בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עיצה

BelGoat​(שולט)
לפני 11 שנים • 26 ביולי 2012

אתן זווית אחרת לנושא

BelGoat​(שולט) • 26 ביולי 2012
נתקלתי כבר בבחורות שלא יכלו לגמור
כן כן כאילה

אם הנשלטת שלך גומרת "לא משהו" שהיא מאוננת - יש סיכוי שהיא אפילו מעולם לא גמרה.
נתקלתי בזה - זה אמנם נדיר אבל זה קיים.

ישנם בחורות שלא יכולות לגמור כי יש להן חסם פסיכולוגי כזה או אחר, ויש כאילה שזה פשוט נעוץ בפיזיולוגיה שלה.

דבר ראשון עודד אותה לאונן, אפילו בלעדיך. היא פשוט צריכה קודם כל להגיע לגמירה בעצמה - אבל כזו שתעיף אותה והיא תגיד בפעם הראשונה שלה "ואו!. אם היא לא תגיע לזה - ההצעה היחידה שלי זו עזרה מקצועית, כי תאמין לי לא משנה כמה תנסה וכמה תלחם - אם תצליח זה יקח זמן רב עד שתגיעו לגמירה המיוחלת (וגם אז היא לא תהיה כמו שצריך כי היא תשתיק את זה מנטאלית)

אני כמובן מאחל בהצלחה רבה לך ולנשלטת.
אני זמין אם אתה צריך פירוט נוסף בנושא.

בברכה
BelGoat
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 26 ביולי 2012
ציטוט:
"מאיפה לך שאלה רק דעות?
מאיפה לך שאנשים לא נותנים פה מנסיונים האישי?
דעה כזו באה ממקום מתנשא, ואף אחד לא אוהב שמקטינים ומתנשאים עליו."

אני מבין שלא התעמקת בקריאת המילים שלי לפני שהגבת, אחרת אאשים אותך בחוסר הבנת הנקרא icon_lol.gif

"נותנים פה מנסיונם האישי" - ברור, כל היועצים גרמו לאותה בחורה ספציפית לגמור והם רק נשמות טובות שחולקות מידע. כל התנסות שאינה עם אותה בחורה מדוברת היא בחזקת דעה והשלכה, ולא ידיעה

"דעה כזו באה ממקום מתנשא" - אכן מדוייק, במיוחד לאור העובדה שאמרתי שאין לי דעה בעניין, גם לא ידיעה, ולא יכולה להיות לי ידיעה כי מעולם לא גרמתי לאותה בחורה לגמור (הפסד שלי icon_wink.gif ). וגם לו הייתה לי דעה, גם דעתי, עקב היותה דעה, איננה נחשבת.

"אף אחד לא אוהב שמקטינים ומתנשאים עליו" - שקר מוחלט. רק החלשים והקטנים באמת לא אוהבים את זה, מי שאינו לוקה בחוסר ביטחון או אגו נפוח (ופגוע) זה לא ממש ישפיע עליו
בלוסום​(לא בעסק)

MY GOD...

בלוסום​(לא בעסק) • 26 ביולי 2012
איש אחר כתב/ה:
ציטוט:
"מאיפה לך שאלה רק דעות?
מאיפה לך שאנשים לא נותנים פה מנסיונים האישי?
דעה כזו באה ממקום מתנשא, ואף אחד לא אוהב שמקטינים ומתנשאים עליו."

אני מבין שלא התעמקת בקריאת המילים שלי לפני שהגבת, אחרת אאשים אותך בחוסר הבנת הנקרא icon_lol.gif

"נותנים פה מנסיונם האישי" - ברור, כל היועצים גרמו לאותה בחורה ספציפית לגמור והם רק נשמות טובות שחולקות מידע. כל התנסות שאינה עם אותה בחורה מדוברת היא בחזקת דעה והשלכה, ולא ידיעה

"דעה כזו באה ממקום מתנשא" - אכן מדוייק, במיוחד לאור העובדה שאמרתי שאין לי דעה בעניין, גם לא ידיעה, ולא יכולה להיות לי ידיעה כי מעולם לא גרמתי לאותה בחורה לגמור (הפסד שלי icon_wink.gif ). וגם לו הייתה לי דעה, גם דעתי, עקב היותה דעה, איננה נחשבת.

"אף אחד לא אוהב שמקטינים ומתנשאים עליו" - שקר מוחלט. רק החלשים והקטנים באמת לא אוהבים את זה, מי שאינו לוקה בחוסר ביטחון או אגו נפוח (ופגוע) זה לא ממש ישפיע עליו

אתה כל כך כל כך WAY OFF - שאין שום דרך להסביר לך בכלל..
אני פרשתי מהדיון איתך.
גבר

Re: עיצה

גבר • 26 ביולי 2012
ההוא כתב/ה:
כבר זמן מה שאני מנסה לגרום לנשלטת שלי לגמור
אך לצערי לא מצליח.

כבר ניסיתי את כל הניסיון והידע שיש לי, ודבר לא עוזר.
היא טוענת שהיא מאוד חרמנית אבל לא מצליחה לגמור.

יש למישהו עיצה איך אני פותר את הבעיה?

לפני הכל, אל תהפוך את זה לבעיה.
Crybaby​(נשלטת)
Crybaby​(נשלטת) • 26 ביולי 2012
אני חושבת שהפרספקטיבה של גברים ונשים לגבי אורגזמה היא שונה.

אני אצטרף למגוון האנשים שאמרו שדווקא אם תניח לזה,ולא תהפוך את זה לבעיה,
זה יבוא מעצמו.
אני לא יודעת כמה זמן היא הנשלטת שלך אבל בעיקר אם זה עניין חדש - לפעמים זה לוקח זמן.
זה גם יוריד מהלחץ שלה לרצות אותך ולא יגיע למצב שהיא מרגישה שהיא צריכה לזייף.
Truth Seeker
Truth Seeker • 26 ביולי 2012
Starry כתב/ה:
אני חושבת שהפרספקטיבה של גברים ונשים לגבי אורגזמה היא שונה.

אני אצטרף למגוון האנשים שאמרו שדווקא אם תניח לזה,ולא תהפוך את זה לבעיה,
זה יבוא מעצמו.
אני לא יודעת כמה זמן היא הנשלטת שלך אבל בעיקר אם זה עניין חדש - לפעמים זה לוקח זמן.
זה גם יוריד מהלחץ שלה לרצות אותך ולא יגיע למצב שהיא מרגישה שהיא צריכה לזייף.

אני מסכים עם Starry. לא צריך להגדיר את זה מראש כ"מטרה" שצריך להשיג. עדיף לתת לזה לקרות בזמן שלו.
llulu​(נשלטת)

נסתם גראס ?

llulu​(נשלטת) • 26 ביולי 2012
זה אחד הדברים המשחרר ביתר שיש .....
Dark Artist​(שולט)

לפי מה שאתה טוען

Dark Artist​(שולט) • 26 ביולי 2012
איש אחר כתב/ה:
מדהים אותי בכל פעם מחדש איך אנשים שואלים שאלות כאלה, ועוד יותר מדהים שיש מי שמנסה לענות ברצינות על כך.
לא יודע מה יותר טיפשי..
אכן פורום טיפולי לתפארת

99% מהשרשורים שנפתחו בכלוב הם טיפשיים מלכתחילה. השאלות טפשיות והתשובות טיפשיות.
אני יכול להבין את התסכול שאתה חש כיון שזו הסיבה מדוע אני כמעט ולא נוטה להגיב בפורומים.
רבים מהפורומים פעמים רבות מתחילים שאלות רציניות ומסתיימים בריבים שטוטיים ובלכלוכים.
ישנם גם מכורי תשומת לב שפותחים מראש שרשורים טפשיים כדי לראות 1000 תגובות טיפשיות.
בשרשור זה ראיתי שאלה כנה ואנשים שמשיבים עליה לפי נסיונם או דעתם.
אף אחד לא התיימר להיות איש מקצוע או סקסולוג מדופלם, ומכיוון שמדובר בשרשור שנפתח באתר
חברתי, אף אחד לא לוקח את כל מה שרשום בו כתורה מסיני.
עכשיו תסתכל על השרשור ותראה שאתה התחלת עם בדיחה צינית ופוגענית (אולי היא צריכה להחליף את השולט), ולאחר מכן המשכת בביקורת שמבטלת את כל השרשור ותבין איך שרשורים מתדרדרים.
אני לא בא לומר שאתה האיש (הרע) האחר שהרס את השרשור או שאין טעם בדבריך. אני חושב שיש דרך לתת ביקורת, וביקורת הינה דבר חשוב בתנאי שהיא מכבדת את השומעים אותה.
MasterKey​(שולט)
לפני 11 שנים • 27 ביולי 2012

פופוליזם

MasterKey​(שולט) • 27 ביולי 2012
Dark Artist כתב/ה:
איש אחר כתב/ה:
מדהים אותי בכל פעם מחדש איך אנשים שואלים שאלות כאלה, ועוד יותר מדהים שיש מי שמנסה לענות ברצינות על כך.
לא יודע מה יותר טיפשי..
אכן פורום טיפולי לתפארת

99% מהשרשורים שנפתחו בכלוב הם טיפשיים מלכתחילה. השאלות טפשיות והתשובות טיפשיות.
אני יכול להבין את התסכול שאתה חש כיון שזו הסיבה מדוע אני כמעט ולא נוטה להגיב בפורומים.
רבים מהפורומים פעמים רבות מתחילים שאלות רציניות ומסתיימים בריבים שטוטיים ובלכלוכים.
ישנם גם מכורי תשומת לב שפותחים מראש שרשורים טפשיים כדי לראות 1000 תגובות טיפשיות.
בשרשור זה ראיתי שאלה כנה ואנשים שמשיבים עליה לפי נסיונם או דעתם.
אף אחד לא התיימר להיות איש מקצוע או סקסולוג מדופלם, ומכיוון שמדובר בשרשור שנפתח באתר
חברתי, אף אחד לא לוקח את כל מה שרשום בו כתורה מסיני.
עכשיו תסתכל על השרשור ותראה שאתה התחלת עם בדיחה צינית ופוגענית (אולי היא צריכה להחליף את השולט), ולאחר מכן המשכת בביקורת שמבטלת את כל השרשור ותבין איך שרשורים מתדרדרים.
אני לא בא לומר שאתה האיש (הרע) האחר שהרס את השרשור או שאין טעם בדבריך. אני חושב שיש דרך לתת ביקורת, וביקורת הינה דבר חשוב בתנאי שהיא מכבדת את השומעים אותה.

שניכם נשמעים אנשים רציניים ובעלי דעה ודעת. אישית, מפריע לי ה"עליהום", שנעשה כאן לאיש אחר גם אם יש בתגובותיו שמץ של התנשאות. יותר מכך חוק העדר שוב מוכיח את עצמו, כמו גם הפופוליזם ותורת הלייקים. ברשותך אומן החושך - שאלה: 652 תגובות בפורומים זה הרבה או מעט? ושאלה נוספת: האם זה מספר (652) העונה להגדרה של "אני כמעט ולא נוטה להגיב בפורומים"? כן - עד כדי כך הפריע לי הפופוליזם, עד שטרחתי וקראתי את הפרופיל שלך icon_smile.gif
אחד הדברים היפים באתר היה היכולת להביע דעה, מוזרה ומקורית ככל שתהיה. השירשור הזה מבליט את ההיפך הגמור.
איש אחר​(אחר)
לפני 11 שנים • 27 ביולי 2012
איש אחר​(אחר) • 27 ביולי 2012
אין צורך שמשהו יפריע לך, אין כאן "עליהום" . יש כאן תופעה שגדולי המורים בהסטוריה קראו לה "דיבור בלתי נחוץ".
משמע, אנשים פולטים מילים ללא שליטה, בצורה מכאנית ואוטומטית לגמרי ולא מתוך כוונה ותשומת לב אמיתית ודיוק בנאמר.
זה לא עושה אותם טובים יותר, או רעים יותר, זה לא עושה אותם חכמים יותר או טיפשים יותר , זה לא "עושה" אותם בכלל. רק שהתבוננות מהצד יכולה להראות בצורה ברורה וחדה את מה שלעולם לא ניתן לראות ממקום של הזדהות
וההזדהות היא הנשלטות המוחלטת