סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מעניין מה תחשבו אחרי שתצפו, זה מה שאני חשבתי ועדיין חושבת!

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 20 שנים • 29 בדצמ׳ 2003

מחר, יום שלישי בשעה 22:00 ,בערוץ 10 תשודר כתבה אודות מועדון הדנג'ן, BDSM וכל מה שמסביב. אין לי ספק שמי שהשתתף בכתבה חשב 12 פעם לפני כל משפט שאמר וניסה להציג את התחום בתורה הכי נאורה שאפשר ואף יתכן ובעקבות זה אני אפגוש יותר פנים חדשות במועדון אבל!!!!

* מעניין מה תחשבו על זה אחרי שתצפוicon_smile.gif

זה מה שאני חשבתי וכתבתי בכל הפורמים לפני שנה!!! וזה מה שאני חושבת גם היום:

--------------------------------------------------------------------------------

נכון שאנחנו תרבות מתקדמת, נכון שישראל היא כמעט כמו ארצות הברית בפתיחות ובגישה מודרנית לחיים... אבל בואו נקפיא את הרעיון של להחשף בתקשורת לעוד 10 שנים!!!

התקשורת, היא בסך הכל אמצעי, שמביא על מגש את מה שהציבור מזמין. הציבור אוהב דם, אוהב יזע ומאוד אוהב דמעות...

אצלנו בבדס"ם יש הרבה יזע, הרבה דמעות (של אושר וכאב) ולפעמים גם דם...

התקשורת מבנה את המציאות מחדש ועושה הגזמה, העצמה והקצנה של כל פרט ופרט.

דברים שלנו כאן ניראים הגיוניים, מתאימים ומקובלים עוברים דרך הפילטר העיתונאי והופכים למסובכים, מוזרים ובעייתיים.

לאמצעי התקשורת השפעה מאוד מכרעת על דעת הקהל, כך שחשיפה בתקשורת של קהילת הבדס"ם בהכרח תביא לכך שמי שעד היום לא! חשב שאנחנו סוטים מהיום יהיה בטוח שאנחנו כן!!!
009​(אחר)
לפני 20 שנים • 29 בדצמ׳ 2003
009​(אחר) • 29 בדצמ׳ 2003
אז מה?

009
יערה​(נשלטת){SEAMASTER}
לפני 20 שנים • 30 בדצמ׳ 2003

ממתי

יערה​(נשלטת){SEAMASTER} • 30 בדצמ׳ 2003
זה צריך לעניין אדם, שהולך על הגבולות שלו, שהולך אחרי הדרך והאמת שהוא מאמין בה, מה תגיד התקשורת? ואך היא תציג דברים
SEAMASTER​(שולט)

מה אגיד ומה אומר ..

SEAMASTER​(שולט) • 30 בדצמ׳ 2003
מה שתגיד התקשורת ממש אבל ממש על הזין שלי ! המועדון ענק והתחום סוחף !
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

עם כל הכבוד...........

ממתי התקשורת מכתיבה לי את רצונותי?
את תשוקותי?
את אהבותי?

ממתי התקשורת קובעת לי מה מותר ומה אסור?
ישנם דברים שהינם מוסכמים על דעת כולם באיסורייהם כמו:
לא תרצח
לא תגנוב
וכהנה וכהנה-מעבר לזה? את באמת חושבת שהכתבה תגרום לי לעזוב את העולם או לצאת בהצהרות עליו בראשי חוצות?
כל אחד עושה מה שהכי טוב לו - ולכל מי שיש לו בעייה עם זה, זו בעיה שלו עם עצמו,אני לא באתי לשנות עולם או לשנות בני אדם, כך גם כתבה, אוהדת או לא, לא תשנה אותי, את דיעותי.
אני עושה מה שטוב לי........
עושה שפוי.....
עושה בהסכמה........
עושה באהבה.........

חייה ותן לחיות - מושג שמציעה לכולם לאמץ אותו.

רחפנית-הדומית המרחפת.
זאלופון​(שולט)

לא ראיתי אבל אני יכול לתאר לעצמי איך זה ייראה

זאלופון​(שולט) • 30 בדצמ׳ 2003
ואם התיאור שלי לעצמי נכון, אני נאלץ להסכים לרוב דברייך. הדבר הכי קל בעולם זה להציג את הבדסמ כסטיה סקסית אלימה, אפלה ופרובוקטיבית (כי הוא באמת לא רחוק מכך), והדבר יגרום לתוצרי לוואי לא רצויים: מי שלא אוהב סטיות יגיד "מטורפים" בתיעוב, "פסיכים" בהתנשאות משועשעת, או שסתם ימלמל "אוי איזה דברים יש בעולם" (בייחוד אם הוא פולני). הצד הלא פחות מעצבן הוא מי שאוהב סטיות, יראה כמה "מגניב" הבדסמ ויחליט לקפוץ לעגלת המגניבות הזו כדי להרגיש כמה שהוא לגמרי מגניב וחי על הקצה. אותי זה מרגיז כי זה באמת טבוע בי, ומעלה לי את הסעיף לראות אנשים שאצלם זה פוזה, גימיק, אופנה ובאופן כללי דרך להאדרת האגו.

הטוב שאמור לנבוע מחשיפה תקשורתית הוא מתן לגיטימציה לבדסמ והצגתו עבור אלה שהוא טבוע בהם ולא יודעים מה לעשות איתו. כתבה שעובדת על רייטינג לא תשיג מטרות אלה, כיוון שהן דורשות פחות התמקדות בסקס ובסטיה ויותר התמקדות באנשים ובמהות של התופעה. אז כן, אני מצפה לראות יותר אנשים במועדון בעקבות הכתבה, אבל רובם בכלל יבואו לקרקס.
כלובי
כלובי • 30 בדצמ׳ 2003
אתם כמובן צודקים.
אבל עם זאת אני חושב הצורה המשפילה הזאת שבה BDSM מוצג כביכול בעיני המיינסטרים היא גם מחוברת באופן חלקי אמנם, באיזה קשר פרדוקסלי עם רצונו של הנשלט לעיתים להיות מושפל עד שיהפוך להיות לנלעג בעיני הזולת.

אם מה שחובב ההשפלות אוהב לא היה נחשב לנלעג בעיני הזולת - זה לא היה אקט משפיל גם בפנטזיה.

אז יוצא שאחד מקיים את השני קצת. לא?
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 30 בדצמ׳ 2003
זה פשוט תענוג התוכנית הזו.

אני לא יודע איך יש להם אומץ להופיע ככה בתוכנית.

אני מזמן הייתי מתאבד.

איילה והמלכה M נראות מעולה!

(מקווה שיהיה שידור חוזר כי אני לא יכול להקליט בגלל ההורים שלי).
ghard

בהצלחה....

ghard • 30 בדצמ׳ 2003
אולי זה מה שאתם רוצים שיחשבו עליכם , לא ?
בימנו אנשים נוטים יותר ויותר לתייג עצמם לקבוצות מסוימות ,כל אחד וקבוצתו.
אנשים אוהבים לראות עצמם חלק מקבוצה פרטנית כאילו-אקסלוסיבית ואף מחתרתית.
אנשים ,וכן גם רבים מבינכם (אלו הפוקדים את המועדון ) ,אוהבים ליצור לעצמם מציאות שונה משל אחרים ,ככל שזה ייחודי ומוזר לכאורה ככה יותר טוב.אנשים אוהבים לאהוב את עצמם והם יוכלו לעשות את זה יותר טוב אם הם יחשיבו עצמם מיוחדים וייחודיים.אתם מתייחסים אל המועדון כאל מקדש מבוצר אבל רק כדי להעצים את המוזרות , ככל שפחות אנשים יהיו "בפנים" ככה יהיה יותר אקסלוסיבי.אני בטוח שרבים מהפוקדים את המועדון יוצאים ממנו עם חיוך ,הנה עכשיו אוכל לספר לחברה על מעללי המוזרים , אוי כמה אני מוזר (מגניב)!!
כאילו שבאמת את לא רוצה שאנשים יחשיבו אותך לסוטה , נו באמת , תתגברי על זה...
הרי פה כל הייחוד עבור רבים מכם , לא ?
טוב, דברי לא מופנים לכולכם , יש כאלו מיכם\ן אשר הדבר מהווה עבורם דרך הסתכלות רחבה יותר מאשר כל מני טקסי חיכוך משותפים.

נ.ב
הכותב לא פוקד בקביעות את המועדון ולא רואה עצמו חלק מאותה קבוצה.הכותב אולי ייפגוש את מגשימת המציאות שבה היה רוצה , ככה סתם ברחוב , במקרה ,ולא באמצעות טקסי הפרייה ייחודים.
ואולי לא.