לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמיד אישה

slu
slu
לפני 14 שנים • 27 בנוב׳ 2009

פפררראההה

slu • 27 בנוב׳ 2009
משעמם לי.
SnadiSmadi

Oh Man!!

SnadiSmadi • 27 בנוב׳ 2009
Yes, a woman can choose to spend the shishi shabat doing many kinds of things, and I chose to check out this chain. Let me put here an icon with rolling eyes icon_rolleyes.gif there it is. Ever been to a proper sauna? All of us naked and then running to a chilly lake to swim four hundred (400) meters with long strokes? It would do us so good tonight!! I know Sir Eliphal what You think of my Frozen Ideas, but this time I honestly would take this whole crowd to do what I just described above. Ohh, and not to forget flogging one another with the branches of birch trees.!! Oh Yeah!!!! There lyes the source of truth!! ponyplay.gif With Love, Your BIG little Hero....
gilsherr

Re: סושי

gilsherr • 27 בנוב׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
gilsherr כתב/ה:
את יכולה לצרף גם אותי לתומכים בך. מורמוטאציה תוקפת אותך רק מישום שאת יפה והיא לא, לא צריך יותר. הגמד תוקף כי הוא גמד תוקף.
הוא בוגר מלחמה או משהו(היחיד בארץ) והוא שותה אלכוהול בסטייל(היחיד בכלוב) ושופך את יסוריו בכתיבה נלעגת בבלוגו המייגע(ממש לא היחיד בכלוב) ובעקרון לא מזיק לאף אחד(כמו סבא טוב כזה ששולח ידיים לנכדות מדיי פעם) אז תעזבי אותו בשקט, יש לו אשה עכשיו(יפיפייה לטעמי) בואי נשתה כוס מים וניתן לו להרגע(או למות מזיקנה).

ואתה רואה רועה זונות באופן מפתיע מסתכל דרך החור של שתחת של זו שירדה לכביש.

היחיד בבלטה.
גדול!

אתה בטח לא מצפה שאני אסתכל דרך החור של התחת שלך...
gilsherr

Re: סושי

gilsherr • 27 בנוב׳ 2009
RIS כתב/ה:
gilsherr כתב/ה:
את יכולה לצרף גם אותי לתומכים בך. מורמוטאציה תוקפת אותך רק מישום שאת יפה והיא לא, לא צריך יותר. הגמד תוקף כי הוא גמד תוקף.
הוא בוגר מלחמה או משהו(היחיד בארץ) והוא שותה אלכוהול בסטייל(היחיד בכלוב) ושופך את יסוריו בכתיבה נלעגת בבלוגו המייגע(ממש לא היחיד בכלוב) ובעקרון לא מזיק לאף אחד(כמו סבא טוב כזה ששולח ידיים לנכדות מדיי פעם) אז תעזבי אותו בשקט, יש לו אשה עכשיו(יפיפייה לטעמי) בואי נשתה כוס מים וניתן לו להרגע(או למות מזיקנה).

מעבר לכל שיאי הגועל הקליקאי שנשברים כאן ושמעבר לאמירה זו לא אתייחס אליהם, קרע אותי מצחוק לראות שאחד מיצרני הטקסטים המחליאים ביותר כאן ממלא את פיו חרא בדברו על אחד שכותב את עצמו בקול כל כך יחודי ואחר כמו הגמד. והלוואי וזה לא היה כל כך מגוחך כמו שזה חצוף.

מסתבר שהרוע הוא במיטבו כאשר האבסורד הוא במירעו.

הקול היחידי שאני שומע מהגמד זה קול של אדם מוכה טירוף התוקף בברוטאליות נערה שגילה פחות מחצי מגילו ולא מפסיק גם לאחר שהגברת שעולה עליו בכל הקשור בתבונה ריגשית מתנצלת על מה שלא עשתה, אכן מחליא.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 14 שנים • 28 בנוב׳ 2009

Re: טוב די,

הדורבנים​(נשלט) • 28 בנוב׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
Anjelina כתב/ה:
I can live with it if Eli can now go to the lady bow and say thank you and not another word more Eli please

..
bla bla

didnt I tell you to fuck off (bla bla) ?

I am having fun here
.

(-:

אוף, למה את חיה איתו icon_sad.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 28 בנוב׳ 2009
מוזר לי מדוע בחרת לערוך את הציטוט, פוג.
כדי לשכנע את מי במה?
Anjelina{Eliphal}

Re: טוב די,

Anjelina{Eliphal} • 28 בנוב׳ 2009
I live with him because i am his...no i am not beaten... he is kinder to me than even you cannot imagine
he said 3 times to leave this mess i didn't listen
he knows me as i know him
and to me he didn't mean as you think...it is a private something between us icon_smile.gif but thank you for concern