לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הזהרו משרלטנים

כלובי
לפני 20 שנים • 12 בדצמ׳ 2003

הזהרו משרלטנים

כלובי • 12 בדצמ׳ 2003
עבדים מוכנים להכל כדי להגיע למלכה שלהם
וזה מאד רומנטי אבל גם מהווה במה לסחטנות לפעמים.

להלן ההתכתבות שהיתה לי עם "שירז" או "אולגה" - מהכלוב:

למי שאין כח לקרוא את הכל, אציין רק שמדובר בהתחזות ובנסיון למשוך אתכם להתקשר לתיבה הקולית ולצ'אט, להשאר שם כמה שיותר זמן כדי ש"היא" (הוא?) ירוויח כמה גרושים מזמן האויר שלכם בשיחה הסלולרית. תפקידה(ו) לדובב אנשים כאן להתקשר ולהשאר על הקו כמה שיותר בתרמית שבסוף תזכו במלכת חלומותיכם.

שירז ואולגה, אלה הכינויים שלה בכלוב, תוכלו לראות למה אני מתכוון אם תקראו את הפרופיל שלה וזאת שיחה שניהלתי איתה במייל:

"שירז" >
ערב טוב,
זה כבר כמה פעמים שאני מנסה להיכנס לאתר ואני לא מצליחה, בכל פעם מופיע לי דף לבן עם "מידע קריטי" , מה הכוונה? והאם אין לי גישה להיכנס עקב העובדה שיש לי פנטיום 2 ולא פנטיום 4, למרות שבעבר הצלחתי להיכנס

אודה מראש
שירז משעל

כלובי>
אפשר לשאול בבקשה מה הכינוי שלך?

שירז>
הכינוי שלי , ושל חבר שלי די משתנה , חבר שלי "נשלט טוטאלי" , ואני domina shiraz או שירז הכינויים לפי מה שאני זוכרת הנם : בגדר השולט או הנשלטת
אגב, אני לא חושבת שזה משנה משהו כי בכל מקרה תוכן האדר ומיצובו עוסק בנשלטים או שולטים
אודה מראש
שירז משעל

כלובי>
שירז את הורחקת מהכלוב משום שעשית בו שימוש לצרכים מסחריים, תוך ניצול ורמאות.

שירז>
ידידי היקר,
אתה מטיח בי האשמות, שופט, ומבקר אותי בצורה משפילה ללא בסיס מוצדק לאליבי המגלומני שלך "ניצול" ו"רמאות", לא די בכך שזכותי להיכנס באיזה ניק שאני אבחר לעצמי עקב מיצוב האתר ותוכנו. שנית, על איזה שימוש מסחרי אתה מדבר? עד כמה שראיתי והבנתי מותר לי להשתמש בתמונה אישית ופרטים אישיים לרבות כתובת אימייל או מספר פון כזה או אחר וזה בדיוק מה שעשיתי.
אבקש התנצלות הולמת
שירז

כלובי>
הנסיון שלך הוא לסחוט דקות אויר מהמתעניינים אני לא יודע מה ההסדר שלך וכמה אגורות את מקבלת לדקה אבל אני לא אסכים לניצול של החברים בכלוב.

שירז>
אתה ממשיך להטיח בי האשמות?
ועל איזה נסיון סחיטה בדיוק אתה מדבר? אגורות?
לי נראה שאתה חי בסרט או שאתה משתמש בסמי הזיה
דבר עברית, איזה דקות מה זה דקות? ומי בכלל ביקש אגורות מהמתעניינים בכרטיס שלי.
מעולם לא ביקשתי אגורה שחוקה אחת מהגולשים באתר, ואני לא מאמינה על עצמי שאני מנהלת שיחה ירודה כזאת תוך הטחת האשמות חד צדדיות שלא בצדק.
זכותי המלאה לא לענות מילולית לאף אדם בכתיבה תמה על המקלדת וכן זכותי שישאירו לי הודעה בתיבה קולית ע"מ לשמוע מי הטיפוס אתו אני מדברת או הולכת להיפגש לסשן .
אנחנו חיים בסביבה מודרנית חדשנית ולא מיושנת - תתעורר !!!
שירז

כלובי>
בנוסף לשקרים ולחוצפה שלא תאמן שלך
זיהיתי שהתחברת בכינוי נוסף לכלוב "אולגה".
מעניין מאד.
כלובי.

גם שירז וגם אולגה נחסמו כמובן מהכלוב
אבל השארתי את הפרופיל שלהם כדי שתוכלו לראות במה דברים אמורים,
אנא הזהרו ולדווחו לי על נסיונות רמיה נוספים שאתם נתקלים בהם בכלוב אם וכאשר.
Black Roses
Black Roses • 12 בדצמ׳ 2003
ווואי איזה חוצפה יש לאנשים!
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 12 בדצמ׳ 2003
קצת מוזר האמת.
התמונה אכן אותה תמונה למרות שלמיטב זכרוני היתה שם פעם תמונה אחרת אצל מי שמכונה "אולגה", מוזר שהיא נכנסה בשני כינויים שונים.

אבל מה שבאמת מוזר הוא הרווח שלה אם בכלל ?????.
כמה לירות אפשר כבר לעשות מדבר כזה ????
הדרך הזאת להרוויח כמה לירות לא נראית לי מי יודע מה משתלמת, זה בילבול שכל לא נורמלי.

יש פה רואה חשבון, או כלכלן?
האם יצאנו מהמיתון ???? או שזה סימן למיתון עמוק עוד יותר?

מה שבטוח זה שהתמונה לא שלה, אני פונה תכף ומייד למדור חיפוש קרובים למצא את בעלת הרגליים מהתמונה !!!!
דני בוי
לפני 20 שנים • 13 בדצמ׳ 2003
דני בוי • 13 בדצמ׳ 2003
איך שהתחושות שלי נכונות icon_smile.gif

שכחת כלובי מי הפנה את תשומת ליבך לעניין מלכתחילה זמן קצר לאחר שהן התחברו ? (סתם לא מנסה לזקוף קרדיט שכולו שלך שלבסוף עלית על זה בעצמך icon_smile.gif )

כאחד שמנהל פורום באתר אחר אני כבר הספקתי להכיר את הטיפוסים האלו (לשמחתי רק וירטואלית) ,שקרנים ומתחזים שמנסים בצורה כביכול מתוחכמת לעשות כסף על חשבונם של התמימים ולא מדובר על אגורות וכל מה שמעניין אותם באתר כגון שלך כלובי זה למסחר את עצמם בצורה אנונימית עם תירוץ טוב אח"כ להתחמק מהעניין בדיוק באותם תירוצים שהיא/הוא (אני מוכן לחתום לך שמדובר או בגבר או בגבר שמעסיק אישה לצורך העניין) השתמשו שחשפת כאן.

אומנם אני לא פונה לכל פרופיל של מלכה שאני רואה ולעיתים גם כשאני פונה רק לצורך אמירת שלום וברכת ברוכה הבאה, אני לא ממש בעד הכרויות וירטואליות או טלפוניות (מערכות הכרות קוליות) ועכשיו אנחנו גם מבינים למה.
ואם אני כבר מעוניין להכיר אז אני משתדל ליצור קשר ראשוני כדי שאח"כ ליצור בסיס טוב להכרות במקום כמו המועדון אם זה אפשרי פנים מול פנים.
גם שירז וגם אולגה נרשמו לאתר כמעט באותו זמן וכשנכנסתי לפרופיל שלהם ישר קלטתי שמשהו כאן מסריח.
אומנם בהתחלה כשראיתי רק פרופיל אחד עוד היה לי ספק קל אבל כשראיתי את השני אז כבר התמונה הייתה חשודה.
אם אני זוכר טוב הייתה עוד אחת עם פרופיל באתו סגנון אבל אולי היא כבר נעלמה.
גם אם האתר לא שלי אך בכל זאת לא אהבתי את העובדה שמנצלים את האתר לצורך עשיית פרסומת מסחרית שככל הנראה גם כוזבת.
מזכיר לי קצת את כלבוטק משום מה הסיפור הזה.
אתה צריך לדעתי כלובי לפתוח פורום בשם "פשעים וירטואליים" או "הבולשת של כלובי" icon_biggrin.gif
בכל מקרה הנושא רציני ולא מצחיק וזה מזכיר את שיטת ההכרויות דרך המודעות בעיתונים שמבטיחים לך הכרויות וסקס עם נשים בתשלום מראש בהפקדה לבנק ובסוף אפילו בקושי טלפון של בחורה הבן אדם מקבל icon_evil.gif
כמובן שהאחריות במקרים אלה חלה על הצרכן הפרייר והתמים עצמו אז גם במקרה כמו זה כאן באתר האחריות חלה גם על העבדים עצמם שלא יהיו מוכנים לעשות הכל בשביל להכיר מלכה כפי שציינת כלובי ויחשבו קצת בהיגיון.
בכל מקרה יש לציין שמקרה זה הינו חוקי ואין כאן שום רמאות פלילית אך רמאות מוסרית כן, ניצול האתר לפרסום זו עבירה מוסרית שזכותו של בעל האתר להרחיק אדם כזה אפילו בלי הסברים.
אני מאחורי פעולותיך כלובי ועליי לציין שבניגוד לאתרים אחרים אתה עוד רך מידי icon_smile.gif

אז בהמשך לדבריי.
החלטתי לפנות אל שתיהן ולתהות על קנקנן.
יש לציין שאף אחת מהן לא הואילה לענות ולו תגובה אחת בהודעות הפרטיות.
החלטתי בכל זאת להתקשר למספר שצויין שם למרות שהוא שונה אצל שתיהן אך המערכת אותה מערכת קולית ולהשאיר הודעה מתאימה לדרישותיהן יפה ומנומסת כולל מספר טלפון ומבלי להשתחצן הודעות יפות אני יודע להשאיר.
יש לציין ששתיהן לא טרחו לחזור , לא למספר שהשארתי ולא תגובה חזרה דרך ההודעות הפרטיות של הכלוב כשניסיתי שוב פעם לפנותולשאול האם קיבלו את הודעתי בתיבתן הקולית.
לא היה אכפת לי הכמה דקות שביזבזתי על המערכת הקולית להכרויות הזו וכל זאת כדי לספק את יצר סקרנותי ולאמת את חשדותיי לגביהן.

הדברים שהחשידו בפרופיל שלהן וזו לתשומת לב האנשים התמימים שלהבא לא יאכלו אותה בגדול icon_smile.gif :

אותו מבנה וסגנון בפרופיל, הניסוחים המפורטים, תוכנם, הדרישות המאד ספציפיות, תמונות גלויות כמעט ללא טשטוש וקלות לזיהוי של שתי נשים יפות, פרסום טלפון של מערכת קולית ושם ניתן להשאיר להן הודעה, הבקשה שלא להשאיר הודעות פרטיות בתיבת ההודעות באתר אחרת לא ייענו.
וכמובן אי המענה להודעות שהושארו להן, אי השתתפות בפורומים ובצ'אט (למרות שאולגה נראתה פעמים בודדות בצ'אט אך לא השתתפה בשיחות הכלליות חוץ מפעם אחת שכתבה שרק עבדים חובבי פוט פטיש יפנו אליה כשאני הייתי נוכח ויתקנו אותי אם אני טועה).

בכל מקרה יאמרו הם ודאי שכל הדברים הללו הינם בגדר חשדות ולא שום דבר מוכח אך עצם העובדה שאתה כלובי גילית ודאי שהם תחת אותו אייפי זו הוכחה מספיק טובה אחרת לא היית ממהר להעלות נושא זה ותודה רבה שהעלת זאת לטובת כולם.

עפ"י אותם תגובות שקיבלת משירז במייל שפירסמת כאן אני כמעט משוכנע שמדובר בגבר שענה לך לפי סגנון הדיבור האגרסיבי והבוטה ואם זה לא גבר אל תקרא לי דניאל icon_lol.gif

ועוד דבר אחרון :
הזהר מכניסתם של טרולים ומחבלים לאתר.
החסימה של אדם זה מהאתר עלולה בתור נקמה ליצור אצלו ניסיונות שונים לניגוח וחבלה באתר.
משוכנע דבר ראשון שדאגת למערכת הגנה ואבטחה טובה.
דבר שני שים לב לניקים חדשים במיוחד של עבדים שייכנסו לאתר שייצאו להגנת אותן "מלכות" כביכול בפורומים ובהודעות פרטיות/צ'אט לעבדים אחרים באומרם שאותן מלכות אמיתיות והם נפגשו איתן ואין דברים בגו וכי חסימתם מיותרת וטיפשית חסר שחר.

מחזק ידיך כלובי icon_smile.gif
כלובי
לפני 20 שנים • 14 בדצמ׳ 2003
כלובי • 14 בדצמ׳ 2003
חן חן ותודה על הטיפים המעניינים icon_smile.gif

עד ההתחזות הבאה..
תאיר​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 14 בדצמ׳ 2003
תאיר​(נשלטת) • 14 בדצמ׳ 2003
מעבר לעלות השיחה
יש סכנה בשיחות לכל מיני סקס-פון כאלה. זוכרים את "אדוני יעזוב את המקום" מ "רק בישראל"? הבן אדם עבד הרבה שנים והצליח לסחוט הרבה אנשים עד שעצרו אותו.
בטח בעקבות פרסום הפרשה יש עוד שמנסים ללכת בדרכו.
פולו
לפני 20 שנים • 3 בינו׳ 2004
פולו • 3 בינו׳ 2004
כל הכבוד כלובי!!!
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 3 בינו׳ 2004
עוד משהו ששמתי לב כבר מזמן ושכחתי לדווח

אנא שימו לב לאלו שמוסיפים מספר של איי סי קיו, לפעמים ניתן לגלות כמה דברים מאוד מעניינים על האנשים האלה דרך האי סי קיו כמו שם וגיל אמיתי, 15 למשל

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
יערה​(נשלטת){SEAMASTER}

היא כנראה לא היתה חכמה מספיק

יערה​(נשלטת){SEAMASTER} • 3 בינו׳ 2004
הצצתי בכרטסים ואמרתי לעצמי מה היא כזו סתומה שהפלילה את עצמה ? לבחור פעמיים באותה התמונה בשני כרטיסים שונים ?

כל הכבוד כלובי .
subtal​(נשלט)
לפני 19 שנים • 23 באוק׳ 2004

משנה זהירות...

subtal​(נשלט) • 23 באוק׳ 2004
הי,

איני נוהג לכתוב באתר, אך מזל שיש שירשורים כאלו, ומזל שיש גוגל.
שימו לב לעוד מופע של אחיזת עיניים בידי שירז (נראה שהיא אשפית בסחיטה דרך הטלפון...):

"שלח הודעה בסלולר עם המילה domina באנגלית והמלכה שירז תבחר אקראית את מספר הטלפון שלך ותזמין אותך לסשן מוטרף ואיכותי במידה ומספר הסלולר שלך עלה בגורל תישלח אליך הודעת sms עם הטלפון האישי של domina shiraz עם קוד אישי, כדי שתוכל לקבוע אתה סשן בזמנך הפנוי.

הודעה מהדומינה שירז:
שים לב כלבלב,כדי להגדיל את הסיכויים שלך להגיע אלי לסשן מוטרף שלא תקבל מאף מלכה תדאג להוכיח לי שאתה רציני ותשלח לי כמה פעמים הודעה כדי שאוכל להתייחס אליך ברצינות ולראות את ההודעה שלך מבלי להתאמץ
שימו לב: ... [וזה ממשיך]"

לפרסומת המלאה:
http://www.domina.co.il/all/pir.asp

בזבוז הכסף, על אחריותכם הנשית.

נ.ב.: "עלות הודעה 5 ₪ כולל מע"מ ."