צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה קראתם טוב לאחרונה?

Madame T​(שולטת)
לפני 13 שנים • 6 ביולי 2010
Madame T​(שולטת) • 6 ביולי 2010
בטי בום כתב/ה:

אל תתיאשי ממנה היא מדהימה הילדה, היא תהיה בסדר icon_smile.gif

אוקיי, קניתי. אדווח על התקדמותי בהמשך. icon_cool.gif
ginger
ginger • 6 ביולי 2010
הלו !
בלי ספויילרים כאן !
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 6 ביולי 2010
ginger כתב/ה:
הלו !
בלי ספויילרים כאן !

אופס, סורי, צודקת. icon_razz.gif
פרלין​(נשלטת){ש}

Re: רק בשביל התענוג.

פרלין​(נשלטת){ש} • 6 ביולי 2010
flashback כתב/ה:
שוב ספר תמר שלא מבקש עירנות יתר או תשומת לב מיוחדת לפרטים, קריאה שטחית ועצלה של אחר צהריים אחד ומנומנם באמצע הקיץ, אבל מה, מה זה תענוג.

לאושר הזה קוראים "בדידותם של המספרים הראשוניים" : http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtPE.jhtml?itemNo=1024484&contrassID=2&subContrassID=5&sbSubContrassID=0.

מסתבר שהוא רב מכר היסטרי בעולם והוא של פיסיקאי אחד מוכשר בטירוף, ומסתמן כי הוא הולך לסחוף את רשימות רבי המכר גם אצלנו.
הבעיה העיקרית איתו היא שלא יתנו לכם לבחור אותו לבד, אלא ינסו למכור לכם אותו בכל חנות רשתית שתיכנסו אליה (מבצעים מגוחכים ומחירי רצפה).
אבל, קחו אותו ועוד ספר אחר (גם נבוקוב שם, בחיי אלוהים.) בשבעים ותשעה שקלים כי הוא שווה את זה ונגמר לי מהר מדי ,בעליבותם המופלאה של דמויותיו, בניחוח האיטלקי העולה גם מהתרגום ומהאמפתיה הבלתי נגמרת, שלא לדבר על חמלה, שהתעוררה בי לאנדרדוגים הנצחיים שנמצאים שם לעורר עלי את שלדי שבארון.

רק בשביל הכיף, 8 בסולם פלאשי.

6 בסולם פרלין. מתחיל משובח בצורה יוצאת דופן ומסתיים בקול ענות חלשה.

אבל סוף סוף קראתי את "קיץ" של אדית וורטון. יופי!

והחדש של אתגר קרת לא מרפה ממני, ואני אפילו לא ממש אוהבת אותו. לא יודעת, הוא מוכשר הבן זונה, אבל זה ספר מדכא במיוחד.
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 6 ביולי 2010
ספר לא קל, לא בעברית, לא חדש, ואפילו לא סיפורת -- מדובר בספר פילוסופיה/פסיכולוגיה שנכתב לקהל הרחב בשנת 75

The Origin of Consciousness in the Breakdown of the Bicameral Mind / Julian Jaynes

ספר פשוט מדהים -- הסברים פיזיולגים להתפתחות התרבות, מאיפה באים אלים, סכיזופרניה, וחברים דימיוניים של ילדים. מומלץ בחום למי שזה נשמע לו מעניין למחצה. למיטב ידיעתי לא תורגם לעברית.
בריז'יט​(אחרת)
לפני 13 שנים • 7 ביולי 2010
בריז'יט​(אחרת) • 7 ביולי 2010
המילון המשפחתי של דניאלה דקל - לונדון

הספר הזה עושה לי רוז' בלחיים מרוב שהוא מצחיק אותי icon_lol.gif הדרך בה היא מתארת ב מ ד ו י י ק מצבי יומיום שגרתיים (גידול ילדים, גידול בעל ועוד) משעשעת, הומוריסטית ועוקצנית טיפ'לה
Winner​(מתחלפת)
לפני 13 שנים • 7 ביולי 2010
Winner​(מתחלפת) • 7 ביולי 2010
לב מתעורר של גיל הראבן
אמנם אני די בהתחלה אבל לא מצליחה להניח אותו מהיד.וזה הסימן שהוא מעולה. כי אני בררנית icon_smile.gif
ginger
לפני 13 שנים • 9 ביולי 2010
ginger • 9 ביולי 2010
ידעתם כי יש בארץ (ב'הארץ') תשבץ ספרותי ??
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1177074.html
*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 13 שנים • 10 ביולי 2010

רם אורן

*מנגינה*{התווים שלו} • 10 ביולי 2010
לקרא את כולם
אחד יותר יפה מהשני.
המלצה חמה על "ימים אדומים".
שאר הספרים כאן:
http://bookme.co.il/Books/Show_Writer.aspx?Writer_ID=24907

בסופ"ש הנוכחי אני מרותקת ל- "לטרון".
אלו חייה של " אמא במדים", שחווה עם הבן את סיום קורס הקצינים. icon_wink.gif
שולה פנינים
לפני 13 שנים • 10 ביולי 2010
שולה פנינים • 10 ביולי 2010
Unseen Academicals
Terry Pratchett

הספר האחרון של בורא עולם הדיסק.
באופן אקטואלי עוסק בכדורגל (:
מומלץ לנוסעים המתמידים לעולם זה, כל היתר מוזמנים להכיר את הדמויות בספרים קודמים לפני שניגשים אליו. נהניתי ממנו ביותר.
כנראה שלא יהיו עוד ספרים בסידרה (באופן טראגי המוח המבריק שהגה את עולם הדיסק נפגע מאלצהיימר), אולי לכן היתה לי תחושת סופיות כשקראתי. אבל מי יודע, אולי עוד נופתע לטובה, במימד זה או אחר.

<הכותבת היא נשיאת מועדון מעריצים קטן אך אקסקלוסיבי של עולם הדיסק ומקבלת בזאת את עובדת היותה גיקית>