שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיה שמתגשמת- Game of Thrones

פסיכו לוג​(שולט)
לפני 12 שנים • 24 ביוני 2011
פסיכו לוג​(שולט) • 24 ביוני 2011
קנטור כתב/ה:
פתרון למי שעוד לא קרא את הספרים:
בטח יש עכשיו פגרה של מספר חודשים עד העונה הבאה.
שבועיים שלושה לפי קיראו את הספר בשביל לרענן את הזכרון ולקבל מבט עמוק יותר על העלילה והדמויות.

הסדרה הכי טובה אי פעם!!

אם אינני טועה יש לפחות 9 חודשים מעכשיו עד העונה הבאה.
oxymoron, אני לא זוכר חנות ספרים שנכנסתי אליה ולא ראיתי לפחות חלק מהספרים של הסדרה... עשיתי ניסוי. נכנסתי גם לחנויות בחו"ל וגם שם הכלל עובד. כנראה שאתה סובל מקארמה זמנית של צירוף מקרים נדיר ובלתי הסתברותי בעליל. רוץ למלא לוטו!

ופרלין, היו תקופות שהייתי מעלה לגרדום אנשים שהיו מטיפים לקרוא תרגומים. אבל אחרי שביקשתי פעם בסטימצקי את "הדרמה של הילד המחונן" של אליס מילר בשפת המקור והמוכרת הסתכלה עלי בעין עקומה, אני מוכן להיות קצת פתוח יותר.
בחייאת. תודו שאליס מילר נשמע שם אמריקאי. מה אני אשם שהיא נולדה בגרמניה.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 24 ביוני 2011
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
קנטור כתב/ה:
פתרון למי שעוד לא קרא את הספרים:
בטח יש עכשיו פגרה של מספר חודשים עד העונה הבאה.
שבועיים שלושה לפי קיראו את הספר בשביל לרענן את הזכרון ולקבל מבט עמוק יותר על העלילה והדמויות.

הסדרה הכי טובה אי פעם!!

אם אינני טועה יש לפחות 9 חודשים מעכשיו עד העונה הבאה.
oxymoron, אני לא זוכר חנות ספרים שנכנסתי אליה ולא ראיתי לפחות חלק מהספרים של הסדרה... עשיתי ניסוי. נכנסתי גם לחנויות בחו"ל וגם שם הכלל עובד. כנראה שאתה סובל מקארמה זמנית של צירוף מקרים נדיר ובלתי הסתברותי בעליל. רוץ למלא לוטו!

ופרלין, היו תקופות שהייתי מעלה לגרדום אנשים שהיו מטיפים לקרוא תרגומים. אבל אחרי שביקשתי פעם בסטימצקי את "הדרמה של הילד המחונן" של אליס מילר בשפת המקור והמוכרת הסתכלה עלי בעין עקומה, אני מוכן להיות קצת פתוח יותר.
בחייאת. תודו שאליס מילר נשמע שם אמריקאי. מה אני אשם שהיא נולדה בגרמניה.

אבל פסיכולוג, מה אני אעשה שזה קשה לי?
ועוד מרטין, עם השפה שלו?

אבל עכשיו אחרי שגורם ההתמכרות נכנס לתמונה אין ספק שאת הכרך החדש אני אקרא באנגלית. מה, אני אחכה לתרגום? הלפראיירית הייתי?
oxymoron​(שולט)
oxymoron​(שולט) • 24 ביוני 2011
ציטוט:

זה היה לדעתי שילוב של שבוע הספר וההתלהבות מהסדרה, אבל אתמול, אחרי שחרשתי את חצי ת"א, הגעתי לחנות מצויידת בכל הספרים ולכן אני כיום מחזיק בספרים 1-4 ואני קורא כרגע את הכרך הראשון של ספר 2.

דרך אגב, קראתי איפה שהוא שבעוד העונה הראשונה של הסדרה הייתה נאמנה למדי לספר, מהעונה השנייה ייתכן בהחלט ש-HBO ישחקו קצת עם העלילה לכיוונים אחרים מאשר בספרים.
walking dead
walking dead • 24 ביוני 2011
רק אני צחקתי נורא כשגיליתי שתרגמו את שם העיר Highgarden לרמות גנים?
Mary Jane
Mary Jane • 24 ביוני 2011
לא קראתי את הספרים, מודה ומתוודה.

באשר לסדרה- ראיתי שלושה פרקים, ומצאתי את עצמי תוהה: כמה הם מדברים, גאד...מייגע. מתי מופיעות המפלצות הטורפות שהבטיחו בפתיח, יש למישהו/י מושג? קשה להחזיק מעמד : /
Bloody
Bloody • 24 ביוני 2011
Mary Jane כתב/ה:

באשר לסדרה- ראיתי שלושה פרקים, ומצאתי את עצמי תוהה: כמה הם מדברים, גאד...מייגע. מתי מופיעות המפלצות הטורפות שהבטיחו בפתיח, יש למישהו/י מושג? קשה להחזיק מעמד : /

ראי הלאה, לא תתאכזבי.
Mary Jane
Mary Jane • 24 ביוני 2011
Bloody כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:

ראי הלאה, לא תתאכזבי.

הו, לו היה לי מטבע על כל הבטחה דומה...אתה לוקח על זה אחריות, בלאדי?