לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 7 ביולי 2013
שבי על פני​(אחר) • 7 ביולי 2013
אסון אמיתי.
רצחתי את הזקן.
לפני שעה קלה מצלצל הטלפון. נבהלתי נורא כאשר זיהיתי את קולה של המפלצת. איך זה יתכן, הרי הרגתי אותה? אז היא מסרה לי שהיא קלטה את המזימה שלי וקשרה למיטה שלה את הזקן וליתר בטחון הרדימה אותו בכלורופורם, והכי גרוע, כל הדקירות צולמו במצלמה נסתרת אינפרא-אדום. אם לא תעביר על שמי בטאבו את הדירה שלך תוך 24 שעות אני מעבירה את הסרט למשטרה, היא מסרה לי וניתקה.
מה אני אמור לעשות עכשיו חוץ מלקפוץ ממגדל גבוה? איך הסתבכתי כל כך? אני לא מאמין לאיזה שפל מדרגה הגעתי, בדיוק כאשר חשבתי שפתרתי את כל בעייותי. אני בשיא הדיכאון.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 7 ביולי 2013
חבל מאוד. בפעם הבאה כשתחליט לרצוח מישהו, תקרא את התגובות. רצסיבי אמר לך שזה מה שיקרה. icon_rolleyes.gif
    התגובה האהובה בשרשור
שבי על פני​(אחר)
שבי על פני​(אחר) • 7 ביולי 2013
כל הכבוד לו שניחש. אולי הוא ימצא גם את הדרך איך לצאת מהצרה שלי עכשיו.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 7 ביולי 2013
מה זה "איך"? פשוט מאוד: תחליף ניק ואין סיכוי שמישהו יזהה אותך.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 8 ביולי 2013
שבי על פני​(אחר) • 8 ביולי 2013
החלטתי שלא להעביר את הדירה שלי על שמה. פשוט מאד, מאחר שאין ספק שאחרי שאעביר אותה על שמה היא תמסור את הסרט למשטרה ותכניס אותי לבית סוהר ותהנה מהדירה. או, שהיא תעבור לגור בדירה ותרצח אותי. אז אני אחכה שהמשטרה תגיע עוד מעט לעצור אותי. אני אקח עו"ד טוב ואצא בזול. אתם תראו. אני מאחל כאן לכולם רוב שפע ובריאות, ואם לא אכתוב יותר, אתם מבינים למה. גם בקרוב יתפרסם הרצח של הזקן, כי אני מניח שהמטורפת החביאה בינתיים את גופתו, אבל היא תגלה אותה עכשיו.