לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם חובבי משחקי שליטה ו-BDSM עלולים לאבד משמורת על ילדיהם?

הוא​(שולט)
לפני 6 שנים • 31 ביולי 2017
הוא​(שולט) • 31 ביולי 2017
סריוסליicon_smile.gif
אל תדונו עד ש וכו'

בטח ובטח לא על סמך כתבה
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 31 ביולי 2017
"אנחנו נמצאים בעידן של פוסט אמת, מציע לקרוא כתבות בצורה ביקורתית.

בדסמ לא צריך להיות עילה למנוע מאב או אם לראות את הילדים, אלא אם האקטים נעשים בנוכחותם, אבל את זה אפשר לומר גם על סקס ונילי. מי שקרא את הכתבה ב"ישראל היום" ביום שישי, מבין שאולי במקום להיטפל לחיי המין של ההורים, יש למנוע מהורים שמכים את הילדים לקבל משמורת - לצערי כל מערכת הרווחה והמשפט דפוקה."

לגמריי מסכימה עם זה, אני גם לגמריי מסכימה עם מה שכתבה מיתוסית והוא ו AV.
לגביי עניין המיניות יש מלא מחקרים שמוכיחים שאסור לילדים להיחשף למיניות טרם הזמן שהם בשלים לזה כי התודעה שלהם עדיין לא מוכנה להכיל ולקבל את זה, גם אם ילד בן 2-3 וכו נחשף למין ונילי לחלוטין זה יעשה לו את הנזק שזה יעשה לו (הכוונה להיחשפות ויזואלית ולא לידיעה שאבא\אמא שלך הם X).
אין לזה שום קשר למה הוא סוג המין.
אם הילדים כבר גדולים 16-17 וכו מין הסתם הם כבר עברו איזושהי השכלה וחשיפה לעניני מין ובסופו של יום גם אם לא נעים לנו לחשוב על זה, להורים שלנו גם מותר ורצוי להנות מזה בחיים. כי כאילו ראבק איכשהו הם הביאו אותנו לעולם הזה לא? (גם בגיל 3 הסיפור על החסידה לא עבד עליי מתנצלת)

אני אישית לא קונה את הכתבות האלה מסיבה מאוד פשוטה זה תמיד ממומן על ידיי מישהו שיש לו אינטרס כזה או אחר, כמו מחקרים של תרופות וכו.
זה כמו שהייה את המשפט של אני לא זוכרת איך קראו לו בצבא באשמה של אונס וניצול יחסי מרות עם אחת החיילות שלו והכתבה שהתפרסמה היתה על זה שלעורכת דין שלה לפניי שנים הייה רומן עם מישהו שהוא עבריין מורשה היום. אז?
אם לי בגיל 16 הייה חבר שהיום הוא יושב בכלא זה הופך אותי לפושעת?

אני אספר לכם אנקדוטה אישית בעניין. יש לי חברה טובה שהיא ואנילית. מותק של בחורה הייתי בשמחה לוקח אותה איתי לכל חברה שאני הולכת לעבוד בה.
יצאנו לסיגריה (אני כמעט ולא מעשנת גם כך) מפה לשם התחלנו לדבר על מין וענינים וסיפרתי לה הכי בטבעיות שאני בדסמית.
היא חייכה עליי בממזריות ואמרה "דיי בחיים לא הייתי אומרת עלייך", קיבלה את זה לגמריי בסבבה למרות היותה ונילית לחלוטין.
זה נורא סיקרן אותה כמו שהיא אומרת "לחקור את זה מההיבט האנטרופולוגי" אז היא התחילה באחת הסיגריות ההבאות שלנו לתחקר אותי טיפה על הנושא וכו...
בשורה התחתונה היא אומרת לי - "תראי אני לגמריי בעד זה שכל אחד יחייה ויעשה עם עצמו את מה שעושה לו את זה כל עוד זה לא מזיק ומנצל אחרים, תחשבי שאוליי אם לאמא שלך(לאמא שלי הכוונה כאן) הייה את המרחב הזה לפורקן היא לא הייתה צריכה לפרק אותך במקום ".
תובנה פשוטה ונקייה של בחורה לגמריי ונילית. (תגידו לי שלא הייתם אחריי משפט כזה פשוט מאמצים אותה icon_smile.gif

אספר לכם עוד סיפור מהחיים האישיים שלי. יש לי חבר טוב שעבר גירושים מזעזעים מאישתו(לא הגרוש היחיד שאני מכירה מקרוב). באמת זוועת עולם.
אני יכולה להעיד עליו שהוא בנאדם מקסים עם לב זהב מתייחס נהדר לילדים שלו וראיתי את זה מקרוב. נקצר את הסיפור לתכלס אבל הוא ואישתו הראשונה כביכול התגרשו לפניי 7 שנים והם עדיין בהליכים משפטיים אצל עורי דין וכו. הבנאדם יושב ומספר לי על הדברים שאישתו הראשונה העבירה את הבנות שלו בתהליך הזה עם דמעות בעיניים כולו רועד ומדליקה סיגריה, לא מדובר בטיפוס חלש או מסכן הוא לגמריי מצליח מרוויח גבוה יפה תואר וכו יש לו את הכל .
תאמינו לי אני לא טיפוס שבוכה בקלות אבל כשהוא מתחיל לספר על איך היא התעללה בהן גם פיזית וגם נפשית ומה שאתם לא רוצים ברור לי כשמש שהיא כבר דפקה אותן ואותו מאוד חזק לשארית ימיי חייהן.
והנה ראו איזה פלא ופלא גם הבית משפט וגם הרווחה נתנו לה את המשמורת ולו רק את הזכות לביקורים, למרות שהוא נאבק בזה עם השיניים שילם וויתר על המון רכוש וכסף רק שתיתן לו לראות את הבנות. הרווחה מודעת היטב לזה שהיא מתעללת בבנות וכל השאר אבל כאילו אז מה ? למי אכפת?

אפשר לקבל לינק לכתבה המדוברת בישראל היום?
תודה רבה icon_smile.gif
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 31 ביולי 2017
זה מה שנכתב בכתבה:
"כל עוד הם עוסקים במשחקי שליטה בחדרי חדרים והרחק מעינם של ילדיהם הקטינים, זה איננו עניינו של איש מלבדם ושום שופט או בית משפט של מדינה נאורה כמו ישראל או כמו מדינות ארה"ב, למשל, לא יטול מהם את המשמורת על ילדיהם בשל מימוש הפנטסיות שלהם הנעשה בצינעה ובחדרי חדרים", אומרת עו"ד דפנה זיס, העוסקת בפתרון סכסוכי גירושין חוצי-יבשות ובדיני משפחה בינלאומיים."

וזה עונה על השאלה שנשאלה בכותרת: לא, בדס"מיים לא אמורים לאבד משמרות על ילדיהם במידה וזה לא נעשה מול עיניהם (בדיוק כמו עם סקס ונילי, אגב).
ואת זה מחזקים מספרים הורים גרושים שהגיבו כאן, שלא נטלו מהם את ילדיהם על אף העדפתם המינית.
לעומת זאת, האב הזה דווקא כן חשף את ילדיו לזה וגם זה מופיע בכתבה: "...מבדיקת המועדים המדוייקים בהם נערכו בביתו של הבעל מסיבות נטולות רסן בעוד הוא כלוא בתוך כלוב במרתף ביתו ו"גבירות" בוחנות את מצבו, התחוור לתדהמתה הרבה של האישה כי המדובר בלא מעט מועדים בהם ילדיהם המשותפים שהו בביתו של הבעל וייתכן שנחשפו ל"שעשועי" אביהם".
האבא לא מאבד משמורת כי הוא בדס"מי אלא כי אירגן בביתו מסיבות סאדו מרובות משתתפים בעוד הילדים שלו שהו איתו באותו בית! אותו דין הוא היה מקבל אם היה מארגן אורגיות וניליות בביתו בזמן שהילדים שם.

בקיצור, כשמביאים לפה כתבה בנושא רגיש או שנוי במחלוקת, מוטב לקרוא אותה ולצטט מתוכה קטעים שבאמת רלוונטים במקום סתם לעורר בהלה לשווא.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 31 ביולי 2017
אני גולש דרך הפלאפון ולא מצליח להגיע לכתבה אבל את יכולה לחפש במוסף שישי של "ישראל היום":

http://digital-edition.israelhayom.co.il/Olive/ODE/Israel/Default.aspx

קסנדרה תרשי לי להסכים עם כל אחת מהנקודות שהעלת.

אם נסכם את הנימוקים מהדיון, עד עכשיו, הרוב מדגישים שמדובר בעצם החשיפה של הילדים ולא ההעדפה המינית של ההורה, אבל מתווכחים על עצם האמינות של הכתבה.

בנוסף, צריך להדגיש 2 נקודות:

1. שמדובר בהליך משפטי קנדי ולא ישראלי.

2. לא היה כאן דיון אמיתי בבית משפט אלא האישה ועורכת הדין שלה השאירו לגבר בחירה בין גירושין מלוכלכים או ויתור על זכויות משמורת.

אני כן רואה סיבה לדאגה, מעין מסר אוניברסלי העולה מתוך הכתבה, במקרה הנדון, אם נאמץ את הטקסט באופן עיוור, האב אמנם לא היה ראוי למשמורת (בלי להיכנס לדיון מעמיק מדי על אמינות הכתבה, כי אין לנו כלים אובייקטיבים לבחון את המקרה) אבל זה כן מצביע על הקלות שאפשר להשתמש בסודות שלך ככלי נשק המופנה נגדך.
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 31 ביולי 2017
"בנוסף, צריך להדגיש 2 נקודות:

1. שמדובר בהליך משפטי קנדי ולא ישראלי.

2. לא היה כאן דיון אמיתי בבית משפט אלא האישה ועורכת הדין שלה השאירו לגבר בחירה בין גירושין מלוכלכים או ויתור על זכויות משמורת.

אני כן רואה סיבה לדאגה, מעין מסר אוניברסלי העולה מתוך הכתבה, במקרה הנדון, אם נאמץ את הטקסט באופן עיוור, האב אמנם לא היה ראוי למשמורת (בלי להיכנס לדיון מעמיק מדי על אמינות הכתבה, כי אין לנו כלים אובייקטיבים לבחון את המקרה) אבל זה כן מצביע על הקלות שאפשר להשתמש בסודות שלך ככלי נשק המופנה נגדך."

ראיתי את העיתון אך אני לא יודעת לאיזו כתבה אתה מתכוון שם. אתה יכול פשוט להגיד באיזה עמוד ומה הכתבה?

בנוגע לשתי הנקודות שהעלית:
1 - בקנדה יש קהילת בדסם מאוד גדולה ומפותחת, זה תרבות שם והיא מאוד יחסית מוכרת ונגישה. החל מחנויות פגז ועד להופעות פומביות וירידים כאלה ואחרים.
זה לא איזשהו טאבו גדול שם. כך שאני בספק שההליך המשפטי שם נפל מהכיסt כי הם גילו שאבוש אוהב את הג'אנר.

2- אני אומרת שני דברים בהנחה והוא אכן חשף את ילדיו למה שלא היה צריך להיות וזה לא קרה בגלל טעות אנוש חייבים לטפל בזה.
זה נזקים שאנשים אחריי זה יושבים שנים בכיסא של פסיכולוג לסדר לעצמם בראש.
אם זה קרה בגלל שלא אכפת לו והוא חיי בסרט משל עצמו כנראה שהוא מלך התחילה לא באמת צריך להיות אבא לילדים האלה. אני לא מדברת כאן על מודעות לזה שאתה בטור אבא עם נטיות מסוג X, אני מדברת על חשיפה לחוויות מיניות ברורות של ההורה שלך שלא היית צריך לחוות ולראות ולהכיל אותם בגיל הרך.

אני באופן הכי אישי, סובייקטיבי ואינדיבידואלי סולדת מאנשים שמשתמשים בילדים שלהם כחפץ לטובת השגת מטרות כלשהם בחיים. בטח כאמצעי נקמה\שנאה מול הצד השני שאתו\אתה הם עשו אותם. אך לצערי הרב יש יותר מדיי אנשים שעושים את זה וזה מאוד מצער אותי.
כך שלא משנה מבחינתי האם זה אמא\אבא או מי שעושה לו\לה את זה, אם הילדים שלך מספיק חשובים לך ואתה מרגיש הכרך להיות מעורב בחיים שלהם תפשיל את השרוולים, תתלכלך בבוץ ותילחם עליהם.

והדבר האחרון שיש לי להגיד זה שתמיד בחיים שלך יהיה החרא שרוצה לעשות עליך סיבוב כזה או אחר ו"להשתמש בסודות שלך". אין לזה קשר להעדפות מיניות.
מחר מישהו יריץ את התרגיל הזה עליך במקום העבודה שלך?
או שאקסית\מלכה\שולט כזאת או אחרת תתחיל להתנקם בך, אז מה תחיי כל החיים בפחד?

זה תרגיל עתיק יומין ומסריח בערך כמו הטבע האנושי כך שכל מה שיש לך לעשות עם זה כשזה קורה, מניסיוני המר, זה להסתכל למציאות בעיניים, להודות באמת ולבחור איך אתה מתמודד עם התוצאות.
לי גם יש סיפור אישי וכואב על איך אנשים קרובים ויקרים לי שלא עניין אותי לחלוק איתם גילו שאני בדסמית ( אין לזה שום קשר לחיי נישואין וילדים) זה היה מאוד דוחה מגעיל ומכוער. בשורה התחתונה עמדתי על שלי, קיבלתי על עצמי את האחריות "לנורא מכל" ונשאתי במחיר. כעבור 9 שנים אני לגמרי יכולה להגיד לך שלא הייתי בוחרת יותר טוב גם היום.
אתה נותן לסודות האלו כוח כל עוד אתה "סחיט" בפניי אחרים, ברגע שהם מבינים שלא ניתן לסחוט אותך זה מפסיק לעניין אותם. זה לא כל ולא פשוט ולא נעים, אך בשורה התחתונה תמיד יהיו אנשים קטנים שינסו לנצל אותך הבחירה זה באך להתמודד איתם.