"
מועמד(אחרי דקה) "כן , אבל לא הרבה"
אני "כמה זמן הייתה עם מלכה שלך?"
מועמד "שלושה חודשים"
אני "ומה קרה שנפרדתם? "
מעומד "היא טסה לחו"ל"
או "הייתי איתה הרבה זמן , אבל עכשיו היא בחו"ל"

או גירסה קצת שונה
"יש לך ניסיון?" - "כן" - "כמה זמן? " - "...בחו"ל"

אז או שכל אותם המועמדים היו משוכיים לגבירה אחת שטסה לחו"ל , או שכל המלכות בארץ מהגרות למדינות זרות או ש....

תגידי לי דומינה מתוקה ממתי חיפוש עבד ,אהבה נהיה תוכנית ריאלטי מה זה?
בודקת מעומדים
עבד נולד למלכה דומינה
יאלה זרמי ותפסיקי לזיין את המוח אהבה זו לא תוכנית ריאלטי
יש משפט ידוע ובדוק שמחפשים לא מוצאים שלא מחפשים מוצאים
אז יאלה הכול בקלילות
ונעבור למעומד מספר 3
שמרו על הכבוד שלכם עבדים ותפסיקו לקפוץ על כול מודע מלכה מחפשת עבד תרגיעו את הזיין שלכם