סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

Japanese Fetish Party - THE SPACE - 22.10.2009

benda​(אחר)
לפני 14 שנים • 23 באוק׳ 2009

אז ככה ...

benda​(אחר) • 23 באוק׳ 2009
בתור קשיש שכבר ראה וחווה אי אלו מסיבות בחייו, זו נראתה ליגה אחרת !
ומה שהכי יפה זה שעם כל כוסית זה רק הלך והשתפר (התנצלותי הכנה בפני אי אלו פרסונות שנאלצו להתמודד איתי בשעה שמפלס העראק בעורקיי עבר את סף הרוויה)

הגברת לל"ג, שתיבדה לחיים ארוכים וטובים הייתה יפה מתמיד...
והאדון האמפרי היה שרמנטי כהרגלו בקודש...

בנדה הי"ד
icon_cool.gif
תהום
תהום • 23 באוק׳ 2009
היה פשוט נהדר,

היה סושי מעולה!!!
מוזיקה ודיג'יי אליפות
אנשים יפים.. icon_twisted.gif

והיה ממש כיף
אבק כוכבים​(נשלט){לל"ג}

הגראנד פינאלה שנתן את ה-EDGE

מדהים לראות כמה תגובות התקבלו לגביי המסיבה שהייתה אתמול.
אני נמנה על אלו שמאד נהנו במסיבה !!!
ניכר שהושקעה מחשבה רבה בכל הפרטים - התפאורה הייתה מדליקה, מוסיקה טובה, הסשנים, סדנת הקשירות, הסושי על הגוף הסקסי, שקית ההפתעות..
לרגע לא היה משעמם.

החלק הטוב ביותר לטעמי היה בשעות האחרונות - המקום מעט התרוקן ונשאר קהל מצומצם והומוגני יותר . היה וייב בדס"מי מדליק והחלו סשנים ספונטנים ומרגשים. ממממ.....אני רוצה עוד.

תודה מיוחדת לללא גבולות שלי שעמלה רבות בהפקת האירוע ויחד עם זאת נתנה לי את כל תשומת הלב שאפשר לתת.
חתול מפלצת​(נשלט)

עוד חוזר הניגון

חתול מפלצת​(נשלט) • 23 באוק׳ 2009
כל פעם אותו הסיפור.
כשיש מסיבה מלאת משתתפים, קמים כל אלו שלא טרחו להגיע למסיבות 'האינטמיות', ומתרפקים על הימים "שפעם זה היה אחרת".
אז קודם כל פעם זה לא היה אחרת, גם בדאנג'ן וגם בלימיט היו סקרנים, ארסים ופרחות וגם פה. מתי לא היו אותם ארסים,פרחות וסקרנים?! במסיבות האינטימיות, אבל שם לא היו אנשים. היית בא ב1:30 ועוד לא היה מלא ועד 3 כולם היו עוזבים. שלא לדבר שהתחושה היתה של מסיבה רגילה של הרבה אנשים שלבושים שחור. , אם ניגשת למישהי וניסית לגשת לרגליה קיבלת מבט מאיים. וזה בתנאי שבכלל היו בחורות, כי אחוז הבנות עמד פחות או יותר על 15%.

ואתמול? וואו. באתי ב00:30 ומסתבר שהגעתי מאוחר מדי כי המקום היה מלא בכלל ובבנות כוסיות בפרט. כמה רגליים יפות בערב אחד. לא ידעתי מה לבחור, וכולן היו פתוחות וסקרניות להסתכל ולנסות.
לכל אורך הערב היה מדהים. מוסיקה טובה. קהל יפה וצעיר. ולכל אורך המסיבה סשנים זרמו בכל עבר והיתה אווירה זימתית ראויה בכל מקום ובכל חדרון.
למזלי מהר מאוד מצאתי את הרגליים שלי לערב. רגליים יפות וצעירות, שהעבירו לי את הערב בכיף.
וכשהלכתי אחרי 4:30 המקום עדיין היה מלא.

בקשר לסקרנים, אלו תמיד היו ותמיד יהיו וטוב שכך. הקהילה לא יכולה להמשיך לחיות ללא אנשים נוספים שיצטרפו אליה או לפחות ינסו ויראו אם מתאים להם או לא. כל עוד הם לא מציקים(ואם כן, אז להעיר ואף להעיף) אין שום סיבה שהם יפריעו לחגיגה.
ובקשר לדרס קוד, באמת אפשר להקפיד קצת יותר. אבל עד כמה שאני ראיתי לא נתנו לגברים בג'ינס להיכנס ולבנות(לפחות מבחינתי) אפשר להיות קצת יותר מקלים(אני אישית לא ראיתי את אותן בנות בבגדים פרחונייים).

הקיצר אחלה מסיבה. הקונספט של כניסה חינם לבנות וכניסה מוזלת עד 00:30 הוכיח את עצמו(לא מפתיע) מקווה שרק ימשיך.
smoke​(שולט)

לכל המלעיזים

smoke​(שולט) • 23 באוק׳ 2009
אתמול היתה מסיבה מעולה עם אווירה טובה, אנשים יפים, מוזיקה טובה לסירוגין, סושי מצוין וסשנים מחרמנים.

אז נכון, זה לא הדאנג' של 2003 וגם לא הנו לימיט של 2006, אבל כרגע, זה ליין מסיבות הפטיש הטוב בארץ וזה בדוק.

מעבר לעובדה שהמקסים ממש מתחת לבית שלי שזה בכלל מצוין.
icon_smile.gif

Rock on.
המלכה קרן​(שולטת)
המלכה קרן​(שולטת) • 23 באוק׳ 2009
המסיבה הייתה מושקעת, אני את רוב הזמן ביליתי בלהביט בקשירות המענינות שהיו

טיפוס ריספקט icon_lol.gif

וכמובן לברך אישית את האמפרי ואת לל"ג

יצאתי לקראת 2 מהמועדון אבל הסושי שטעמתי היה בהחלט טוב למדי
בהתחשב בסטנדרטים האנינים שלי icon_razz.gif
Zoe star

Re: לכל המלעיזים

Zoe star • 23 באוק׳ 2009
smoke כתב/ה:
אתמול היתה מסיבה מעולה עם אווירה טובה, אנשים יפים, מוזיקה טובה לסירוגין, סושי מצוין וסשנים מחרמנים.

אז נכון, זה לא הדאנג' של 2003 וגם לא הנו לימיט של 2006, אבל כרגע, זה ליין מסיבות הפטיש הטוב בארץ וזה בדוק.

icon_smile.gif

Rock on.

אך אחד לא מלעיז, וזה שאתה פאנט בדעתך שמסיבה הייתה *סווואווווף הדררררררךרךךך*

זה מצוין ואני שמחה בשבילך, הלוואי וגם אני הייתי בדעה זו.

בתור אחת שהייתה פעם חלק מצוות, גם ליין מעולה צריך לקבל ביקורות, ולשפר דברים.
ככה זה.
Kinetic​(אחר)
לפני 14 שנים • 24 באוק׳ 2009

Re: לכל המלעיזים

Kinetic​(אחר) • 24 באוק׳ 2009
smoke כתב/ה:

icon_smile.gif

Rock on.

יצא לי להיות בכמה מסיבות בנו לימיט של 2006 ולדעתי המסיבות במקסים הרבה יותר מוצלחות.

ותודה לכולם על המחמאות על המוזיקה.
vipasana​(נשלט)
vipasana​(נשלט) • 24 באוק׳ 2009
המלכה קרן כתב/ה:
המסיבה הייתה מושקעת, אני את רוב הזמן ביליתי בלהביט בקשירות המענינות שהיו

טיפוס ריספקט icon_lol.gif

וכמובן לברך אישית את האמפרי ואת לל"ג

יצאתי לקראת 2 מהמועדון אבל הסושי שטעמתי היה בהחלט טוב למדי
בהתחשב בסטנדרטים האנינים שלי icon_razz.gif

כולי איפוק והתאפקות
Orez{Orez}

Space

Orez{Orez} • 24 באוק׳ 2009
זה ערב הspace השלישי שאני הולך אליו והמסיבות פשוט הולכות ומשתפרות עם הפקות מושקעות ומוזיקה טובה.

אני חושב שבמסיבה האחרונה היה אפשר למצוא הכל מהכל.. בשעת השיא של המסיבה (מבחינת כמות האנשים..) היה אפשר להתבלבל ולחשוב שזו מסיבה רגילה אבל רק מפני שהיו הרבה בחורים ובחורות (בחורות? רחמנא לצלן..) וכולם נהנו. נכון, היו כמה שלא עברו את הדרס קוד אבל אני מניח שאם באים הרבה אנשים יסתננו כמה עשבים.

בסך הכל אתה חוזר מהר לעולם הבדס"מ כשאתה לא יכול לעשות את דרכך לשירותים בלי להתקל בסשן כל 5 צעדים.. מיותר לציין, במה אתה נתקל כשאתה מגיע לשירותים.

הזמן החביב עלי הוא יותר לקראת סוף המסיבה. כאשר ב4 בבוקר עכברי הבדס"מ משתחררים (זאת אומרת נקשרים..) והעסק באמת מתחיל להתחמם.

כל הכבוד לכל צוות הspace בציפייה לעוד הפקות מושקעות ומוקפדות