שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכות שמחפשות עבדים מחונכים.

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 11 שנים • 23 במאי 2012
אני לא מבינה למה צריך עכשיו להתעסק בזה שיש פה רודפות ממון. כולם יודעים שהן כאן, למה חייבים לדחוף אותן לכל נושא? אני חושבת שההודעה המקורית הייתה שאלה טובה, דווקא. והתשובה שעוסקת בזה שיש כאלה שסתם מנסות להוציא ממך כסף, היא לא תשובה טובה.

התשובה של שיר כאב, למשל, הייתה תשובה טובה. התשובה של דניאל הייתה תשובה טובה.
לא הכל קשור לכסף, ת'ם יודעים.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני 11 שנים • 24 במאי 2012
יולי, התגובה של סיגורני במיוחד גרמה לי לעצב
"לא בתשלום אבל לוקחות דמי רצינות" נו באמת, תכף תגידו שאין בכלל פאמדום, או שרק שולטת אמיתית אחת קיימת. או שלוש? (:
תגובות כאלה רק מפמפמות לנשלטים את השאלה הראשונה "את בתשלום",
והשואל לא מבין למה עף מייד לרשימת התעלמות.
אז בבקשה. קצת ענייניות פה(:
up u rs​(אחרת)

זה אכן עצוב.

up u rs​(אחרת) • 24 במאי 2012
עצוב מה אנשים מוכנים לעשות בשביל לזכות האהבה ויחס. בין אם זה נשלט עם שכר ממוצע שמוכן להשקיע חצי ממנו כדי לזכות בקרבה לאשה ובין אם זאת נשלטת שמוכנה לעבור את הגבולות הפיזיים והרגשיים של עצמה רק כדי שאיזה שולט לא יפסול אותה בטענה שהיא "לא נשלטת אמיתית".
הצורך שלנו, כבני אדם ,ונילים או בידיאסאמים, באהבה ,הוא כל כך עמוק והופך אותנו לכל כך שבריריים- שזה גם המקום בו הכי קל לנצל ולסחוט.
י
כמות הדיונים שמתפרסמת פה על "למה אני לא מצליח/ה למצוא אף אחד נורמלי" מעידה על כך.

אני רק מאחלת פה לכולם למצוא עוצמה פנימית כזאת ,שתקומו כל בוקר עם חיוך ותחושת חיות- לא משנה מי ישן (או קשור...)לידיכם או אם מישהוא נמצא שם בכלל.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
סיגורני - אני מסכימה איתך. אני פשוט חושבת שזה לא היה הנושא וחבל לי שזה הפך להיות הנושא. אבל לא נורא. אולי בעצם יש קשר בין הדברים.

ואולי... אולי כמו שיש "דום פנטזיה" (ע"ע חיבורים עליו במגזין ובאלפוני) יש גם "עבד פנטזיה". אולי אנחנו מחפשות איזה עבד חלומי שלא קיים בשום מקום. שיהיה נדיב באופיו אבל שלא ינסה לקנות אותנו. שלא יהיה סמרטוט אבל שלא יתעסק כל הזמן בלאתגר אותנו. שיציית אבל ידע גם הפגין יוזמה. כל זה נשמע לי כמו בקשה סבירה אבל אולי באמת יש נתק משמעותי בין מה שהיינו רוצות לבין מה שקיים בעולם.

לגבי עצמי אני יודעת שלפחות במידה מסויימת, יש דברים שאני מאד רוצה אבל ברור לי שגרסתם המציאותית היא לא מה שאני רוצה. הממ.
מעריץ גאה​(נשלט)
לפני 11 שנים • 25 במאי 2012
מעריץ גאה​(נשלט) • 25 במאי 2012
שיר כאב כתב/ה:
לדעתי מה שאמרת מבחיל
"אתה לא נשלט אמיתי".

מבחיל למה ? זו המציאות יש לך בעיה איתה?
אין עליי חוברת הוכחה עם כל הכבוד בפנייך אם הנני נשלט אמיתי או לא.
אני נשלט כלפי מי שאני בוחר להיות ויש רמות לנשלטים לידיעתך ואם אנימביע כאן דעה שהיא שונה לשלך או לא מוצאת חן בעינייך זה אומר אם אני אמיתי או לא ? אשריך.
מעריץ גאה​(נשלט)
מעריץ גאה​(נשלט) • 25 במאי 2012
סאב מייל כתב/ה:
שיר כאב כתב/ה:
לדעתי מה שאמרת מבחיל
"אתה לא נשלט אמיתי".

אני נשלט כלפי מי שאני בוחר להיות ויש רמות לנשלטים לידיעתך ואם אנימביע כאן דעה שהיא שונה לשלך או לא מוצאת חן בעינייך זה אומר אם אני אמיתי או לא ? אשריך.

חוברת=חובת.

יולי יש קשר גדול בין הדברים, גם אם הנושא כביכול חורג מהנושא שהועלה, זו המציאות שקיימת כאן ואל תטמנו את ראשכן באדמה, הבחור שהעלה את הנושא עליו להבדיל במידה ואינו גילה זאת עדיין שיש את אילו שמגיעות לכאן ממניע חומרי בעיקר והן חלק גדול מאד כאן לבין אילו שבאמת מגיעות מאהבה ומחפשות קשר שכזה.

סיגורני צודקת בכל מילה שלה וקלטה בזמנה הקצר יחסית באתר את פני הדברים והלך הרוח כאן מה שאתן מסרבות לקלוט כנראה או לפחות להודות בכך, אכן המציאות כאן מביאה גם נשלטים בפניות הראשונות לשולטות שלא פנו אליהן קודם בשאלות פתיחה אם הן מחפשות הכרות וקשר שליטה אמיתי או מחפשות קשר "כלכלי".

ואגב לאותה אחת שקובעת מי נשלט אמיתי או לא, אם נשלט אמיתי זה אומר מההתחלה לקבל כל אחת עם טייטל שולטת בכניעה ובצייתנות אז אולי אני צריך להתכונן למינוסים כבדים מאד בבנק, זה מתכון לסחטנות וניצול כי אם אתה נשלט אמיתי ואומר לכל דבר כן אז איך תגיד לא לשולטת שרוצה קודם כל את הכסף שלך לפני שבכלל מסתכלת עליך ?

אני מציע לכן לפתוח כינוי של נשלט פעם אחת ולהתחיל לפנות לשולטות ותגלו בעצמכן את פני המציאות העגומה
שלגי
שלגי • 25 במאי 2012
סאב מייל כתב/ה:
סאב מייל כתב/ה:
שיר כאב כתב/ה:
לדעתי מה שאמרת מבחיל
"אתה לא נשלט אמיתי".

חוברת=חובת.

יולי יש קשר גדול בין הדברים, גם אם הנושא כביכול חורג מהנושא שהועלה, זו המציאות שקיימת כאן ואל תטמנו את ראשכן באדמה, הבחור שהעלה את הנושא עליו להבדיל במידה ואינו גילה זאת עדיין שיש את אילו שמגיעות לכאן ממניע חומרי בעיקר והן חלק גדול מאד כאן לבין אילו שבאמת מגיעות מאהבה ומחפשות קשר שכזה.

סיגורני צודקת בכל מילה שלה וקלטה בזמנה הקצר יחסית באתר את פני הדברים והלך הרוח כאן מה שאתן מסרבות לקלוט כנראה או לפחות להודות בכך, אכן המציאות כאן מביאה גם נשלטים בפניות הראשונות לשולטות שלא פנו אליהן קודם בשאלות פתיחה אם הן מחפשות הכרות וקשר שליטה אמיתי או מחפשות קשר "כלכלי".

ואגב לאותה אחת שקובעת מי נשלט אמיתי או לא, אם נשלט אמיתי זה אומר מההתחלה לקבל כל אחת עם טייטל שולטת בכניעה ובצייתנות אז אולי אני צריך להתכונן למינוסים כבדים מאד בבנק, זה מתכון לסחטנות וניצול כי אם אתה נשלט אמיתי ואומר לכל דבר כן אז איך תגיד לא לשולטת שרוצה קודם כל את הכסף שלך לפני שבכלל מסתכלת עליך ?

אני מציע לכן לפתוח כינוי של נשלט פעם אחת ולהתחיל לפנות לשולטות ותגלו בעצמכן את פני המציאות העגומה

על אותו בסיס אני מציעה לך לפנות כאן ניק של אישה (לא ממש משנה נטייתה) - אולי אחרי זה תבין גם את הצד השני קצת...

ובכלל, לידיעתכם, בשום מקום לא כל כך קל - גם בעולם הונילי למצוא התאמה זה לא פשוט (חלק מחברי הטובים הוא ונילי והם מדווחים לי בקביעות).

ככה זה, החיים הם לא פיקניק ואפילו בפיקניק יש נמלים.
ייייי{[לא כאן יו}
לפני 11 שנים • 26 במאי 2012
ייייי{[לא כאן יו} • 26 במאי 2012
סאב מייל כתב/ה:
שיר כאב כתב/ה:
לדעתי מה שאמרת מבחיל
"אתה לא נשלט אמיתי".

אני ההוכחה ...
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}
לפני 11 שנים • 29 במאי 2012
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 29 במאי 2012
הנושא קצת גלש לכיוון אחר ממה שציפיתי אבל נזרום.
בקשר למלכות שדורשות כסף רק כדי לתת לך הזדמנות להכיר אותה, אין ממש מה לעשות בנושא כי תמיד יהיו אנשים שינסו לנצל הזדמנויות הדרך היחידה לטפל בזה זה לזהות את אותם תחמנים ולהימנע מהם, בעיקרון אני התכוונתי בשאלה שלי יותר למערכת יחסים בדסמית אמיתית שמגיעה ממקום טהור כי נצלנים ונצלניות לא מעניינים אותי במיוחד.
על פנייה למלכות כאן אני כבר וויתרתי האמת, לפני שאני פונה אליה אני דואג לקרוא קצת את הפרופיל שלה ופוסטים בבלוג כדי לדעת לפחות למי אני פונה ועד שאני כן שולח אני אפילו לא מקבל תשובה מעליב אני חייב להודות.
דבר אחרון בקשר לנשלט אמיתי, אמרו כאן שלנישלט יש דרגות ורמות ויש כזה נשלט אמיתי או לא אמיתי אבל תאכלס דעתי נשלט הוא אדם שבאמת מוכן לתת מעצמו ולהתמסר ויש לו רצון אמיתי ותשוקה לשרת... רק אז אתה נשלט אמיתי, לא צריך איזה תואר מפוצץ כדי להיות נשלט אמיתי או טוב