שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך לשלוט מלמטה

אליאס​(אחרת)
לפני 20 שנים • 10 בינו׳ 2004

האמת, נמאס לי.

אליאס​(אחרת) • 10 בינו׳ 2004
כל פעם שאני קוראת על "שליטה מלמטה" מופיע אצלי סימפטום מאד מוזר של ריפלקס הקאה.

זכר בחוטיני, המלצה חמה לי אליך. תמשיך לדבוק במלכות בתשלום (ואני לא מזלזלת בהן, חלילה) שם אתה מקבל תוכנית כבקשתך, ממילא אתה לא באמת מחפש את שליטתה אלא את מה שרק לך עושה טוב. ואני לתומי חשבתי שמה שעושה לדומית טוב עושה גם לעבד שלה, נאיבית שכמותי.

יעל לוי תסכים לבצע את "בלדה לנאיבית" ולהקדיש אותו לזכר בחוטיני?
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 20 שנים • 10 בינו׳ 2004
red-cell​(מזוכיסט) • 10 בינו׳ 2004
נו, זה נורא פשוט

אדם שמזלזל באינטיליגנציה של נשים סופו להשאר עם גזר, בצל ואולי חצי מנה פלאפל (נראה לכם שזה תחליף ראוי.??????? icon_eek.gif ..)
סאב-לימינל
לפני 20 שנים • 11 בינו׳ 2004
סאב-לימינל • 11 בינו׳ 2004
בדיוק.אושרה של הדומית הוא מעל הכל.
Silk & Ice​(שולטת)
לפני 20 שנים • 11 בינו׳ 2004
Silk & Ice​(שולטת) • 11 בינו׳ 2004
מניפולציה של עבדים מצויה בדר"כ במערכות יחסים גם אם מדובר במשהו לא מודע שהם עושים ושכלל אינם מתכוונים לשליטה מלמטה. אז נכון שהחוטיני ישאר בסוף עם גזר ואשה פולניה (ויחווה שליטה אמיתית מהי icon_razz.gif - ואגב אתם יודעם שאין בכלל בדיחות על פולניות - הכל נכון....) אבל גם העבד הכנוע ביותר שרוצה לרצות את מלכתו יש לו צרכים וכשמדובר במערכת יחסים (שמבחינתי איננה שוויונית אף פעם, גם אם בזמנים מסוימים נשוחח על דא ועל הא) על הדומית לדעת מהם צרכי העבד - במידה ואין כלל התאמה בין צרכים אלה לבין צרכיה ורצונוצתיה - זוהי מערכת יחסים עקרה. במערכת יחסים נכונה לדעתי לפחות הדומית מעצבת את העבד כרצונה - אך התאמה בסיסית חייבת להיות.
DanaDomme​(שולטת)
לפני 20 שנים • 12 בינו׳ 2004
DanaDomme​(שולטת) • 12 בינו׳ 2004
[quote="Tame"]דנה, למה את לוקחת את זה באופן כל כך אישי..?[/quote]

אה, משתי סיבות עיקריות:

האחת - כדי להוסיף ענין.
השניה - כדי שיכירו אותי יותר טוב.

לא יצאתי נגד תופעת "השליטה מלמטה" שאני יודעת שהיא קיימת ויודעת בוודאות שקיימות מלכות שנהנות מכך והמוטו שלי הוא: אם את נהנית אז אל תפסיקי (נכון גם לגבי בני המין השני), מה שלא ברור לי יותר קשור לאלה שמחפשים "להכניע" את המלכה בלי קשר לאם היא בכלל מעוניינת בסוג כזה אינטראקציה, משחקי כוחות כאלה שהם לא במקומם במערכת כזו ולא אמורים להיות שם, יש כאן הפוך על הפוך, אבסורד, ובאמת אם אתה מחפש להכניע מישהי למה שלא תחפש לך סאבית, בעצם סוויצ'ית תהיה הרבה יותר גמישה ומתאימה למשבצת הזו.
DanaDomme​(שולטת)
[quote="Tame"]דנה, למה את לוקחת את זה באופן כל כך אישי..?[/quote]

אה, משתי סיבות עיקריות:

האחת - כדי להוסיף ענין.
השניה - כדי שיכירו אותי יותר טוב.

לא יצאתי נגד תופעת "השליטה מלמטה" שאני יודעת שהיא קיימת ויודעת בוודאות שקיימות מלכות שנהנות מכך והמוטו שלי הוא: אם את נהנית אז אל תפסיקי (נכון גם לגבי בני המין השני), מה שלא ברור לי יותר קשור לאלה שמחפשים "להכניע" את המלכה בלי קשר לאם היא בכלל מעוניינת בסוג כזה אינטראקציה, משחקי כוחות כאלה שהם לא במקומם במערכת כזו ולא אמורים להיות שם, יש כאן הפוך על הפוך, אבסורד, ובאמת אם אתה מחפש להכניע מישהי למה שלא תחפש לך סאבית, בעצם סוויצ'ית תהיה הרבה יותר גמישה ומתאימה למשבצת הזו.
DanaDomme​(שולטת)
למה אין פה פאקינג מקש עריכה?
התרגלתי לטוב, כלובי אתה מאלץ אותי להתעכב פה על הגהות!!!
דני בוי

דיגדגו לי האצבעות

דני בוי • 12 בינו׳ 2004
זכר בחוטיני למה עכשיו גילית את סודות השליטה מלמטה , אתה לא מבין איזה נזק עצום גרמת לעצמך, לעבדים שאוהבים סוג זה של "שליטה" והמלכות המתחילות שלרוב נשלטות מלמטה שקוראות את דבריך icon_smile.gif

טוב זה היה בהומור ועכשיו ברצינות אך לא יתרה כפי שהתגובות כאן כל כך רציניות עד שלכותביהם כמעט בא להקיא מהפוסט הזה, כולי דמעות עכשיו.

לא מסכים אך גם לא דוחה את דבריו של אדון חוטיני ורוד .
כמו שבקהילה הזו וגם באתרי הבדס"מ יש מקום למלכות שרואות בבדס"מ ממש דת ,קשר חד צדדי ומחפשות לא עבד אלא רובוט בצורת עבד אנושי שכל פקודה שניתנת אוטומטית מבוצעת ללא שהות ולבטים בחיי שליטה 24/7 קיצוניים (וכדוגמא לכך נושא המפונקת המדובר) ועדיין יש להן מקום בקהילה (כמובן שזה מתייחס גם לשולטים שולטות כאחד) אז גם לאדם שרואה בבדס"מ שעשועי מין שפויים ומוסכמים עם תחלופת תפקידים או וגם משחקי מין בנוסח שליטה מלמטה יש מקום בקהילה בכלל ובפורמים כגון זה בפרט וזכות להעלות נושאים ולומר את דבריו גם אם הם גורמים למספר אנשים עוד מעט להתאשפז עקב קלקול קיבה וזאת אני אומר בצורה אובייקטיבית מבלי להסכים כאמור לכל דבריו או לא להסכים כפי שהוא העלה למעלה.

אם להתייחס לתתגובות שנאמרו עד עכשיו:

דמי היטיב לומר , זה כיף וזה חוויה וחשים את המשחק (תלוי שוב למי ) לאנשים שרואים בבדס"מ משחקי ושעשועי מין ותו לא ולמרבה ההפתעה יש כאלו ולא אצל כולם המשייכים את עצמם לקהילה הנושא של גוף,נפש ואף רוחניות בא לידי ביטוי (ויש יאמרו שמי שמכניס את עניין הרוחניות כאן הוא קיצוני ולא מבין את מהות הבדס"מ ).
כל עוד הכל נעשה ברמת שמירה על עקרונות ה-ssc השמיים הם הגבול.

המכשפה עד כמה שמתנגדת לשליטה מלמטה לקחה את הדברים בהומור ובפרופורציות הנכונות גם אולי על סמך הכרות אישית עם אדון חוטיני וגם משום שמבינה אולי שאין טעם להתחיל לחנך וללמד עקרונות בדס"מ לאדם שזוהי תפיסתו שאולי תשתנה בעתיד או שאולי לא מי יודע אבל כרגע זו התפיסה הקיימת אצלו ויש לכבדה כל עוד היא לא פוגעת במישהו או מישהי אישית בצורה מעליבה,זלזול או בחוסר כבוד לצד השולט ובמידה וגישתו של מר חוטיני אכן מזלזלת כלפי שולטות (קשה לקבוע לחלוטין על סמך דבריו אלו) אז זה כבר סיפור אחר שאף ראוי לגינוי.
אם זו הדרך שלו לקבל את שלו והוא מצליח בכך אז שיבושם לו ויש נשים שזה מתאים להן וגם קוראות לעצמן מלכות (מזמן למדתי שאף אחד לא מוסמך לקבוע מי היא מלכה ומי היא לא כי כל אחד מפרש את המושג בצורה אחרת ויחסית באופן אישי אליו כנ"ל המושג סאב/עבד).

גברת סילק עושה רושם גבירה שחזק בעניינים בתחום השליטה ואולי גם מנוסה (זה הרושם שלי icon_smile.gif) למרות שחדשה כאן ככותבת היטיבה לומר כאן את המדוייק מכולם על פי מיטב הבנתה ואישית אהבתי את דבריה icon_smile.gif

גם דנה דום בתגובתה השנייה צודקת, אך הערה קטנה והיא, אם זה הרושם שאת מקבלת מנשלט שהוא מנסה לשלוט מלמטה ולהפעיל משחק כוחות וזה לא מתאים לך אז פשוט אומרים שזה לא מתאים , יש שוב כפי שציינתי נשים ,יכולות להיות אומנם סאביות,מתחלפות וגם דומיות שנהנות מסוג שליטה כזו , המשחקי כוחות כל פעם מחדש, האתגר ולא הידיעה הברורה מראש שהוא יודע את מקומו כי זה עלול לשעמם אותן, האם לפסול אותן ? לא.
האם לקרוא להן מלכות ולפטרנרים שלהם לסוג זה של משחק עבדים ? אולי כן ואולי לא , שוב זה עניין יחסי ואישי ואף אחד לא מונה לגוף או גורם להחליט מי שייך לתחום ומי לא ולאן לשייך כל אחד כלומר לאיזו קבוצת שיוך אם בכלל.
גם לחובבי הסקס הונילי יש מקום בקהילה ובעצם לכולם יש מקום כל עוד לא מדובר על הפרת הכללים האתיים ,המוסריים והחוקיים משפטיים של הקהילה (לרבות פדופיליה , נקרופיליה,סנאף,גילוי עריות וגם זאופיליה) כמו כן תוך שמירה על עקרונות ה-ssc ואי שימוש בכפייה,ניצול, אונס וכו' ללא הסכמת הצד השני לכך.

המלכה אליאס , חייב להגיב לדברייך ספציפית כי לא יכולתי להתאפק.
כתבת שכל פעם שאת קוראת על שליטה מלמטה מופיע אצלך סימפטום מאד מוזר של הקאה.
דחיל ראבאק , ממש לא הגזמת.
ידוע לרוב שמלכות מתחילות בתחום סופגות בהתחלה בעיקר מהסאבים/עבדים המנוסים יותר את עניין השליטה מלמטה, זה מובן וזה גם לגיטימי, רצוי שגם ידעו מהי שליטה מלמטה על מנת לדעת האם להציב זאת כגבול/קו אדום או שבעצם הן אוהבות את המשחק המאתגר הזה ועל ידי השליטה מלמטה הן לומדות הרבה דברים על עצמן ועל הסאב שלהן.

מלכה כמוך שעד לא מזמן כינוייה היה "לקק את רגליי" שהגדירה את עצמה כונילית לחלוטין , נגד שליטה טוטלית וחד צדדית אך בעלת פטיש גדול לכפות רגליים (במובן הונילי) , נכנסת לעולם הזה בצורה חזקה ועמוקה יותר (וזאת אפשר להבין מהפרופיל שלך) תוך גילוי מהותך האמיתית כשולטת,שינוי כינוייך ודרכי תפיסתך לגבי עולם השליטה בצורה קיצונית והפוכה למה שהיו קודם תוך זמן קצר יחסית, מעולם לא חווית ניסיונות שליטה מלמטה אם זה בעולם הונילי ואם זה בזמן הקצר שלך כשולטת כאן ? icon_confused.gif
אני בטוח שכן חווית את זה בצורה זו או אחרת או שאולי לא שמת לב לזה ואם שמת לב זה האם זה הבחיל אותך עד לכדי הקאה ממש ?

האם את חושבת שרק מלכות בתשלום נשלטות מלמטה ? מסתבר שכן חושבת ככה אבל את טועה בגדול בשני דברים, לא רק שגם יש דומיות לא בתשלום בעיקר המתחילות שהם כאמור נשלטות מלטה אלא גם מלכות בתשלום מסויימות שלא נשלטות מלמטה ואסביר למה בקשר למלכות בתשלום, כי כנראה אינך מעורה מספיק בתחום הזה בשביל לתת דעה אלא על סמך דעה או מוסכמה מסויימת קצת מעוותת ללא אחיזה על סמך בדיקה עצמה בשטח.

לא בא כאן להגן, להצדיק או לטעון כנגד מלכות בתשלום אלא להבהיר נקודה.
יש מלכות בתשלום מקצועיות לא רבות אומנם אך יש , האוהבות מה שהן עושות (לא מסתכלות רק על הכסף), הדומיננטיות באופיין, יצירתיות מאד בסשן,חכמות,אינטלגנטיות ואף מתוחכמות אשר יכולות להעביר סשן ברמה כזו שלא היה מזיק להרבה דומיות רגילות ללמוד מהן ולאו דווקא מהבחינה המקצועית הטכנית אלא האהבה שלהן למה שהן עושות , לשליטה עצמה ויכולות להעביר לעבד סשן ,כזה שלא ירגיש שהוא שולט מלמטה, שלא ירגיש שדעתו כאן נקבעת ונלקחת בחשבון תוך התחשבות כמובן בגבולותיו ובמה שהוא אוהב ואף ישנן מלכות מקצועיות מסויימות המקבלות רק את העבדים המנוסים מגיל 30+ היודעים מי ומה הם באמת ואין להם את הקטע של שליטה מלמטה ומבינים מהו סאדו או בעצם בדס"מ אמיתי.

רוצה שאני אכיר לך כמה מלכות כאלו אליאס כדי שתיווכחי בעצמך ? לא יזיק קצת ללמוד גם מהן וזה אני אומר לא מתוך כוונה לפגוע או להפחת מכבודך אלא מתוך מטרה לקדם אותך למרות שמשום מה התחושה שלי שלא תביני שזה לטובתך כמלכה.
בטח תשאלי מי אני שארצה לקדם אותך ?
אז אני רואה את עצמי טיפוס נחמד שמנסה לעזור ולסייע איפה שיכול ולא מונע מתוך אינטרסים אישיים כאלו או אחרים, אין אצלי קטע של פוזה ואגו ומי שמכיר אותי באמת יודע.
לא טלית שעשויה תכלת אומנם עשיתי טעויות וודאי אעשה, אך לפחות לומד מהם ומנסה לתקן והמבין/ה יבין.

עכשיו נחזור לעניינינו -המלכות בתשלום.
נכון מהסיבות שלהן שהן מקבלות על כך כסף וזה יוצר כביכול מעין אשליה שמדובר על שליטה מלמטה אך זה ממש לא חייב להיות ככה לגבי אותן מלכות ספציפיות שלא רבות כמוהן בארצנו הקטנטונת (בחו"ל תוכלי למצוא הרבה כאלו ולא צריך ללכת רחוק , תכנסי לאתר owk שגם הן מלכות בתשלום בסה"כ ותראי מה זה מקצועיות ומה זה בדס"מ טהור ,אמיתי,קר ואף אכזרי).
נכון שיש לא מעט מלכות בתשלום אולי אפילו רובן שניתנות לשליטה מלמטה בעיקר בגלל גישתו של העבד שאם הוא שילם אז הוא מקבל מה שהוא רוצה ואוהב בתמורה באם זה מתאים לאותה מלכה בתשלום ספציפית בהתאם לגבולותיה היא.

ואגב עוד תיקון לדברייך אליאס, יש גם מקרים שמה שעושה למלכה טוב לא עושה לעבד טוב.
אבל למה הוא בכל זאת שם הרי אף אחד לא מכריח אותו להשאר בקשר את שואלת ודאי נכון ?
משום שהצורך הנפשי שלו להיות נשלט על ידי מלכה הוא כל כך חזק,עמוק ולפעמים עד לכדי אובסיסיביות גדול מהצורך הפיסי שלו ומהיכולת לקחת את הרגליים שלו וללכת.
יש נשלטים/ות שיצאו עם טראומה מיחסי שליטה , יש נשלטים שקיבלו צלקת נפשית וקשה להם לתפקד בעצמם מרוב שהתמכרו לתחום השליטה והצורך להשלט ועל מנת לצאת מהבעיה הם זקוקים לטיפול פסיכולוגי במקרה הטוב ופסיכיאטרי במקרה הרע ומדובר על אנשים בוגרים (לא קטינים/ות) שהיו בריאים בנפשם לפני כן .

לכן יש תמיד לנסות לשמור על ראש שפוי, תוך אמון ובטחון הדדי של שני הצדדים אחד בשני ובהסכמה, שאלו עקרונות ה-ssc למי שלא יודע.

לכן גם אם מישהו החליט לראות בבדס"מ משחקי שליטה גם אם הם הפוכים כלומר מתחלפים או מלמטה יש לכבדו.

בזמנו בפוסט שפתחה המפונקת התנגדתי לגישתה כי לדעתי הגישה הזו שלה מעוותת, יכולה להסב נזק לעבד ואת יודעת מה אולי גם לה בצורה עקיפה ולא מודעת.
לא קראתי ולא חושב שזו זכותי לקבוע האם לקבלה לקהילה או לא לקבלה אבל אם כבר בחילה לקבל זו מהגישה המעוותת שלה שעלולה בפוטנציאל לגרום לנזק בריאותי לאחד או לשני הצדדים ואילו שליטה מלמטה לא תגרום לנזק לאף אחד או אחת תאמיני לי ולכן אין ממה לקבל בחילה כאן או להקיא.

תרגישו טוב כל המקיאים למיניהם icon_cool.gif
Tame
Tame • 12 בינו׳ 2004
אהבתי את התגובה שלך דניאל, למרות שלא הסכמתי עם כולה (במיוחד לא בקטע שאמרת שבדס"מ צריך להיות אכזרי וקר) אבל זהו בדיוק העיניין...
לא תהיה לעולם הסכמה. כמו שאומר המשפט הידוע "תשאל שני יהודים אותה שאלה ותקבל שלוש דעות.." אנחנו לא אמורים להסכים על כל דבר תמיד, יש אנשים שבדס"מ בשבילהם צריך להיות אכזרי וקר ויש כאלה שמעדיפים אותו חמים ומלטף. העניין הוא להבין שכולם צודקים, גם ה"אני" וגם ה"אתה" ולמה? כי כל אחד נמצא במקום שונה בחיים שלו ומהמקום שלו והפרספקטיבה שלו הוא בביטחון מוחלט שהוא "צודק" ואי אפשר להאשים אותו (או אותנו) כי יש לנו רק פרספקטיבה אחת, זו שלנו, וגם היא לעיתים משתנה.
לרוב אנחנו שופטים אנשים אחרים לפי המושגים שלנו שלא מתאימים למערכת השיקולים, הלחצים והתשוקות שפועלות עליהם ובכך מחליטים שהם "טועים" (שימו לב שהאנשים שאנחנו נוטים להתחבר אליהם הכי מהר או להעריך ולפרגן להם הם האנשים שבדרך כלל קרובים אלינו בדעותיהם ודרך מחשבתם - יש כאן עניין גדול של אגו שבא לידי ביטוי בדרכים נסתרות.. עוד תחבולה שאנחנו לא עומדים בפניה).
בכל מקרה אסכם את דברי בכך שעלינו להניח לאנשים לבטא את דעותיהם ולא לשלול אותם על הסף... אנחנו בדרך כלל מתקיפים ומשתלחים רק כשאנחנו נפגעים כתוצאה מכך ולרוב אנחנו נפגעים מדברים שאין סיבה להיפגע בגינם (גם לא כשמתקיפים אותנו אישית, אגב, מאחר והבעיה נמצאת אצל התוקף ולא אצל המותקף).
תמיד עדיף icon_biggrin.gif ו icon_lol.gif על icon_cry.gif או icon_mad.gif (האייקונים הללו מאוד שימושיים)

נ.ב
אנשים אחרות הם המראות שלנו ומשקפים לנו את עצמינו, כל הפוסל במומו פוסל (והתקליט ממשיך לחרוק..)
Tame
לפני 20 שנים • 14 בינו׳ 2004
Tame • 14 בינו׳ 2004
וסליחה אם משתמע מההודעות שלי שאני מטיף...