צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קינק או בדסם?

GREEK​(אחר)
לפני 15 שנים • 2 במאי 2009
GREEK​(אחר) • 2 במאי 2009
זה די מעניין מה שאת כותבת כאן
רק חבל שאת לא מסבירה

מעניין לדעת איך חושבים אותם אנשים שמגדירים אותך כקינקית ולא כשולטת ומה הסיבה שהם מגדירים אותך ככזאת

ולTISH אולי תפני גם אותנו לספרים ולמקורות שלך שנחכים גם אנחנו.
ליידי תמרה​(שולטת)
אני לא משתמשת בכל נשלט גם באופן מיני מובהק (מיני מובהק זה כזה שעשוי לגרום אורגזמות, ולא כזה ש"סתם" גורם ריגוש מיני בזמן שאני לבושה לחלוטין.) אבל בהחלט, אם יש מישהו שמוצא חן בעיני,אני משתמשת בו להנאתי ולהנאותי, כל הנאותי. מה הטעם לשלוט אם אני לא יכולה לקבל את מה שאני רוצה, כשאני רוצה אותו (בגבולות הסביר...) רק בגלל איזו פוזה או הגדרה?
או שמישהי שולטת, או שהיא נשלטת ע"י הגדרות.

שנעשה סקר קצרצר?
מי פה לא רוצה שום אורגזמות עם עבד/סאב/נשלט, גם כזה שהיא מכירה זמן ארוך, גם אם הוא ממש חמודי?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
ממש מצחיקה אותי ההנחה, שהאמירה "זה לא בדס"מ אלא קינק" יש בה משהו מעליב או מזלזל או משהו כזה. כרגיל מייחסים לכל מיני מילים משמעות מיסטית. להזכירכם:

Bondage - B - כבילה
Discipline - D - משמעת
Domination & Submission - D&S - שליטה וכניעה
Sadism & Masochism - S&M - סאדיזם ומאזוכיזם

מי שעושה אחד מהדברים המצויינים מעלה, ניתן להחשיבו כעוסק בבדס"מ.
מקובל להשתמש בראשי התיבות בהתייחסות לעיסוק בפעילויות הנ"ל לשם הנאה הדדית, להבדיל מכפיה אלימה. כלומר, מי שכופה בונדג', למשל, יאמרו לו שאינו עושה בדס"מ. ההבחנה נעשית בעיקר על מנת להדגיש כי העוסקים בבדס"מ לשם הנאה, בתור קינק, אינם עוברים על החוק ואינם מבצעים אקט לא מוסרי.

SSC - קוד אתי הנחשב לבסיסי בקהילות הקשורות השונות.

מלבד SSC, לא ידוע לי על דברים נוספים הנחשבים בעולם למחייבים את כל מי שעושה בבדס"מ ומבדילים אותו מפושע.

לגבי הבדלה של בדס"מ מ"סתם קינק" - לא ברור לי למה חייב להיות הבדל, לא ברור לי למה למישהו בכלל אכפת, ולא ברור לי איך מושג ספציפי למדי, שבהגדרתו אמור להכיל כל אחד ממרכיביו, ניתן בכלל לשלילה על סמך דברים שלא נוגעים להגדרה. ובטח שלא ברור לי למה לאנשים שעושים דברים שנעימים להם, אכפת מה השם של הדברים האלה. השמות ניתנים לשם תקשורת - אין להם חשיבות מעבר לכך.

שולטת קשוחה - באופן אישי, הייתי עונה לזה "טוב, אז זה קינק, איך שבא לכם". icon_smile.gif
irrelevant2

בקשר לSSC

irrelevant2 • 2 במאי 2009
האמת היא שבלי להבין יותר מידי וסליחה אם אני מדבר מבורות, אף פעם לא ממש הבנתי את המושג של הSSC. יש אנשים שאומרים שזה מחייב את כולם, אבל מצד שני: יש כמה וכמה פעילויות שנכנסות לכאורה תחת האצטלה של בדס"מ, אך בפירוש מהוות סכנה לצד הנשלט, כמו לדוגמה ביזאר כבד. (נכון שאפשר לעשות את זה לכאורה בטוח אבל ביננו, תמיד יש סיכון.) בנוגע לעניין השפיות, זה כמובן נתון לפרשנויות ודי לקרוא את ההתנצחויות היום יומיות שהולכות פה על דפי הכלוב בנושא כדי להבין שגם זה בעייתי... הדבר היחיד שלדעתי כנראה אי אפשר לערער עליו בSSC (הלכאורה קדוש?) הוא הC, נראה שבאמת כל פעילות שנחשבת "בדס"מית" היא בהסכמת שני הצדדים. אני לא זוכר מתי ראיתי פה רשי תיבות אלטרנטיביות שלדעתי הרבה יותר מתאימות או לפחות הרבה פחות מעוררות מחלוקת: RACK - risk aware consensual kink.
James Bondage​(מתחלף)

Re: בקשר לSSC

James Bondage​(מתחלף) • 2 במאי 2009
irrelevant2 כתב/ה:
האמת היא שבלי להבין יותר מידי וסליחה אם אני מדבר מבורות, אף פעם לא ממש הבנתי את המושג של הSSC. יש אנשים שאומרים שזה מחייב את כולם, אבל מצד שני: יש כמה וכמה פעילויות שנכנסות לכאורה תחת האצטלה של בדס"מ, אך בפירוש מהוות סכנה לצד הנשלט, כמו לדוגמה ביזאר כבד. (נכון שאפשר לעשות את זה לכאורה בטוח אבל ביננו, תמיד יש סיכון.) בנוגע לעניין השפיות, זה כמובן נתון לפרשנויות ודי לקרוא את ההתנצחויות היום יומיות שהולכות פה על דפי הכלוב בנושא כדי להבין שגם זה בעייתי... הדבר היחיד שלדעתי כנראה אי אפשר לערער עליו בSSC (הלכאורה קדוש?) הוא הC, נראה שבאמת כל פעילות שנחשבת "בדס"מית" היא בהסכמת שני הצדדים. אני לא זוכר מתי ראיתי פה רשי תיבות אלטרנטיביות שלדעתי הרבה יותר מתאימות או לפחות הרבה פחות מעוררות מחלוקת: RACK - risk aware consensual kink.

SSC זה מספיק טוב מבחינתי -- יש אנשים שחושבים שללכת כל יום ראשון לכנסיה או לקום לפנות בוקר כדי ללכת לבית כנסת להתפלל זה שפוי; אצלי זה לא נכלל (אני ממפלגת "הבא להשכימך, השכם להורגו"). גם לגבי בטיחות יש ויכוחים.

RACK יותר מוצלח, אבל נראה לי שהמאמץ להחליף את הרשת"ב במוצלח יותר כשבכל מקרה מתכוונים לאותו דבר הוא מאמץ מבוזבז.
שולטת קשוחה
שולטת קשוחה • 2 במאי 2009
אני לא נעלבת מעצם זה שהגדירו אותי קינקית
אלא מעצם העובדה שאנשים מרשים לעצמם להכניס אותי לתוך תבנית שהם עיצבו.
לגבי הספרים, כן אפשר ללמוד רעיונות, טכניקות וכו' וזה לא סותר דבר.
לגבי אורגזמות, נו טוב..
אני חווה ריגוש מיני מאוד חזק כשאני בסשן ולכן לא רואה לנכון לעצור את עצמי
ולא לחוות אחת מההנאות הגדולות שלי רק בגלל שהחליטו "שאסור" לשלב בדסם וסקס.
אלא רק לאחר הסשן כדי שחס וחלילה לא "אחלל את הטוהר של הסשן"
אמנם אני לא שוכבת עם רובם אבל אורגזמה אני חווה.
Morticia
Morticia • 2 במאי 2009
שולטת קשוחה כתב/ה:
אני לא נעלבת מעצם זה שהגדירו אותי קינקית
אלא מעצם העובדה שאנשים מרשים לעצמם להכניס אותי לתוך תבנית שהם עיצבו.
לגבי הספרים, כן אפשר ללמוד רעיונות, טכניקות וכו' וזה לא סותר דבר.
לגבי אורגזמות, נו טוב..
אני חווה ריגוש מיני מאוד חזק כשאני בסשן ולכן לא רואה לנכון לעצור את עצמי
ולא לחוות אחת מההנאות הגדולות שלי רק בגלל שהחליטו "שאסור" לשלב בדסם וסקס.
אלא רק לאחר הסשן כדי שחס וחלילה לא "אחלל את הטוהר של הסשן"
אמנם אני לא שוכבת עם רובם אבל אורגזמה אני חווה.

ואם את כן שוכבת עם הסאב שלך אז את לא נחשבת?

בעיני מי בדיוק את מתנצלת ועל מה?

אני חיה לפי החוקים שלי ונראה לי שככה כדאי לכולם...
רפאל
לפני 15 שנים • 3 במאי 2009

Re: בקשר לSSC

רפאל • 3 במאי 2009
James Bondage כתב/ה:
irrelevant2 כתב/ה:

SSC זה מספיק טוב מבחינתי -- יש אנשים שחושבים שללכת כל יום ראשון לכנסיה או לקום לפנות בוקר כדי ללכת לבית כנסת להתפלל זה שפוי; אצלי זה לא נכלל (אני ממפלגת "הבא להשכימך, השכם להורגו"). גם לגבי בטיחות יש ויכוחים.

RACK יותר מוצלח, אבל נראה לי שהמאמץ להחליף את הרשת"ב במוצלח יותר כשבכל מקרה מתכוונים לאותו דבר הוא מאמץ מבוזבז.

אני עם ג'יימס. SSC בא להורות על סוג של common sense (שכל ישר). לא יותר מזה. וכל עוד מתייחסים אליו בערבון מוגבל אין איתו בעיה. צרות מתחילות לא רק כשאנשים עושים דברים שאינם SSC, אלא גם כשהם עושים מן הSSC איזשהו עקרון אתי מטאפיסי, שאפשר להפעיל באופן מכאבי, והוא פותר אותנו מהצורך להיות קשובים, ורגישים וזהירים. ועם הנטייה הזו גם מושג כמו RACK לא יהיה שימושי במיוחד.

לגבי השאלה של שולטת קשוחה - גם אני לא חושב שזה סוף העולם להיות קינקי. אלו בסה"כ מילים. ואם מישהו מגדיר מימוש של אורגזמות כקינקיות, אז לצורך העניין את קינקית. ויחד איתך גם הרבה אחרים.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 3 במאי 2009
כל עוד שני הצדדים לקשר נהנים וטוב להם עם מה שהם עושים, מה זה משנה איך קוראים לזה? icon_rolleyes.gif
    התגובה האהובה בשרשור
aka BODYGUARD

דעתי-

aka BODYGUARD • 3 במאי 2009
בוקר ושבוע טוב,שולטת קשוחה.

השירשור הזה בדיוק מתייחס (ושוב...) לנושא הספרות הבדס''מית שלא קיימת.

ספר ההוראות הידני הושמד לפני שנכתב ולכן הטוב בעינייך-הוא הבדס''מ שלך.

איני מסכים שכללי ה-SSC יהיו כנוח בעיני המתבונן ובאותה נשימה אומר שהם שונים

מרגע לרגע,מאדם לאדם. כל זמן שתקיימי את מערכת הגבולות שנקבעה ותישמרי

על רכושך, הרי שענין ה-SSC ישמר.

מקומך כשולטת נקבע על ידך ולא על ידי הנשלט שלך.

זו עובדה שאנשים נוטים להתכחש לה מכל מיני טעמים,לרוב בשל פשרות שיש עליהן

מחיר כבד לאורך זמן.

נושא המין אינו זר בבדס''מ, הוא מבורך, לא מעט אנשים מגיעים מהענף המיני

לכאן בכדי לתת חופש ופורקן לפנטזיות המיניות שלהם.

אין סיבה שגם את לא תהני מזה.

ביננו,קשוחה? את מי מענין בדיוק מה ה"אורים והתומים" אומרים?...

צאי,תהני,תני לעצמך אורגזמות לרוב כאילו אין מחר...

זה המקום והזמן לכך.

לדון בשירשור על קינק ובדס''מ - זמן יקר שמושחת...

לכי על זה.