לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המסעדה-הכנה- פנטזיה

nobady נשלט
לפני 11 שנים • 24 במרץ 2013

המסעדה-הכנה- פנטזיה

nobady נשלט • 24 במרץ 2013
קום! נשמע קול כמתוך חלום,
קום! נשמע הקול שנית מלווה הפעם בכאב חד החותך בצלעותיי,
פוקח את עיניי מנסה להבין היכן ולמה, רואה למולי זוג נעלי עקב שחורות, מבריקות, מצוחצחות,
קום עבד! נשמע קול נשי תקיף,
באחת נזכרתי היכן אני ומהו מעמדי, התרוממתי במהירות על ארבע משפיל עיניי כשהשרשרת הקשורה לצווארי מגבילה, חונקת.
יד נשית לופתת את סנטרי בחוזקה מרימה את ראשי כלפיי מעלה, מפגישה את עיניי בפניה של אשה נאה עד מאד המביטה בי בחצי חיוך כמבט אשה בכלבה העומד למרגלותיה.
היום יחל אילופך, אמרה
מהיום אני עבורך המאלפת והמפקחת, תחת מרותי ותחת ידיי תהיה וככל שתשביע את רצוני כך קל יהיה לך,
עוד רגע תאכל בזריזות דבר מה ומיד לאחר מכן יתחיל יומך הראשון כעבד נרצע אמרה כשהיא מסמנת בידה לעברו של עבד עירום וצייתן המניח לפניי שתי קעריות קטנות, באחת משקה דמוי קפה ובשנייה דייסה שידעה ימים טובים יותר.
אכול! ציוותה, חמש דקות ומיד אחזור.
ביד רועדת קרבתי את קערית הדייסה אל פי מנסה ללגום ממנה ללא הצלחה מרובה,
דייסה נוזלת מלכלכת את פניי, נשפכת סביבי,
רועד בכל גופי פוחד מהצפוי רואה אני את זוג הנעליים השחורות המצוחצחות מתקרבות לעברי, חש בחוסר האונים המתפשט בגופי.
מה זה אמור להיות עבד מטונף, כך רוצה אתה לשרת נשים? שאלה בכעס מנחיתה על לחיי שתי סטירות לחי מצלצלות,
תראה ידיי התלכלכו בגללך, הוסיפה מנגבת ידיה במגבת התלויה על איבר מינו הזקור של העבד העירום המשתרך אחריה,
ככה לא תוכל לשרת, חייב אתה להישאר נקי ולהקפיד על שמירת הניקיון כי אם לא כך תיענש בכל חומרת הדין, ברור????
כן גבירתי, לחשתי בקול רועד,
אני לא שומעת אותך עבד, ברור???? חזרה על שאלתה בקולה הרועם,
כן גבירתי, הגברתי את קולי,
שוב סטירה,
שלא תעז להרים קולך עליי, מובן????
הפעם מפחד להשיב הנהנתי בראשי.
טוב מאוד, רואה אני שהבנת אמרה משחררת את השרשרת הקשורה לצווארי,
על הרגליים מיד ובוא אחריי.
התרוממתי בזריזות על רגליי משרך דרכי אחריה מנסה לעמוד בקצב צעדיה, שומר מרחק קטן כעבד היודע את מקומו ומכבד את בעליו.
דלת נפתחה ונדחפתי פנימה מוצא עצמי עומד בתוך חדר רחצה ושירותים המבריק בניקיונו.
עשה את צרכיך! פקדה מביטה בי ובוחנת בעיניה הקשוחות עת עומד אני ומטיל את מימיי אל חור השירותים הקבוע ברצפה.
כנס למקלחת! ציוותה מכה על ישבני ואני, אני ממהר לעשות כן.
ביד אמונה נטלה את שפופרת הרחצה בידה פותחת את ברז המים וכשהיא מווסתת את טמפרטורת המים החלה לשטוף ולקרצף בידה השנייה את גופי ואבריי האינטימיים במברשת וסבון ללא רחם.
אתה תבריק כשתתייצב בפני גבירותיך ותשרת אותן כשגופך הציבורי מדיף ריח מבושם, סיננה בארסיות.
מגבת הושלכה לעברי מאפשרת לי להתנגב וליבש את המים הניגרים מגופי הבוער.
בוא! פקדה.
מיהרתי ללכת אחריה עירום כביום היוולדי למעט הקולר הענוד לצווארי אל חדר ובו מיטת ישיבה המפסקת את רגליי חושפת את אשכיי ואיבר זכרותי לעיני כל,
עבד מצויד בתער ובג'ל מגלח את פניי ואת שיער ערוותי לשביעות רצונה של גבירתו המעבירה את ידה על פניי ומבושיי לבדיקת איכות הגילוח.
בליטוף של נחת מעבירה המפקחת ידה על ראשו של הגלב ושולחת אותו אל מחוץ לחדר.
ועכשיו לעניין, אמרה כשהיא חופנת את אשכיי בידה מעבירה אצבע לאורכו של הזין המזדקר מאיליו,
ללא אומר נוסף שלפה מתוך ארונית אשר בפינת החדר שוקר חשמל המולבש במהודק על מבושיי הרגישים,
זה לטובתך, כך תדע מה אסור ומה מותר, צחקה לוחצת על השלט.
כאב חד המבתר את גופי מקפיץ אותי מהכסא לרצפה המום ומיוסר.
אתה רגיש זה טוב, חייכה אלי בסיפוק לוחצת שוב על מקש השלט סוחטת מפי צעקת כאב הגורמת לה לצחוק בקול מתנגן.
סדר יומך!!!!!!! פסקה לאחר ששכח צחוקה וכשאני מוטל לרגליה,
סדר יומך, השכמה ב-6.00 ועד לשעות הצהרים שעת פתיחת המסעדה לרווחת והנאת אורחותינו, עבודות ניקיון והכנה יסודיים שהם הבסיס לשמה הטוב של המסעדה היוקרתית,
משעות הצהריים ועד לשעת הסגירה שירות לאורחות, מלצרות, הגשה והענות המאפשרת להן להשתעשע בך כאוות נפשן,
לסיום יומך ארוחת שאריות והכנה לשינה כשאתה קשור ככלב למקומך,
לא יהיה לך קל אבל תלמד לבצע את המטלות שיוטלו עליך, לעמוד בלוח הזמנים ולספק את רצוננו ורצון האורחות במיטבך חייכה כשהיא מציגה לעיניי את השלט שבידה,
זכור, טעות שתעשה תגרור אחריה ענישה בלתי מתפשרת לרבות הצלפות פומביות, האורחות אוהבות ונהנות לצפות בעבד נענש, הוסיפה בחיוך מתגרה וזו אחרי הכל זכותן.
קדימה!!!!!!
    התגובה האהובה בשרשור
מלכתא
לפני 11 שנים • 24 במרץ 2013
מלכתא • 24 במרץ 2013
פשוט מקסים!