בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך זה שלא מדברים פה על המסיבה ב"דנג'ן החדש"?

kinkycat
לפני 13 שנים • 20 ביולי 2010

הפרטים המלאים של קטסטרופה

kinkycat • 20 ביולי 2010
קטסטרופה כתב/ה:
אתם מתביישים במי אתם, מה אתם ואיפה אתם מבלים?

לקטסטרופה היקר,

כשתעלה לפרופיל שלך את תלושי המשכורת שלך, העתק מלא של תיקך הרפואי לרבות גליונות אשפוז, צילומי רנטגן והדמיות CT (ככל שישנם), תדפיס תשלומים שקיבלת מהביטוח הלאומי, פירוט חיובים בכרטיס האשראי, תצלום של גליונות ותעודות ציונים מכתה א' ועד בכלל (לרבות הערכות של המחנכים/ות) חוות דעת של מפקדיך בצה''ל ולחלופין פרוטוקול של הועדה שפטרה אותך משירות (במידה וקיבלת פטור), פירוט כניסות ויציאות מהארץ, תוצאות מבחני מיון לעבודה שעברת, היסטוריה תעסוקתית, פלט שיחות טלפון ותמונות פנים ופרופיל...

אז תוכל להטיף לנו על בושה ופרטיות
עד אז, אנא חזור להסתתר מאחורי כינוי באתר הכלוב.
ד''ש בבית
submissive
James Bondage​(מתחלף)

Re: בעיה קטנטונת....

James Bondage​(מתחלף) • 20 ביולי 2010
submissive כתב/ה:

כלומר, זה עניין של זמן עד שיסגרו את החשבון...

מצוין! שיסגרו את החשבון כל שלישי וחמישי. כל חשבון כזה שפתוח לאורך זמן הוא מקור לדליפת מידע.

בתור מישהו שיש לו כמה חשבונות בפייסבוק עם נתונים פיקטיביים לגמרי, אני יכול להגיד לך שהם לא בודקים שום דבר. למעשה, רוב הזהויות האלטרנטיביות שלי מקבלות Friend Requests מאנשים שטוענים שמכירים אותם מכיוון שלמדו באותה אוניברסיטה, וכו'. משעשע.
טל טלון2
טל טלון2 • 20 ביולי 2010
לא מצליח להסיר את ההזמנה בפייסבוק מהאירועים שלי (בדר"כ יש לחצן הסר בתחתית דף הארוע)
עזרה? מישהו?

ממש לא מעוניין שיהיה בדף הארועים שלי ! (גם לא מסרתי מעולם את המייל שלי לא ברישום לכלוב ולא בשום הזדמנות אחרת).
שוסי
לפני 13 שנים • 21 ביולי 2010
שוסי • 21 ביולי 2010
אני באמת שלא מבינה מה הבעיה הגדולה לאשר הגעה בפרופיל של לא סתם עוד עבד icon_arrow.gif
009​(אחר)
009​(אחר) • 21 ביולי 2010
מי זה הבחור הזה לא סתם עוד עבד?
daLord

אני לא בקיא ברזי הפוליטיקה פה

daLord • 21 ביולי 2010
אז תהיה תחרות לספייס, מה חדש ומה רע בזה?
אני אולי לא יודע כמה דברים לגבי יחסים בין אנשים פה.. כי אין לי בעיה לקבל בפפיסבוק הזמנה לאירוע.
אני מקבל לפחות 20 הזמנות ביום.
חברים שלי יודעים שאני קשור לסצינה הזו של הבדסמ.. אבל ההורים הדודים הלקוחות שלי, אחותי.. לא כולם צריכים לדעת. וזה לא כי אני מתבייש בזה, הם פשוט לא צריכים לדעת.
ולא בא לי שהם יקבלו הודעה בפפיסבוק שאני אישרתי הגעה למסיבה בסגנון הזה, ויתחילו לשאול שאלות.
אגב פה בכלוב אני חשוף לגמרי יש כל הפרטים עלי, ומי שפתוח בעצמו לבדסמ כנראה שנכנס לאתר הזה.. ואם עשה כן, לא אכפת לי שידע מי אני.

לכן שאלתי בנאיביות כנראה, מדוע המסיבה לא מפורסמת כאן.. מצטער אם עוררתי שדים, לא התכוונתי לזה.
המלט

דה לורד

המלט • 21 ביולי 2010
עוררת סוג של דיון, בטח לא שדים. אנשים מבלבלים בין פרטיות לבין סודיות. פרטיות היא זכות-בסיסית
ויסודית של כל אדם, והתיאור שלך של השיקולים הפרטיים שלך רק מחדד את זה. כמו שאתה לא
מעוניין שהלקוחות שלך יתעסקו בפרטיות שלך, שכוללת בין השאר את בחירתך להיות כאן - גם אני לא
מעוניין שהבחירות שלי לבלות במועדון הדנג'ן או להיות חבר בכלוב תהיינה חשופות לעיני כל. זה לא
משום שאני מתבייש, קטה, אלא משום שאני מממש את זכותי להגדיר גבולות ברורים לתחום הפרטי
שלי. בנוסף, אני גם עושה חשבון: אני עושה חשבון משום שאני לא חי בבועה בדסמית, אלא בעולם בו
יש אנשים שלא מקבלים את הבחירות הפרטיות שלי ועלולים לגרום לי נזק. אנשים כאלה לא צריכים
לדעת על הבחירות הפרטיות שלי. עד כדי כך פשוט.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי יול' 21, 2010 11:34 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
המלט
המלט • 21 ביולי 2010
זונת סושי כתב/ה:
אני באמת שלא מבינה מה הבעיה הגדולה לאשר הגעה בפרופיל של לא סתם עוד עבד icon_arrow.gif

אני גם לא מבין למה כבר לא מדברים עם הפלסטינאים.
Josephin​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 22 ביולי 2010
Josephin​(לא בעסק) • 22 ביולי 2010

עצם העובדה שהמועדון פורסם בפייס בוק נותנת פתח לונילים זבי חוטם, וסתם סקרנים להגיע למקום.
אני לא אפתח כינוי נוסף כדי להרשם למסיבה וגם לא אגיע למסיבות שאחוז גבוה מהאנשים שיגיעו למועדון יהיו ונילים.
אני מבינה את זה שמדובר בענין כלכלי ושיווקי ,ומטרת הבעלים בפרסום בפייסבוק זה שהמועדון יהיה מלא כדי שבעלי המועדון ירוויחו.
אני אישית מעדיפה איכות על כמות לכן גם הפסקתי ללכת למסיבות של אייר, ואני עדיין מעדיפה את המסיבות של דיווה.

venus in our blood​(שולטת)
לפני 13 שנים • 22 ביולי 2010

איך מדיון על הדאנג'ן החדש

venus in our blood​(שולטת) • 22 ביולי 2010
הפך הדיון הזה לחשיפה ?

בהחלט יכולה להבין את מניעיהם של אלו הבוחרים לשמור על פרטיותם (צנעת הפרט.משפחה.חברים.עבודה. ו\ או רצון לשמור על אנונימיות ).

בהחלט מזדהה עם אלו שאין להם כל בעייה עם זה ,

ועדיין חושבת שיש מקום לפרסם את הדאנג'ן החדש גם כאן. לא כתחליף לפייסבוק,אלא בנוסף.