צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המלכות פה בישראל ממש מצחיקות אותי

ר ו ח
לפני 10 שנים • 18 בפבר׳ 2014

טוב

ר ו ח • 18 בפבר׳ 2014
אין תשובה אחת מה זה בדסמ ואיך מלכה מתנהלת עם עבד
אני מרגיש את מה שאת אומרת מהמקום שלי ומהצורך שלי וזה באמת מאוד קשה ומייאש
אשכרה אין מענה לצורך
תמיד יהיה משהו שלא ייתן אפשרות לקשר
אני לא חושב שגברים זה עם פראייר , אני חושב שגברים שזקוקים לשליטה נשית קשה להם לספק ולענות על הצורך ואז הם נופלים פעם אחר פעם קורבן לאותן בחורות שלמעשה אין להן שום עניין אמיתי בבדסמ וזה מתסכל עוד יותר בעקבות זה
אותן בחורות לא רואות ולא לגמרי מבינות מה זו הכמיהה הזאת והן משתמשות בזה לצרכים שלהן ובצורה מבאסת בטירוף
up u rs​(אחרת)
לפני 10 שנים • 18 בפבר׳ 2014

Re: טוב

up u rs​(אחרת) • 18 בפבר׳ 2014
ר ו ח כתב/ה:
אין תשובה אחת מה זה בדסמ ואיך מלכה מתנהלת עם עבד
אני מרגיש את מה שאת אומרת מהמקום שלי ומהצורך שלי וזה באמת מאוד קשה ומייאש
אשכרה אין מענה לצורך
תמיד יהיה משהו שלא ייתן אפשרות לקשר
אני לא חושב שגברים זה עם פראייר , אני חושב שגברים שזקוקים לשליטה נשית קשה להם לספק ולענות על הצורך ואז הם נופלים פעם אחר פעם קורבן לאותן בחורות שלמעשה אין להן שום עניין אמיתי בבדסמ וזה מתסכל עוד יותר בעקבות זה
אותן בחורות לא רואות ולא לגמרי מבינות מה זו הכמיהה הזאת והן משתמשות בזה לצרכים שלהן ובצורה מבאסת בטירוף

נופלים או מפילים את עצמם?
אתה יודע כמה "עבדים" פותחים איתי שיחות ב"מלכתי" (אתה עוד לא מכיר אותי וכבר החלטת שאני המלכה שלך? שאותי דווקא אתה רוצה לשרת? ) ו"מוכן להעביר לך כסף" (על המשפט הראשון...) או "האם אוכל להיות נהג/מנקה/משרת שלך?"- שוב, ככה הם פותחים שיחה, לפני שלום, לפני היכרות בסיסית.
(השורה בפרופיל שלי שאומרת שאין לי שום עניין בכסף של אף אחד מלבד של המעסיקים שלי, נכתבה אחרי אין ספור פניות שישר הציעו כסף ושירותים שונים)
אז ברור שאם מישהיא מחפשת לנצל ולהרוויח על חשבון התשוקה שלהם- הם לא רק פותחים את הפירצה לגנבת אלא גם מתקינים עבורה את המדרגות הנעות.
נשלטים,עבדים או איך שלא תקראו לזה- תהיו קודם כל בני אדם ותנסו לפתוח פתח ל"שולטת/מלכה" להכיר אותכם כבני אדם. אם מישהיא נענית לפניה שמציעה לה כסף לפני הכל ואתם עדיין הולכים איתה- תבואו בתלונות אך ורק לעצמכם.
ר ו ח
לפני 10 שנים • 19 בפבר׳ 2014

כן

ר ו ח • 19 בפבר׳ 2014
השאלה שתמיד עולה לי לראש זה איך יודעים מתי זה מתחיל ..
לפעמים יש נסיון להתחיל מיד , זה שכותבים לך מלכתי וכו זה מתוך מקום של ישר להכנס לקטע
ואפשר להביט בזה ולחיות עם זה בשלום , זה לא אומר שאת מלכתי עוד לפני שדיברנו .
דבר נוסף הוא עניין ההיכרות על הבסיס הזה שהוא מתברר כלא פשוט בכלל
ואני לא לגמרי מבין למה זה
ezuf
ezuf • 19 בפבר׳ 2014
איזה תגובות,וואוו,אנשים ממש מתעצבנים פה יותר מהר מפתיל קצר שנדלק.

אז המלכות בארץ מצחיקות את פותחת השרשור - נו אז?

מה רע בצחוק? זה מה שנשאר לנו בארץ עם כל המיסים כרגע ושיבואו בעתיד icon_smile.gif
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 19 בפבר׳ 2014
ezuf כתב/ה:
איזה תגובות,וואוו,אנשים ממש מתעצבנים פה יותר מהר מפתיל קצר שנדלק.

אז המלכות בארץ מצחיקות את פותחת השרשור - נו אז?

מה רע בצחוק? זה מה שנשאר לנו בארץ עם כל המיסים כרגע ושיבואו בעתיד icon_smile.gif

צחוק אמור להיות *מצחיק*, וכשהוא בעצם איזו אמירה מתנשאת ויומרנית, חסרת כל בסיס, זה לא בדיוק משעשע...
ר ו ח

כן

ר ו ח • 19 בפבר׳ 2014
התחושה שלי היא שיש כמו איזה קרב מתמשך ולא נפסק בין האנשים שבקטע הזה של השליטה
אני כל הזמן מנסה לחשוב שזה עוד קסם , עוד עניין שגורם לריגוש גדול .
לא מבין למה זה ממש מסע חיפוש , כל כך הרבה מחסומים כל כך הרבה חששות דאגות , מבין את החשש של ההיכרות מהאינטרנט אבל זה קטע מוזר שזה עד כדי כך בלתי ניתן , התקשורת היא במצב איום ונורא כאילו אנחנו במלחמה אחד עם השני
ריגוש משליטה ומשחקים למבוגרים בלבד זה דבר טוב , זה להחשף , זה לשתף להרגיש לתת להתמסר
להרגיש בטחון לסמוך ועוד מליון דברים טובים וכאילו הפידבק של זה כל כך ציני בלי כבוד הדדי ברמת התעלמות , זה נורא ואיום זה קשה ולא צריך להתנהל ככה , אין סיבה . להיפך בדיוק , העולם הזה צריך לחבק אותך צריך להיות קשוב מתחשב ונוגע בכל רגש אפשרי . הכל צריך להיות טהור נקי ונעים .