סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הודעה רשמית של 009 בנוגע לאירועי המועדון מהיום ואילך!

009​(אחר)
לפני 20 שנים • 25 במאי 2003

הודעה רשמית של 009 בנוגע לאירועי המועדון מהיום ואילך!

009​(אחר) • 25 במאי 2003
009 החליט להעתיק לאתר הנכבד הזה את כל הודעותיו בנוגע לאירועי המועדון !

009 לא יפרסם יותר בשום פורום אחר (עד להודעה אחרת) על כל מה שקשור לאירועי המועדון!

009 ימשיך בכל כוחו לדחוף את המועדון קדימה ולהביאו לרמות חדשות ולהביא את המופעים הטובים ביותר שניתן כפוף לאילוצים ולנסיבות בשטח!

009 ישמח מאד לשמוע כאן בשרשור השבועי הזה דברי ביקורת בתנאי שהם הגיוניים סבירים ומתקבלים על הדעת וניתנים למימוש ממשי בשטח !!!

009 מקבל ביקורות אין ספור שהקשר בינם למציאות ולאפשרות לבצע אותם בלתי אפשרי!

009 קיבל השבוע שתי ביקורות שבהחלט ראויות : האחת בנוגע למוסיקה במהלך הסאשנים
והשניה בנוגע ללבוש של 009 שאינו מופיע בדרס קוד!

009 לא קיבל את הביקורת שנוגעת לעניין ההשגחה בסאשנים מאד מסויימים!

009 אחד מתפקידיו במועדון זה לדאוג ולשמור על כל כללי הבטיחות על פי הספר ולדאוג לכך שכולם ישובו הביתה בשלום!

009 אינו נוהג להתערב בסאשנים שבהם ברור לכל שהמשתתפים בהם הם אנשים מקצוענים שיודעים מה מותר ומה אסור ובסאשנים כאלה 009 מקפיד לשבת מן הצד ולהנות ביחד עם כולם!

009 ישמח לעדכן את כולם בנוגע להמשך מופעי הקיף של המועדון שנמשכים כסדרם להנאת כולנו!

009 מבקש להדגיש את העובדה שללא שיתוף הפעולה הנפלא עם עמוס האיש הנחמד ביותר שאני מכיר לא היינו מגיעים לאן שהגענו!

009 כבר חודשים רבים פועל לפתיחתו של המועדון בימי שלישי בשבוע פעמיים כי טוב
וגם על כך תבואנה הודעות בנפרד!

009 מרגיש שבשבועות האחרונים ישנה עליה ברמת הפתיחות של רבים מאיתנו וישנם כאלה שמוכנים ומבושלים די הצורך על מנת להופיע במופעים המרכזיים ועל כן כל מי שחושב שהוא מסוגל לתרום למועדון במסגרת המופעים המרכזיים מוזמן לכתוב אלי ואני אדאג לכך שצוות המועדון יתן את מלוא התמיכה והעזרה הלוגיסטית שכרוכה בהפקת המופעים של המועדון!

בברכת חברים
009
עבד הבית ומפיק המופעים של המועדון
infinite​(נשלטת)

יקירי

infinite​(נשלטת) • 25 במאי 2003
009 !
דבר ראשון - אין כמוך !!!
דבר שני - מעכשיו ואילך -זהו המקום היחיד שבו יפורסמו ההודעות בקשר למועדון ? הבנתי נכון ?

דבר שלישי - דווקא אני ראיתי אותך בחליפה שחורה (זה גם מקובל ,לא ?) ואח"כ...בעירום עם תחתון חוטיני , ואני חשבתי שזה דווקא כן קשור (-:
חמישית - בנוגע למוסיקה , תודה !
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 25 במאי 2003
אויייייייייייי איך הרגזת אותי עכשיו!

009 מעודד עשיית סשנים תחת השפעת אלכוהול !!!
009 לא מקבל ביקורות בונות לגבי נושא כל כך חשוב (כמו אלכוהול בזמן מופע) כי קל לו יותר להתמקד בבגדים שהוא לובש מאשר במלכה שמתעקשת לשתות אלכוהול במהלך סשן מול הקהל (למרות שהעירו על כך בעבר)
009 בהחלט יכול וצריך להשגיח על סשנים אבל לא בהבלטה עצמית על ידי ריקוד הורה פרוע מסביב לדמויות הפועלות בסשן, אלא בסולידיות הראויה.
009 כל כך שקוע בעצמו בהידור שמו על כך שרק בזכותו המועדון קיים שהוא שוכח את העיקר. והעיקר זה לא 009
009 כל כך עסוק ביחצ"נות אישית שהוא מפספס דברים חשובים הרבה יותר מ- 009 ותרומתו ההיסטורית-הבלתי-מעורערת עליה נשען כל עולם הבדסמ הישראלי
DomDomina​(שולט)

ברוך הבא009

DomDomina​(שולט) • 25 במאי 2003
וואו,כמה 009 icon_lol.gif ,התבלבלו לי העיניים icon_lol.gif
ולעיניין שלשמו התכנסנו כאן הערב.......
נריסה,אני קורא אותך לסדר(אפשר קודם ללבן דברים איתו במועדון,הרי שניכם שם).
ותראי,הבחור,אוהב את עצמו,וזה זכותו,
אבל אי אפשר לקחת ממנו את מה שהוא עשה בשביל המועדון(ואני עד שהוא עשה הרבה מאוד)
אז הוא אוהב להשוויץ,נו מה,אני מכיר עוד הרבה כאלה.
תעזבו אתכם מהשטויות ותתרכזו בעיקר,שהוא המועדון.
ו009,אתה יכול לכתוב גם אצלי,ב: queen.gif whip.gif
infinite​(נשלטת)
נריסתי, יקירה ,
אני לא יכולה שלא להסכים עם דוםדומינה - ביקורת כלפי אישיות מסויימת צריכה להתבצע בינך לבין אותו אדם ,בפרטיות, אם יש בעייה או שאת מרגישה שזה מפריע לך באופן אישי.
מעבר לכך -כל הדברים הטכניים - מאורגנים היטב ורק משתפרים וזה לזכותו של 009.
אין עוד אדם כמעט אשר לוקח יוזמה בצורה כזו ומבצע.
המועדון תרם הרבה לקהילה , הוא הוציא אותנו מהווירטואליות וגם האווירה, הכל מהנה שם.
אם נראה לך שזו שחצנות , אולי זה השידור וזה מטעה לפעמים ,אבל - המטרה היא רק לשפר , והכוונות הן רק טובות !
לשבור ולהעביר ביקורת הורסת , זה קל מאד , ודווקא לתת פידבק כשצריך - זה הדבר
הנכון , זו דעתי בלבד.
ונריסתי, לא להיפגע ממה שאמרתי ,את יודעת שאני מתה עלייך בלי שום קשר .
nerissa​(אחרת)
גם גיבוי עיוור זה לא פטנט, אינפי ודומדומינה.
האיש ביקש ביקורת בונה. האיש העמיד עצמו בחזית ולקח על עצמו תפקיד מסויים שליקויי ביצוע שלו ימשכו אליו אש - כבעל התפקיד.

נאמר לו לא אחת ולא פעמיים עד כמה צורם נושא האלכוהול בעיצומם של סשנים פומביים במועדון - סשנים שהוא לוקח על עצמו אחריות לבטיחות בהם. אם נושא הבטיחות והקהילה, ומה שהמועדון משדר החוצה כל כך חשוב ל- 009 - שיפנה עצמו מעט לנושא הבטיחות ולא לדברים השוליים.
מה קרה?
המלכה שעושה את הסשן לא יכולה להתאפק קצת עם ההתמסטלות שלה? זו לא הפעם הראשונה שהיא עושה זאת שם. זה אומר - שאף אחד כנראה לא טרח להגיד לה שזה נראה רע. שזה מסוכן.

זה מבחיל בעיני!
מסוכן!
ולא - לא רק אני חושבת כך. שמעתי הערות סביבי על הנושא הזה מהאנשים שצפו וראו את מה שאני ראיתי. תהרגו את השליחה. לא אכפת לי. הם לא יוציאו מילה כדי לא להיות חשופים.. וזה בסדר. (פאק! אני נשמעת כמו איזו יפת נפש אבל לא מזיז לי. אני מוציאה מה שכואב ומפריעה לי ויושב לי באמצע הבטן כי אכפת לי מהמועדון!)

ולמרות שכבר העירו - לא נעשה כלום בעניין. עד האסון הראשון שיקרה, למרות כירכוריו חסרי התוכן של 009. אם הוא באמת היה משגיח שם ולא רק עושה הצגה - היה אומר לגברת הנכבדה שתשאיר את בקבוקון האלכוהול שלה לאחרי הסשן.
היא היתה מסטולית מספיק כדי לרקד על העבד עד כדי סכנה. עד כדי כך ש- 009 עצמו ניגש להושיט לה יד מרמזת שתרד ממנו! זו הפעם היחידה שבאמת ראיתי את סבבי מצדיק נוכחותו שם. בחיי.

היא
היתה
מסוכנת!

וכן - אני חושבת שלאלכוהול היה חלק בזה. היא היתה מטושטשת מדי.

אני כועסת כי ראיתי איש שעמד על סף סכנה.
אני כועסת כי 009 מבקש מכולם ביקורת בונה אבל לא עושה עימה דבר (כבר דיברתי איתו על כך בפרטי והוא אמר שיעשה משהו עם זה..)
אני כועסת על ה..הצגה החיצונית כלפי הקהילה כאילו אכפת ל- 009 מה אנחנו חושבים ומה דעתנו אבל תאכלס - זה נשאר על גבי הפורום בשביל יחסי ציבור ולא נעשה בזה דבר.

אני כועסת על 009 כי הוא לקח לעצמו תפקיד מסויים שהוא בהחלט נהנה להתהדר בו - וזה אחלה. אבל לפחות שיטפל באמת בדברים החשובים.

009 הוא איש שאכפת לו. אני לעולם לא אגיד אחרת. באמת אכפת לו. השאלה ממה בדיוק..
infinite​(נשלטת)
נריסה - לגבי האלכוהול אני מסכימה איתך במאה אחוז. אבל אי אפשר להטיל את האשמה
על בן אדם אחד. כולנו רואים ,אז כולנו אחראיים איפשהו .
זה כמו שאם היה חס וחלילה קורה משהו באמצע סשן לצד הנשלט, הרי היינו שמים לב
ועוזרים וזה אותו הדבר.
אני מסכימה איתך , עם זה אי אפשר להתווכח !
nerissa​(אחרת)

Re: הודעה רשמית של 009 בנוגע לאירועי המועדון מהיום ואילך!

ציטוט:
009 קיבל השבוע שתי ביקורות שבהחלט ראויות : האחת בנוגע למוסיקה במהלך הסאשנים
והשניה בנוגע ללבוש של 009 שאינו מופיע בדרס קוד!

009 לא קיבל את הביקורת שנוגעת לעניין ההשגחה בסאשנים מאד מסויימים!

009 אחד מתפקידיו במועדון זה לדאוג ולשמור על כל כללי הבטיחות על פי הספר ולדאוג לכך שכולם ישובו הביתה בשלום!

........

009

009 לוקח על עצמו את האחריות הרישמית.
מציג עצמו כאיש המועדון וכאחראי על נושא הבטיחות בסשנים.
שימו לב מאילו הערות החליט להתעלם ולאיזה התייחס. זה מצביע על רצינות, אינפי? דרס קוד ומוזיקה?????
כשמפנים אליו ביקורת - פתאום זה מין.. תקיפה אישית?
לא מסכימה.
הרי אין שמץ של דבר אישי כנגד מי שעומד מאחורי 009. אני מתייחסת אליו אך ורק כ- 009, נציג המועדון.

אם לא היה רוצה לקבל ביקורות פומביות - לא היה מעלה את הנושא כאן בפורום.
מי שמעלה זאת כנושא פומבי בפורום ציבורי - שיקבל את העובדה שיהיו גם מותחי ביקורת.

אני חושבת ש- 009 יודע את דעתי על המועדון, על תרומתו.. אם נשמעות ממני ביקורות זה לא כדי לדכא או לקלקל! דווקא להיפך! אם לא היה אכפת לי הייתי עושה כמו רבים אחרים, קוראת ועוברת הלאה.. לאיזה סיפור זיונים מעניין יותר icon_wink.gif
009​(אחר)
009​(אחר) • 25 במאי 2003
המלכה קליאופטרה בכל הופעותיה במועדון לא היתה שתוייה או שיכורה. נקודה!!!

היו מלכות אחרות במועדון שהיו שתויות ושיכורת והן הורחקו מהמועדון ואחת מהן אפילו הורחקה לצמיתות !!!

מלכה אחרת הוזהרה ואף הורחקה מהמועדון ורק לאחר שהתחייבה לא להשתכר הוחלט לעשות נסיון חוזר!

אי לכך ובהתאם לזאת אני רואה את הנושא כסגור!
009​(אחר)
לפני 20 שנים • 27 במאי 2003
009​(אחר) • 27 במאי 2003
יום חמישי בלילה ה-29 למאי

ההכנות בעיצומן ושוב הפתעות גדולות עימנו!

009