לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זונה בת זונה ;)

הדורבנים​(נשלט)
לפני 12 שנים • 11 באוק׳ 2011
הדורבנים​(נשלט) • 11 באוק׳ 2011
פרלין כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
זונת סושי אייכן כתב/ה:
נראה לי קצת הזוי לדבר על בחירה חופשית כאשר 70% מעובדת המין(וזה כולל אגב,"שחקניות"פורנו)עברו התעללות מינית בילדותן.

גם אם הנתון הזה נכון, ואני בספק רב, למה זה הזוי לדבר על הבחירה החופשית של שאר ה-30%? או בעצם, למה זה הזוי גם לדבר על הבחירה החופשית של אותן 70%? האם התעללות מינית בילדות שוללת מאדם את יכולתו לבחירה חופשית?

נראה לי שמה שבעיקר שולל מהן (ולא רק מהן) את יכולת הבחירה הוא המצב הכלכלי.
יש לא מעט זונות בעולם הזה- חלקן מתפרנסות ממין.

אבל לא זאת בדיוק השאלה, למה בעצם "זונה" היא קללה מוסרית, כמו שהבאת במשפט הנ"ל?
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 12 שנים • 11 באוק׳ 2011
פרלין​(נשלטת){ש} • 11 באוק׳ 2011
לא יודעת אם קללה מוסרית, אבל בהחלט מצב עניינים אומלל. והרבה אנשים נמצאים בכל מיני מצבים אומללים בגלל שאין להם כסף ואין להם את הרקע המתאים או היכולת להשיג אותו בדרך נורמטיבית. כך שהם נדחקים עוד יותר לשולי החברה.

אני לא חושבת שיש משהו לא מוסרי בזנות. אבל אני חושבת שלהיות זונה בחברה שלנו זה סבל טהור. לחיות במין מקום-לא מקום כזה שבו אין למה שאת עושה מעמד חוקי ובכל זאת הוא מגדיר אותך לחלוטין.
החברה דוחקת אותך הצידה ושמה עלייך אות קין מהבהב : זונה. איזו אמללות.
Inside your head
לפני 12 שנים • 12 באוק׳ 2011
Inside your head • 12 באוק׳ 2011
זנות, היא סטייה?
FOR GOOD

לא, זנות היא לא סטייה

FOR GOOD • 12 באוק׳ 2011
תלוי מה הזונה מוכרת. היא יכולה למכור סקס ונילי ( רגיל ) , או סקס סוטה.
רוב הזונות מוכרות סקס ונילי.
חלק מהזונות אמנם כל-כך נואשות, שהן ינסו לממש מה שרק תבקש. האם אתה הולך להנות?
חבל על הכסף.
( * אבל באנגליה למשל הם כאלה סוטים, שבחלק מהמקומות סקס רגיל יכול לעלות יותר מאשר סקס סוטה. עניין של היצע וביקוש : - )
גיל הפרישה של זונות הוא מאד מוקדם. כמו הכדורגלנים, יש להן קריירה קצרה.
מלכות-בתשלום נהנות מקריירה טיפה יותר ארוכה. אבל את צריכה להיות טובה. הקליינטים צריכים לעזוב את הסשן עם חשק לחזור. זה לא מה שקורה בדרך כלל.
( אני מדבר כמובן רק על המקצוע "העתיק-ביותר-בעולם"... אבל "להיות הזונה של מישהו או מישהי " , בהקשרים אחרים, יכולה בהחלט להיחשב פנטזיה סוטה )

* תשובה זו היא עניינית, ולא-שיפוטית.
godisafemale​(שולטת)

נו.. דיון מעניין,

godisafemale​(שולטת) • 12 באוק׳ 2011
אשתדל לא לנסות להצחיק את עצמי ולא לעצבן את עצמי תוך כדי תגובה. לא מבטיחה.

מזה זמן שאני לא קוראת שרשורים כשאני בוחרת להגיב, אלא מתייחסת לפוסט הראשון שפתח אותו ובזה גומרת ענין.

אז ראשית, כל הכבוד לשרשור הפותח ולמי שפצח בו. נושא מעניין בהחלט. יש כאן כמה מאותגרים אינטלקטואלית שזה תמיד נחמד אבל יש כאן גם כמה בולטים שהעלו את הדיון הזה 7 קומות למעלה (אני ספרתי). גונדולה מן - בגישת "המלך הוא עירום" אני אוהבת כאלה icon_smile.gif
פפריקה - שהביאה מצב נתון של עיסוק במין מתוך בחירה תוך כדי הסבה לבילויים בעבודה.
נולי- שנגעה יפה וכמעט מדוייק לטעמי בשורש הבעיה עם הענין הזה ושם אני ארחיב.
שוטי - שמדייקת כהרגלה, מקסימום מסר במינימום מילים.

עכשיו לגופו של דיון (כמעט)

ממש אתמול התראיינה ציפי שביט בגיא פינס נדמה לי, שאלה אותו אחת החותתרות של פינס איך היא מרגישה עם ההצגה/מופע החדש שלה והיא ענתה משהו כזה: "מ'נייגיד לך... איך שאני נהנית.. כל יום מחדש וכמה פעמים ביום מהעבודה שלי, כמעט כמו זאת שעושה את הדבר הכי עתיק בעולם ונהנית ממנו, אז אני במקום שני וזה מסתדר לי טוב"

NEXT - אני ממליצה לבאי השרשור לצפות בסרט היפיפה CherI
http://www.youtube.com/watch?v=QH96F0DB5CA

מסופר על גב' עמוסה לואודד בכסף שעשתה מזנות והיא נחשבת למאוד מכובדת. סרט תקופתי מרהיב מנקודת מבט של אקספלורר ואשר שופך אור גם על נקודה זו. כמובן שיש שם רומן מקסים של קוגרית וכו' וכו'.

אני לא מתיימרת (לא היום!) להקיף את כל נקודות ההשקפה שמצאתי כאן ובמוחי לענין זה, אני בוחרת לכוון ספוט לכמה נקודות ואומר אותן בקצרה:
1. "זנות" בעיניי זהו המותג הוותיק ביותר עלי אדמות, פנים רבות לו ותכולות מגוונות בווריאציות שונות ומשתנות. הנטיה האינסטנקטיבית של רוב האנשים היא לקפוץ כמו נוד מהתחת בלי שליטה ולהתייחס למעשה לכל הפאראפרזות וההילה והאגדות והמיתוסים והליכלוך והגועל וההסלדה וההמאסה והביזיון ממילה זו ולא מתכניה ולא על שורש מולדתה שהוא מהו הצורך שעליו עונה הזנות ויותר מכך מהו הצורך של גברים רבים להוקיע אותה וגם נשים.
הוקעת הזנות מה היא משרתת, איזו מטרה גדולה, מטרה חברתית המשרתת סדר חברתי.

אז אני בוחרת להתייחס לזנות מבחירה חופשית ומאושרת, בואו נקרא לזה LOVE WITH BENEFITS.

2. דרך פילטר ההגזמה - איזה כאוס היה מתרחש עלינו לו כל הנשים היו גובות כסף בעבור קיום יחסי מין,
נניח שזוהי הייתה נורמה, איך זה היה משפיע על מצב הכלכלה העולמי, היכן היו מרוכזים מוקדי הכח? מרד צרכנים? העברת כח לנשים? מי היה שולט בעולם הפאטריאכליות? המאטריאכליות?
מה הדבר שונה במיחד לקבל תמורת בתולים נדוניה של עדר כבשים ופיל הודי שמשתתף קבוע במדיטציות של הברהאמה קומאריס ביבוא אישי מהודו? סדר עולמי חדש? על מי הוא מאיים?

3. כאן בכלוב, ישנם המון פרופילים של גברים המביעים (נשלטים ברובם המכריע) אני לא מעוניין בניצול, לא קונה סיגריות וטישו עם אלו ורה, אל תבקשי ממני לנקות, אני לא נהג ולא סבל, לא מורה למתמטיקה ולא מביא לך גלידה בצל-חנן כשאת לפני מחזור.
הא?! אז מה אתה מביא לדייט הבדס"מי/גם וונילי! את הבולבול המנזיל שלך שמרוויח 5000 ש"ח? או 15000? מה אתה מביא לשם/לכאן? מה החוצפה שלך?!

לסיכום: בחיים בכל דבר מתקיים TRADE OFF

ונכון לנקודת זמן הזו 13-10-2011 בטריידאוף ובידאלוג שמתקיים בין נשים לגברים - התוצאות על הלוח ברורות ומוארות - הנשים הן המפסידות הסדרתיות.

כל עוד נשים תארוזנה יהלום בעיתון ותפתחנה בסטה בשוק עם מרכולתן כך זה יישאר.
ויישאר משמע - השליטה הכלכלית תשאר בידי גברים. החיזורים ייעלמו מהעולם. יותר נשים עם ילדים יחיו בקו העוני ומסביב לו.

בעולם אידילי אני מדמיינת מהו רוחב וגובה האישיות שגברים ייאלצו לצמח לו יבינו שאין להם מספיק משאב כלכלי לחזר אחרייך, אוחחח זה יהיה נעים שאנחנו הנשים לא נצטרך להתעסק בפרוייקט המגדרי התורן אלא פשוט לתקשר בגובה העיניים וליהנות מחברות ומאהבה אמיתית, סוף סוף!
בעולם תקני נשים לא תדענה קושי קיומי כי גברים יידעו לחזר ויידעו למלא את תפקידם כפרוביידרים כראוי וכמתבקש מהסידור הגנטי שלהם ולא יתנהלו כמו אומואים אופורטוניסטים.

מועדות ומועדים לשמחה? סבבה icon_smile.gif

ותודה שקראתם את גבב טרחנותי הנוראית
icon_wink.gif
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 12 שנים • 13 באוק׳ 2011
red-cell​(מזוכיסט) • 13 באוק׳ 2011
אולי פשוט תפסיקו להצביע לאותו מנייאק שדופק אתכם כל השנים ומחייך כל הדרך לבנק?
נולי
נולי • 13 באוק׳ 2011
עכשיו רצל?
אחרי שהוא מספר לנו שהוא מחזיר את גלעד הביתה (אלוהים יודע באיזה מצב גלעד יגיע ואם באמת יגיע עם כל הרעש בתקשורת)????
עכשיו להצביע נגדו?
אז מה אם דפק לכולנו את החיים וחי על חשבוננו כמו מלך מלכי המלכים.
חוץ מזה כולנו מזוכיסיטים-והוא ההוכחה לכך.
חג שמח
למי שיכול להרשות לעצמו.
N
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 13 באוק׳ 2011
נולי כתב/ה:
עכשיו רצל?
אחרי שהוא מספר לנו שהוא מחזיר את גלעד הביתה (אלוהים יודע באיזה מצב גלעד יגיע ואם באמת יגיע עם כל הרעש בתקשורת)????
עכשיו להצביע נגדו?
אז מה אם דפק לכולנו את החיים וחי על חשבוננו כמו מלך מלכי המלכים.
חוץ מזה כולנו מזוכיסיטים-והוא ההוכחה לכך.
חג שמח
למי שיכול להרשות לעצמו.
N

אל תנצלי את העובדה שתפסת אותי ברגע של חולשה והגבתי פה בשביל לחזור על הטעות שעשיתי לפני 10 דקות (:
קיפופיף​(מתחלפת)

זנות לא יכולה לבוא ממקום בריא

קיפופיף​(מתחלפת) • 13 באוק׳ 2011
כי סקס הוא לא רק פעולה פיזית(שכן,אם הוא אכן היה פיזי נטו, האתר הזה היה ריק מאדם...) אלא מחובר לחלקים נפשיים ,מודעים או תת מודעים (כן, גברים יקרים, גם אצלכם) ולכן, מי שבוחר/ת בפרנסה הזאת באופן יומיומי -צריך להדחיק חלקים בנפשו. הדחקה כזאת לא עובדת לאורך זמן, ויש לה השפעות שליליות. שלא לדבר על הסיכונים שפיזיים של העבודה הזאת- להיות חשוף -לבד מול אדם שלך תידע מה הוא יעשה לך (כן חברה, אין מילת ביטחון. קונים את גופך ואת נשמתך), חשיפה למחלות קשות ועוד.- כך שגם מי שמגיע למקצוע הזה ממקום בריא ואשליית בחירה- לא ישאר בריא בנפשו לאורך זמן. כמו שאמרו בתגובה מוקדמת יותר- כל הנשים בדירה הדיסקרטית, עצמאיות, נבונות, שאף אחד לא מחזיק את הפספורט שלהם בכוח או מאיים על אמא שלהן באוקריאנה- היו צריכות להיות שיכורת כל הזמן אחרת לא יכלו "למלא את התפקידם". וועבודה שתאה חייב להרדים את המוח שלך בשביל לבצע אותה -היא לא עבודה בריאה.