סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה בבחור דרך אשכיו

union
לפני 14 שנים • 16 באפר׳ 2010

Re: ויקטוריה, הביצים שלי עומדות לשירותך

union • 16 באפר׳ 2010
liawatson כתב/ה:
shoe_licker כתב/ה:
מזמין אותך לבדוק כמה אני רציני

כבר היו 2 בחורים ש'הזמינו אותי לבדוק כמה הם רציניים'. עשינו סשן, וזה היה 2 סשנים מאד מאד קצרים... בעיטה אחת והם נפלו...

יש הרבה בחורים שאוהבים בולבסטינג אבל לא באמת אוהבים לקבל שם מכה בעצמם, וחלקם אף פעם לא קיבלו שם מכה אז הם עדיין לא יודעים את זה.
כמובן שיכול להיות שאתה גם מאלה שכן אוהבים את זה. אני רק אומרת שאם לא בעטו לך שם אף פעם (ואני לא אומרת שלא, אני לא מכירה אותך) אז תיזהר ממה שאתה מבקש...

נכון יש גברים שנמשכים לרעיון של בעיטות לביצים אך ורק מן הבחינה המנטלית ונסים כשזה מגיע לדבר האמיתי ,אך חשוב לציין שמדובר בשילוב של השניים .כאחד שספג ברכיות בריאות מדומית בריאה חשוב לציין שזה עניין של הדרגתיות ,למידה ומשחק מנטלי וכן אנחנו אוהבים את המשפט החותם "תיזהר ממה שאתה מבקש "(במיוחד שהוא מגיע עם חיוך ).

המטרה אינה לשבור את האשכים או לגרום לנזק בלתי הפיך אלא להכאיב בצורה כזאת ששני הצדדים יוצאים מסופקים -גם אם באותה שניה אתה מקלל את הרגע וממתין בחוסר אונים לגל הכאב הבא, בעודך נדלק ממה שאישה מפתה ומיומנת אחת מסוגלת לעולל לך .אחרי הכל זה מטריף אותך לדעת שכל גבריותך טמונה בידה !
Eta Carinae
לפני 14 שנים • 16 באפר׳ 2010

Re: ויקטוריה, הביצים שלי עומדות לשירותך

Eta Carinae • 16 באפר׳ 2010
liawatson כתב/ה:
shoe_licker כתב/ה:
מזמין אותך לבדוק כמה אני רציני

כבר היו 2 בחורים ש'הזמינו אותי לבדוק כמה הם רציניים'. עשינו סשן, וזה היה 2 סשנים מאד מאד קצרים... בעיטה אחת והם נפלו...

יש הרבה בחורים שאוהבים בולבסטינג אבל לא באמת אוהבים לקבל שם מכה בעצמם, וחלקם אף פעם לא קיבלו שם מכה אז הם עדיין לא יודעים את זה.
כמובן שיכול להיות שאתה גם מאלה שכן אוהבים את זה. אני רק אומרת שאם לא בעטו לך שם אף פעם (ואני לא אומרת שלא, אני לא מכירה אותך) אז תיזהר ממה שאתה מבקש...

זה אכן אקט דיי קיצוני. לא הייתי ממליץ לאף אחד לעבור את זה לפחות לפני שיברר על ההשלכות הבלתי הפיכות שיכולות להיות כרוכות בזה.
רגיש עם גדול
לפני 14 שנים • 22 באפר׳ 2010

Re: שליטה בבחור דרך אשכיו

רגיש עם גדול • 22 באפר׳ 2010
new32 כתב/ה:
מא שאני זוכר את עצמי, כשצפיתי בסצינה בסרט בה בחור סופג בעיטה באשכים, עבר בי רטט....
מאז עברו כמה שנים, וגיליתי שכל דרך בה הבחורה (עדינה ככל שתהיה), תבחר, היא תוכל באמצעות אשכיו של הבחור לזכות בשליטה מוחלטת.

אני לא מדבר על גבר שרוצה מלכה, אלא בחורה שמסוגלת לשוט בו אם היא רק תרצה, מתי שרק תרצה.

אני לגמרי מזדהה איתך, גם אני מאוד בעניין הזה והרבה פחות בכל ענייני ההשפלות וכו'.

לשימחתי אני מצאתי פרטנרית מושלמת לעניין. אישתי מאוד אוהבת להיות מעלי ולמעשה גומרת כמעט רק כשהיא מזיינת אותי. לילה אחד העזתי והצעתי שתתפוס אותי שם כשהיא מעלי, לא האמנתי שהגולם יקום על יוצרו. בהתחלה היא עשתה את זה בעיקר מתוך שעשוע וכמובן כי הבינה שאני אוהב את זה, לאט לאט היא ניכנסה לזה. המהפך הגיע כשהיא ניכנסה להריון, הצורה בה היא התחילה להזדיין הפכה להיות ייצרית וחייתית יותר, היא קיבלה ביטחון והדרך בה היא החלה להחזיק אותי שם הפכה להיות יותר ויותר בלתי מתפשרת. היא החלה לחקור את זוג האשכים שלי ולהתענג על האנחות שאני מוציא כשהיא עושה את זה. לילה אחד מרדתי וניסיתי להפוך אותה כשהייא הייתה מעלי בדרכה לעוד אורגזמה. זה עיצבן אותה ובמערבולת היצרים היא מעכה אותי כל כך חזק עד שלא יכולת לצעוק, כמובן שזה לא הפריע לה להמשיך לזין אותי.

היום אני כבר כמעט לא מסגול לגמור בלי שהיא מחזיקה אותי שם.

אני מאוד מסכים עם הדברים שכתובים כאן בפתיל, באמת אני נהנה מהמשחקים והמחשבות אבל לא הייתי רוצה לחטוף בעיטה אמיתית שם.
ivanoff​(נשלט)
לפני 8 שנים • 27 בינו׳ 2016

איפה עוד lia watson?

ivanoff​(נשלט) • 27 בינו׳ 2016
היא כבר פרשה. מי מחליפה אותה in the game?