בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכולוג bdsm friendly

קינק על​(שולט)
לפני 9 שנים • 26 במרץ 2015

פסיכולוג bdsm friendly

קינק על​(שולט) • 26 במרץ 2015
יש בארצות הברית ארגון נורא מעניין שמכוון אנשי בדסמ לבעל מקצוע מותאם ופתוח לבדסמ
חיפשתי בארץ משהו כזה דומה כבר די הרבה זמן.
מישהו כאן מכיר פסיכולוג או פסיכולוגית שפותחה לעניין ומבינה איך מערכת הבדסמ פועלת?
de gifford​(נשלט)
לפני 9 שנים • 27 במרץ 2015

יש

de gifford​(נשלט) • 27 במרץ 2015
תחפש בכלוב ייעוץ בדסמי.היא טובה
מחנך עם עקרונות
לפני 9 שנים • 29 במרץ 2015
מחנך עם עקרונות • 29 במרץ 2015
עד לפני חמישים שנה, הפסיכיאטריה והפסיכולוגים ראו בהומוסקסואליות הפרעה נפשית לכל דבר שאינה שונה מהפרעות אחרות.
ואפילו היום אחרי שסרטים כמו "חמישים גוונים של אפור" הביאו את הבדסמ לקדמת הבמה, התפיסה הכוללת היא שבדסמ מגיע ממקום בעייתי.
אצל חלק מהאנשים בגלל נטייה מוגברת לחרדה ואובדן שליטה (שולטים ושולטות בעיקר) אצל חלק מתוך דיכאון (נשלטים ונשלטות בעיקר שהכאב והפקודות עוזרות להם להרגיש יותר חיים) או ממקום של התעללות מינית או פיזית בעבר שנסיון להתמודד ולהכיל אותה. הפך אותה בעצם לאירוטית. (כולם) יש לציין עם זאת שבשנים האחרונות שונה ספר ההפרעות הנפשיות - DSM ועכשיו הוא מתייחס לסאדיזם ומזוכיזם שאין בהם הסכמה מרצון.
Under The Skin

בואו נקווה ש...

Under The Skin • 29 במרץ 2015
בעוד כמה שנים התודעה הציבורית תהיה יותר פתוחה לרעיון, גם במסגרת טיפול.

אני אהיה יותר משמחה להתמחות בתחום ולהקים את הקליניקה הכי גדולה בארץ לטיפול ובדס"מ. אני חושבת שבתור התחלה אפתח שיטה "להיגמל", כי בינתיים זה רק מחבל לי בסיכויי ההצלחה בזוגיות (לא רק, אבל בעיקר), ובכלל - נראה לי שיש מספיק שהיו שמחים לחיות בלי הנטייה.

מעבר לכך שזה באמת מאוד מעניין לנסות להבין את הבדס"מ מנקודת הראות הפסיכולוגית (הנה צצו כל חובבי "השליטה המנטלית" למיניהם) וגם לאו דווקא מתוך מקום פגוע/כואב/מנוצל/טעון רגשית, אלא כי בואו נודה על האמת, ידידיי, זה המון כסף אם כל הכלוב יגיע לקליניקה הפרטית שלי בהרצליה פיתוח, מאדר-פאקרז! icon_smile.gif

* מבטיחה להכין קפה, להוציא פיצוחים, עוגיות ופירות העונה, ואחרי הסשן הטיפולי יתקיים סשן מסוג אחר במסיבת פליי פארטי ענקית בתוך הקליניקה (ומאחר שהיא ממוקמת בהרצליה פיתוח, כמובן שיהיו לנו גם בריכה ומרתף תענוגות).

כולם מוזמנים בשנת 2022 icon_smile.gif icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
the rain song
the rain song • 29 במרץ 2015
אני אשמח מאוד להגיע לפתיחה אבל למה הרצליה מאדר פאקרז?
מה לא בסדר בתל אביב? icon_rolleyes.gif

icon_biggrin.gif
משתמש מחוק

Re: בואו נקווה ש...

משתמש מחוק • 29 במרץ 2015
דינמיט כתב/ה:
בעוד כמה שנים התודעה הציבורית תהיה יותר פתוחה לרעיון, גם במסגרת טיפול.

אני אהיה יותר משמחה להתמחות בתחום ולהקים את הקליניקה הכי גדולה בארץ לטיפול ובדס"מ. אני חושבת שבתור התחלה אפתח שיטה "להיגמל", כי בינתיים זה רק מחבל לי בסיכויי ההצלחה בזוגיות (לא רק, אבל בעיקר), ובכלל - נראה לי שיש מספיק שהיו שמחים לחיות בלי הנטייה.

מעבר לכך שזה באמת מאוד מעניין לנסות להבין את הבדס"מ מנקודת הראות הפסיכולוגית (הנה צצו כל חובבי "השליטה המנטלית" למיניהם) וגם לאו דווקא מתוך מקום פגוע/כואב/מנוצל/טעון רגשית, אלא כי בואו נודה על האמת, ידידיי, זה המון כסף אם כל הכלוב יגיע לקליניקה הפרטית שלי בהרצליה פיתוח, מאדר-פאקרז! icon_smile.gif

* מבטיחה להכין קפה, להוציא פיצוחים, עוגיות ופירות העונה, ואחרי הסשן הטיפולי יתקיים סשן מסוג אחר במסיבת פליי פארטי ענקית בתוך הקליניקה (ומאחר שהיא ממוקמת בהרצליה פיתוח, כמובן שיהיו לנו גם בריכה ומרתף תענוגות).

כולם מוזמנים בשנת 2022 icon_smile.gif icon_smile.gif

קבעי לי סשן של שעתיים טיפול לפני הסשן הליליicon_smile.gif
Under The Skin
Under The Skin • 29 במרץ 2015
the rain song כתב/ה:
אני אשמח מאוד להגיע לפתיחה אבל למה הרצליה מאדר פאקרז?
מה לא בסדר בתל אביב? icon_rolleyes.gif

rain, איו חנייה. שכחתי לציין שבקליניקה שלי (שתהיה בהרצליה פיתוח) תהיה חנייה בשפע, יותר מ-1,000 מקומות חנייה פרטיים ומקורים. icon_smile.gif

icon_biggrin.gif
James Bondage​(מתחלף)

Re: בואו נקווה ש...

James Bondage​(מתחלף) • 29 במרץ 2015
דינמיט כתב/ה:
אני חושבת שבתור התחלה אפתח שיטה "להיגמל", כי בינתיים זה רק מחבל לי בסיכויי ההצלחה בזוגיות (לא רק, אבל בעיקר), ובכלל - נראה לי שיש מספיק שהיו שמחים לחיות בלי הנטייה

נשים רגע שיפוט ערכי בצד, ואני אצא מנקודת הנחה שזה נאמר ברצינות (כי .. כן, יש אנשים שזה מחבל להם בזוגיות ובחיים בכלל; אם זה נאמר בבדיחות - יאללה, רדו עלי).

האם את מכירה שיטת טיפול מוכחת ל"גמילה" מפטישיזם? (ו/או העדפות מיניות ו/או זהות מינית)? ולצורך העניין, שיטה פסיכולוגית טיפולית מוכחת לגמילה ממשהו? סמים, אלכוהול וכו'? ידידינו פורגוד מציע את שיטת 12 הצעדים, אבל "מוכחת" לא מתאר אותה היטב.

אני מודע לשיטה אחת פרמקולוגית מוכחת - נלטרקסון - ויש סיכוי שהמנגנון שלה יהיה אפקטיבי גם נגד פטיש, אבל (א) היא יעילה למדי לאלכוהוליזם - ויעילה אבל הרבה הרבה פחות עבור אופיואידים (למרות שברמת התיאוריה היא צריכה להיות טובה שם באותה מידה), ו- (ב) למיטב ידיעתי אף אחד עוד לא בדק את הנושא ברצינות בנושא התמכרויות שאינן אלכוהול או סמים.

(ולמען הסר ספק: אין לי שום עניין להגמל מבדסם, אני לא אחד מהאנשים שזה מחבל להם בחיים/זוגיות. זה המדען שבי שמתעניין)

נ.ב. גם בהרצליה פיתוח מאדר פאקרז יש בעיות חניה. ו- 1000 לא יספיקו.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 29 במרץ 2015
אם יש לך זמן, אני מתכוונת להגשים חלום בן עשור ולפתוח קליניקה, כשאני אשמח לפתוח אותה גם לחברי קהילה.
מתחילה ללמוד באוקטובר הקרוב פסיכותרפיית cbt, ואם יש שיטת טיפול שנחשבת יעילה ומדעית- זה זה icon_smile.gif
אז עוד 3.5-4.5 שנים ככה, בצפון icon_smile.gif

אפשר גם לפני במסגרת הסטאז' שלי כך שזה יעזור לי לשלם עבור הדרכה יקרה בטירוף. הבעיה זה רק למצוא מקום icon_smile.gif