צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז כמו שהבטחתי - חזית נפתחת!

שוטרת*
לפני 15 שנים • 14 באוק׳ 2008
שוטרת* • 14 באוק׳ 2008
אוהו.. יום אחד עוזבים אתכם לבד, ואתם משתוללים.
טוב..
אז ככה:
טיש, ביזוי קילור אכן לא תקין בעיני כי זה נגד דברים בסיסיים בדס"מים שאני מאמינה בהם. לעומת זאת, ניק חדש, שמגיב ופעיל ותורם רבות (כפי שניתן לקרוא), הינו בהחלט מבורך. עכשיו, לא שאני זקוקה לזה , אבל בשבילך ובשביל שכמותך , שתנוח נפשותיכן המיוסרות- יעידו כל האנשים שמכירים אותי ופנו אלי, שמייד אמרתי להם מי אני , או לפחות נאמר להם כי זהו ניק נוסף לניק שכבר קיים ודיי מוכר.
להבה, אני עדיין עומדת מאחורי מה שכתבתי, ולדעתי ביזוי קילור פוגע לא רק בי אישית, אלא במטרה כולה.

לגבי כל שאר האנשים שמסרבים להבין שכאן לא מדובר במתן לגיטימציה לסוג בדס"מ כזה או אחר, אלא בשאלה עצמה, האם מדובר בבדס"מ בכלל <וזה לא>- תנחומיי (:
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 14 באוק׳ 2008
שוטרת יקרה,
בניגוד לטענתך, לפיה כביכול חשפת את זהותך ואת עובדת היות הניק הכחול - כפול, איכשהו התעוררה בי אישית, ואני בטוחה שאני לא יחידה בתחושה זו, תחושה של מי שרומה, כאשר בסופו של דבר חשפת בבלוג השני הפעיל שלך את האמת לגבי זהות הניק הכפול.

פשוט מאוד - כשהגבתי לך (אל הניק הכפול שלך) בפוסט, וגם כשקראתי מבלי להגיב, התיחסתי אל הדמות הכחולה כאל אדם אחר מדמותה של שוטרת שהכרתי והערכתי. מעולם לא טרחת להאיר את עיניי או ליידע אותי שאני מתכתבת עם דמות הולוגרמית בדויה שהמצאת לצורך "ניסוי" שערכת כשהמטרה קידשה בעינייך את האמצעים!!!

אז קילור של נעל מרופטת או גיטרה או דגיג, זה סתם מגוחך בעיניי.
לעומת זאת, השימוש שעשית בניק "האחר" הינו חמור, מרושע ובזוי!
שוטרת*
שוטרת* • 14 באוק׳ 2008
קוויסי יקירה, אין שום ניגוד למה שכתבתי. אם היית פונה אלי, אחד מהשניים היה קורה: או שלא הייתי עונה לך, או שהייתי מספרת לך. לגבי התגובות שלך, אם את מגיבה לפי ניק.. לא יודעת עד כמה שווה תגובתך, אם את מגיבה למה שנכתב, לא אמור לשנות לך מי עומד מאחוריו.
האנשים המעטים שקרובים אלי, יודעים '*בדיוק* מה הסיבה, והאמת, שמלבד אותם מעטים- אני לא ממש סופרת אף אחד אחר.
אז קילור של נעל מרופטת או גיטרה או דגיג, זה הרבה יותר ממגוחך בעיני. למה?כבר הסברתי.
לעומת זאת, השימוש שעשיתי בניק "האחר" היה בגדר מאסט, היה יעיל, היה משחרר, היה כי בדס"מ זורם לי בדם. (ובניגוד אלייך, נותרה לי עוד הערכה כלפייך, ואני מאמינה שאם ממש תנסי, את תוכלי להיזכר במה שזה אומר.)
להבה חשופה
לפני 15 שנים • 15 באוק׳ 2008
להבה חשופה • 15 באוק׳ 2008
[quote="שוטרת*"]קוויסי יקירה, אין שום ניגוד למה שכתבתי. אם היית פונה אלי, אחד מהשניים היה קורה: או שלא הייתי עונה לך, או שהייתי מספרת לך. לגבי התגובות שלך, אם את מגיבה לפי ניק.. לא יודעת עד כמה שווה תגובתך, אם את מגיבה למה שנכתב, לא אמור לשנות לך מי עומד מאחוריו.
האנשים המעטים שקרובים אלי, יודעים '*בדיוק* מה הסיבה, והאמת, שמלבד אותם מעטים- אני לא ממש סופרת אף אחד אחר.
[B]אז קילור של נעל מרופטת או גיטרה או דגיג, זה הרבה יותר ממגוחך בעיני. למה?כבר הסברתי.
לעומת זאת, השימוש שעשיתי בניק "האחר" היה בגדר מאסט, היה יעיל, היה משחרר, היה כי בדס"מ זורם לי בדם]. (ובניגוד אלייך, נותרה לי עוד הערכה כלפייך, ואני מאמינה שאם ממש תנסי, את תוכלי להיזכר במה שזה אומר.)[/quote

[B]אני, תמהה לעניין: "השימוש שעשיתי בניק "האחר" היה בגדר מאסט....... וכי בדס"מ זורם לי בדם".

האם בגלל שאין לי ניק נוסף, אין ה - BDSM {שלי} פועל יוצא שאיני עושה בו שימוש, מרמז על כך, שה - BDSM {שלי} לא זורם בדמי?!!

אבל, בעצם אני בעד "חיה ותן לחיות" וכל אחת\ד וה -BDSM שלהם.

מועדים לשמחה .

להבה חשופה.!@!
להבה חשופה

תיקון לתגובתי הקודמת.!@!

[quote="להבה חשופה"]
שוטרת* כתב/ה:
קוויסי יקירה, אין שום ניגוד למה שכתבתי. אם היית פונה אלי, אחד מהשניים היה קורה: או שלא הייתי עונה לך, או שהייתי מספרת לך. לגבי התגובות שלך, אם את מגיבה לפי ניק.. לא יודעת עד כמה שווה תגובתך, אם את מגיבה למה שנכתב, לא אמור לשנות לך מי עומד מאחוריו.
[B]אז קילור של נעל מרופטת או גיטרה או דגיג, זה הרבה יותר ממגוחך בעיני. למה?כבר הסברתי.
לעומת זאת, השימוש שעשיתי בניק "האחר" היה בגדר מאסט, היה יעיל, היה משחרר, היה כי בדס"מ זורם לי בדם]. (ובניגוד אלייך, נותרה לי עוד הערכה כלפייך, ואני מאמינה שאם ממש תנסי, את תוכלי להיזכר במה שזה אומר.)[/quote

[B]אני, תמהה לעניין: "השימוש שעשיתי בניק "האחר" היה בגדר מאסט....... כי בדס"מ זורם לי בדם".

האם בגלל שאין לי ניק נוסף, פועל יוצא שאיני עושה בו שימוש, מרמז על כך, שה - BDSM {שלי} לא זורם בדמי?!!

אבל, בעצם, אני בעד "חיה ותן לחיות" וכל אחת\ד וה -BDSM שלהם.

מועדים לשמחה .

להבה חשופה.!@!
שוטרת*

(:

שוטרת* • 15 באוק׳ 2008
כשתפתחי פוסט שנוגע לתהיות ולדברים שמפליאים אותך כל כך , אני מבטיחה להשתדל לא לצחוק ואפילו לענות לך.
עד אז, בואי תתמקדי בלהתפלא למה אני מוצאת פגם בביזוי הקילור.
להבה חשופה

Re: (:

שוטרת* כתב/ה:
כשתפתחי פוסט שנוגע לתהיות ולדברים שמפליאים אותך כל כך , אני מבטיחה להשתדל לא לצחוק ואפילו לענות לך.
עד אז, בואי תתמקדי בלהתפלא למה אני מוצאת פגם בביזוי הקילור.

אלו היו דברים שאת כתבת בתגובה. אני רק ציטטתי אותך מתגובתך שלך. ובזאת התמקדתי.

ולעניין הביזוי.

לפתוח ניק נוסף ולכתוב מה שכתבת : " "השימוש שעשיתי בניק "האחר" היה בגדר מאסט....... כי בדס"מ זורם לי בדם".

מבזה בעיניי בדיוק באותה מידה כמו "ביזוי הקילור". ולא מצחיק אותי בכלל!!

מועדים לשמחה.

להבה חשופה.!@!
MisTreat​(שולטת)
MisTreat​(שולטת) • 15 באוק׳ 2008
מה שביזיון זה השרשור הזה עצמו!!!

מה קרה אז קילר את עצמו לגיטרה מה אכפת לך?!
תחיי את החיים שלך בלי להסתכל על אחרים ולהשוות
לא כל דבר שווה ו/או מחייב התייחסות ותגובה
ולפי דעתי את סתם מבזבזת אנרגיות לריק...

ולכל השאר די להזכיר את הניק הכפול ולמתקפות האישיות זה לא קשור לנושא
ואם יש טענות בשביל זה יש הודעות פרטיות תשתמשו...

חג שמח לכולם
שוטרת*
שוטרת* • 15 באוק׳ 2008
מה אכפת לי (ואכפת לי מאוד), כבר ציינתי מספר פעמים. תחדשו לי , משעמם ככה.
ולא, אני לא אחת שעוצמת עיניים.כי בקצב הזה, מה שרק חסר כאן, זה התרבות אותם מבזים (וידוע שחיידקים מתרבים בקצב מסחרר),שבקרוב יתחילו לגנות הצלפות "כי זה כואב" , וביזאר "כי זה דוחה", והשפלות "כי זה משפיל" וברנדינג "כי זה מטורף" (וזה בסדר גמור שכך הם יחושו, הרי הם וונילים. מה שלא בסדר זה שיש להם במה ובבמה הזו כביכול אסור להעיר להם<פחחחח>), וכשזה יקרה ובדס"מ יחזור להיות בארון,אז ולאתרים כמו זה כבר לא תהיה זכות קיום.

ועוד דבר, ונראה לך שאת מטה את נהר הטימטום שזורם כאן אלי לפרטי?
עד כה לא נאמר דבר שהוא בחזקת סוד. הכל תקין. icon_cool.gif