ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

Brave Dwarf
לפני 10 שנים • 8 ביולי 2013
Brave Dwarf • 8 ביולי 2013
מה זה "אולי"? אתה חייב לעשות את זה. הרי היא שותפה לרצח, היא סיממה את הזקן, שכחת? ניתן להוכיח את זה בנתיחה אחרי המוות.

ואז ישימו אתכם באותו תא.
שבי על פני​(אחר)
שבי על פני​(אחר) • 8 ביולי 2013
אתה גאון. זו באמת שאלה טובה אם היא לא תחשב כמסייעת לרצח. ואם כן, פלוס עבירת סחטנות והסתרת הגופה, היא תקבל מאסר לפחות כמוני. אני חייב להתייעץ עם פרקליט צמרת.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 8 ביולי 2013
חריג כתב/ה:
אתה גאון. זו באמת שאלה טובה אם היא לא תחשב כמסייעת לרצח. ואם כן, פלוס עבירת סחטנות והסתרת הגופה, היא תקבל מאסר לפחות כמוני. אני חייב להתייעץ עם פרקליט צמרת.

לך על עו"ד ששי גז, הוא הכי טוב. הוא כל כך טוב שגם אם אתה לא אשם, הוא יוציא אותך זכאי.
שבי על פני​(אחר)
שבי על פני​(אחר) • 8 ביולי 2013
דברתי עם קרוב משפחה שהוא במקרה גם שופט מחוזי. התנצלתי שאני מטריח אותו וספרתי לו את כל הסיפור. לדעתו המשוגעת לא תואשם בסיוע לרצח כי היא לא עזרה לי לרצוח אלא רק החליפה בין הקורבנות. במקום שהיא תשכב במיטה היא שמה מישהו אחר. אבל היא אשמה באי מניעת רצח שזו עבירה בפני עצמה בתוספת העבירות שכבר הזכרתי. אבל לדעתו הפרקליטות תציע לה להיות עדת מדינה נגדי והיא לא תועמד לדין. הבטחתי לו שלא אכתוב שום פרט שניתן לזהות אותו.
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 8 ביולי 2013
עצם העובדה שאתה כותב פה חושפת אותו למשטרה. אלא אם כן יש לך עוד קרובי משפחה שהם שופטים מחוזיים.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 8 ביולי 2013
חריג כתב/ה:
דברתי עם קרוב משפחה שהוא במקרה גם שופט מחוזי. התנצלתי שאני מטריח אותו וספרתי לו את כל הסיפור. לדעתו המשוגעת לא תואשם בסיוע לרצח כי היא לא עזרה לי לרצוח אלא רק החליפה בין הקורבנות. במקום שהיא תשכב במיטה היא שמה מישהו אחר. אבל היא אשמה באי מניעת רצח שזו עבירה בפני עצמה בתוספת העבירות שכבר הזכרתי. אבל לדעתו הפרקליטות תציע לה להיות עדת מדינה נגדי והיא לא תועמד לדין. הבטחתי לו שלא אכתוב שום פרט שניתן לזהות אותו.

איך אתה יודע שהקרוסית לא הגיעה אליו לפניך, ואיימה עליו כדי שיגרום לך לחשוב שהיא מוגנת מהחוק?
הרבה שופטים נפלו קורבן לקרוסיות מטורפות בעבר.
אתה חושב שהש' ישעיה אמר מה שאמר על אונס מהנה סתם ככה? זה לבטח נאמר אחרי חוויות מאוד מסוימות שהוא צבר.
אני מציע לך לא לסמוך על קרובי משפחה.
רק העצות שאתה מקבל כאן שוות משהו.
walking dead
walking dead • 8 ביולי 2013
הקרוסית היא השופט! אל תגיד שלא הזהרנו.
צמא לשליטה

..........unbe...FUCKING...lievable

צמא לשליטה • 8 ביולי 2013
icon_rolleyes.gif icon_eek.gif
Brave Dwarf