ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלת סקר

אנאלון​(נשלט)
לפני 13 שנים • 18 באוג׳ 2010

הייתי מסכם זאת כך לטעמי

אנאלון​(נשלט) • 18 באוג׳ 2010
לפי הסטטיסטיקה כשליש מהזוגות מתגרשים
ועוד איזה אחוז לא קטן מתגרשים
אז לגבי הענין של האביר על הסוס הלבן שנחיה איתו לנצח נצחים
זו פנטזיה ועדיף להנמיך צפיות מראש
לגבי התאמה מינית, אף אחד/אחת לא בודק את הפרטנר בפגישה ראשונה/
סקס ראשון
זה דבר שנרכש לאט ובהדרגה ובסוף הרי זה רק אחד הפרמטרים בקשר זוגי
אבל לגבי מי שלא יורד לזוגתו: או שילמד או שתוותרי עליו icon_cool.gif
אדון בועל בתשוקה

אכן זו סוגיה קריטית לנשים השמ"ד

אדון בועל בתשוקה • 18 באוג׳ 2010
חייבים להודות: זו אכן סוגיה קריטית לנשים השמ"ד ( רק לצרכי קיצור: ר"ת של "השמנות, מכוערות, דחויות " ) שכן, גם אם סירובם של גברים מסוימים לבצע מין אוראלי לנשים שלהם - הוא מגונה, הרי בכל זאת, יש משהו באליבי של גבר שיטען שהוא "אוהב מאוד ללקק לנשים אבל לא מסוגל לעשות את זה לאישה שמנה " .
כי בואו נהיה הגונים עם עצמנו: המראה הזה של גבר המשקיע את פרצופו בין יריכיה של אחת מהנשים השמ"ד, איננו מלבב בלשון מאוד ממעיטה, גם הרהורי האימה הבלתי נמנעים העלולים לחלוף בראשו של גבר כזה ברגע הנתון - פן השמנה הזאת תכווץ את יריכיה בבת-אחת ואז....אנה הוא בא ??!! כל אלה אכן מהווים טיעונים לקולא עבור גבר שמסרב לעשות זאת עם השמ"ד.

אם יש משהו שבכל זאת יכול להוות בבחינת קרן אור באפילה בסוגיה זו עבור הנשים השמ"ד הרי זו הידיעה שמדובר ב...דיון תיאורטי ומדומיין לחלוטין כי קודם כל צריך שיקרה הנס הבלתי ישוער הזה שיפציע ...גבר בחייה של אחת מהנשים השמ"ד ( והסיכוי לכך , כידוע במציאות חייה של השמנה שלנו, נמוך עשרות מונים מסיכוייה ל....היפגע בפיגוע טרור למשל...) ורק אח"כ היא תוכל לשקוע בהרהורי המותרות הללו של הדיון המטורלל הזה....
אנאלון​(נשלט)

אני רוצה להגיד לך שאתה גס רוח בצורה יוצאת דופן

אנאלון​(נשלט) • 18 באוג׳ 2010
ולפי דעתי זה נובע מהתסכול שאף בחורה לא שמה עליך קצוצ
לרדת לבחורה שמנה זה אחת התענוגות הגדולים שגבר יכול לחוות
ואני אומר לך זאת מנסיון
seelinewoman

Re: הייתי מסכם זאת כך לטעמי

seelinewoman • 18 באוג׳ 2010
רובי46 כתב/ה:
לפי הסטטיסטיקה כשליש מהזוגות מתגרשים
ועוד איזה אחוז לא קטן מתגרשים
אז לגבי הענין של האביר על הסוס הלבן שנחיה איתו לנצח נצחים
זו פנטזיה ועדיף להנמיך צפיות מראש
לגבי התאמה מינית, אף אחד/אחת לא בודק את הפרטנר בפגישה ראשונה/
סקס ראשון
זה דבר שנרכש לאט ובהדרגה ובסוף הרי זה רק אחד הפרמטרים בקשר זוגי
אבל לגבי מי שלא יורד לזוגתו: או שילמד או שתוותרי עליו icon_cool.gif

לטעמי, זאת שאלה של למה השליש הזה מתחתנים מלכתחילה, ולמה עוד שליש שהיו מתים להתגרש לא עושים זאת ויוצאים לחיים חדשים. ואולי זאת בכלל שאלה של כאב. מהסוג שמטפלים בו רק בשתיקה ארוכה לכל החיים. או בוגדים, או עושים דברים אחרים שהורסים את החיים במקום לחיות אותם. ותודה על התשובה icon_smile.gif
אדון בועל בתשוקה

Re: אני רוצה להגיד לך שאתה גס רוח בצורה יוצאת דופן

אדון בועל בתשוקה • 18 באוג׳ 2010
רובי46 כתב/ה:
ואני אומר לך זאת מנסיון

נו עם "הטעם" שלך קשה להתווכח. אם זה הטעם שלך אני יכול רק לנחש שאתה גם נהנה מאוד לאכול חרה....
seelinewoman

Re: אני רוצה להגיד לך שאתה גס רוח בצורה יוצאת דופן

רובי46 כתב/ה:
ואני אומר לך זאת מנסיון

רובי מקסים,
יש לי וידוי, והוא די קשה לי למרות שכבר הזכרתי זאת היכנשהו:
אני ממש ממש ממש לא אוהבת שיורדים לי,
ומסרבת לכך בתוקף.
אני מעדיפה דווקא חדירה תקיפה יותר וחזקה.
לעומת זאת, אני אוהבת מאד לרדת לאחרים.
זה בעצם הרקע לשאלתי.
מה קורה כשרצונות מתנגשים?
יש לי חבר שאשתו האהובה לא מוכנה לרדת לו,
אז הוא מסתפק בלרדת לה, והאהבה שלו אליה נשארה.
כלום לא התפוגג, והוא לא ממש מקטר.
אבל לי אין כוח וסבלנות ללחץ רגשי מתון.
אני פשוט לא אוהבת להרגיש שם לשון icon_rolleyes.gif
צר לי.
seelinewoman
bent_wordsmith כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
bent_wordsmith כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
בוגדים כי בוגדים.
בוגד בוגד. לא בוגד לא בוגד. נקודה.

כי חסרה לו מציצה? אחלה. על מה מתערבים שאם הייתה לו מציצה היה בוגד כדי לקבל מציצה שונה ושאם כל ערב היה מקבל ממנה מציצה שונה, היה בוגד כדי ש"היא" תהיה שונה?

הייתי אומר שעדיף להודיע מראש שלא תהיה נאמן, אבל לא כולם יודעים את זה מראש כמוני. יש כאלו שמקווים שיהיו מסופקים עם אותה אחת עד סוף ימיהם.

ובכלל לשאלת סקר לא אמורים להשיב בכן ולא?

גמד יקר, לרוב אני נהנה לקרוא אותך, לפעמים אני חושב שאתה מפספס את היקום במטר, זו אחת הפעמים.

למה? אכפת לך להקדיש לי מזמנך ולהסביר?
אני לרגע ובאף מקום לא טענתי שאני יודע את הכל ושאני צודק תמיד. מקסימום שאני יכול להעיד עליו שאני משיב בכנות ובהתאם לניסיון שלי המבוסס עלי (אני בוגד ותמיד בגדתי וממש ללא שום קשר לאיכות המציצה אלא כי כזה אני) ועל מכריי הקרובים ביותר (על רחוקים אין לי די חוצפה להעיד דבר). גם אם ההכרות שלי עם עצמי עקב ההסבר שלך לא תשתנה, אני אהיה ותמיד הייתי אסיר תודה להכיר צד שונה/אחר.
למעשה, לשם כך אני כאן. icon_confused.gif

אני אנסה ואכשל , נושא טעון ולא לוגי, לתפיסתי בגידה היא בהכללה סימפטום להשלמת חסר.

מציצה או לא, חוסר הוא לא עניין של תנוחה / אקט או כול תיאור נקודתי, חוסר הוא עניין נפשי, מנגנון שאני לא מבין ולא אנסה לתאר.

אני טוען שאתה ושכמותך מכורים לכיבוש, לאדרנלין, ולסיפוק העצמי שלכם, החוסר שלכם הוא הדבר היחיד שאי אפשר לספק בחיי השיגרה של הזוגיות. ולכן קייימים הבוגדים הסדרתיים.

אני טוען שקיימת קבוצה שנייה, שהחסך אותה היא משלימה הוא אחר ולא נובע מחסך מיני. אילו מוצאים את עצמם בוגדים ונהנים ללא ספק גם ממין עבור דברים קטנים בהרבה, ההרגשה של החיבוק המסויים, אהבה, אני שוב מעט קצר במילים, אבל אני טוען שהסוג השני לא יבגוד אם הוא ילמד להשלים את החסר.

גררר, שונא את התשובה שלי, אבל ניסיתי

אני דווקא אוהבת את התשובה שלך.
קיבלתי סוף סוף מושג לגבי הדרך שיש למלא בה חוסרים,
מבלי לפגוע. אני מקווה לפחות.
seelinewoman
bent_wordsmith כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
bent_wordsmith כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
בוגדים כי בוגדים.
בוגד בוגד. לא בוגד לא בוגד. נקודה.

כי חסרה לו מציצה? אחלה. על מה מתערבים שאם הייתה לו מציצה היה בוגד כדי לקבל מציצה שונה ושאם כל ערב היה מקבל ממנה מציצה שונה, היה בוגד כדי ש"היא" תהיה שונה?

הייתי אומר שעדיף להודיע מראש שלא תהיה נאמן, אבל לא כולם יודעים את זה מראש כמוני. יש כאלו שמקווים שיהיו מסופקים עם אותה אחת עד סוף ימיהם.

ובכלל לשאלת סקר לא אמורים להשיב בכן ולא?

גמד יקר, לרוב אני נהנה לקרוא אותך, לפעמים אני חושב שאתה מפספס את היקום במטר, זו אחת הפעמים.

למה? אכפת לך להקדיש לי מזמנך ולהסביר?
אני לרגע ובאף מקום לא טענתי שאני יודע את הכל ושאני צודק תמיד. מקסימום שאני יכול להעיד עליו שאני משיב בכנות ובהתאם לניסיון שלי המבוסס עלי (אני בוגד ותמיד בגדתי וממש ללא שום קשר לאיכות המציצה אלא כי כזה אני) ועל מכריי הקרובים ביותר (על רחוקים אין לי די חוצפה להעיד דבר). גם אם ההכרות שלי עם עצמי עקב ההסבר שלך לא תשתנה, אני אהיה ותמיד הייתי אסיר תודה להכיר צד שונה/אחר.
למעשה, לשם כך אני כאן. icon_confused.gif

אני אנסה ואכשל , נושא טעון ולא לוגי, לתפיסתי בגידה היא בהכללה סימפטום להשלמת חסר.

מציצה או לא, חוסר הוא לא עניין של תנוחה / אקט או כול תיאור נקודתי, חוסר הוא עניין נפשי, מנגנון שאני לא מבין ולא אנסה לתאר.

אני טוען שאתה ושכמותך מכורים לכיבוש, לאדרנלין, ולסיפוק העצמי שלכם, החוסר שלכם הוא הדבר היחיד שאי אפשר לספק בחיי השיגרה של הזוגיות. ולכן קייימים הבוגדים הסדרתיים.

אני טוען שקיימת קבוצה שנייה, שהחסך אותה היא משלימה הוא אחר ולא נובע מחסך מיני. אילו מוצאים את עצמם בוגדים ונהנים ללא ספק גם ממין עבור דברים קטנים בהרבה, ההרגשה של החיבוק המסויים, אהבה, אני שוב מעט קצר במילים, אבל אני טוען שהסוג השני לא יבגוד אם הוא ילמד להשלים את החסר.

אני דווקא אוהבת את התשובה שלך.
קיבלתי סוף סוף מושג לגבי הדרך שיש למלא בה חוסרים,
מבלי לפגוע. אני מקווה לפחות.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 18 באוג׳ 2010
bent_wordsmith כתב/ה:

נסה שוב. הפעם לא הצלחת להכשל. התשובה שלך טובה, ולהפתעתי הרבה אומרת בדיוק את מה שאמרתי רק נכנסת מעט יותר להסברים מעמיקים של מדוע ולמה.

אם תחזור למה שכתבתי לפותחת השרשור, תראה שזה בדיוק מה שטענתי: שלא במציצה, תנוחה ואפילו לא במראה מדובר ושכל אלו סתם תירוצים. שבוגד בוגד כי הוא בוגד. כי הבוגד מטבעו מעדיף להשלים את ה"חסר" בחוץ תחת לעבוד על זה בפנים. ולכן אין זה תלוי בה ובטיב המציצה שתעניק.

לחילופין, זה יכול להיות מישהו כמוני (חייב לך בגלל שטרחת להסביר). סתם אחד מכור לאדרנלין אבל אני ושכמותי איננו מהווים סכנה לפותחת השרשור כי אני מודיע מי אני מראש ולא כי אני סופר ישר שכזה, אלא כי אני עצלן ולא בזין שלי להתפתל עם סיפורי פוגי ושקרים לגבי למה איחרתי להגיע הביתה ומדוע יש לי ליפסטיק מרוח על הביצים.

למה עוד אני מאמין שזה אופי ולא תנוחה? כי אשתי ואני מכירים שנה וחודש ולמרות שיש לי אישור מלא לזיין בצד (כיוון שאני מודיע מראש אני מאמין שיחטא לאמת לכנות את הזיונים שלי "בגידה"), במהלך שנה האחרונה לא נגעתי באחרת אפילו לא במבט כי החלטתי לבדוק מי שולט במי - אני בצרכיי או להפך.