בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים נשואים- איך זה שיש ככ הרבה מה להציע- אך נשואים?

איןשם
לפני 8 שנים • 28 ביוני 2015
איןשם • 28 ביוני 2015
חחחחחחחחחחחחחחחחחח

ואני אומרת- שאני רוצה לסיים את התיקון שלי בגלגול הזה- ועם כל כמה שקשה - לשאול את השאלות הכי נוקבות. כי אין מחיר לשלווה פנימית. ואולי אם גברים היו משקיעים בכך (אולי כמו נשים)-
היו חיים יותר זמן ויותר באמת חיים.
נשיקות ותודה על השיח המרתק.
ותודה על החיננית.
James Bondage​(מתחלף)
לפני 8 שנים • 29 ביוני 2015
James Bondage​(מתחלף) • 29 ביוני 2015
פור גוד כתב/ה:
בזכות אי-אילו חוויות שכבר היו לי, בצירוף אי-אילו חזיונות-מופלאים, כבר די סגור על זה שהנשמה שלנו ממשיכה להתגלגל.

פור גוד, בהיותך איש ספר רב פעלים, אני בטוח שתפגוש בגלריות ה- Inceptionism למיניהן בזמן הקרוב, אבל מכיוון שאתה לא חנון, יתכן שעוד לא פגשת. אז למקרה שזה אכן המצב, בוא ואנפץ לך כמה אשליות: תסתכל בתמונה הבאה:

נראה כמו משהו שאתה פוגש בטריפ LSD טוב, אולי? (אין לי מושג, אף פעם לא ניסיתי - אבל אנשים שכן ניסו משווים את התמונות האלה לטריפים על כל מני חומרים פסיכואקטיביים). מי צייר את התמונה הזאת? אוסף מספרים במחשב. מחשב שלימדו אותו לזהות תמונות של כל מני דברים (בערך 1000 קטגוריות שונות, ובכלל זה - בתים, חיות, כלי רכב, כלי תעופה, כלי בית, וכו'). ואז, אחרי שלימדו אותו בהצלחה, מריצים אותו "ברוורס" - מתחילים מזיהוי (נגיד, "כלב"), ומריצים הכל אחורה כדי לראות איזו תמונה תתקבל. אני לא מדייק, כי קצרה היריעה - אבל זה תיאור מקוצר סביר של מה שקורה פה.

לצורך העניין, דחפנו למחשב הזה חומר פסיכואקטיבי שגרם לו להקיא תמונה ל"עיניים" שלו, וצילמנו מה קורה.

פור גוד, אתה (וגם אני) בסה"כ מחשבים רטובים ולא יעילים. עזוב אותך ממטאפיזיקה.

מי שמוצא חן בעיניו - גלריה גדולה אפשר למצוא ב: https://photos.google.com/share/AF1QipPX0SCl7OzWilt9LnuQliattX4OUCj_8EP65_cTVnBmS1jnYgsGQAieQUc1VQWdgQ?key=aVBxWjhwSzg2RjJWLWRuVFBBZEN1d205bUdEMnhB

איןשם כתב/ה:
זה שלנשים מתאים לחיות בשקר- האם אתה היית רוצה לחיות עם אישה כזו? האם אתה מוכן להשתתף במשחק שקרים? לקחת את הסיכון להיות מושא הכעס והעצב שתתעורר ולא תוכל להאשים את עצמה אלא תבחר בך? תוכל לשאת את ההפתעה שיום אחד תקום ותלך כי היא תחווה מיאוס עצמי (והאמן לי זה לא פיקניק).
כמה מקום לשקר עצמי, שקר לאחר- השתתפות בשקר - יש בחיים האלה?
מה כל כך עמוק ונורא בי / בך שמוכנים לחיות כך - או שבעצם לוותר על חיים שלמים?

לשאלתך - יש הרבה נשים שלא מתאים להן. כל מה שאמרתי הוא שמנסיוני הדל והלא מייצג, לנשים יותר קל להדחיק ולהתעלם מחוסר אמינות ונאמנות של הגברים שאיתן מאשר להיפך (ומאשר לקהילת ה- LGBT). לא אמרתי שזה לגטימי או שאני במערכת כזאת. אני לא, ואני גם לא רוצה להיות.

ולגבי "כמה מקום יש לשקר עצמי" - וה וה וי וה, בואי נשאיר את הפילוסופיה בצד. כולנו משקרים לעצמנו לגבי הרבה מאוד דברים השכם והערב. לרובנו יותר אכפת, מסיבות שלא לגמרי ברורות לי, מ"אמת" ו"שקרים" לגבי זוגיות - אני משער שתרבות והורמונים משחקים פה יותר תפקיד מאשר איזשהי כנות יסודית, אבל כפי שכבר ציינתי אני (וגם בייגל, וגם פור גוד, ואפילו רפאל ...) אין לי מושג מהחיים שלי.

למרות שאני אישית מונוגמי לחלוטין, הרי שמונוגמיות היא דבר יחסית חדש למין האנושי - מספר חד ספרתי של אלפי שנים -מתוך עשרות או מאות (תלוי את מי שואלים) אלפי שנים של המין האנושי, והיתרון המנצח שלה שבזכותו כבשה את העולם הוא בעיקר "שקט תעשייתי" והעדר אלימות. זה שלכל כך הרבה מאיתנו יש אמונות חזקות לגבי מונוגמיות, יותר קרוב לאמונה דתית מכל דבר אחד. יש הרבה אנשים שדווקא פוליגמיות, או אפילו העדר מערכת יחסים, מתאים להם יותר. איש באמונתו וכו'.
פור גוד
פור גוד • 29 ביוני 2015
ג'יימס, אני מבטיח לענות לך בצורה מעמיקה בהזדמנות אחרת. כי אמנם, למרות שלרוב אתה נראה לי אדם יותר עסוק ממני, ואני מתחיל לדאוג לך שיום אחד אתה עוד תמות לנו צעיר -ועשיר (: , הרי שגם לי יש עיסוקים רבים ומגוונים היום.
אבל בינתיים אני רק אומר לך שאתה אינך יכול לנפץ לי את האשליות שלי. והסיבה לכך היא שאני בוחר את האשליות שלי בקפידה רבה ולאחר בדיקה-אישית ווסינון-מירבי מבין כול "המוצרים" שיש היום על המדפים (:
High T

Re: שולטים נשואים- איך זה שיש ככ הרבה מה להציע- אך נשואים?

High T • 29 ביוני 2015
איןשם כתב/ה:
כחדשה וכפי שכולם יודעים מקבלת מלא פניות. למרות ש יינתי בפרופיל 'פנויים' פונים גם נשואים.
הסיבות מגוונות ובעיקר כיוון שקשה לי לייצר אמון ובטחון עם מישהו שחוזר לאישה אחרת- ולה נותן אותו דבר- תמיד גורם לי לחשוב שאני לא בעדיפות ראשונה.
אך מה שמדהים שפונים שולטים נשואים- חתיכים הורסים, רהוטים, שנראה כי יכולים לסחוף בקלות ובניסיון- ואני שואלת:
איך קרה בחיים שגבר שיש לו כל כך הרבה להציע לאישה אינו מסופק בחייו?
אני מבינה שישנן נסיבות וכו- אבל תמיד אפשר לשנות. אולי זו יכולת לאהוב כמה נשים במקביל? אולי זו הפרדה פסיכולוגית שמשרה בטחון? אשמח לשמוע משולטים ובכלל.

האם אפשר להכניס את דעות השנקל שלי?
לומר את האמת אני מרגיש שכאן ניפתח דיון ענקים ולכן בנשימה עמוקה הינה.

1 - לגבי נשואים/לא פנויים שפונים לך, דעתי שזה העולם האינטרנטי, קל לגשש ולהתחבא מאחורי ניקים. כר רבים נשים וגברים עדיין מחפשים את הדבר הבא או הריגוש הבא. זה אולי צומי ילדותי או אמצעי ניגוח אחר בבית. הינה מישהיא ענתה לי או מישהו רוצה בי. לפי דעתי.
2 - לגבי ה"הרבה מה להציע" אני חושב שמילים זולות ומעשים נחשבים. ברגע שתקבלי הזמנה לסופ"ש הכול כלול בפריז האם באמת תיבדקי באם הוא נשוי או מאושר. אני חושב שקל לשקר ורק כאשר הרבה כסף יוצא ניתן להראות רצינות. אפילו באם היא מוגבלת למטרת החזקת מאהבת.
3 - לגבי סיפוק כאן נגעת בשאלה קשה של כולם. מתי מסתפקים אפילו עם יש סטק עסיסי בבית. הנקודה כפי שאני רואה אותה היא התפתחות נפשית. הבנת העולם שמלא אשליות ופיתויים. כך פשוט מסתפקים במה שיש. כי לא לכולם נועד להיות הגוף היפה, הכסף בבנק, הילדים האוהבים. כל אחד וגורלו.
4 - לגבי לאהוב כמה נשים במקביל. אני חושב שהמושג מתעוות. אני אוהב את אמא שלי. אני אוהב את המתוקה זוגתי. יש הבדל בין לאהוב ולחשוק. בין לאהוב ברדידות ללאהוב בעוצמה. אני חושב שיש כמו מיכל של רגש/אהבה. אתה יכול לתת את כולו לאחד/אחת או לפצל. אפילו באם אתה מאוד עוצמתי כל פעם עם מישהי אחרת, פשוט משהו חסר - כפי שאמרת הוא גם עושה זאת עם אחרת או אישתו.

לסיכום - פעם אחת כתבה על האקס שלה
שלא שהוא היה מאהב לא טוב, פשוט שהוא היה מאהב טוב לכולם וזה מה ששבר אותה.
ובזה אסיים את חפירת הזוגיות אהבה שלי.
איןשם

Re: שולטים נשואים- איך זה שיש ככ הרבה מה להציע- אך נשואים?

איןשם • 29 ביוני 2015
האם אפשר להכניס את דעות השנקל שלי?
לומר את האמת אני מרגיש שכאן ניפתח דיון ענקים ולכן בנשימה עמוקה הינה.

1 - לגבי נשואים/לא פנויים שפונים לך, דעתי שזה העולם האינטרנטי, קל לגשש ולהתחבא מאחורי ניקים. כר רבים נשים וגברים עדיין מחפשים את הדבר הבא או הריגוש הבא. זה אולי צומי ילדותי או אמצעי ניגוח אחר בבית. הינה מישהיא ענתה לי או מישהו רוצה בי. לפי דעתי.
2 - לגבי ה"הרבה מה להציע" אני חושב שמילים זולות ומעשים נחשבים. ברגע שתקבלי הזמנה לסופ"ש הכול כלול בפריז האם באמת תיבדקי באם הוא נשוי או מאושר. אני חושב שקל לשקר ורק כאשר הרבה כסף יוצא ניתן להראות רצינות. אפילו באם היא מוגבלת למטרת החזקת מאהבת.
3 - לגבי סיפוק כאן נגעת בשאלה קשה של כולם. מתי מסתפקים אפילו עם יש סטק עסיסי בבית. הנקודה כפי שאני רואה אותה היא התפתחות נפשית. הבנת העולם שמלא אשליות ופיתויים. כך פשוט מסתפקים במה שיש. כי לא לכולם נועד להיות הגוף היפה, הכסף בבנק, הילדים האוהבים. כל אחד וגורלו.
4 - לגבי לאהוב כמה נשים במקביל. אני חושב שהמושג מתעוות. אני אוהב את אמא שלי. אני אוהב את המתוקה זוגתי. יש הבדל בין לאהוב ולחשוק. בין לאהוב ברדידות ללאהוב בעוצמה. אני חושב שיש כמו מיכל של רגש/אהבה. אתה יכול לתת את כולו לאחד/אחת או לפצל. אפילו באם אתה מאוד עוצמתי כל פעם עם מישהי אחרת, פשוט משהו חסר - כפי שאמרת הוא גם עושה זאת עם אחרת או אישתו.

לסיכום - פעם אחת כתבה על האקס שלה
שלא שהוא היה מאהב לא טוב, פשוט שהוא היה מאהב טוב לכולם וזה מה ששבר אותה.
ובזה אסיים את חפירת הזוגיות אהבה שלי.[/quote]

אהבתי את הסיכום, את שאלת המחיר ( אודה שהפתעת אותי עם דוג 'סופ"ש בפריז),
אבל יותר מהכל אני חושבת שאתה צודק ומנמק הכל בהסבר של התפתחות רוחנית/מנטלית של כל אחד ואחד (:

ואולי הפורום הבא יהיה בעד ונגד לצאת עם שולט לא מוכר לסופש הכל כלול- רצוי בחו'ל. יפתח באגף הנשלטות ((:
פור גוד
לפני 8 שנים • 1 ביולי 2015

פתח-דבר קצר (:

פור גוד • 1 ביולי 2015
James Bondage כתב/ה:
פור גוד כתב/ה:
בזכות אי-אילו חוויות שכבר היו לי, בצירוף אי-אילו חזיונות-מופלאים, כבר די סגור על זה שהנשמה שלנו ממשיכה להתגלגל.

פור גוד, בהיותך איש ספר רב פעלים, אני בטוח שתפגוש בגלריות ה- Inceptionism למיניהן בזמן הקרוב, אבל מכיוון שאתה לא חנון, יתכן שעוד לא פגשת. אז למקרה שזה אכן המצב, בוא ואנפץ לך כמה אשליות: תסתכל בתמונה הבאה:

נראה כמו משהו שאתה פוגש בטריפ LSD טוב, אולי? (אין לי מושג, אף פעם לא ניסיתי - אבל אנשים שכן ניסו משווים את התמונות האלה לטריפים על כל מני חומרים פסיכואקטיביים). מי צייר את התמונה הזאת? אוסף מספרים במחשב. מחשב שלימדו אותו לזהות תמונות של כל מני דברים (בערך 1000 קטגוריות שונות, ובכלל זה - בתים, חיות, כלי רכב, כלי תעופה, כלי בית, וכו'). ואז, אחרי שלימדו אותו בהצלחה, מריצים אותו "ברוורס" - מתחילים מזיהוי (נגיד, "כלב"), ומריצים הכל אחורה כדי לראות איזו תמונה תתקבל. אני לא מדייק, כי קצרה היריעה - אבל זה תיאור מקוצר סביר של מה שקורה פה.

לצורך העניין, דחפנו למחשב הזה חומר פסיכואקטיבי שגרם לו להקיא תמונה ל"עיניים" שלו, וצילמנו מה קורה.

פור גוד, אתה (וגם אני) בסה"כ מחשבים רטובים ולא יעילים. עזוב אותך ממטאפיזיקה.

מי שמוצא חן בעיניו - גלריה גדולה אפשר למצוא ב: https://photos.google.com/share/AF1QipPX0SCl7OzWilt9LnuQliattX4OUCj_8EP65_cTVnBmS1jnYgsGQAieQUc1VQWdgQ?key=aVBxWjhwSzg2RjJWLWRuVFBBZEN1d205bUdEMnhB

.

מכיוון שאני וג'יימס כבר "התפרסמנו" - או יותר נכון, שמנו כבר נודע לשמצה - בכך שיש לנו יכולת די-מופלאה ( ויש מי שיאמרו אפילו ,"הגובלת בהפרעה-נפשית" icon_smile.gif לדרדר כול דיון ( לא חשוב על מה! ) במהירות-הבזק אל שני "הנושאים הנצחיים" - שהם אכן ולא-בכדי קשורים האחד-בשני בקשר הדוק ובל יינתק - והם לפי-סדרם (א) מצב הידע המדעי ( והמתמטי ) ו(ב) הסמים-הפסיכואקטיביים (:, אני רוצה דבר-ראשון להסב את תשומת-ליבם של הקוראים המשכילים וישרי-הלב, שהפעם היה זה ג'יימס שהתחיל ראשון מבינינו לדבר על הסמים-הפסיכואקטיביים, ולהציע - איך להגיד את זה בעדינות ? - "להאכיל מחשבים באלגוריתמים של LSD " ( שהוא בפירוש, ה-LSD, איננו הלוצינוגן-אמיתי. אני חוזר: הוא איננו הלוצינוגן אמתי, האסיד. אבל אני ממליץ בחום לכול חבר-וחברה בכלוב לנסות לעשות עליו סקס - רק סקס, רבותיי!, לא סשנים, כי זה יכול להיות מסוכן מדי. אבל זה ממש מעניין הקטע הזה, של הסקס עליו, הן מבחינה חושית והן מבחינה חושנית ! icon_smile.gif

אני רק כתבתי - "אי-אילו חזיונות מופלאים"... (:

ומכיון שאני יודע כבר בערך מה אני עומד לכתוב לג'יימס בתגובה הזו, ומכיון שהכלוב נהייה היפר-תוסס ושוקק-חיים בזמן האחרון, ובכול פעם שאני עולה להסתובב בו לאחרונה, ממש בכול פעם!, אני נתקל בהמון ניקים חדשים שאיני מכיר, גם אפורים וגם צהובים, ובבלוגים חדשים שנפתחים חדשות-לבקרים ושאף אותם עדיין איני מכיר וכולי, וקהילתנו "הקטנה והאינטימית ", כמו שאומרים, עולה ופורחת ממש כמו החלומות שהיו בזמנו לבן-גוריון על הפרחת השממה בנגב (: - גם בזכות עבודת-הצללים השקדנית והסזיפית של כלובי היקר, אין ספק בכך בכלל, אבל גם לא-מעט כנראה בזכות ההצלחה-הפנומנלית שנחל הספר "חמישים גוונים" בקרב קהל "עקרות הבית המיואשות", ואולי גם בגלל עוד כמה סיבות, ומכיון שהתגנב אל ליבי לפתע איזה צל-צילו של חשש שאולי ( כבר אפילו) אחד השוטרים או השוטרות הגזעניים ממשטרת-ישראל האימפוטנטית כבר החליטו להירשם לכלוב, ופתחו פה כבר כרטיס, והם רוצים לשחק לנו אותה קצת ביחסי-שליטה דה-לוקסוס עם מדים ותחפושות משהו-אורגינל ! icon_smile.gif, ושאולי הם יקראו אותי עכשיו ויקבלו פתאום - אחד מאותם שוטרים דפ"רים כן? - ת'חשק להציק לי ולנסות לכער לי את יופיים-האינסופי של חיי, אני רוצה להבהיר פה מראש שכול מה שתקראו מכאן-ואילך ועוד-רגע-ממש על משפחת סמי-ההזייה האמיתיים ( כולל המלצות מפורטות ומרשמים מדוייקים ! ), שוטרים יקרים, כול-זה איננו מהווה עבירה על שום חוק בארצנו.
ואני מבקש מכם בכול לשון של בקשה לשים-לב וכמיטב יכולת הקשב-והריכוז שלכם כרגע, עם רטלין או בלי רטלין - כלומר לשים לב טוב-טוב ממש ! - לכך שלא קניתי, מכרתי או השתמשתי בשום חומר לא-חוקי במהלך כתיבתה של תגובה זו (:

ומכיוון שאני גם די-בטוח למפרע שהתגובה הזו הולכת להיות " ארוכה כאורך הגלות" ( מינימום! ) ועמוסה-לעייפה ב"ביטויים מסובכים" ( כמילותיו הבלתי-נשכחות של פוגי ), אני רואה-לנכון להזכיר לכול מיני קוטרים שרוצים ללכת בדרכו הנלוזה של פוג - שאני דווקא תמיד נהנה לקרוא את דרך-ההתבוננות המיוחדת-במינה שלו על הדברים, וגם את "סדין אדום" המיתולוגית שלו, המהוללה ורבת-ההוד, שהצליחה ליצור פה בזמנו עניין-רב אך זכתה בקיתונות של נאצות-שטנה, גם אותה אני הייתי נהנה לקרוא בזמנו! - לכול אלו אני רוצה להזכיר שפה זה לא מכון-וויצמן.
ולא מתקיימת כול חובת-קריאה של שום-דבר עבור אף-אחד. לא מענין אותך ? אל תקרא .לא מצחיק אותך ? אל תצחק.
( אבל אני יודע שאתה תקרא, פוג icon_smile.gif
ואפשר כמובן גם לקרוא בהמשכים. כלומר בשלוקים קטנים ובשאכטות מינימליות. לא חייבים הכול בפעם אחת icon_smile.gif

כנ"ל, אל תתנו לאובססיות-הקטנות שלי ושל ג'יימס להפריע לכם להמשיך להתדיין בשרשור על פועלם של השולטים-הנשואים בכלוב, כן-בסדר לא-בסדר וכיוצ"ב. תמשיכו, תמשיכו...(:
פור גוד

פרק ראשון: מצב הידע המדעי ( והמתמטי ) והסמים-הפסיכואקטיביים

פור גוד • 1 ביולי 2015
אז במה נתחיל, ג'יימס ?
ובכן בוא ואספר לך עוד אנקדוטה קטנה על איתן. אתה זוכר על מי אני מדבר, כן ? כבר הזכרנו אגבית את הבחור בבלוג שלי. חמדמוד אמתי בחור, הא ? ותסכים איתי שהוא מתמטיקאי רציני. אפילו רציני מאד.
או במילים אחרות: איפה הוא, ואיפה המלט. לא כוחות בכלל..
( *המלט, כבר זמן-רב שלא הצלחתי להוציא אותך משלוותך "הסטואית" המפורסמת, ואני מתחיל להרגיש שאני עושה משהו לא-נכון (: וואם לא די בכך, הרי שבאחד מהדיונים האחרונים בפורום שגם בו התלהטו הרוחות בקלות רבה מדי, כרגיל בכלוב!, כתבת לאיון מפורשות שאתה לא מרגיש עדיין שקיבלת מספיק צומי. זוכר? (: ואני, אני חשוב לי שלא תרגיש מקופח חלילה. אבל הכול ברוח-טובה ובחיבה ובהערכה רבה, כן ? )

בכול אופן, יום אחד איתן החליט לעלות לרגל לירושליים כדי לברר עם שהרון שלח אחת-ולתמיד (!) את השאלה ( במילים שלו ) "אז מה באמת מתרחש בין אפס לאחד?" ( אפרופו "משפט רישאר" למשל, שההוכחה שלו היא די טריוויאלית למען-האמת. ואתה הלא-יודע מהן חלק מההשלכות המבהילות של המשפט בין-היתר, כן ג'יימס?, למשל שאם ננעץ סיכה איפשהו על ציר-המספרים בין אפס לאחד, הסיכוי שנבחר מספר שאפשר יהיה בכלל להגיד עליו משהו או לכתוב את הנוסחא שלו, הוא - איך להגיד את זה בפשטות? - הוא "פשוט חסר-סיכוי" (!). ואם על הרוב הבלתי-נתפס-בכלל של המספרים איננו יכולים לדעת שום-דבר או להגיד עליהם איזשהו-משהו וואט-סו-אבר, אז אנא אנו באים גיימס ? או מה כבר יכול בכלל להצדיק את היומרה שלנו להבין את המציאות ?

( הערה קטנה לטובת מי שלא יודע מי הוא שהרון שלח או במי מדובר בכלל: ובכן רק כדי להמחיש למי מהקוראים שאיננו מצוי בסוד-העניינים מי הוא שהרון שלח - שהוא גם בנו של המשורר יונתן רטוש (!). והרי רק לפי שמו המוזר-בתכלית-המוזרות אפשר היה לנחש שהוריו הם כנעניים.
ודע לך, ג'יימס, שקיים קשר עמוק, ידוע זה-מכבר, ומסתורי ביותר, בין השירה-האמתית והמתמטיקה-הטהורה...
ובכן רק כדי לנסות להמחיש איכשהו לקוראים מי הוא שהרון-שלח אומר כך : אני לדוגמא עוד זוכר שהמלט היה נוהג לכתוב בזמנו בפרופיל שלו, תחת הכותרת "מי אני ?", שהוא 'מתמטיקאי' ( מתמטיקאי רגיש, צריך לומר, ש"בוכה מסרטים" ). אבל בינינו ,ג'יימס, לקרוא לשהרון שלח ולהמלט - נו לקרוא לשניהם באותה הנשימה בשם-התואר "מתמטיקאים", זו הרי פרברסייה של השפה. זו הרי ליצנות מילולית לשמה. מהתלה מוחלטת. A COMPLETE JOKE.
או במילים אחרות, מתמטיקה היא תחום ידע מיוחד-במינו שבו מתקיימת היררכייה ברורה. יש את שהרון שלח, קצת למטה ממנו את נגה אלון... ואיפשהו למטה-למטה והרחק-הרחק מעבר לקצה האופק הבלתי-נראה והבלתי-נחשב-בכלל ( השרוי באפלה קוגניטיבית מוחלטת ) יש את המלט ... (-:
( הכול ברוח טובה ובחיבה ובהערכה רבה המלט, כן ?, אל תשכח לרגע. לא להיפגע ממני חלילה! אני רק חייב להצחיק את עצמי - לפחות קצת! - במהלך כתיבתן של התגובות הללו, אתה מבין ? אחרת ישעמם לי. זו לו במת המגזין נייצ'ר, והרי רק מקריאת הניקים פה אני יכול לעתים להשתין מרוב צחוק. אבל דרך-אגבהפוסט האחרון שפירססמת בבלוג שלך הוא פשוט נפלא בעיני המלט ! פשוט נפלא ! וגם נגע בי כנראה באיזה מקום-בלב, שהוא עמוק וכואב ולא כל-כך נעים (: תמשיך, תמשיך לכתוב, ועזוב אותך לכמה-זמן מאילתורי-הג'ז שאינם הולכים לשום-מקום ומתברברים בחלל-האקוסטי במוחו של הבנאדם, עזוב אותך מזה קצת, בחייך (:
ווהרי מן המפורסמות היא שכאשר שהרון שלח הגיח בזמנו כמטאור-כנעני בשמיי העולם-המתמטי והתחיל לפרסם את המאמרים שלו בתורת-הקבוצות, בכול העולם היו בטוחים ש"שהרון שלח" הוא פסאודונים של קבוצה גדולה מאד של אנשים, שיצרה ביחד ממש "אסכולה" חדשה. ועד עצם היום הזה מתקיימים כנסים שלמים ברחבי העולם שמוקדשים (רק לצורך הדוגמא ) ל"פרק הרביעי בספרו החדש של שהרון שלח", ומתמטיקאים מתחרים בינהם מי מבין אותו יותר טוב. או - אם לומר את האמת -מי בכלל מצליח להבין אותו...
ובכן איתן חזר מירושליים ( מהביקור הקטן שלו אצל שהרון ) ושאלנו אותו: "נו איתן, אז מה באמת מתרחש בין אפס לאחד ? "
ומה הוא ענה לנו ?
"מה אני אגיד לכם... נראה לי ששהרון יודע על זה משהו. אבל בזה זה נגמר." (:

ומדוע אני מספר לך את כול זה ? כי שהרון שלח נהנה ממשהו שאני אוהב לקרוא לו ביני-לבין-עצמי " PURE UNDERSTANDING" .
אבל אפילו אני זוכר - אני שהטבע לא חנן אותי בשום כישרון-מתמטי אמתי - שגם אני זכיתי לאותה "הבנה-טהורה"... למשך חצי-דקה בלבד, אולי פחות אפילו, בשיאו של הפלאש של ה-DMT...
רק שלצערי-הרב איני זוכר מזה כלום.
צריך, אתה מבין, להתאמן די-הרבה כדי להצליח "להבריח" משהו מהטרנס של הDMT חזרה לעולם התלת-ממד המעפן שלנו.
כן ג'יימס, אחרי שלוש דק' בתוך הטרנס אתה אומר לעצמך "זה הדבר הכי מדהים שראיתי בחיים שלי, אני פשוט לא מאמין למה שהולך פה.." - ואל העולם הזה צוללים או נופלים כמו דרך מנהרה, ככה תמיד מתחיל הטריפ, כמו המהרה שאליס נופלת אליה בתחילת ספרו האגדי של לואיס קארול - אבל אחרי עשר דק' אתה כבר לא זוכר מזה כלום, והכול מתפוגג ונמס לך מהזיכרון ממש כמו חלום.

אבל המסקנה שלי מכול זה, היא שכאשר אני אהיה אחראי יום-אחד על תוכנית-הלימודים בחוג שלכם - ואל תרים עכשיו גבה, ג'יימס, כבר התרחשו בדברי-ימי האנושות דברים מוזרים בהרבה - אני אכריח אתכם ( את כולכם אחד-אחד. אותך, את המלט וכיוצ"ב ) לעבור קורס שלם בנושא, הכולל לפחות ( לפחות! ) עשר התנסויות מעשיות בטרנס של ה-DMT.
והרי סוד ידוע הוא שתחומים שלמים במתמטיקה במחצית השנייה של המאה העשרים - האנימצייה הממוחשבת, תורת-הכאוס ( שמעת כבר על הקטע המדליק של "האטרקטורים", כן ? ), המתמטיקה הפרקטלית - פותחו על ידי פסיכונאוטים מדופלמים ביותר שהתפרפרו להם על די.אמ.טי "בהייפר ספייס" ( כמו ראלף אברהם נניח. וזו רק דוגמא קטנ אחת, כבר ידועה יותר, של מתמטיקאי-פסיכונאוט שיצא מהארון"
אז מה אני בעצם אומר, ג'יימס ?
אומץ, אני אומר, אומץ !

ובזאת תם הפרק הראשון. וכעת לפרק השני (:
פור גוד

פרק שני: הסמים-הפסיכואקטיביים. והפעם בתוכנייה: ה-DMT (:

פור גוד • 1 ביולי 2015
הבעייה היחידה היא שכדי לצאת מ"המטריקס", ולחצות את הגבול-הביוכימי אל "ההייפר-ספייס", ולהצליח לפגוש את כול הישויות המתמטיות האינטילגנטיות, המלאות באהבה כל-כך עמוקה וכל-כך מפליאה אלינו, והבלתי-צפויות לחלוטין ( לחלוטין ! ) שחיות בו - ואשר מנסות ללמד אותנו בזמן הקצרצר שאנו מבלים איתן, ואני עדיין לא למדתי ת'קונץ, מודה ( לא היה לי זמן ! ) - נו אני ממש לא-יודע איך להגיד את זה במילים, אבל אני לפחות אנסה... הן מנסות "ללמד אותנו איך לשיר אובייקטים לידי קיום, אובייקטים שהן בעצמם ישויות אינטילגנטיות, השרות אף-הן אובייקטים לידי קיום, וכך הלאה ברגסייה אינסופית' " הייתי מובן לגמרי, כן ? icon_smile.gif - אתה תצטרך להתאמן קצת.
כי צריך לקחת לפחות שלוש שאכטות ע-נ-ק-י-ו-ת של החומר, ואז להחזיק אותן בריאות זמן ממושך יחסית, וזה ממש לא טריוויאלי, הקטע הזה, אלא אם כן יש לך ריאות מברזל... (-:

ודע לך - אם מותר בכלל לספר פה את זה ? מותר ? אמא'לה, תכף השוטרים ידפקו לי על הדלת (: - שגם רפאל היקר כבר נרשם אצלי בזמנו רשמית להתנסות אחת לפחות, אבל הוא מתעקש שנזריק לו את החומר, כי לא בא לו ( בצדק! ) על הקטע הנוראי ( והבאמת מעפן ! ) של העישון, ולשם-כך כבר לא תהיה לנו ברירה ונצטרך להזמין גם את פייה כשותפה-רשמית לפשע ( ואני בטוח שלא בא לה כרגע על כמה שנים טובות בנוווה-תרצה. כי לכול מי שאינו יודע, החיים במציאות בנווה-תרצה הם ממש לא "כתום זה השחור החדש". כלומר ממש לא אוטפיה, אפילו לא בשביל לסביות-מילטנטיות. (:
כי אני לא ממש בטוח שאני יודע איך לחבר אינפוזיה לבחור ( צריך להמיס את החומר במים ולהזרים אותו די-בהדרגה, אני חושב, ואני לא עד-הסוף בטוח שאני יודע לעשות את הקטע הזה נכון. ואני גם לא בטוח שהזרקה תוך-ורידית חד-פעמית תעבוד פה. אבל אפשר כמובן לברר את כול זה. )
הזרקות ואינפוזיות זה ממש לא הקיק שלי בחיים. אני אפילו כמעט - רק כמעט, לא ממש - אחד מאותם אנשים שיש להם פחד אי-רציונאלי ממזרקים (:

הDMT עד כמה שידוע לנו מהמחקר-המדעי איננו רק ההלוצינגן החזק ביותר שיש בטבע, אלא הוא גם הסם הבטוח ביותר.
ורק העובדה הזו כשלעצמה היא מפליאה ביותר מעוררת אינספור שאלות מחקריות חשובות. אתה מבין מה אמרתי ? ההלוצינוגו הכי חזק, הוא גם הסם הכי בטוח.
הוא מגלה נוכחות מולקולרית כמעט בכול צמח עלי-אדמות, ומיוצר טבעית על ידי המוח שלנו ומופרש למשל בשנת הREM ובחוויות של NDE ( חוויות הקרובות למוות ) - והוא כאמור גם הסם הבטוח ביותר על-פי המחקר המדעי בן-זמננו. ועל-כך כבר קיים קונצנזוס מחקרי חוצה ימים ויבשות ואוניברסיטאות ברחבי-העולם בקרב טובי המומחים בחקר-המוח.
המוח שלנו מכיר אותו, ויודע בדיוק מה לעשות איתו - בניגוד לאלכוהול הרעלני אבל החוקי למשל - ומפרק אותו בשניות. ותוך שבע דקות גג של המסע המדהים ביותר, הטעון בכל-כך הרבה רגש ומשמעות, שהם קצת פרסונליים אבל בעיקרם טרנס-פרסונליים, המסע הכי מוזר שרק ניתן להעלות על הדעת בכלל, המוח שלך יחזור לבייס-ליין שלו כאילו-כלום. ואתה תשכח מהכול.
כדי שתבין עד-כמה ההלוצינוגן הזה חזק, אומר לך כך :
אם יש טריפ הלוצינטורי חזק יותר, אני לא רוצה לדעת מזה (:
כמו-כן, ואולי מין המותר לציין כבר, הוא גם לחלוטין אינו ממכר.
ואני לדוגמא כבר פגשתי בימי-חיי אנשים רבים שכאשר אתה שואל אותם - "תגיד, מה הסם האהוב עלייך ?" הם עונים:
"אהה... DMT"
וכאשר אתה שואל אותם: "מתי עשית פעם אחרונה?"
הם עונים:
"1968"
(:
ולעתים הם גם ממשיכים למלמל לעברך בקול חצ- רועד,: "ועד היום אני מנסה לעבד ולעכל את כול האינפורמציה מזה.." (:

כי DMT, אתה מבין, זה לא משהו שתרצה לעשות בשביל הפאן. ובאופן אישי מוכרח להתוודות פה שבכול פעם שיצא לי לעשות DMT מאז הפעם הראשונה שלי, הייתה לי זיעה בכפות-הידיים מרוב פחד.

הבעייה היחידה היא שקשה עד-מאוד להשיג בארץ את החומר היום כשהוא מסונטז פרמקולוגית ברמה הראויה. ככה זה שמציבים חומר כזה בראש פקודת הסמים הבלתי-חוקיים לצד הרואין וקוקאין. כי הוא אינו ממכר ולכן אין לו כול ביקוש. אתה אף-פעם לא תרצה לעשות אותו אלא פעם-ב..נו ווי...
אתה מבין ג'יימס את טירוף-המערכות המוחלט שיצר פה החוק המטורלל ושיצרה המשטרה ?
כי להשיג הרואין או קוקאין - אם נגיד היית אומר לי, "פור גוד, מה-זה בא לי לדעת פעם אחת ולתמיד ולפני שאני אמות איך מרגיש סוטול טוב של קראק ( קראק = קוקאין-מבושל ), ועל מה כול הרעש-והמהומה.." כמובן שלא הייתי עוזר לך בשיט בעניין הזה, אבל לארגן אותנו על קראק בנזונה לא היה לוקח לי יותר מאשר פרק הזמן ( כולל פקקים! ) שלוקח לנסיעה הלוך-חזור מת"א ללוד. ואם לא איכפת על מתח-רווחים גבוה יותר, וניקנוק כיסך הריק או המלא, אז יש גם דילרים בת"א
ה-DMT הוא גם לא סם -מסיבות. כמו נניח הספשייל-קיי ( עליו: בהזדמנות אחרת ) או ה-MDMA או האסיד.
כך שלהוציא מתי-מעט ויחידי-סגולה כמוני (:, שיש להם כבר איזו אובססיה עם החזיונות שלהם, אין לחומר כול ביקוש אמיתי ולכן קשה עד-מאד להשיגו.

אבל זו אובססיה שאני גאה בה, וחושב שאני יכול להגן עליה (:
ובזאת תם הפרק השני. וכעת נעבור לפרק השלישי, שאף הוא נכתב במהרה ובחטף, ושעניינו בגדול, ולאור כמות "החומר" שכבר כיסינו - "המטריאליזם" (:
פור גוד

פרק שלישי ואחרון: המטריאליזם

פור גוד • 1 ביולי 2015
וחזרה לענייננו. ובכן אני כבר פגשתי בחיים שלי אנשים שהחזיקו בהשקפות יותר מטריאליסטיות ממך, אם אתה בכלל יכול לתאר לך דבר כזה!, שהתפכחו מהן אחרי מסע אחד. אחרי מסע אחד בלבד ! כי זו המעבדה-הניסיונית הטובה ביותר שאני נתקלתי בה לבחינת השקפתך המטריאליסטית-ה0מיליטנטית על החיים.
וכפי שכבר כתבתי לך פעם, ג'יימס, אני לא מכיר אפילו אדם אחד, לא חשוב כמה עיסוקים יש לו או בלאגן בחייו, שאין לו 7 דקות מהחיים להקדיש לזה (:

ולא שיש לי כרגע איזשהו מושג איך להתחיל אפילו להסביר את מה שהולך שם, ואבל שהוא רחוק כרחוק מזרח-ממערב ( בחזקת 12 בריבוע !) מכול מה שיצא לך לראות אם תאכיל מחשב באלגוריתמים "של ל.ס.ד",

אבל בתור התחלה, תנסה רגע אחד - ואני לא אומר שזה נכון, אני באמת לא יודע. ואני לא יכול לחתום לך פה על כלום - אבל תנסה לחשוב על המוח שלך - על הרמה של הפעילות התודעתית שלך, כן ? - לא *רק* כמו על "מחשב-רטוב",בלשונך ( ועם ה"לא-יעיל" שכתבת עליו, אגב, אני ממש-ממש מסכים ! icon_smile.gif שמייצר איכשהו בדרך-נס "מתוך החומר" את הפעילות התודעתית שלך - בלי שלמדע יש אפילו רבע-מושג עד-היום כיצד זה קורה -ו"מפריש" אותה כביכול ( "מפריש" את המחשבות והרגשות שלך וכולי, כלומר את כול הצד-המנטלי ובעל-המשמעות של חייך ), אלא יותר כמו על כמו על מקלט ( מקלט, מלשון קליטה )- כמו על מקלט שהתפתח כמובן במהלך מליוני שנות אבולוציה .
בדיוק באותו האופן שבו סרטי-הטלביזיה אינם מיוצרים בתוך הטלביזיה שלך, ובדיוק כפי ששידורי-הרדיו אינם מיוצרים לא על-ידי וגם לא-בתוך הרדיו שלך ( אם אתה לא מאמין לי, תבדוק בעצמך icon_smile.gif, אלא משודרים אליהם מרחוק בגלים אלקטרו-מגנטיים בלתי-נראים ( שלא ממש היו יודעים לנו עד לפני.. מה 150-200 שנה ?... ושדרך פעולתם אף-היא לא הייתה מובנת לנו בשיט עד העבודות הנפלאות של מקסוול ופאראדיי וכול החבר'ה האלו ), אז כך זה אולי גם עם התודעה שלנו.
וייתכן שה-DMT פשוט מפעיל איזה סוויצ' או מתג במוח שלך ( כי הוא בסך הכול המולקולה הכי-פשוטה בעולם מבחינה ביוכימית ) שמאפשר לך לקלוט "שידורים" ממקומות מרוחקים ביותר, ואף להגיע איכשהו למקום שממנו מיוצרים השידורים הללו (:
אל תשכח בבקשה שטובי המומחים היום בתורת-המיתרים גורסים שיש ליקום שלנו 11 ממדים (! ). בכמה מהם כבר יצא לך לבקר ג'יימס ? (:

כפי שכבר סיפרתי בזמנו, כאשר שואלים את השאמאנים-האינדיאנים ביערות-הגשם של האמזונס מי אלו כול הישויות הללו, לכול-השדים-הרוחות ? אין להם בכלל ספק, והם עונים :
"אלו נשמות של המתים"; או "אלו האבות הקדמונים שלנו"
אבל אני בכלל לא בטוח שאני קונה את זה. כי אני, האמת, בכול המסעות שכבר עשיתי בחיי מחוץ "למטריקס", ולמרות כול אהבתם הכל-כך מפליאה ועמוקה של הישויות הללו אלינו, עוד לא פגשתי שם מעולם עדיין אף קרוב-משפחה מת שלי.
לא סבא ולא סבתא ולא זיבי.
גם את אברהם-אבינו לא פגשתי שם.
זה הכול טרנס-פרסונלי לחלוטין, וחייזרי ( בצורה פסיכית ממש) מדי בעיני.
וגם המילה "חייזרי" פה היא מוכרת מדי כבר, ואין בה כדי לתאר את זה בשום מובן(:

אבל זו כמובן אך-רק אפשרות אחת, ג'יימס, האפשרות. שהמוח שלנו הוא *גם*( לא רק ) כמו "מקלט" הקולט גם 'שידורי-מודעות' למינהם "מההיפר-ספייס".
האם אתה יכול לפחות לפתוח את האפשרות הזו בינך לבין עצמך ? רק לפתוח אותה בינתיים...
ואל תגיד לעצמך "היא לא ניתנת להפרכה" וכאלה... תחשוב שוב על רק הדוגמא של הגלים-האלקטרומגנטיים והשדות-האלקטרומגנטיים, שעד לפני מאה חמישים שנה בערך גם הם היו בגדר היפותזה שלא ניתן היה לעשות איתה כלום ושהייתה נראית לך אותו הדבר.

שמור על ראש פתוח, ג'יימס icon_smile.gif
פור גוד

נספח גננות קטן, ומרהיב-ביופיו (:

פור גוד • 1 ביולי 2015
** כנ"ל - ואם נעבור רגע לצד קצת אחר בעולם הטרנס-פרסונלי של "ההייפר-ספייס", הרי שגם מצב הידע והתחזוקה לגבי פטריית הפסילוסייבין בארץ בכלל, ובכלוב בפרט !, בטח בקרב נשותיו היקרות, הוא כרגע עדיין ולמרבה-הצער ומרירות-הלב, בכי-רע ומחפיר ולמטה-מכול-ביקורת (:
אנשים קונים אותה באינטרנט מכול מיני שרלטנים, אתה מבין?, או מגננים בשם-עצמם ונטולי כול ידע-אמיתי או כבוד-ראוי ( שלא ביקרו אפילו יום אחד לפני-כן, כעצתי תמיד לאנשים שרוצים להתחיל להתנסות "בסמים", אפילו יום אחד בספרייה, ולא ישבו ללמוד עליה מהספרים הנכונים ) ואין להם כאמור ידע-אמתי בנוגע לפטרייה האינטילגנטית,, שהיא שותפה-אמתית ומדהימה, סימביוטית ותקשורתית לאללה !, לחיינו פה על הפלנטה. והם מחזיקים אותה בפריזר בתוך שקית, כשהיא פרוצה לכול-רוח. וטפטופי מים.
פטריית פסילוסייבין שניתנת ללעיסה, והיא צמיגית כמו גומי - אתה יכול בגדול לזרוק לפח, בנאדם ! היא בזבוז של הכסף שלך, שהרווחת ביושר ובעמל כה-רב icon_smile.gif . נוכלות פרמקולוגית.
או בלשון-העם: "פארטייה".
זה יהיה אולי ( אולי ) קרוב-וליד, המסע-השאמאני הקטן שלך, במיוחד עם עדיין לא נפתחו לך הערוצים הנכונים במוח, וטרם עברו את ה"רה-קינדלינג" הראוי, אבל ממש - ממש! - לא "הדבר האמיתי" ( כול הקטע המדליק הזה למשל שבו אתה תשמע, אני לא יודע איך להגיד את זה אחרת, בחיי, את "הלוגוס" מדברת אלייך. כן, בלי ספק: הפטרייה האינטיליגנטית היא הרבה יותר בחורה מאשר בחור... ). וגם לי באופן-אישי לקח הרבה זמן להבין ת'קטע הזה איתה.
אתה צריך לייבש אותה לחלוטין, כך שהיא ממש תתפורר לך ביד, ולא תהיה לעיסה,
כלומר מוכרחים לשמור אותה ( מהרגע שקוטפים אותה, והיא יפיפייה למראה ממש! ) בשקית-ואקום ( בלי גישה לאויר ולרוחות או למים ), עד שהיא מתייבשת, מתייבשת ממש, וניתן לפוררה באצבעות ממש (: