צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה השכנים יגידו???

בוגדנית קטנטנה
לפני 15 שנים • 2 ביולי 2008

מה השכנים יגידו???

בוגדנית קטנטנה • 2 ביולי 2008
אני חושבת שללספר לחבר'ה בכלל ולמשפחה בפרט על הנטיות הבדס"מיות יש קשר ישיר לדרך שבה חושבים על הבדס"ם, אם זה רק "תבלין" למנה העיקרית (סקס) אז לספר לאנשים זה סתם לדבר על דברים מיניים, אבל אם בדס"ם הוא דרך חיים, אז לספר לחברים, למשפחה, לדייטים על ההתחלה, זו מעיין הקלה שכזו.
מישהו מכם אי פעם סיפר? מה היו התגובות?
Na'ama

טוב אז ככה....

Na'ama • 2 ביולי 2008
כל מי שאני מכירה בפקולטה שלי יודע, השכנים החרדיים שלי מלמעלה יודעים, הם רק ביקשו ממני להיות קצת יותר בשקט כי הם שומעים הכל.
המשפחה לא צריכה לדעת כי זה לא כאילו אני אעסוק בזה בנוכחותם אז למה סתם לגרום לאמא ואבא לכאב לב?!
וזהו.
כל הבנות שסיפרתי להן ממש התענינו ושאלו שאלות והגיבו ממש יפה ורצו לראות סימנים ומה לא. הגברים חלקם הגיבו בהתלהבות וחלקם קצת פחות, הם מצד אחד סבבה עם זה אבל מצד שני קצת קשה להם לחשוב על מישהו שמרים עלי יד (או שוט).

אין לך ממה לחשוש.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
אני ממליצה לספר אם זה "יושב" לך על הלב ועושה לך הקלה, אבל בלי מושגים מקצועיים ועם לעגל פינות...

אני סיפרתי שאני אוהבת גברים רגישים עדינים שנותנים לי להחליט בטוחה שאם הייתי אומרת את האמת מישהו היה מתעלףicon_smile.gif
אנדרפוט
אנדרפוט • 2 ביולי 2008
האם היית מספרת לאמא שלך שאת מוצצת? או לסבתא שלך שאת נורא אוהבת נשיכות באוזן בשעת המשגל? לא. אז אין מה לספר להם על בדסמ. לסבית - אולי יש צורך, שיבינו שאין מה לחכות לחתן, אבל על הרגלים וסטיות מיניות חשוב לספר רק למי שממילא היית מספרת להם על ענייני רומנטיקה, אינטימיות ומין. חברות וחברים קרובים.
המפקדת​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 3 ביולי 2008
המפקדת​(לא בעסק) • 3 ביולי 2008

אישית אני לא ממש סיפרתי , הם גילו בעצמם ! icon_mad.gif

גיליתי שזה מאוד מעניין אותם, הם לא ממש מבינים מה זה כולל, אבל ללא ספק מתעניינים.
כשאמא שלי מתחילה לחפור לי על הנושא, בסגנון שאלות של תגידי, F גם בקטע של סאדו ? icon_rolleyes.gif

כדי לא להכנס איתה לפרטים אני פשוט אומרת לה : אמא, בבקשה ממך, צאי לי מהמיטה icon_lol.gif

אני לא חושבת שיש מקום לשתף את המשפחה בדברים האלו, מדובר על נטיה מינית בעיקר...

אם מדובר על חברים, כל אחד וסגנון החברים שלו, יש כאלה שמדברים איתם על נושאים כאלה ויש כאלה שלא, הייתי מציעה לגשש טיפה לפני שפותחים את פחית השרצים בפני אנשים.

השאלה מה זה נותן באמת...
כלבלב21​(נשלט)
לפני 15 שנים • 3 ביולי 2008
כלבלב21​(נשלט) • 3 ביולי 2008
אנדרפוט כתב/ה:
האם היית מספרת לאמא שלך שאת מוצצת? או לסבתא שלך שאת נורא אוהבת נשיכות באוזן בשעת המשגל? לא. אז אין מה לספר להם על בדסמ. לסבית - אולי יש צורך, שיבינו שאין מה לחכות לחתן, אבל על הרגלים וסטיות מיניות חשוב לספר רק למי שממילא היית מספרת להם על ענייני רומנטיקה, אינטימיות ומין. חברות וחברים קרובים.

מסכים לחלוטין icon_cool.gif
סטיית תקן
לפני 15 שנים • 5 ביולי 2008
סטיית תקן • 5 ביולי 2008
מה השכנים יגידו ?????????

תזמיני אותם ואז אחרי שהם ישתתפו נראה מה הם יגידו
נולי
לפני 15 שנים • 5 ביולי 2008
נולי • 5 ביולי 2008
ולילדים שלך היית מספרת?
מי שאוהב להכניס את כל העולם לתחתונים שלו-יעשה זאת בלי קשר לנטיותו המינית ומי שלא-לא.
Ajax the Great
לפני 15 שנים • 6 ביולי 2008
Ajax the Great • 6 ביולי 2008
אני לא מסתיר את זה, אבל אני לא הולך ברחוב וצועק את זה.
מי שמתעניין ומי שאני מרגיש איתו בנוח, ידע על זה.
ולא, אני לא מתכנן לספר לאף אחד מהמשפחה שלי על זה, פשוט כי זה לא נוח לי, אז אפשר להגיד שמהם אני מסתיר את זה.
אבל היי, זה נראה לי די נורמלי לא לספר לאבא ואמא את כל הנטיות והאהבות המיניות, או שזה רק אני? icon_razz.gif
מיכל המאלפת​(שולטת)
לפני 15 שנים • 7 ביולי 2008

בלי להתחבא

מיכל המאלפת​(שולטת) • 7 ביולי 2008
כל מי שמכיר אותי יודע.
לחלק סיפרתי בעצמי, חלק גילו בעצמם, חברות שלי התלהבו וחלקן אפילו נכנסו לקטע בעצמן..
אמא שלי קיבלה הסבר מפורט על כל נושא הבדסמ (מה זה אומר, מה זה כולל, למה זה טוב, ומה ההשקפות שלי על הנושא).
היא מאוד פירגנה (כנראה גם מלכה.. חח )
אבא שלי לא התחבר, אבל קיבל את הדברים.
אחי הגדול נכנס גם הוא לקטע, ואחי הצעיר לא בעסק אבל יודע, מכיר נשלטים שלי ומפרגן.
החיים שלי שלמים והרבה יותר קלים.
אף אחד לא יכול "לסחוט" אותי, אין לי סודות, אין שקרים... הכי פשוט שיש icon_smile.gif
ממליצה בחום להפתח כלפי הסביבה. תתפלאו שהם מבינים הרבה יותר ממה שחשבתם..
icon_lol.gif