בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ועוד חוויה ראשונה

JennyMTF
לפני 15 שנים • 5 ביוני 2008

ועוד חוויה ראשונה

JennyMTF • 5 ביוני 2008
הי בנות,

אמנם לא קיבלתי שום תגובה על הפוסט האחרון שלי (על חווית הסטראפ-און הראשונה) אבל רציתי לשתף בעוד חוויה ראשונה - קניית נעלי נשים עבורי.

אולי לחלקיכן זה טריוויאלי ופשוט אבל אני תמיד התפדחתי נורא לקנות נעלי נשים.
לא הייתה לי בעייה עם חזיות, תחתונים ואפילו גרביונים, אבל נעלי נשים תמיד נורא פידח אותי לקנות.

אתמול הלכתי לי בדרכי מהעבודה לאוטובוס ברח' קינג ג'ורג' העמוד בחנויות נעליים פושטיות וזולות.
חלפתי על פני מס' חנויות עם נעלים יפות וכמו תמיד התפדחתי להכנס ובחנות הרביעית שעברתי החלטתי שאני פשוט עושה את זה וזהו.

נכנסתי, בחנתי את הסחורה, למזלי המוכר היה עסוק אז היה לי זמן להסתכל. בסוף הוא ניגש ושאלתי אותו אם יש לו מידה 42 מנעל מסויימת בעלת עקב גבוה. לא היה לו, אז שאלתי אותו אם יש לו נעליים דומות במידות כאלה.
מסתבר שהיה לו זוג אחרון מנעל עם עקב מאד גבוה במידה 41. אמנם לא שיא היופי וגם לא ידעתי אם יעלה עלי אבל אמרתי לעצמי - יאללה, נקנה ולו רק בשביל החוויה (וגם כולה 75 ש"ח).
למדוד את הנעל בחנות לא היה לי אומץ, זה כבר בשלב הבא אבל יצאתי עם הרגשה נהדרת וממש הרגשתי איך עברתי עוד שלב בהשלמה עם עצמי.

בסופו של הדבר הנעל קצת קטנה עלי אבל נתתי לסנדלר שירחיב ואני מקווה שזה יהיה יותר טוב.
בקרוב עלה תמונה אם אתן רוצות.

אז זהו, עד כאן להיום,
לילה טוב,
ג'ני
Linda Holly
לפני 15 שנים • 6 ביוני 2008
Linda Holly • 6 ביוני 2008
שלום לכולן, שבת שלום וחג שמח,
כל הכבוד ג'ני icon_biggrin.gif
למזלי אני מידה 41 נשים אז אין לי בעית מידות !
ואין לי פחד קהל ... ( במקומות מחוץ לעיר מגורי, למשל בת"א),
אם אני מוצאת משהוא שאני אוהבת, ואני לא בטוחה במידה, ואני מרגישה בנוח,
אני אמדוד בחנות.
אז תהני מהרכישה החדשה.
להשתמע בקרוב.
המלכה לינדה
JennyMTF
לפני 15 שנים • 7 ביוני 2008
JennyMTF • 7 ביוני 2008
תודה על התגובה לינדה!

מאז יש התפתחויות נוספות icon_smile.gif
דבר ראשון אתמול אספתי את הנעלים מהסנדלר לאחר שהרחיב לי אותן והן אכן טובות עלי עכשיו.
הבעייה היא שהם אפילו טיפה יותר מדי גדולות וכיוון שזו כמו העל סירה על עקב (ללא רצועה) העקב של הרגל שלי בורח כל הזמן. יש לכן רעיונות איך ניתן "להקטין" טיפה את הנעל?

חוצמזה לאחר שאספתי את הנעלים החלטתי שהגיע הזמן לפקוד את התחנה המרכזית וואת שדרת הנעלים המטורפת שיש שם.
זכרתי שפעם המליצו על מנות בשם אקסטזי שנחשבה לידידותית לשכמותנו ועם מידות גדולות, ופעם אחרונה שהייתי שם לא היה לי אומץ להכנס.
בכל מקרה, הגעתי לשם ומסתבר שהחנות עברה בעלים ועכשיו יש לה שם אחר ואופי אחר...
החלטתי לאזור אומץ ונכנסתי והתחלתי להסתכל.
כשהמוכר ניגש שאלתי אם יש נעלי נשים במידה גדולה. הוא שאל בשביל מי וללא היסוס אמרתי "בשבילי". זו הפעם הראשונה שעשיתי זאת (בקנייה הקודמת המוכר בכלל לא התעניין וגם לא מדדתי).
הוא לא היה מאד בשוק (או לפחות שיחק אותה ככה) ושאל אם זה להופעות ויציאות. אמרתי שכן אבל בכל מקרה לא היו לא מידות כאלה. הוא נתן לי למדוד בכל זאת איזו נעל ופעם ראשונה גם מדדתי בחנות, בזמן שאנשים הסתובבו.
בסופו של דבר לא קניתי אבל בחוויה הייתה מדהימה וכ"כ משחררת.
אח"F עברתי בעוד חנות אחרת וראיתי נעל מדהימה בחלון. שוב שאלתי את המוכר (הזקן) אם יש מידה גדולה והוא שוב שאל בשביל מי זה (מה כ"כ אכפת להם בשביל מי הנעל??!). אמרתי שזה בשבילי והוא אמר במיבטא עירקי "באמת??" icon_smile.gif הוא היה מאד נחמד אבל גם להם לא היו מידות.

בסוף התייאשתי וחזרתי ביידים ריקות אבל עם נפש מחוזקת ומשוחררת הרבה יותר.
זהו, מקווה שלא התשתי אתכן אבל הייתי חייבת לפרוק ולשתף.

אז שיהיה לכולם חג שמח וטעים!
ג'ני
bz_
bz_
לפני 15 שנים • 8 ביוני 2008
bz_ • 8 ביוני 2008
השאלה היא תמיד איך מתחילים. אני מאוד הייתי רוצה אבל זה לא פשוט.
נשלטת מתלמדת45
לפני 15 שנים • 9 ביוני 2008
נשלטת מתלמדת45 • 9 ביוני 2008
היי לכולם..
קראתי וחשבתי לעצמי, מה הבעיה, נכנסים לחנות, אומרים נעלים להופעות דרג, הרי עכשיו זה כל כך באופנה וזהו. הרי אם יש לו (למוכר) את הנעלים במידה הרצויה לך, מצידו אפילו שזה יהיה לסבתא שלך העיקר שתקנה וכמה שיותר, מה פשוט מזה.
אבל אז נסיתי לדמיין את עצמי במצבים דומים, כשכל כך קשה לי לעבור את המחסום הפחד, החוסר ביטחון. נזכרתי כמה קשה לי לעלות לבוס הכי גדול במקום עבודתי ולבקש תפקיד מסויים, כמה פעמים כבר הייתי בדרך ועצרתי, כמה פעמים אמרתי לעצמי היום אני עושה את זה ודי אבל ברגע שהגעתי לעבודה הייתי משותקת.
כן אני מאוד מבינה את הפחד הזה, קשה, אבל אני יודעת שזה אפשרי, עכשיו כשאני חולקת את זה אני שוב מדמיינת איך אני עולה אליו.
כנראה הכי טוב לעשות את זה מבלי להתכונן, לקפוץ לסיטואציה.
אנסה ביום שני בבקר.
חג שמח וקניות מהנות לכל מי שרוצה ומה שרוצה.
JennyMTF
לפני 15 שנים • 10 ביוני 2008
JennyMTF • 10 ביוני 2008
נשלטת45 - אני נורא מזדהה עם ההרגשה שלך, ככה בדיוק גם קורה לי.
אני מריצה את הסצינה אצלי בראש והכל הולך חלק, עד שזה מגיע לשלב הביצוע ואני מקבלת רגליים קרות.
גם אני שאלתי את עצמי תמיד "איך מתחילים", והבנתי שפשוט צריך לעשות את זה וזהו, זה לא כזה ביג דיל, כולה נעליים (!), לכן הפעם פשוט החלטתי שזהו, החיים קצרים ויאללה - מה יש לי להפסיד? אז הוא יצחק עלי אחרי שאצא מהחנות? שיצחק!

אז קדימה בנות, צאו החוצה ותראו להם!
ושיהיה בהצלחה עם הבוס, נשלטת45.

יום טוב,
ג'ני
JennyMTF

הבטחתי תמונות...

JennyMTF • 10 ביוני 2008
באלבום שלי תוכלו לראות תמונות של הנעלים.
כמו שאמרתי, לא הכי יפות בעולם אבל הן הראשונות שלי! icon_smile.gif

http://www.thecage.co.il/coppermine/thumbnails.php?album=1193
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 10 ביוני 2008
תתחדשי!

בתחנה המרכזית בקומה השניה או השלישית, בחנות האחרונה יש מוכר / בעלי החנות בשם אופיר. הוא אמר לי אישית שקונות אצלו דראגיסטיות, ושהוא יכול להכין כל נעל שיש אצלו בחנות גם במידה גדולה.
אני מאמינה שאם תגיעי לחנות כשהיא לא עמוסה בקונים הוא יוכל להתפנות ולעזור ולא יניד עפעף גם אם תרצי למדוד.

תזכרו - הכסף שלכן טוב כמו הכסף של כל הלקוחות!
SecretWish
לפני 15 שנים • 22 ביוני 2008
SecretWish • 22 ביוני 2008
היי, אני חדשה פה icon_biggrin.gif

אני הייתי קונה בחו"ל וצברתי אוסף די מרשים עד שנאלצתי "להשמיד ראיות" כשהכרתי את אשתי.

חבל icon_redface.gif דווקא היו לי מגפיים שמאוד אהבתי וגם נעליים.
JennyMTF
לפני 15 שנים • 22 ביוני 2008
JennyMTF • 22 ביוני 2008
הי secret wish, ברוכה הבאה.

חבל מד שנאלצת להפטר מהאוסף. לא יכולת להחביא אותו איפשהו ובוא היום לספר לאישתך ולשמיש אותו שוב?

ספרי קצת על עצמך icon_smile.gif