בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הייתם מוכנים לחיות כקוקהולדים?

שנאוצר​(נשלט)
לפני 7 שנים • 9 בפבר׳ 2017
שנאוצר​(נשלט) • 9 בפבר׳ 2017
אני חושב שמדובר בפנטזיית הבדסמ היחידה שאני חושש לממש מתוך פחד לפגיעה במערכת היחסים. ברמה האישית שלי תהיה לי בעיה להמשיך במערכת יחסים מתוך קנאה בסיסית לאישה שלי.
יש איזה משהו מעט הרסני בנשלטות גברית כאשר הולכים איתה עד הסוף לכיוון הקאקולדי. אתה בעצם לא זוכה לאהבה. זה איזשהו ניגוד הרסני בין היצר שרוצה לחוות זאת (אצלי לפחות במובן מסוים בטח לא 24/7), לבין הרצון להרגיש נאהב ובתוך זוגיות מונוגמית. אני מרגיש באופן אישי שהכניעה ליצר הזה, היא ויתור אסקפיסטי שמייצר פגיעות מאוד גדולה. כל זאת מתוך הרצון להימנע מחשיפה ומפגיעות שנוצרות באופן טבעי בתוך מערכת יחסים אוהבת. כן הפיתוי הוא גדול, אבל ההשלכות מפחידות.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 7 שנים • 11 בפבר׳ 2017
bondman​(נשלט){FLR} • 11 בפבר׳ 2017
שנאוצר,

יש הבדל בין קוקהולד בפורנו, למציאות.

קראתי בבלוגים של קוקהולדים ושל נשותיהם בחו"ל. בדרך כלל מדובר בזוגות אוהבים מאוד, מאוד פתוחים ומדברים על הכל,
שמאפשרים אחד לשני לחוות את החוויות שמערכת כזאת מייצרת במינונים שונים.
וכמובן שזה עובד רק במקרה שלשני הצדדים יש צורך מתאים בזה.

ולשאלת האשכול. לא יקרה בגילגול הזה, אבל עם בת זוג שולטת מתאימה, הייתי מאוד רוצה.
Gia X
לפני 7 שנים • 11 בפבר׳ 2017
Gia X • 11 בפבר׳ 2017
שנאוצר כתב/ה:
אני חושב שמדובר בפנטזיית הבדסמ היחידה שאני חושש לממש מתוך פחד לפגיעה במערכת היחסים. ברמה האישית שלי תהיה לי בעיה להמשיך במערכת יחסים מתוך קנאה בסיסית לאישה שלי.
יש איזה משהו מעט הרסני בנשלטות גברית כאשר הולכים איתה עד הסוף לכיוון הקאקולדי. אתה בעצם לא זוכה לאהבה. זה איזשהו ניגוד הרסני בין היצר שרוצה לחוות זאת (אצלי לפחות במובן מסוים בטח לא 24/7), לבין הרצון להרגיש נאהב ובתוך זוגיות מונוגמית. אני מרגיש באופן אישי שהכניעה ליצר הזה, היא ויתור אסקפיסטי שמייצר פגיעות מאוד גדולה. כל זאת מתוך הרצון להימנע מחשיפה ומפגיעות שנוצרות באופן טבעי בתוך מערכת יחסים אוהבת. כן הפיתוי הוא גדול, אבל ההשלכות מפחידות.

שנאוצר, מה שאתה אומר נשמע מאוד הגיוני, אך מנסיון אישי אני יכולה לומר שזה לא חייב להיות כך. וודאי שהחוויה הקאקהולדית מושתתת על קנאה בסיסית, אך אם שני בני הזוג מודעים וקשובים לרגשותיהם האחת של השני, וליתר דיוק - אם הדומית קשובה לבן זוגה, אז החוויה אינה טראומטית, אלא מהנה. אני יודעת עד לאן אני יכולה למשוך ועד כמה למתוח את גבולותיו של בעלי מבלי לגרום לו נזק נפשי ומבלי שהמשחק הזה יהפוך לאסון במקום הנאה. מה גם, שכמו שבונדמן ציין, החיים זה לא פורנו, ולא תמיד התפקידים נשמרים כפי שהם "אמורים" להיות. לצורך העניין, אני עצמי משמשת כ-Bull עם הנשלט שמצטרף אלינו, כלומר שהחלק בו הגבר הנוסף משפיל את בן זוגי לא קיים אצלנו, כך שיתכן וזה מה שמשנה את כל התמונה. לבעלי היקר אין שום ספק, ולו הקל שבקלים, באהבתי אליו ואני מאמינה שתקשורת פתוחה עומדת בבסיס העניין.
pikman​(נשלט)
לפני 7 שנים • 22 בפבר׳ 2017
pikman​(נשלט) • 22 בפבר׳ 2017
קוקהולד זה פשוט לא הגיוני לי.
אם הבת זוג של נשלט תבגוד בו זה יהיה 100% בשבילה והוא יפגע מזה.
אם היא טורחת לבגוד מול הנשלט זה הופך לאקט מזויף של "אתה לא יכול לספק אותי אבל הוא כן יכול" או משהו בסגנון הזה של קנאה.
זה הופך "בגידה" לטקס דו צדדי ולמשחק שנגמר בגבולות המיטה ולדעתי זה ממש מוזיל מעניין ה"בגידה".

אני מעדיף שמישהי פשוט תבגוד בי על אמת.
עבד מבוסס לזוגיות​(לא בעסק)
לפני 6 שנים • 2 באוג׳ 2017
לדעתי אין דבר מהנה ומענג יותר מלראות(ולצפות..אם אפשר) במלכתך נהנית מעונגת מסופקת וכמובן...מרוצה... ואז ללקק להרגיע ולענג אותה כראוי למלכתך(והאמן לי- גם היא תתענג מכך.. מנסיוני..)- בעיניי זה מתכון לחיים ארוכים ומשותפים ששני הצדדים מסופקים ועם הבנה הדדית שזה מה שהם מחפשים ואוהבים ונהנים ללא כעסים ואי סיפוק תמידי עבור שניי הצדדים...זו לא בגידה כי אם גירוי וטיזינג שמשמר את היחסים שאליהם אנו נמשכים.. מי כעבד ומי כמלכה..בכל אופן הצלחה מרובה שתהיה...
עבד מבוסס לזוגיות​(לא בעסק)
לפני 6 שנים • 30 באוג׳ 2017

Re: מלכתא

אישה_במגפיים כתב/ה:
לא, את לא יודעת מה זה קוקהולד ואת לא יחידה פה, לפי התגובות  פה
-
............- צודקת בהחלט לדעתי-האישה במגפיים- כשישנה הבנה מלאה בין בני הזוג אז אני כעבד נהנה ומתמוגג לראות את מלכתי מקבלת זין ענק מגברים אחרים ונהנית- זו מהות ההנאה שלי כקוקהולד- לראות ולצפות באישה שאני אוהב נהנית ומגיעה לשיאים ולסיפוקים אדירים- ואני כעבד ואהובה תמיד נמצא לענג וללקק לה אחרי - זו ההנאה שלי כעבד קוקהולד שלה
אישה מבפנים​(נשלטת)
אישה מבפנים​(נשלטת) • 30 באוג׳ 2017
אתחיל בכך שמאוד הייתי רוצה לממש. לא 24/7 אבל כן לחוות את ההרגשה שהגבירה שלי מקבלת מאחרים מה שאני לא יכולה לתת. זה עדיין לא קרה אבל בפנטזיה אני מאוד מפרגנת.
עכשיו לקטע האקדמי. אתה לא בוחר להיות קאקולד כמו שאתה לא בוחר להיות הומו. אני חושבת שמבחינת גבר לראות את בת זוגו בסקס עם גבר אחר זה שיא ההשפלה ( בגרסה למתקדמים הגבירה גם מצווה על העבד שלה לענג את המאהב בדרכים כאלה ואחרות ).
אני לא פגשתי עדיין עבד / משרת שהגיע למצבו בעל כורחו. 90% מהכנועים רצו להכנע עוד לפני שפגשו בשולטת מתאימה ורק 10% היו גברים אסרטיבים שנגעו וניכוו. אבל מרגע שניכוו רצונה של הגבירה הא רצונו שלו. השאלה כאן רלוונטית רק מכיוון שאנו נותנים משקל יתר לקיום יחסי המין עם מי שאינן בן זוגנו. באותה המידה יכולתי להפגע מפלירטוט של גבירתי עם גבר סקסי שמולו אני מרגישה מאויימת.
בנימה אישית אני לא חושבת שקיים זיין או גבר משובח ככול שיהיה שיכול לפגוע באהבה של רונית ושלי אחת לשניה. יחסי המין לא מגדירים אהבה וזוגיות ( לפחות לדעתי ) ולכן אני משאירה את ההחלטה לרונית. היא יודעת שביום שזה ידבר אליה היא יכולה לפעול בחפשיות ויש לה את ברכתי ללא חשש מסצנות קנאה אחר כך.
רק שיגיע כבר....
Maple​(אחר){femboy}

דעתי

Maple​(אחר){femboy} • 30 באוג׳ 2017
רק המחשבה שבת הזוג שלי תקיים יחסים עם גבר אחר בזמן שאני צופה ממלא אותי בכעס אדיר וקנאה שמאיימת לפרוץ החוצה ולאכול את כולם אבל זה רק אני icon_smile.gif