סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

Orly's FeTish Parties - הפתיחה - יום חמישי 29/01/2009

תשוקה אדומה​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 28 בינו׳ 2009

יו יו .. PARKER...

parker כתב/ה:
ליידי פירס כתב/ה:
גרררררררר
נראה שהולך להיות חם beer.gif

תמיד היה חם במועדוני סאדו, אף פעם לא הדליקו מזגן, בעיות תקציב icon_rolleyes.gif

מתנצלת על האיחור :

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח icon_lol.gif
DARLING

אוטוטו

DARLING • 28 בינו׳ 2009
איזה כיף dance.gif
009​(אחר)
009​(אחר) • 28 בינו׳ 2009
הייתי שם ...........לא יכולתי להתאפק...........נגמרו לי המילים............הכלובים מדהימים...........משהי ניסתה עליי את הכלוב הקטנטן שתלוי ליד הבמה...............מישהי אחרת ניסתה עלי את הסד החדש ...........ההכנות הקדחתניות יימשכו כל הלילה וכל היום עד הרגע שיגיעו האורחים הראשונים..........חבל לכם על הזמן מה הולך להיות שם מחר בלילה...............

009
D M Dogy​(מתחלף)
D M Dogy​(מתחלף) • 28 בינו׳ 2009
009' ראית אותי שם,עובד,תולה,קודח,עוטף,מצפה
וכשראיתי אותך חזרה אלי תקופה ישנה וטובה
איך שקשרנו אותך לסד,נזכרתי בעבד הבית המיתולוגי
של הדאנג'ן הזכור לטוב,ולא אשכח את מילותיך
מחר יהיה פה טירוף שהקהילה לא ראתה.

The best there is,the best there was,the best there ever will be.
אחותופל

התחת של קטסטרופה

אחותופל • 28 בינו׳ 2009

התחת של קטה שייך לי!

מותר לפנטז עליו בתוך החוטיני הורוד המפורסם, מותר לחלום על שוט זוהר עם ידית מוזהבת ולדמיין אותה נעוצה עמוק עמוק בתוך ישבנו המורעב - עד שעיניו ממש קופצות להן החוצה , אך... אסור לגעת ללא אישורי!

!HIS ASS BELONGS TO ME

devilwitch.gif
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 28 בינו׳ 2009
לפני כמות החוטיני על הישבנים הזכריים שמובטחים כאן למחר.... הייתי עשויה לחשוב שזו מסיבה לכבודי icon_wink.gif

בעצם.....

למה לא?? icon_twisted.gif
סדום והמורה​(מתחלפת)
לפני 15 שנים • 29 בינו׳ 2009

אז ככה

קיבלתי הצצה לפני המסיבה.
הערב שלפני....
צ'וקו AKA דיאבלו 666 השקסי... שאפו על העבודה המדהימה!!! והמפרכת במועדון, הציוד המטורף, הגימורים, התכנון, תולה, קודח, מטפס על סולמות, עובד כמו מטורף.
כל טיפת זיעתך והשעות המטורפות שהשקעת שם שווה את זה בייב, מוכשר, כבר אמרתי?
אורלי המלכה האחת והיחידה אין כמוך בעולם!
המועדון מדהים וכל מילה אחרת פשוט תגרע.
מיצי החמוד שעזר למרות שהגענו יחסית מאוחר.

תשמעו אין דברים כאלה אין! מי שלא מאמין, יכול לבוא ולהווכח בעצמו icon_twisted.gif
diablo666​(שולט)

Re: אז ככה

diablo666​(שולט) • 29 בינו׳ 2009
ה ת נ ש מ ת כתב/ה:
קיבלתי הצצה לפני המסיבה.
הערב שלפני....
צ'וקו AKA דיאבלו 666 השקסי... שאפו על העבודה המדהימה!!! והמפרכת במועדון, הציוד המטורף, הגימורים, התכנון, תולה, קודח, מטפס על סולמות, עובד כמו מטורף.

תשמעו אין דברים כאלה אין! מי שלא מאמין, יכול לבוא ולהווכח בעצמו icon_twisted.gif

תודה תודה תודה בייבי על הפירגון... אוהב ....
תאמיני לי שבוע וחצי במחסן עם רתכות וכלי עבודה עם חוסר שינה ועבודה רצופה מאומצת ומלאת רעיונות עיצוביים .. יחד עם אלונזו שפשוט אמן בנשמה .. אלוף העורות..שעזר בכל המהלך של היצירה..
פשוט מצאתי את עצמי לילות שלמים בתוך ריתוך , נגרות , צביעה ועוד מליון דברים בראש ...ובנוסף להמשיך בעבודה השגרתית .. ללא הפסקה קטנה אפילו (היו רגעים ששכחתי לאכול) פששש זה פשוט היה סיוט ......
זהו זה הסתיים ... איףףףףףףףףףף ...
אבל באמת איך שהגעתי היום בבוקר למועדון ב11:00 בבוקר מלא מרץ ,עשיה ועירנות מטורפת
בתוך השקט ,המחשבות והלבד שלי....ולבנות משהו ... פשוט עם מטרה אחת ..להוציא מסיבה מושלמת?? זה היה כדאי לאחר שראיתי את התגובות של החברה שבאו להתרשם ..
ואז לקראת ערב ..פתאום באו חברים מדהימים להציע עזרה באהבה ... זה היה כיף וההרגשה היתה נפלאה .. תודה לכל מי שעזר ואפילו בקטנה ..
שמחתי לראות את התלהבותכם מעבודתי...(מיצי בא עם מקדחה , דוגי בא עם המבורגר, אלונזו בא עם קפה .. וכולם עם מצב רוח טוב ושמח..)
יוווווווו .......... עכשיו אני באמת מתרגש לקראת המסיבה... אני מרגיש כאילו אני ממש לפני תערוכת אומנות שלי......................... ועכשיו כבר 3:00 בלילה ואני לאחר סיפוק מהעבודה הולך להתקלח ולישון עם ציפיה מלא לקראת .... ה מ ס י ב ה ...
immortal​(נשלטת){MrMiller}

Re: אז ככה

immortal​(נשלטת){MrMiller} • 29 בינו׳ 2009
diablo666 כתב/ה:
ה ת נ ש מ ת כתב/ה:
קיבלתי הצצה לפני המסיבה.
הערב שלפני....

תודה תודה תודה בייבי על הפירגון... אוהב ....
תאמיני לי שבוע וחצי במחסן עם רתכות וכלי עבודה עם חוסר שינה ועבודה רצופה מאומצת ומלאת רעיונות עיצוביים .. יחד עם אלונזו שפשוט אמן בנשמה .. אלוף העורות..שעזר בכל המהלך של היצירה..
פשוט מצאתי את עצמי לילות שלמים בתוך ריתוך , נגרות , צביעה ועוד מליון דברים בראש ...ובנוסף להמשיך בעבודה השגרתית .. ללא הפסקה קטנה אפילו (היו רגעים ששכחתי לאכול) פששש זה פשוט היה סיוט ......
זהו זה הסתיים ... איףףףףףףףףףף ...
אבל באמת איך שהגעתי היום בבוקר למועדון ב11:00 בבוקר מלא מרץ ,עשיה ועירנות מטורפת
בתוך השקט ,המחשבות והלבד שלי....ולבנות משהו ... פשוט עם מטרה אחת ..להוציא מסיבה מושלמת?? זה היה כדאי לאחר שראיתי את התגובות של החברה שבאו להתרשם ..
ואז לקראת ערב ..פתאום באו חברים מדהימים להציע עזרה באהבה ... זה היה כיף וההרגשה היתה נפלאה .. תודה לכל מי שעזר ואפילו בקטנה ..
שמחתי לראות את התלהבותכם מעבודתי...(מיצי בא עם מקדחה , דוגי בא עם המבורגר, אלונזו בא עם קפה .. וכולם עם מצב רוח טוב ושמח..)
יוווווווו .......... עכשיו אני באמת מתרגש לקראת המסיבה... אני מרגיש כאילו אני ממש לפני תערוכת אומנות שלי......................... ועכשיו כבר 3:00 בלילה ואני לאחר סיפוק מהעבודה הולך להתקלח ולישון עם ציפיה מלא לקראת .... ה מ ס י ב ה ...

דיייייייייייי
אני מחכה כבר לראות icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Shalhevet
Shalhevet • 29 בינו׳ 2009
וכמה עולה התענוג...? icon_wink.gif