סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יום חמישי הקרוב *הפלישה לוניל* דן צפורי בהופעה בSUBLIME

המלכהFM​(שולטת)
לפני 15 שנים • 4 בספט׳ 2008

וונוסקה

המלכהFM​(שולטת) • 4 בספט׳ 2008
תהנה היום בהופעה.......

נהנתי מאוד בהופעה האחרונה, היה כייף גדולללללל.....

ממיליצה בחום
ביג-אן
לפני 15 שנים • 5 בספט׳ 2008

Re: תגיד אפשר לחבר לך את הפלאג של הגיטרה??

ביג-אן • 5 בספט׳ 2008
[quote="Strings"]אני לא בא
http://www.joecartoon.com/cartoons/195-froggy_funwheel
אחלה צפרדע
שמתי גם בפורום הבנים על הבנות
תיהנה[/quote

תודה תודה תודה על הצפרדע וחבריה ועל צחוקים קטנים שהסבת לאנושות.
אתר חמוד
הוספתי למועדפים. זה לא נגמר שם המוח המעוות שלהם- והמצחיק יש לציין. תודה על הלינק
עדי זילברברג
לפני 15 שנים • 6 בספט׳ 2008
עדי זילברברג • 6 בספט׳ 2008
טוב, רציתי להוסיף כמה מילים של אחרי...

היה כיף.
אני נהניתי - נראה לי בכלל -רוב האנשים שהיו בערב הזה נהנו רוב הזמן.
הבילוי התחיל בלהופיע מול קהל אוהד, גם אם מועט מהמצופה כמותית, שחייך ושר לכל האורך (וגם דיבר (אני מתקשה להבין את זה - לכו קצת לקונצרטים לספוג תרבות הקשבה נאותה) - אם כי פחות מהרגילicon_wink.gif
חלק גדול מהקהל היה מורכב מאנשים שכבר היו בהופעות קודמות, חלק חדש. אלו גם אלו חילקו לנו מחמאות בשפע וגרמו לנו להרגיש את ההדדיות שבגרימת ההנאה. במיוחד נהניתי לשמוע את אבא של דן - הפעם האחרונה שהוא היה בהופעה הייתה בשנת 97. כל החומרים היו שונים, כל הקונספט היה שונה, וגם הנגנים - רק אני נשארתי. דן עוד לא היה בדס"מיסט גאה, ואני מנסה לפשפש בזכרוני - נדמה לי שאפילו עוד היה לו שיער ארוך. בכל אופן - אני מוקיר ומעריך (לומר מעריץ?icon_smile.gif את החומרים של דן מאז ומעולם (עוד מתקופת התיכון). כל הגלגולים וכל השירים שיצאו ממנו כמעט אהובים עליי ביותר, ותמיד הרגשתי שהוא עושה מוזיקה טובה, ונותן הופעות שוות - ברובן השתתפתי. אבא צפורי היה מלא מילים חמות על ההתפתחות של בנו בשירה, בבטחון, בחופשיות וכן הלאה. אין ספק שמופע הרוק מתפתח ומתגבש למשהו כזה, אם כי- כאמור - בעיניי כל הגלגולים היו שווים ביותר. בכל מקרה - אני כבר מלא ציפייה, כתמיד, להופעה הבאה מהזן הזה, כמו גם להמשך ההתגלגלות במרחבי הוניל הפטיש והמוזיקה.

לתודות שלי אני רוצה להוסיף גם את כל האירועים החברתיים שעטפו את ההופעה. שיחות מעניינות ונעימות היו לפני ואחרי ההופעה בסאבליים, ומשם הערב שלנו המשיך לאפטר פארטי נחמד ביותר, ואפטר אפטר פארטי נחמד לא פחות. פגשתי במהלכם אנשים חדשים וחמודים, כמו גם מכרים ותיקים. עם מיעוטם לא הספקתי ממש להחליף מילה, עם רובם קצת יותר אינטראקציות שהעמיקו את ההיכרות, ועם חלק קטן אפילו שיחות "כבדות" יותר, שאני מקווה שעזרו למי שהרגיש קצת במתח כזה או אחר, אם לא בשל חוכמתי הגדולה, לפחות בזכות יכולת ההקשבה הידועה לשמצה שלי.
בכל אופן - מעבר לתודה מיוחדת למארחים, ולכל מי שגרם לערב הזה להתהוות בצורה זו או אחרת, אני פשוט רוצה לומר תודה לכל האנשים שהרכיבו אותו וגרמו לו להיות כזה מוצלח.
ובקשר להופעה הבאה - מקווה שתהיה נעימה ומוצלחת לפחות כמו הנוכחית, וכן - מקווה שהקהל יחזור להגיע בהמוניו - בסופו של דבר אפשר יהיה לומר שזה יהיה מוצלח יותר אם זה יקרה, אם כי - כמו שאני מקווה שמשתמע מדבריי - למעשה היה מוצלח וטוב אף ככה
אושה{אוש}
לפני 15 שנים • 7 בספט׳ 2008

עדי

אושה{אוש} • 7 בספט׳ 2008
איש טוב אתה
באמת

וההופעה? היתה פיצוצית! מפעם לפעם אני נהנת יותר ויותר.
מחכה בקוצר רוח לדיסק
ICI
ICI
ICI • 7 בספט׳ 2008
יש לי תלונה-

אני לא מפסיקה לשיר את השירים מאז יום חמישי!
יש משהו לעשות בנידון? icon_biggrin.gif

או במילים אחרות-
היה מעולה.

זכינו להופעה אינטימית ואיכותית,
היה כיף!

עוד פעם....
עדי זילברברג

Re: עדי

עדי זילברברג • 7 בספט׳ 2008
אושה כתב/ה:

מחכה בקוצר רוח לדיסק

גם אניicon_smile.gif

וונילית - אין לך טקטיקה יותר מושכת להשיג את מבוקשך?icon_wink.gif
(תלונות מכבות - אני בטוח שתוכלי למצוא דרכים חיוביות יותר לקדם את הענייניםicon_smile.gif