שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל העבדים - תזהרו מהXXXXX

009​(אחר)
לפני 20 שנים • 20 בפבר׳ 2004
009​(אחר) • 20 בפבר׳ 2004
ומה שלי מפריע בכל הסיפור הזה זו העובדה שכלל לא שמעתי את המילה

א ה ב ה!!!!

מערכת יחסים שכל מה שמניע אותה זה כסף וכסף וכסף...........ועוד כסף וברגע שייגמר הכסף הכל ייגמר בכלום.....

009

עבד הבית ומפיק המופעים של מועדון הדאנג'ן

נ.ב.

אמש במועדון פגשתי מישהי שהכרתי לפני כמה שנים והזמנתי אותה לערוך סאשן פומבי במועדון והתגובה היתה דלהלן:

אני? סאשן פומבי? תן לי כמה אלפי דולרים ובירוקים ואז אולי אסכים להופיע!

ושוב אני תוהה... איפה האהבה? ואם לא האהבה שמניעה אותנו אז מה כן מניע אותנו?
אלון-סאב​(נשלט)
אלון-סאב​(נשלט) • 20 בפבר׳ 2004
קצר, לעניין, ורק בשביל מי שזה מעניין: אני תומך בדעתו, על אף קיצוניותה היחסית, של מר אפרוח הקטלני.
Tame
Tame • 20 בפבר׳ 2004
זיקיתי
נכון, לבקבק כעס זה דבר טיפשי ביותר...
ברגע שכועסים חייבים לשחרר את הכעס במהירות (כמובן שלא בצורה שת\תפגע או תזיק למישהו או משהו).
אבל אני חושב שלא כדאי להיכנס למצב הזה של הכעס בכלל.
אני יודע שזה נשמע בלתי אפשרי אבל זה רק בגלל שאנחנו לא יודעים שאנחנו מסוגלים.

יש אנשים שיכולים לכעוס על חתול בגלל שהוא ליקק מהשמנת.
יש אנשים שמבינים שחתול הוא חתול והוא לא מלקק את השמנת בגלל שהוא רוצה לגנוב אותה אלא בגלל שאין לו ברירה. כך שהם מבינים שהם הם אלו שטעו בכל שהשאירו את השמנת בחוץ ללא השגחה.
תמיד אנחנו מחפשים את מי להאשים אבל כמו שכבר מישהי אמרה בפורום "הבנים על הבנות" - כשאנחנו מפנים אצבע אחת אל הזולת שלוש אצבעות מופנות אלינו (תבדקו icon_wink.gif ).

icon_biggrin.gif
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 20 בפבר׳ 2004
"המבין יבין והשופט ישפוט. אגב, אני במקומך הייתי מסיים כאן את הדיאלוג המוזר הזה - לא נראה לי שאתה יכול לצאת ממנו טוב. כמו שאתה רואה, כתוב לי קטלני על המצח."

לא יכולתי שלא לחייך.
רק בנוגע לקטלני, תנסה לשים נייר סופג, על זה מגבת ולעבור עם מגהץ
מקווה שתצליח להוריד את הטעות שעשו לך על המצח
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 20 בפבר׳ 2004
אפרוח, קראתי את התגובה שרשמת למפונקת ולאחריה את הסבריך המצטדקים, ורציתי לומר לך שלדעתי זו צורת כתיבה מגעילה, ככה לא מתבטאים, ובוודאי שלא אנשים הרואים עצמם אינטלגנטיים ונאורים.

קראתי דברים שלך בעבר, והתרשמתי שהנך בחור אינטליגנט, אבל צורת הכתיבה שלך כעת פגמה קשות ברושם שהותרת בי, ולדעתי אדם שיש בו את היכולת לכתוב כל כך דוחה, כדאי שיבדוק את עצמו, לפני הטפת מוסר לאחרים.

אני לא מביע דעה באשר לשרשור גופו, מתנהל שם ויכוח, שחבל שגלש לפורום פומבי במקום שיתנהל בין האנשים עצמם - אבל זה כבר נעשה ולא ניתן לתיקון.

אני חושב, שהודעה כזו כמו שלך (וחבל שאף אחד אחר לא מצא לנכון ליידע אותך על כך), מורידה את רמתו של הפורום לאשפתות, ומוציאה ליושבי הפורום כולו שם רע.

ולא, אני לא סבור שניתן לקבוע את הקביעות הנחרצות שקבעת, בלי להכיר את האדם, אני חושב שיש שם שני אנשים שאולי טעו, ואני חושב שלא לי לשפוט אותם רק בגלל שבטעות התגלגל העניין לפורום זה.

שיקי{L}
קרוליין​(שולטת)
קרוליין​(שולטת) • 20 בפבר׳ 2004
אפרוח,
אתה מגיב כך כי היא ציטטה אותו?
אני חושבת שדבר ראשון הוא ציטט אותה ראשון.. כך שמתי שהוא עשה זאת אנשים נפלו עליו ברחמים ובהזדהות..
ודבר שני, אני חושבת שזה לגיטימי לגמרי שאם מישהו מכפיש את שמך הטוב, עם סיבה מוצדקת או בלי, הוא צריך לנסות לתקן את זה, לא?

ואני אישית חושבת שהיא הוכיחה משהו שאלכס שכח להזכיר בציטוטים שלו..
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

לכל דבר יש שלושה חלקים

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 20 בפבר׳ 2004
גם לזה.
פאשן, החלק הראשון מוקדש לך. קודם כל, יש אנשים שיש להם טעות על המצח, ויש אנשים שיש להם טעות בתוך המצח. אני שמח להימנות עם הקטגוריה הראשונה - את הבעיה שלי אפשר לתקן עם מגהץ- אצלך צריך לחכות לגלגול הבא, או להשתלה.
שנית - אני כל כך מושפע מדבריך השנונים והמחוכמים, הוי מאסטר אדיר, שאני מיד הולך לחפש מגהץ. בהמשך לדבריה של מלכתי- או יותר נכון, של סבתא שלה - אצלי במשפחה היו אומרים - יותר טוב תשתוק ויבקשו ממך לדבר, מאשר שתדבר ויבקשו ממך לשתוק.

ובוא רגע ננתח את המצב הזה - שנינו כנראה אנשים שלא מסוגלים לתת לשני להגיד את המילה האחרונה, ולכן השרשור הזה כנראה יימשך לנצח. אבל - וזה אבל גדול - אתה כנראה פתחת את החזית הזו מכיוון שאתה בחיפוש אחר סאב/ית, ואתה אחד מאותם אנשים שחושבים שהם יכולים לבנות מוניטין ע"י השתלחות באנשים אחרים. אני, לעומת זאת, כבר לא מחפש כלום, ומעצורים מילוליים זה לא הצד החזק שלי. גם עדינות לא. לכן, ככל שהשרשור הזה יימשך, אתה תיראה יותר ויותר טרחני ומייגע, מה שישפיע על המניות שלך, ואני - לי ממש לא אכפת.
קפיש?

שיקי, החלק השני הולך אלייך. והוא הרבה יותר קצר. אף פעם לא ניסיתי להרשים אותך, ואם לא הצלחתי - ניחא. אתה מוזמן לחשוב שכל מי שמתבטא בצורה פחות "נקייה" ממך הוא לא אינטליגנטי, או שרק אנשים שאוכלים בסכין ומזלג הם אנשים חכמים. ההפסד הוא שלך, לא שלי.
ואם גנבתי לך את החשק לצחוק או לבכות, אני באמת מצטער.

קרוליין - החלק השלישי אלייך, והוא היחידי שמהותי. בעיון חוזר, גם אלכס ציטט אותה.
כל מה שזה אומר זה ששניהם מנוולים. זה שהוא "התחיל", לא אומר שהיא יכולה להתנהג באותה צורה פסולה. וכן, מודה באשמה, ההתנהגות שלה מוציאה ממני נרווים הרבה יותר מההתנהגות שלו.
ThePassionMaster
"אני, לעומת זאת, כבר לא מחפש כלום"
כרגע
חרב החיים מתהפכת מדי רגע.
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

פאשן

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 20 בפבר׳ 2004
אני מבין את הצורך שלך להגיד את המילה האחרונה- אתה רואה, גם לי יש כזה. אבל במקומך, הייתי מנסה שהיא תהיה מילה חכמה, או לפחות חכמה חלקית. אתה לא יוצא ממש טוב כשאתה תופס את הקלישאה הראשונה שעוברת ליך ברחוב וזורק אותה עלי. ואתה יודע מה, אם אתה כל כך אובססיבי כלפי, אני אעדכן אותך כשהחרב תתהפך עלי, ומיד אני ארכן לרגלייך כמו כלבלב טוב ואבקש ממך להוציא את המגהץ שלך.

ומה תענה לזה עכשיו? שלא כל יום פורים? שלדרבי חוקים משלו? שצריך לעבור כבישים רק במעבר חצייה?

מה אתה מנסה להגיד עכשיו בעצם? או אולי... אולי זו בעצם הקנאה מדברת מגרונך? הקולר הכתום שלי מתפקד אצלך כמו דגל אדום לשור?
ThePassionMaster
: )