בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הדאנג'ן חזר! חמישי 29/7 - יומולדת והופעה של שלהבת!

Inside your head
לפני 13 שנים • 26 ביולי 2010
Inside your head • 26 ביולי 2010
המיקום מלחיץ אותי!

לא הייתי שם, עדיין.
אני רוצה להגיח לפחות פעם אחת, ואני מלאת חששות לגבי המיקום.
נראה לי מפוקפק (ושוב, נראה לי) איזור התחנה המרכזית, נווה שאנן.
בדקתי מספר תגובות לאחר המסיבה, חלקם אמרו "הארלם" חלקם אמרו "הארלם" עם קריצה וצחקוק וחלקם אמרו לא רציני בכלל.
אז אשמח אם יבהירו מעט לגבי המיקום, ואשמח אם ההסבר יגיע מצוות הדאנג'ן.

אה, כן...
האם יש מספיק חניה?
דום-34​(שולט)
דום-34​(שולט) • 26 ביולי 2010
המקום נמצא בצד השני של "הארלם" שחכמי חלם אמרו לך, אגב באם זה באמת "הארלם " הכיצד ייתכן שמועדונים יוקרתיים כגון ה MESSI יהיו בצמוד למועדון ה "דאנג'ן" תחשבי על זה ...

ב. יש מלא חניה במקום

ג . תבואי בלי חששש.
!fetish!
!fetish! • 26 ביולי 2010
Dungeon כתב/ה:
פטיש, למען הגילוי הנאות היה כדאי אם היית מספר לקוראים על מה באמת יצא קצפך. אתה חשבת, משום מה, שמגיע לך להיכנס בחינם לכל המסיבות שנערכות בדאנג'ן, והנהלת המועדון חשבה אחרת. במסיבה שנערכה בשישי שעבר עוד נכנסת בחינם, אבל כשהגעת הפעם ונאמר לך שאתה צריך לשלם בכניסה, עוררת מהומה ולאחר מכן הסתובבת והלכת. שאלה מעניינת היא איך ולמה אתה מרשה לעצמך לחוות דעה על מסיבה שבכלל לא נכנסת אליה.

ראשית , "התמזל מזלי" להיות באירוע שם שבוע לפני , הביזיון כבר ניכר אז.מיותר לציין שכבר אז עזבתי את המקום 2 דקות אחרי שנכנסתי. לא הבעתי דעתי על המסיבה כי אם על המקום ועל הנהלת המקום , שבו כאמור, הייתי וסבלתי , שבוע לאחר מכן, נתתי עוד צ'אנס, וככל שאני מתקרב לכבשן אני רואה אנשים בורחים משם תוך כדי המלצות חמות תרתי משמע לא להכנס.

אמת שחשבתי שתינתן לי כניסה חינם כפי שלמארגנים ניתנו כניסות חינם לכל אירועי בעבר, בתחום הבדס"מ ואירועים אחרים, אבל כאשר עודכנתי שהזלזול מגיע גם למובן הזה ושכפי הנראה כלום לא השתנה מביקורי הקודם , העדפתי להענות להמלצות של אלו אשר נכוו , תרתי משמע, ולמנוע מעצמי את הסבל.

מהומה ממש לא גרמתי.
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 26 ביולי 2010
Separated Self כתב/ה:
המיקום מלחיץ אותי!

לא הייתי שם, עדיין.
אני רוצה להגיח לפחות פעם אחת, ואני מלאת חששות לגבי המיקום.
נראה לי מפוקפק (ושוב, נראה לי) איזור התחנה המרכזית, נווה שאנן.
בדקתי מספר תגובות לאחר המסיבה, חלקם אמרו "הארלם" חלקם אמרו "הארלם" עם קריצה וצחקוק וחלקם אמרו לא רציני בכלל.
אז אשמח אם יבהירו מעט לגבי המיקום, ואשמח אם ההסבר יגיע מצוות הדאנג'ן.

אה, כן...
האם יש מספיק חניה?

המועדון ממוקם ממש בקצה של רחוב השרון, מרחק כמה צעדי הליכה מהכביש הראשי ומפינת הרחובות הרכבת ודרך מנחם בגין, והוא יחסית מבודד ורחוק מ"הארלם". אין בעיה של חניה בסביבת המועדון. אם יש לך או לאחרים שאלות נוספות - אנחנו כאן.
שוסי
שוסי • 26 ביולי 2010
!fetish! כתב/ה:
Dungeon כתב/ה:
פטיש, למען הגילוי הנאות היה כדאי אם היית מספר לקוראים על מה באמת יצא קצפך. אתה חשבת, משום מה, שמגיע לך להיכנס בחינם לכל המסיבות שנערכות בדאנג'ן, והנהלת המועדון חשבה אחרת. במסיבה שנערכה בשישי שעבר עוד נכנסת בחינם, אבל כשהגעת הפעם ונאמר לך שאתה צריך לשלם בכניסה, עוררת מהומה ולאחר מכן הסתובבת והלכת. שאלה מעניינת היא איך ולמה אתה מרשה לעצמך לחוות דעה על מסיבה שבכלל לא נכנסת אליה.

ראשית , "התמזל מזלי" להיות באירוע שם שבוע לפני , הביזיון כבר ניכר אז.מיותר לציין שכבר אז עזבתי את המקום 2 דקות אחרי שנכנסתי. לא הבעתי דעתי על המסיבה כי אם על המקום ועל הנהלת המקום , שבו כאמור, הייתי וסבלתי , שבוע לאחר מכן, נתתי עוד צ'אנס, וככל שאני מתקרב לכבשן אני רואה אנשים בורחים משם תוך כדי המלצות חמות תרתי משמע לא להכנס.

אמת שחשבתי שתינתן לי כניסה חינם כפי שלמארגנים ניתנו כניסות חינם לכל אירועי בעבר, בתחום הבדס"מ ואירועים אחרים, אבל כאשר עודכנתי שהזלזול מגיע גם למובן הזה ושכפי הנראה כלום לא השתנה מביקורי הקודם , העדפתי להענות להמלצות של אלו אשר נכוו , תרתי משמע, ולמנוע מעצמי את הסבל.

מהומה ממש לא גרמתי.

היי פטיש icon_smile.gif
לגבי הטענה הראשונה שלך,אתה אכן צודק,היה באמת חם מאוד,אבל כמו שנאמר ממש בשרשור זה:"אנחנו יודעים... היה חם מאוד במסיבה האחרונה, ולא רק בגלל האווירה. אנחנו מתנצלים על התקלה. השבוע כבר תרגישו היטב את המזגנים החדשים, ונפצה אתכם עם מחיר כניסה של 30 שקלים – לכולם, לכל אורך הלילה.
בנוסף, יחולקו לכם קרטיבים צוננים.".אתה מוזמן להגיע ולהיווכח בעצמך בשינוי המרענן(תרתי משמע).
PostBlue​(מתחלפת){!fetish!}
לפני 13 שנים • 27 ביולי 2010
PostBlue​(מתחלפת){!fetish!} • 27 ביולי 2010
אני לא רוצה לקחת חלק בחילופי ההאשמות, רק רוצה לשאול:
מישהו כאן היה לאחרונה במועדון? יצא למסיבה?
המועדונים העלובים ביותר בת"א, שמשמשים סצנות קטנות מאד בהשוואה לקהילת הבדסמ, עומדים בסטנדטים שה-so called "מועדון" החדש לא עומד בהם. המקום נראה כמו מקלט שכונתי... קירות לבנים, תקרה נמוכה, בלי אוורור מינימאלי (תודה על ההבטחות, אבל לי זכור שפיזרתם אותן גם אחרי מסיבת האולטרא בה ביקרנו לפני שבועיים). אני מניחה שאין טעם אפילו לתהות עד כמה בטיחותי לקיים אירוע במבנה הזה, לא נראה שיש יציאות חירום ואני מוכנה להתערב שלא קיבלתם את האישורים המתאימים.

בקיצור, דחפתם אותנו לתוך מה שאמור לשמש כמחסן של אחת החנויות.

נותן לי הרגשה שמה שעבר לכם בראש הסתכם ב"הקהילה הזאת תהיה אסירת תודה, תגיע ותשלם כל שבוע גם אם נארגן מסיבה בשירותים ציבוריים"...

ונ.ב. קצר לאדוני:
אמרתי לך, נכון? icon_lol.gif
דום-34​(שולט)
דום-34​(שולט) • 27 ביולי 2010
חחחחחחחחח

דחפנו שלפנו רובים איומים רק שאת ובן זוג שלך תבואו

חחחחחחחחחחחח

ממש לא מי שרוצה בא ומי שלא רוצה לא בא

בקשר למחסן אני מאחל לי ולך מחסן כזה כל החיים

ודרך אגב רק את ובן זוגך יוצאים למועדונים

אנחנו סגורים בחדרים שלנו לא מכירים מועדונים

נ.ב

הייתי רוצה לדעת מה היית כותבת או בן זוגך היו כותבים עם היו מכניסים אותכם חינם icon_lol.gif
PostBlue​(מתחלפת){!fetish!}
PostBlue​(מתחלפת){!fetish!} • 27 ביולי 2010
דום-34 כתב/ה:
חחחחחחחחח

דחפנו שלפנו רובים איומים רק שאת ובן זוג שלך תבואו

חחחחחחחחחחחח

ממש לא מי שרוצה בא ומי שלא רוצה לא בא

בקשר למחסן אני מאחל לי ולך מחסן כזה כל החיים

ודרך אגב רק את ובן זוגך יוצאים למועדונים

אנחנו סגורים בחדרים שלנו לא מכירים מועדונים

נ.ב

הייתי רוצה לדעת מה היית כותבת או בן זוגך היו כותבים עם היו מכניסים אותכם חינם icon_lol.gif

הדברים שלך משקפים בדיוק את מה שאני אומרת. נכון, לא חייבים לצאת לשם, ואני בהחלט לא מתכוונת להגיע יותר (אגב, אני לא רציתי לחזור כבר אחרי הפעם הראשונה, אבל בן זוגי אמר שחייבים לפרגן ולתת עוד צ'אנס).

אם אתם יוצאים לעוד מועדונים, אני בטוחה שאתה יודע שההשוואה לא מחמיאה למקום. לא צריך להרחיק לכת למועדוני בדסמ באמסטרדם וניו יורק, מספיק לקפוץ למקסים.

אגב, למיטב זכרוני גם אותך ואת בת זוגתך המקסימה פגשנו בחוץ וקיבלנו אזהרה מהמצב למטה... icon_razz.gif
דום-34​(שולט)
דום-34​(שולט) • 27 ביולי 2010
נכון יצאנו החוצה כי הייתה בעיה קטנה במזגן

מה הקשר אחרי עשר דקות אני ובת זוגתי המקסימה חזרנו לסשנים

וחוץ מזה כל אחד עושה את הבחירות שלו לאן לצאת ולאן לא לצאת

שיהיה לשניכם הצלחה בחיים ולא חשוב לאן שתצאו .

אזהרה מאתנו למרבה הזכרון שלי הקצר לא זוכר שבכלל אמרתי לך או לבן זוגך מילה

או שעמדתי שניה לידכם נו שוין