צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זין גדול

עבד משועבד{עבד}
לפני 10 שנים • 26 בספט׳ 2013
עבד משועבד{עבד} • 26 בספט׳ 2013
הגודל לא חשוב.
מה שחשוב זה שהוא יהיה מחובר לבית גדול ולאוטו גדול
או בשפת הנשים, שיהיה מחובר לשכל.
Patient dom​(שולט)

מתהפך

Patient dom​(שולט) • 26 בספט׳ 2013
תגובה מקסימה עם חומר למחשבה מתהפך...אין לי את שאר הגדולים שציינת
טרוריסט חמוש באננס

Re: ממש לא

טרוריסט חמוש באננס • 26 בספט׳ 2013
סירופ כתב/ה:
ממש לא, אנחנו הבנות ממש לא מדברות על זה, והפריט אפילו לא בראש האג'נדה

של השיחות והעברת מידע ביננו, איך אתם לא תופסים את הענין, נבצר מבינתי,

בראש סדר העדיפויות נמצאת השאלה האם הוא בסדר? שפוי, מתפקד, אדיב ונדיב, אפשר לסמוך עליו? אחרי כן כמה הוא דומי ובאיזה סגנון, ושוב.. דרגת השריטות.

גודל הזין הוא לחלוטין פסיכוזה של גברים, ובתור מי שהיתה עם כלים גדולים וקטנים, אני יכולה לקבוע בוודאות.

שהעיקר הוא גודל השכל ולא גודל הזין.

ואם יש הסתייגות מסוימת אז היא כלפי מי שאלוהים ברכה אותו בזין ענקי ומשום כך נדמה לו שזה עושה את כל העבודה כולה ושהוא לא נדרש למאמץ כלשהוא זולת השליפה וההחדרה והפמפום.

דווקא מי שהאלה לא חננה אותו, דווקא שם עובד המוח, היצירתיות, הידיים והגוף כולו.

בקיצור, זה מה שהזין מחובר אליו ולא האיבר עצמו, שעושה את ההבדל

אני שונא אנשים שמדביקים ציטוטים בשירשורים, זה מיותר, זה מעייף את העין וזה... בעיקר מיותר.

ולמרות זאת בשמי ובשם חברי עמותת לפז"ק צוטטה הודעתך בתגובה זאת בשל שיקולים אומנותיים של אסטטיקה ניסוחית, רגישות מופלאה ובחירתך האמיצה בנתיב אל פרס נובל לשלום (בין המינים).

כאמור, ריגשת ועודדת

תבורכי, תודה

חברי עמותת לפז"ק (לקויי פסיכוזת זין קטן)
פור גוד
לפני 10 שנים • 30 בספט׳ 2013
פור גוד • 30 בספט׳ 2013
אדון סבלני, תראה:
כדי לענות לך על שאלתך, עלינו ולהביא בחשבון לא רק את אורכו בסנטימטרים של הזין, אלא גם את אורך הרוח שלו.
אם הזין סבלני, אבל האדון קצר-רוח - מה עשינו בזה ? ואם הזין חסר סבלנות (=שופך מהר), מה יעזור אם האדון סבלני ? אבל אם גם האדון סבלני וגם הזין שלו - כבר עשינו את רוב הדרך לפתרון השאלה שמעיקה עלייך
Patient dom​(שולט)
לפני 10 שנים • 30 בספט׳ 2013

יום כיפור

Patient dom​(שולט) • 30 בספט׳ 2013
בוקר טוב ותודה על תגובתך המלומדת.אינני בבעיה במקרה הנ'ל כי התברכתי,כל המערכות הפיזיות והנפשיות "סבלניות"הם הכל תקין ברוך השם ובמסגרת הפורום אני כאן עם כ ו ל ם ודעותיהם ולא מספר את סיפורי האיש יום מקסים לך ותודה חברי
א-דום​(שולט)
לפני 10 שנים • 2 בנוב׳ 2013

תכל'ס

א-דום​(שולט) • 2 בנוב׳ 2013
מנסיוני, נשים בד"כ אומרות שמגודל מסויים ומעלה (מינימלי) הגודל פחות משנה אלא מה שעושים עם האיבר ובעיקר איזה בנאדם מחובר אליו. מצד שני, יש הרבה שמתגרות פסיכולוגית מאיבר ארוך\עבה ויש שנשבעות שהעובי ממש חשוב (דווקא על אורך שמעתי תלונות ופחד). טכנית יש משהו שנקרא מיקרו פינס שזה זין באורך 2 ס"מ ומטה בזיקפה וזה באמת לא מספק. תופעה מאוד נדירה.